Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zezam te!

 

Hvala!:blush-anim-cl:

 

Kako si se provela?

 

Znam da se zezaš.:bleh:

 

Dobro vece.Kako ste?Sta radite?:biggrin2:

 

Dobro vece!

 

Nisi ovde puno propustila...stvarno!

A kako ti je bilo? Imaš nekih lepih sličica??? Šta si sve dobila za rođendan?! Pričaj!!!:biggrin2: :biggrin2:

 

Ma evo- kako je bilo. Hmmm, gde da počnem? Prvi dan bio je prekrasan- jako sunčan i lep tako da sam čitav dan proživljela na terasi i čitala Cooperfielda...i drugi dan nije bio loš- a posle toga-:shocked: . Prvo nisam mogla spavati, pha...ako sam zaspala imala sam prave more i probudila sam se jako umorna. Kroz dan čitala sam i rješavala križanke. Pročitala sam i prvu knjigu Harrya Potterja.:naughty: Na engleskom i nije loša knjiga- ne znam od kud mašta te žene?

Bila sam jednom i u đakuziju i jednom u turškoj savni...i to je to. Usred tjedna razbolila se majka i još uvek je bolestna (nekva gripa). A rođendan- jao, 23 godina...neću ni misliti na ovo, LOL. A nije se ni činio kao rd, bio je dan kao svi drugi.

Link to comment
Share on other sites

Ma evo- kako je bilo. Hmmm, gde da počnem? Prvi dan bio je prekrasan- jako sunčan i lep tako da sam čitav dan proživljela na terasi i čitala Cooperfielda...i drugi dan nije bio loš- a posle toga-:shocked: . Prvo nisam mogla spavati, pha...ako sam zaspala imala sam prave more i probudila sam se jako umorna. Kroz dan čitala sam i rješavala križanke. Pročitala sam i prvu knjigu Harrya Potterja.:naughty: Na engleskom i nije loša knjiga- ne znam od kud mašta te žene?

Bila sam jednom i u đakuziju i jednom u turškoj savni...i to je to. Usred tjedna razbolila se majka i još uvek je bolestna (nekva gripa). A rođendan- jao, 23 godina...neću ni misliti na ovo, LOL. A nije se ni činio kao rd, bio je dan kao svi drugi.

 

Pa znam ja šta valja...samo mene niko ne sluša!:naughty: Čekaj da stigneš do poslednje...poslednja mi je ubedljivo najbolja!!!

Link to comment
Share on other sites

Ma evo- kako je bilo. Hmmm, gde da počnem? Prvi dan bio je prekrasan- jako sunčan i lep tako da sam čitav dan proživljela na terasi i čitala Cooperfielda...i drugi dan nije bio loš- a posle toga-:shocked: . Prvo nisam mogla spavati, pha...ako sam zaspala imala sam prave more i probudila sam se jako umorna. Kroz dan čitala sam i rješavala križanke. Pročitala sam i prvu knjigu Harrya Potterja.:naughty: Na engleskom i nije loša knjiga- ne znam od kud mašta te žene?

Bila sam jednom i u đakuziju i jednom u turškoj savni...i to je to. Usred tjedna razbolila se majka i još uvek je bolestna (nekva gripa). A rođendan- jao, 23 godina...neću ni misliti na ovo, LOL. A nije se ni činio kao rd, bio je dan kao svi drugi.

 

Dobro ali si se makar odmorila i promenila sredinu!:wink2::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Hejla!

Sorry da tak pozno odgovarjam, samo sem se ravno včeraj vrnila s smučanja.:insane:

Ne, tud evrovizije ne gledam, mogoče če sem ravno pred TV pa okol prešaltavam, haha. Tud oskrajev nisem gledala, a ti jih? Serij pa je ogromno, ki jih redno gledam in sploh ne vem kje naj začnem, haha- Razočarane gospodinje, Lost, Ugly Betty,...to je samo mičken del tistih, ki jih gledam.:naughty: Vau, kul to da si našla nekoga. Glede SLO znamk pa ti tak svetujem: idi v Mercator in nakupi kake Prešernove kroglice al pa doma narejene praline, no mogoče boljše Prešornove, ker ne vem če bi praline preživele pot do Hong Konga.:wink2: Pa Frutabela, itak...pa kake slovenske čaje,...saj je kr nekaj tega, ko se vržeš not.

Lepo bodi!

Link to comment
Share on other sites

Evo Ana...siže! Šta se dešavalo dok te nije bilo...

 

 

Quote:

Originally Posted by Ina

Evo neki novi intervjujčić. Tj. nije baš sve novo, ali su lepo sumirali neke stare izjave... Reče Ana da je obaveštavamo šta ima novo! Dakle: http://www.dailyrecord.co.uk/news/ne...6908-20336145/

 

Quote:

Originally Posted by Ina

Zanimljivost No 2: http://www.mikafanclub.com/forums/sh...ad.php?t=13576

 

Zanimljivost No 3: Gogol Bordello 12.07.2008. na mainstage-u na Exitu...!

Link to comment
Share on other sites

Dobro ali si se makar odmorila i promenila sredinu!:wink2::thumb_yello:

 

To je istina...glede sredine.:wink2: Samo te sanje...jao.:insane: Ja ne znam zašto imam takve žive, detaljne noćne more!

Ja moram da idem.Caooooo!!!

Caooooooo!!

Lepo spavaj!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

vseee najbolše ana! oprosti za zamudo!

kako si?

si kej praznovala roj.dan?

vidm da te kr neki cajta ni blo. problemi z računalnikom=)?

veš da sem dobila paket z sladkarijami iz hong konga. majo kr zanimive stvari kot npr. čips iz rib-jak! pa bonboni so zlo mešanga okusa in tut čokolada ni dobra tok kt pr ns. ampak sej je useen! logično da imajo drugačn okus tm v aziji. aja ta punca je bla full vesela k sm ji poslala milko zato k zgleda kot da piše mika te je bla čist navdušena da je prejela mikino čokolado:D.

jutri grem za štiri dni v makedonijo. jupi ker negrem v šolo. to je bil darilo mojmu dediju za rojstn dan in z njim gremo jst moja mami pa ena družinska prjatlca. kumi čakam! si že bla v makedoniji?

se oglasim v četrtek ko pridem nazaj!

lep tedn! Manca

Link to comment
Share on other sites

Evo Ana...siže! Šta se dešavalo dok te nije bilo...

 

 

Quote:

Originally Posted by Ina

Evo neki novi intervjujčić. Tj. nije baš sve novo, ali su lepo sumirali neke stare izjave... Reče Ana da je obaveštavamo šta ima novo! Dakle: http://www.dailyrecord.co.uk/news/ne...6908-20336145/

 

Quote:

Originally Posted by Ina

Zanimljivost No 2: http://www.mikafanclub.com/forums/sh...ad.php?t=13576

 

Zanimljivost No 3: Gogol Bordello 12.07.2008. na mainstage-u na Exitu...!

 

Hvala!!:flowers2:

Samo linkovi ne radiju.:wink2:

Uau, Gogol Bordellu na EXITU.:yay:

 

I da ne zaboravim. Evo- Ivona, Dragana i svi iz Srbije- ovdje kažite, da Mika mora doći u Srbiju- http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=10447.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy