Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vseee najbolše ana! oprosti za zamudo!

kako si?

si kej praznovala roj.dan?

vidm da te kr neki cajta ni blo. problemi z računalnikom=)?

veš da sem dobila paket z sladkarijami iz hong konga. majo kr zanimive stvari kot npr. čips iz rib-jak! pa bonboni so zlo mešanga okusa in tut čokolada ni dobra tok kt pr ns. ampak sej je useen! logično da imajo drugačn okus tm v aziji. aja ta punca je bla full vesela k sm ji poslala milko zato k zgleda kot da piše mika te je bla čist navdušena da je prejela mikino čokolado:D.

jutri grem za štiri dni v makedonijo. jupi ker negrem v šolo. to je bil darilo mojmu dediju za rojstn dan in z njim gremo jst moja mami pa ena družinska prjatlca. kumi čakam! si že bla v makedoniji?

se oglasim v četrtek ko pridem nazaj!

lep tedn! Manca

 

Hvala!!:blush-anim-cl: Rd pa skoraj nisem praznovala, zjutraj se še spomnila nisem, da mam rd. In se pomoje tud ne bi, še dolgo po tistem, ko sem se zbudla, če mi ne bi foter navsezgodaj zjutraj tiščal telefona ob uho in mi pravil, da naj nekaj rečem, ker je bla teta zgodnja na drugi strani, da mi čestita.:naughty: O bog, jaz pa sploh nisem vedla za kaj se gre.:doh:

:woot_jump: Wow, kak kul, da si že dobla paket, to je blo pa hitro! Kaj pa je to rib jak? Hah, itak da je ni čez evropske čokolade, Lindt, Kinder, belgijska čokolada...kdo lahko premaga to? Nihče.:bleh: Daj nehaj...a ni poznala Milke?:jawdrop: LOL to se mi zdi tak čudno, haha. Mislim čudno, smešno mi je malo, jaz sem vedno mislila, da Milko pa ja vsi poznajo.

Ne, na žalost še nikdar nisem bla v Makedoniji in ti kr zavidam, da greš. Lepo se imej pa uživaj! Pa poročaj kak je blo!!

Papa

Link to comment
Share on other sites

Ivona šta ti znači to + pored imena nahome pageu gde se vidi ko je online?:blink:

 

Znači da si me stavila na buddy lisu, i onda me lakše uočiš kad sam online!

 

Stvarno?:blink:

Onda sorry.:bleh:

 

Ja se ne sećam da si nam dala...

Eno, napisala sam nešto...ajde još neko da me podrži!!!:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Znači da si me stavila na buddy lisu, i onda me lakše uočiš kad sam online!

 

 

 

Ja se ne sećam da si nam dala...

Eno, napisala sam nešto...ajde još neko da me podrži!!!:blush-anim-cl:

 

Videla sam što si napisal! Super...:thumb_yello: Sad se samo nadam da će ON to pročitati i doći.:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Znači da si me stavila na buddy lisu, i onda me lakše uočiš kad sam online!

 

 

 

Ja se ne sećam da si nam dala...

Eno, napisala sam nešto...ajde još neko da me podrži!!!:blush-anim-cl:

 

A daaaaaa!:doh:

 

Pa jel nam Ana nije dala neki link pa ste skontale da je thread stari?:blink:

Link to comment
Share on other sites

Onda sorry Ana!:blush-anim-cl::flowers2: Ja sam mislila da je to to!

:wink2:

Ana, ne mogu da nadjem onaj prvi thread sa intervjuom. A drugi je bio ovaj http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=13576 ,ali to si verovatno ve' i sama videla.

 

E, hvala ti. Ne bih videla vjerovatno- imam više nego 30000 novih postova- nemoguće da sve pročitam.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Dragana, jel si ti online ili je to tvoj muž?:naughty:

Ili imaš opet probleme s tom da je videti kao da si online kad nisi?

 

Ne morate da se plašite mog muža više!On ne koristi više ovaj komp!:wink2:

A bila sam online samo 3 sekunde!:wink2:

 

Ana dobar ti je avatar...kakva smešna faca! :P

Link to comment
Share on other sites

Ne morate da se plašite mog muža više!On ne koristi više ovaj komp!:wink2:

A bila sam online samo 3 sekunde!:wink2:

 

Ana dobar ti je avatar...kakva smešna faca! :P

 

Pa sad kad ima laptop, ovo mu je ispod časti...:naughty:

A stvarno, šta će mu laptop? Nosi ga negde?

Link to comment
Share on other sites

Pa sad kad ima laptop, ovo mu je ispod časti...:naughty:

A stvarno, šta će mu laptop? Nosi ga negde?

 

:shocked: Šta ćeš ti tako rano na MFC-u?

Ti ne ustaješ pre11...

Pa to mu je zgodnijr nego kompjuter...stvarno ne znam gde bismo stavili još jedan...a i što da ne laptop?Danas ga imaju ljudi koji znaju samo da ga upale!

Link to comment
Share on other sites

:shocked: Šta ćeš ti tako rano na MFC-u?

Ti ne ustaješ pre11...

Pa to mu je zgodnijr nego kompjuter...stvarno ne znam gde bismo stavili još jedan...a i što da ne laptop?Danas ga imaju ljudi koji znaju samo da ga upale!

 

Ja ustajem u 8 da dam babi i dedi doručak!!! Da, da...vredna sam morlala da postanem...silom prilika!:no:

 

A laptop...pa ne znam...meni je to za ljude koji imaju potrebu da ga nose negde. Brže se zagreva od ovih klasičnih računara...

Link to comment
Share on other sites

Ja ustajem u 8 da dam babi i dedi doručak!!! Da, da...vredna sam morlala da postanem...silom prilika!

 

A laptop...pa ne znam...meni je to za ljude koji imaju potrebu da ga nose negde. Brže se zagreva od ovih klasičnih računara...

 

Eeeeee svaka čast!

 

Pa jaa nešto nisam primetila sa ovim našim da se zagreva....:no:ali se ne čoje da tandrče kao kompjuter...mada ja bih na mom menjala samo monitor...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Eeeeee svaka čast!

 

Da, da...o dve bebe brinem...samo malo starije bebe. I lekove ih moraš moliti da popiju....

 

Pa jaa nešto nisam primetila sa ovim našim da se zagreva....:no:ali se ne čoje da tandrče kao kompjuter...mada ja bih na mom menjala samo monitor...:wink2:

 

Videćeš kad dodje leto!:wink2: Mada možda i neće... ne znam kakvi su ovi novi. Znam da se dosta mojih kolega s faxa žalilo, kad su kupili laptope...da su jako nepraktični za rad kod kuće. Doduše, Boda neće crtati projekte na njemu...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy