Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja sam jovana

ja sam iz bg-a

gasa mi je rekla da si i ti ...odakle si tacno? u koju skolu ides?:wink2:

 

Idem u OŠ Starinu Novak,a tiiiiii??:wink2:

A ček,jel ti već poznaješ Gašu odnegde ili...?

Link to comment
Share on other sites

ja idem u milan dj. milicevic na medaku III !!!(vozdovac)

 

pa znam gashu sa ovog foruma ali se vec duze dopisujemo preko msn-a...

imas ti msn??

e gde je tacno ta skola??

 

Nemam pojma za msn,valjda ga imam...:naughty:

Ta škola je na Paliluli.:wink2:

Link to comment
Share on other sites

KETI

 

Videla sam što si napisala ali sad ovog posta nema, tako da predpostavljam da si ga obrisala. OK, može. Ja ti samo želim reći da tisto nije bilo ništo protiv tobi osobno. Ali tako kako ti imaš neko mnenje tako ga imam i ja. I dogodilo se ovako da se je slažem s onom curom koja je to napisala. Već sam u tom našom threadu kazala da se meni činijo paparaci obični ološ i da se mi ne sviđajo. Ali dobro to je moje mnenje, tako barem JA mislim.

A što se tiče izgleda one cure. Da, možda ne zgleda kao ''obične'' cure, hej možda i nije cura (:naughty: ) ali kazati da je čudna (ti nisi jedina koja je to napisala) i kazati da Mika ne bi smio toliko piti mi se čini neumjestno. Tko smo mi da ćemo praviti što može da radi i s kim?

 

Sad mi možete SVI prebacivati da sam dvolična jer je istina da i ja ponekad kažem da netko ne izgleda baš OK, ali ja svejedno mislim da je to potpuno drugi slučaj. Zašto? (I to sad ne leti na tebe, Keti) Jer ja u istino mislim da ovdje ima mnogo, mnogo cura i dječaka koji su jednostavno ljubumorni i tako spremni kazati mnogo stvari kojih inače ne bi.

Link to comment
Share on other sites

KETI

 

Videla sam što si napisala ali sad ovog posta nema, tako da predpostavljam da si ga obrisala. OK, može. Ja ti samo želim reći da tisto nije bilo ništo protiv tobi osobno. Ali tako kako ti imaš neko mnenje tako ga imam i ja. I dogodilo se ovako da se je slažem s onom curom koja je to napisala. Već sam u tom našom threadu kazala da se meni činijo paparaci obični ološ i da se mi ne sviđajo. Ali dobro to je moje mnenje, tako barem JA mislim.

A što se tiče izgleda one cure. Da, možda ne zgleda kao ''obične'' cure, hej možda i nije cura (:naughty: ) ali kazati da je čudna (ti nisi jedina koja je to napisala) i kazati da Mika ne bi smio toliko piti mi se čini neumjestno. Tko smo mi da ćemo praviti što može da radi i s kim?

 

Sad mi možete SVI prebacivati da sam dvolična jer je istina da i ja ponekad kažem da netko ne izgleda baš OK, ali ja svejedno mislim da je to potpuno drugi slučaj. Zašto? (I to sad ne leti na tebe, Keti) Jer ja u istino mislim da ovdje ima mnogo, mnogo cura i dječaka koji su jednostavno ljubumorni i tako spremni kazati mnogo stvari kojih inače ne bi.

 

A zar nije malo čudno što uzimaš kao pretpostavku da ta devojka nije žensko? Zar time ne prebacuješ i njemu nešto,ili insinuiraš?Ja tako nešto nikad ne bih pomislila. A što se tiče pića,svi ljudi su nekad pijani pa i on,nije tu ništa strašno!

Link to comment
Share on other sites

KETI

 

Videla sam što si napisala ali sad ovog posta nema, tako da predpostavljam da si ga obrisala. OK, može. Ja ti samo želim reći da tisto nije bilo ništo protiv tobi osobno. Ali tako kako ti imaš neko mnenje tako ga imam i ja. I dogodilo se ovako da se je slažem s onom curom koja je to napisala. Već sam u tom našom threadu kazala da se meni činijo paparaci obični ološ i da se mi ne sviđajo. Ali dobro to je moje mnenje, tako barem JA mislim.

A što se tiče izgleda one cure. Da, možda ne zgleda kao ''obične'' cure, hej možda i nije cura (:naughty: ) ali kazati da je čudna (ti nisi jedina koja je to napisala) i kazati da Mika ne bi smio toliko piti mi se čini neumjestno. Tko smo mi da ćemo praviti što može da radi i s kim?

 

Sad mi možete SVI prebacivati da sam dvolična jer je istina da i ja ponekad kažem da netko ne izgleda baš OK, ali ja svejedno mislim da je to potpuno drugi slučaj. Zašto? (I to sad ne leti na tebe, Keti) Jer ja u istino mislim da ovdje ima mnogo, mnogo cura i dječaka koji su jednostavno ljubumorni i tako spremni kazati mnogo stvari kojih inače ne bi.

 

Cao Ana.Cao Miss Gago.Kako ste?Laku noc Jovana :wink2:

 

Zar je ovo još uvek aktuelno? Valjda se podrazumeva da niko od nas ovde nije zlonameran!

 

A samo jedno pitanjce...ko je Jovana?:shocked::boxed::shocked:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy