Jump to content

The Ex-Yu Thread(part two)


missgaga

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja mislila da smo mi najkomplikovaniji....

 

najluđe mi je od svega što sada nakon tri godine faksa dobijas opet svjedodžbu:raygun:

a da ne govorim da se još nisu posve dogovorili oko titula nas koji smo zavrsili po starom programu.. jesi mr. nisi mr.. enigma

Link to comment
Share on other sites

Ne u pesmi se samo nuna...bolja je čak i ona ću ćeš će bila!Ali šta ćeš one valjda nisu patriotske...

 

"Nuna"? Ja razumela "Dunave"!:naughty: A šta je "ću ćeš će"? Nisam ja gledala izbor.

 

Ma meni je ovo isto ko i "Lane moje" i ko "Jutro". Mislim, bilo je ok prvi put...ali dokle više?!?:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

najluđe mi je od svega što sada nakon tri godine faksa dobijas opet svjedodžbu:raygun:

a da ne govorim da se još nisu posve dogovorili oko titula nas koji smo zavrsili po starom programu.. jesi mr. nisi mr.. enigma

 

Kod nas zavisi od faxa do faxa. Uglavnom ove studije što su i ranije trajale 5 god, daju titulu "master", svršenim studentima. Onda posle toga ideš direktno na doktorske...koje traju 3 god. Sad više magistri ne postoje. A oni koji su ranije magistrirali, a hteli bi da idu po novom...slušaju samo poslednju godinu doktorskih... Mislim da je tako nešto...:insane: Na kraju se ukupne godine studiranja svedu na isto.

Link to comment
Share on other sites

:blink: vidim da je i kod vas natjecanje za euroviziju na nivou kao i kod nas

ja našu doru ne gledam već godinama

 

Ja sam naletela a iskreno da ti kažem baš me je jaaaako zanimalo ko će da pobedi i kad sam videla ovu prethodno pomenutu znala sam da će ona!:thumbdown: Tek kad su ona i ŽEljko zauzeti pobedi neko čestit!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Kod nas zavisi od faxa do faxa. Uglavnom ove studije što su i ranije trajale 5 god, daju titulu "master", svršenim studentima. Onda posle toga ideš direktno na doktorske...koje traju 3 god. Sad više magistri ne postoje. A oni koji su ranije magistrirali, a hteli bi da idu po novom...slušaju samo poslednju godinu doktorskih... Mislim da je tako nešto...:insane: Na kraju se ukupne godine studiranja svedu na isto.

 

kod nas možeš birat hoćeš poslidipl. magistarski ili doktorski, s time da ti magistarski novi vrijedi i kao pola završenog doktorskog, u slučaju da želiš nastavit još dalje..

Link to comment
Share on other sites

kod nas možeš birat hoćeš poslidipl. magistarski ili doktorski, s time da ti magistarski novi vrijedi i kao pola završenog doktorskog, u slučaju da želiš nastavit još dalje..

 

Kod mene na faxu za mastera moraš da položiš još 6 ispita-pošto nam je fax trajao 4 godine!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

kod nas možeš birat hoćeš poslidipl. magistarski ili doktorski, s time da ti magistarski novi vrijedi i kao pola završenog doktorskog, u slučaju da želiš nastavit još dalje..

 

Zar toj Bolonji nije cilj da UJEDNAČI školovanje u Evropi?????? A ne da napravi još veću zbrku!:shocked::blink::shocked:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam naletela a iskreno da ti kažem baš me je jaaaako zanimalo ko će da pobedi i kad sam videla ovu prethodno pomenutu znala sam da će ona!:thumbdown: Tek kad su ona i ŽEljko zauzeti pobedi neko čestit!:thumb_yello:

 

bar postooji pravilo.. mene na dori uspijevaju svake godine iznova iznenadit. ukus svekolike javnosti je:shocked: :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy