Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

iz trogira. a vas dvije?

nema baš nešto ljudi odavde zar ne? samo vas dvije i cura iz slovenije, ili se to meni čini

 

E u Trogiru nisam bila... Al ne pričaš mi po dalmatinski uopšte. Ili samo ne pišeš tako? Ja obožavam taj vaš akcenat!:thumb_yello:

 

Dragana je iz Sremske Mitrovice, ja iz Novog Sada, Ana iz Maribora... A ima još ljudi, ali nisu redovni kao nas tri...a ni toliko glasni!:bleh: A s obzirom kakve smo mi sve teme ovde prevrnule...i bolje da niko dolazi!:naughty: Jako je lako zaboraviti da ovaj thread može svako da pričita!!!

Link to comment
Share on other sites

E u Trogiru nisam bila... Al ne pričaš mi po dalmatinski uopšte. Ili samo ne pišeš tako? Ja obožavam taj vaš akcenat!:thumb_yello:

 

Dragana je iz Sremske Mitrovice, ja iz Novog Sada, Ana iz Maribora... A ima još ljudi, ali nisu redovni kao nas tri...a ni toliko glasni!:bleh: A s obzirom kakve smo mi sve teme ovde prevrnule...i bolje da niko dolazi!:naughty: Jako je lako zaboraviti da ovaj thread može svako da pričita!!!

 

ma trudim se pisat književni, nova sam pa još da počnem s dalmatinskim, nisam bila sigurna koliko bi me bas razumjele.a htjela sam bit pristojna:wub2:

 

bolje da nitko ne čita. mogu li gosti čitat? valjda ne mogu ili?

Link to comment
Share on other sites

ma trudim se pisat književni, nova sam pa još da počnem s dalmatinskim, nisam bila sigurna koliko bi me bas razumjele.a htjela sam bit pristojna:wub2:

 

bolje da nitko ne čita. mogu li gosti čitat? valjda ne mogu ili?

 

Pazi sad ovo! Pomidora, lancun, šugaman, šlape, lipo bilo mliko, večeras je naša fešta... Ha? Jesam poliglota?:bleh::wink2:

 

A ovo svi mogu da čitaju! Da, da...strašno, ali istinito! Samo što većina ne razume!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Pazi sad ovo! Pomidora, lancun, šugaman, šlape, lipo bilo mliko, večeras je naša fešta... Ha? Jesam poliglota?:bleh::wink2:

 

A ovo svi mogu da čitaju! Da, da...strašno, ali istinito! Samo što većina ne razume!:wink2:

 

ide tebi to :thumb_yello:

 

inače reci mi šta se sve radi na ovom forumu. eto čujem sinoć od vas smišljaju šta će miki poklonit za rođendan, ti imaš mika frenda.. jel to ima svatko pa se ja bezobrazno nisam nikome javila. pitam te to jer prvi put sam u nekom fan clubu , pa mi je sve to novo, a tih threadova ima toliko toliko punooo.

Link to comment
Share on other sites

ide tebi to :thumb_yello:

 

inače reci mi šta se sve radi na ovom forumu. eto čujem sinoć od vas smišljaju šta će miki poklonit za rođendan, ti imaš mika frenda.. jel to ima svatko pa se ja bezobrazno nisam nikome javila. pitam te to jer prvi put sam u nekom fan clubu , pa mi je sve to novo, a tih threadova ima toliko toliko punooo.

 

Učestvuješ u čemu želiš. A i ne moraš ni u čemu...

A ja sam malo podetinjila, pa sad da učestvujem u svemu! :bleh: Izgleda da se nisam dovoljno naigrala kad sam bila mala...:mf_rosetinted:

 

A to sa Mika mailom mi je baš fora. Ideja je da dobiješ neke slatkiše iz drugog dela sveta, koje možda nećeš imati prilike da probaš. Ali, dok smo čekali da nam nađu partnere, Ana i ja smo razmenile jedan paketić... I baš je super osećaj! Ponovo sam počela da verujem u Deda Mraza!

Link to comment
Share on other sites

Učestvuješ u čemu želiš. A i ne moraš ni u čemu...

A ja sam malo podetinjila, pa sad da učestvujem u svemu! :bleh: Izgleda da se nisam dovoljno naigrala kad sam bila mala...:mf_rosetinted:

 

A to sa Mika mailom mi je baš fora. Ideja je da dobiješ neke slatkiše iz drugog dela sveta, koje možda nećeš imati prilike da probaš. Ali, dok smo čekali da nam nađu partnere, Ana i ja smo razmenile jedan paketić... I baš je super osećaj! Ponovo sam počela da verujem u Deda Mraza!

 

pa zašto ne sudjelovat, pa zato i jesam tu, sada:cheerful_h4h:

 

pa mislim da smo svi mi šta smo tu velika dica. ja prva:yay:

 

samo.. šta je sve na meniju?

Link to comment
Share on other sites

pa zašto ne sudjelovat, pa zato i jesam tu, sada:cheerful_h4h:

 

pa mislim da smo svi mi šta smo tu velika dica. ja prva:yay:

 

samo.. šta je sve na meniju?

 

Nisam ni ja u toku baš sa svim. Znam da se pravio poklon za Dan zaljubljenih za Miku...pokloni za članove benda, za njegovu sestru...užu i širu rodbinu...:bleh: Secret Santa...što je isto što i Mika Mail, samo za vreme Božićnih praznika. Ja učestvujem samo u ova dva...rodj. poklon i MM!:wink2:

 

Ja odoh sad da spavam....sutra ustajem rano!

Čujemo se!:wink2:

Laku noć!

Link to comment
Share on other sites

A gde si ti sinoć ako smem da pitam?:sneaky2:

 

Vratila si sliku na space na kojoj si prelepa!:yay:

 

Dobro veče Miranda!:wink2:

 

Sinoć imala posjete.:wink2: Za rođandan dobila velikog me to you medveda.:wub2:

 

Hvala!:blush-anim-cl:

 

Veče, Miranda!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy