Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 3)


Gasha

Recommended Posts

Dobra večer svima!

Dobra večer Vedrana, ja sam Miranda iz Trogira, tebe još nisam imala priliku sresti ovdje!

 

Hej,zdravo!Drago mi je da te upoznam!Ja sam Vedrana,'82.god.Studiram(da,jos)

U slobodno vreme volim Miku:naughty:

Koliko ti god. imas?

Dolazi nam Queen!!! :woot_jump:

Jos samo Mika fali!

 

joj,sad stvarno moram da idem,da se spremam za taj sugavi ponedeljak,cujemo se sutra devojke! Pozdrav!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja se stvarno izvinjavam. Bila sam opet u ispomoći oko diplomskog... Onog istog na kom kolektivno radimo već mesecima. :shocked: Eh, da sam ja imala toliko patuljaka i irvasa, kad sam svoj predavala...

 

Nikada neću upoznati normalnog muškarca.

 

A planiraš u izlasku da ga nađeš???

:roftl: :roftl: :roftl:

 

Eh...pusti snovi...:bleh:

 

 

 

A Miko ćemo deliti 50/50?:naughty:

 

Ana, ti si pravnik! Pusti matematiku nama prirodnjacima. Kako 50/50 kad ga deliš na tri dela? Ili si mene možda zaboravila?!?:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Gasha je mala,Dragana ima muza,Ivona ce se vec snaci,a mi cemo ovog da podelimo:naughty:

 

Da, da...Imam i Nicka:naughty: , ali sam se predomislila po pitanju Mike!:bleh:

 

Ivona ne daj da te isključe iz deobe!:thumb_yello: Ni ja ne dam!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Jeste primetile da na onom thread-u "Places MIKA has not been to yet but Should!!!", još nisu dodali Srbiju na listu? Iako je gomila nas to tražila. A devojka iz Grčke, koja se prijavila posle nas, je dodata?!?:badmood::annoyed_h4h::badmood:

Link to comment
Share on other sites

Jeste primetile da na onom thread-u "Places MIKA has not been to yet but Should!!!", još nisu dodali Srbiju na listu? Iako je gomila nas to tražila. A devojka iz Grčke, koja se prijavila posle nas, je dodata?!?:badmood::annoyed_h4h::badmood:

 

Sad ću ja da urgiram!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ajde ti...bojim se da ja ne umem "fino" da urgiram.:boxing::naughty:

 

Evo vidi...samo učtivo pitaš i čekaš...ako ti ne odgovore onda malo preskočiš učtivost.Tek kod trećeg puta nastupa nasilje!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Sad je meni baba bolesna!A ne radi joj telefon i ne mogu da je dobijem!:no::emot-sad:

 

Ja sam jutros imala frku s ovim mojima, tj. s dedom. Ne znam koliko će ovo još biti izdržljivo...

A domovi su preskupi...bar oni u kojima su uslovi za život iole humani.:emot-sad:

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jutros imala frku s ovim mojima, tj. s dedom. Ne znam koliko će ovo još biti izdržljivo...

A domovi su preskupi...bar oni u kojima su uslovi za život iole humani.:emot-sad:

 

Ujak nije dobro spustio slušalicu!

 

Meni je baba kriza!Ona ima jednu ruku slomljenu pa joj nije dobro zarasla a ima i pejs mejker-a oboje imaju anginu pektoris!Srce joj nije u redu opet pa stavlja već nekoliko dana za redom nitroglicerin.Al s njima se bakće moj ujak i mama, uglavnom!:emot-sad:

Link to comment
Share on other sites

Ujak nije dobro spustio slušalicu!

 

Meni je baba kriza!Ona ima jednu ruku slomljenu pa joj nije dobro zarasla a ima i pejs mejker-a oboje imaju anginu pektoris!Srce joj nije u redu opet pa stavlja već nekoliko dana za redom nitroglicerin.Al s njima se bakće moj ujak i mama, uglavnom!:emot-sad:

 

:punk: Žurka!

 

 

 

:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Jeste primetile da na onom thread-u "Places MIKA has not been to yet but Should!!!", još nisu dodali Srbiju na listu? Iako je gomila nas to tražila. A devojka iz Grčke, koja se prijavila posle nas, je dodata?!?:badmood::annoyed_h4h::badmood:

 

Sad cu ja shizzy* da pozovem i njene drugarice slusaju Miku pa ce da nas stave :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Šta da ti kažem, a još pored toga samo se svađaju!:thumbdown:

 

To tako valjda mora... Nervozni ovi koji moraju sve da rade...nervozni oni koji ne mogu ništa, pa zavise od drugih...

Link to comment
Share on other sites

To tako valjda mora... Nervozni ovi koji moraju sve da rade...nervozni oni koji ne mogu ništa, pa zavise od drugih...

 

uglavnom su nervozni ovi koji su navikli da rade a ne mogu!Pa im ništa nije po volji što drugi urade!A uglavnom su nervozni zato što su bolesni!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

uglavnom su nervozni ovi koji su navikli da rade a ne mogu!Pa im ništa nije po volji što drugi urade!A uglavnom su nervozni zato što su bolesni!:thumbdown:

 

...a tek ovi što nisu navikli, a sad moraju...:fisch:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy