Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisam...završili smo. Samo tri dana...:thumbdown:

 

:shocked:SAmo tri dana!I to je mnogo po ovoj temperaturi...:thumbdown:

 

ma nisan ni bila, zaboravila da sam dogovorila kozmetičarku danas:doh:

sutra ću:aah:

 

 

hehehe...samo ti odlaži...:bleh:Mada ova temperatura meni ubija svaku želju za šopingom!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

3 dana čega?

 

Ma anketirala sam roditelje po decijim vrticima, kad dovode i odvode decu. Neka firma radi istrazivanje koliko su roditelji zadovoljni uslugama koje pružaju državne ustanove...

Link to comment
Share on other sites

hehehe...samo ti odlaži...:bleh:Mada ova temperatura meni ubija svaku želju za šopingom!:thumbdown:

 

da ubija:stretcher:

ajme je, a da se baren kupan, pa onda je to izdrživo, ali ovako:thumbdown:

baš sam danas gledala(bolje rečeno snifala) kreme za sunčanje:cheerful_h4h::cheerful_h4h:

Link to comment
Share on other sites

Ma anketirala sam roditelje po decijim vrticima, kad dovode i odvode decu. Neka firma radi istrazivanje koliko su roditelji zadovoljni uslugama koje pružaju državne ustanove...

 

i, jesu li zadovoljni?

Link to comment
Share on other sites

da ubija:stretcher:

ajme je, a da se baren kupan, pa onda je to izdrživo, ali ovako:thumbdown:

baš sam danas gledala(bolje rečeno snifala) kreme za sunčanje:cheerful_h4h::cheerful_h4h:

 

Ja imam neku baby od prošle godine i zahvaljujući njoj uopšte nisam pocrvenela, a bela sam ko sir!:blush-anim-cl:Što bi rekla moja mama iskuvana!:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

i, jesu li zadovoljni?

 

 

Pa, za ne poverovati, ali uglavnom jesu. A za cenu vrtića čak kažu da je niska...ali onda dodaju "Nemojte to da napišete, povećaće je!":bleh:

 

 

tribala si lažirat rezultate i pit kavu u hladu:naughty:

 

Ma zovu nas svakih 5 min da provere gde smo, koliko smo anketa uradili...proveravaju u vrtiću od kad do kad smo bile... Teror!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja imam neku baby od prošle godine i zahvaljujući njoj uopšte nisam pocrvenela, a bela sam ko sir!:blush-anim-cl:Što bi rekla moja mama iskuvana!:blush-anim-cl:

 

ja to ne koristim, 10-15 meni i previše!

počnem s 15, pa onda smanjujem:wink2: tako ne crvenim, ali ja se time trackam na litre:bleh: mogla bi odma na početku lita baksu kupit:cheerful_h4h:

meni je to gušt..

Link to comment
Share on other sites

Pa, za ne poverovati, ali uglavnom jesu. A za cenu vrtića čak kažu da je niska...ali onda dodaju "Nemojte to da napišete, povećaće je!":bleh:

 

Ma zovu nas svakih 5 min da provere gde smo, koliko smo anketa uradili...proveravaju u vrtiću od kad do kad smo bile... Teror!!!

 

e pa vidiš ti to, pametni poslodavac:thumb_yello:

znaju oni da ima i ovakvih:naughty::naughty:

Link to comment
Share on other sites

ja to ne koristim, 10-15 meni i previše!

počnem s 15, pa onda smanjujem:wink2: tako ne crvenim, ali ja se time trackam na litre:bleh: mogla bi odma na početku lita baksu kupit:cheerful_h4h:

meni je to gušt..

 

Samo se ti igraj...:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

ja to ne koristim, 10-15 meni i previše!

počnem s 15, pa onda smanjujem:wink2: tako ne crvenim, ali ja se time trackam na litre:bleh: mogla bi odma na početku lita baksu kupit:cheerful_h4h:

meni je to gušt..

 

Ja koristim 30...što bi rekao moj ujak ''od toga ne možeš ni da pocrniš!'':mf_rosetinted: A bolje i to nego da pocrvenim kao rak!Šta da radim kad sam aristokratski bela!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim 30...što bi rekao moj ujak ''od toga ne možeš ni da pocrniš!'':mf_rosetinted: A bolje i to nego da pocrvenim kao rak!Šta da radim kad sam aristokratski bela!:bleh:

 

Ja pocrnim i sa tom baby kremom...i to na putu suncobran-voda. Ne mogu ja da shvatim u čemu je uživancija, da ležiš i pržiš se kao krompir. Ovako lepo hlad, neka knjiga...mmmmmmmm.:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Samo se ti igraj...:sneaky2:

 

što? pa ja ne crvenim, ne gulin se, 15 je sasvim pristojan početak:bleh:

ko će sad gledat svaku:biggrin2:

Ja koristim 30...što bi rekao moj ujak ''od toga ne možeš ni da pocrniš!'':mf_rosetinted: A bolje i to nego da pocrvenim kao rak!Šta da radim kad sam aristokratski bela!:bleh:

 

od 30 bi i ja bila bila ko sir:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

hej,zdravo! jao sto sam karakter 4 dana sam uspela sa po 10 min online, ali izgleda da cu danas da pokleknem! dobro, eto za nagradu sto sam 4 dana izdrzala danas moze 20 min!:mf_rosetinted:

 

Svaka ti čast. Ja sam zrela za odvikavanje...ovo je bolest zavisnosti. Ne toliko mfc koliko fb!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Ja pocrnim i sa tom baby kremom...i to na putu suncobran-voda. Ne mogu ja da shvatim u čemu je uživancija, da ležiš i pržiš se kao krompir. Ovako lepo hlad, neka knjiga...mmmmmmmm.:wub2:

 

Ja ću tebe sa mojom mamom da udružim...ona čak i šešir nosi na plažu...:bleh:

Nije da ja volim da se čvarim, ali ne volim ni da sam baš bela...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ja pocrnim i sa tom baby kremom...i to na putu suncobran-voda. Ne mogu ja da shvatim u čemu je uživancija, da ležiš i pržiš se kao krompir. Ovako lepo hlad, neka knjiga...mmmmmmmm.:wub2:

 

ne prženje,to je bljak:thumbdown:

ali-bućnit se malo, pa se onda ja cila natrackam kremom, pa čim se osušim odma opet nazad, baš ono easy going:wink2: obožavam to

a više san u moru nego vanka:mf_rosetinted:

obožavan lito............

Link to comment
Share on other sites

Ja ću tebe sa mojom mamom da udružim...ona čak i šešir nosi na plažu...:bleh:

Nije da ja volim da se čvarim, ali ne volim ni da sam baš bela...:wink2:

 

Pa nisam bela... Spustim suncobran oko 5...kad je sunce slabije...i uvek se vratim crna...al za razliku od mojih saputnika, nikad ne izgorim!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

što? pa ja ne crvenim, ne gulin se, 15 je sasvim pristojan početak:bleh:

ko će sad gledat svaku:biggrin2:

 

 

od 30 bi i ja bila bila ko sir:thumbdown:

 

Ih blago tebi...ja crvenim!:thumbdown:

 

Ali ja sam prirodno bela, baš bela!:mf_rosetinted:I počele su da mi izlaze pege od Sunca, tako da sam i pegava sada!:mf_rosetinted:A imamm i alergiju na Sunce...:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy