Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma da je 6 ja bih sada ovde bila :woot_jump:

pala sam, nisam mogla sa sopstvenim mozgom kontakt da uspostavim i da sastavim 2 smislene recenice...i vratim pitanja, sta cu...

 

 

 

e, sada gledajuci u ove smajlije, narocito ovaj zboksani, sam pocela da se smejem :insane:

 

je***te, ja sam ili luda ili bas optimista, bukvalno mi buducnost visi o koncu (drama queen :rolls_eyes: ) a mene smajlic nasmeje :naughty::boxed:

Link to comment
Share on other sites

ma da je 6 ja bih sada ovde bila :woot_jump:

pala sam, nisam mogla sa sopstvenim mozgom kontakt da uspostavim i da sastavim 2 smislene recenice...i vratim pitanja, sta cu...

 

e, sada gledajuci u ove smajlije, narocito ovaj zboksani, sam pocela da se smejem :insane:

 

je***te, ja sam ili luda ili bas optimista, bukvalno mi buducnost visi o koncu (drama queen :rolls_eyes: ) a mene smajlic nasmeje :naughty::boxed:

 

Pa ja ne znam Vedrana... S obzirom da smo ranije zaključili da visina na kojoj stanuješ i nije neka... Ja predlažem da probaš s nekim od mostova! Ipak si ti prva kojoj se desilo da padne na ispitu...:bleh:

Link to comment
Share on other sites

pitala sam pre neki dan za ogranicenja, i rekla mi je ona jedna sto je mod, da sada thread moze da ima oko 5000 postova, pa sam mislila da bi ti mogla (cini mi se da si bila izrazila tu zelju :naughty:) da otvoris 5 deo, stavicemo i ovde link, da ljudi sutra, ili vec kad dodju mogu da nadju, i onda cu ja da zamolim da ovaj zaljucaju, a taj premeste u deo za clanove, sta ti mislis?

Link to comment
Share on other sites

Pa ja ne znam Vedrana... S obzirom da smo ranije zaključili da visina na kojoj stanuješ i nije neka... Ja predlažem da probaš s nekim od mostova! Ipak si ti prva kojoj se desilo da padne na ispitu...:bleh:

 

:bleh::bleh::bleh:

stvarno, do sada je trebalo da se naviknem :boxed:

 

mislila sam na profesionalnu buducnost!

Link to comment
Share on other sites

Evo...ako će ti biti lakše...ja sad slušam mjuzu kroz prozor...vetar je donosi s tvrdjave...a ja sedim kući i crtam! Exit u mom gradu, a ja sedim kod kuće! A da stvar bude još gora....dovoljno sam blizu da čujem zvukove, a stan mi nije dobro orijentisan da bih videla vatromet! Sudba kleta, Vedrana moja! Je*eš i budućnost, kad ti je ta'ka sudbina!:crybaby::crybaby::crybaby:

Link to comment
Share on other sites

pitala sam pre neki dan za ogranicenja, i rekla mi je ona jedna sto je mod, da sada thread moze da ima oko 5000 postova, pa sam mislila da bi ti mogla (cini mi se da si bila izrazila tu zelju :naughty:) da otvoris 5 deo, stavicemo i ovde link, da ljudi sutra, ili vec kad dodju mogu da nadju, i onda cu ja da zamolim da ovaj zaljucaju, a taj premeste u deo za clanove, sta ti mislis?

 

Može... Oćemo oma?:bleh:

Link to comment
Share on other sites

e, ja sam bas htela da ti kazem kako ti zavidim sto ces ici na Exit, kad procitah da ni ti ne ides, zapravo na kraju od nas niko ne ide? Bezveze...Ja nikog od tih izvodjaca nesto ni ne volim ali kad vidim na tvu koliko mladih i veselih ljudi ima, bas mi se ide...eh ljudi zive, a ja vegetiram pod stonom lampom i jos nista na kraju ni ne polozim! JBG...:thumbdown:

 

ajde otvaraj novi deo!

 

 

e, nesto sam se pitala, kad nas budu premestali, a mi u tom momentu budemo u threadu, sta mislis hocemo li mi to nekako osetiti?:blink:

 

 

 

 

:roftl:

Link to comment
Share on other sites

e, ja sam bas htela da ti kazem kako ti zavidim sto ces ici na Exit, kad procitah da ni ti ne ides, zapravo na kraju od nas niko ne ide? Bezveze...Ja nikog od tih izvodjaca nesto ni ne volim ali kad vidim na tvu koliko mladih i veselih ljudi ima, bas mi se ide...eh ljudi zive, a ja vegetiram pod stonom lampom i jos nista na kraju ni ne polozim! JBG...:thumbdown:

 

ajde otvaraj novi deo!

 

e, nesto sam se pitala, kad nas budu premestali, a mi u tom momentu budemo u threadu, sta mislis hocemo li mi to nekako osetiti?:blink:

 

:roftl:

 

Puuun je grad ljudi, i turista... Znaš kako je lepoooooooo! Heh, odem u prodavnicu u komšiluku, i ne čujem srpski!

Moram otići bar da prošetam uveče po Štrosmajerovoj (u podnožju tvrdjave), neki od ovih dana...samo malo da udahnem tu atmosferu...:blush-anim-cl:

 

Aaaa, što se premeštanja tiče... Hm, pa ne znam... Mislim da će to biti trenutak kao u matrixu! Kad on postane svestan da je samo jedan od plug-in štanc jedinki! :cool:

:bleh:

Link to comment
Share on other sites

A fino...:glasses2:

 

mmm...Napisala sam novu pjesmu ...za Mikinu knjigu :biggrin2: poslacu je vjerovatno sjutra......neka ostane jos 1 noc ...mozda prepravim nesto:wub2:

 

Selimo se, Danijela...u novi thread...eno ti link u gornjem postu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy