Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

Sta ima kod vas? Nesto novo? Nesto novo kod Mike? Vidim i dalje niste otvorile novi deo, meni je stvarno misterija zasto, 3x su nam rekli, zar to nije dovoljno da zapamtimo da je 3000 limit za jedan thread? Ah, dobro kao da je i bitno...Ona slavljenica sto nas kulira je neka tvoja Ivona.:wink2:Hmmm, sta jos da vam kazem...da ako do pola jula ne polozim 3 ispita skocicu kroz prozor.

E, da, nasla sam na fb neke drugare koje nisam videla preko 10 god, i jedna je u Novom Sadu i skroz sam srecna sto sam je nasla!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa nisam bela... Spustim suncobran oko 5...kad je sunce slabije...i uvek se vratim crna...al za razliku od mojih saputnika, nikad ne izgorim!:bleh:

 

Pa to je zato što oni hoće na brzinu da pocrene...Ne stvarno treba se čuvati Sunca jer je stvarno nezdravo!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Pa nisam bela... Spustim suncobran oko 5...kad je sunce slabije...i uvek se vratim crna...al za razliku od mojih saputnika, nikad ne izgorim!:bleh:

 

ja već znam po sebi- kad se ide s brodom cili dan onda triba uzet 30:mf_rosetinted:, ali ovako za na plažu ne. a od 11-1,2 nikad ni nisan na plaži. ni na suncu ni u ladu:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ih blago tebi...ja crvenim!:thumbdown:

 

Ali ja sam prirodno bela, baš bela!:mf_rosetinted:I počele su da mi izlaze pege od Sunca, tako da sam i pegava sada!:mf_rosetinted:A imamm i alergiju na Sunce...:thumbdown:

 

I ja imam alergiju! Ali na šta ja nemam alergiju...:thumbdown:

 

Sta ima kod vas? Nesto novo? Nesto novo kod Mike? Vidim i dalje niste otvorile novi deo, meni je stvarno misterija zasto, 3x su nam rekli, zar to nije dovoljno da zapamtimo da je 3000 limit za jedan thread? Ah, dobro kao da je i bitno...Ona slavljenica sto nas kulira je neka tvoja Ivona.:wink2:Hmmm, sta jos da vam kazem...da ako do pola jula ne polozim 3 ispita skocicu kroz prozor.

E, da, nasla sam na fb neke drugare koje nisam videla preko 10 god, i jedna je u Novom Sadu i skroz sam srecna sto sam je nasla!!!

 

Što moja?!

 

A ta drugarica studira farmaciju?

Link to comment
Share on other sites

Sta ima kod vas? Nesto novo? Nesto novo kod Mike? Vidim i dalje niste otvorile novi deo, meni je stvarno misterija zasto, 3x su nam rekli, zar to nije dovoljno da zapamtimo da je 3000 limit za jedan thread? Ah, dobro kao da je i bitno...Ona slavljenica sto nas kulira je neka tvoja Ivona.:wink2:Hmmm, sta jos da vam kazem...da ako do pola jula ne polozim 3 ispita skocicu kroz prozor.

E, da, nasla sam na fb neke drugare koje nisam videla preko 10 god, i jedna je u Novom Sadu i skroz sam srecna sto sam je nasla!!!

 

Nema ništa novo osim ove vrućinštine i buba!:thumbdown:

Kod Mike ništa novo isto...pa valjda bi nam javio da ima nešto...:wink2::naughty:

A što se tiče novog threada treba da čekamo ili da neko pita mod-a ako hoće...inače dok ne zatvore ovaj miaslim da je glupavo otvarati novi!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

I ja imam alergiju! Ali na šta ja nemam alergiju...:thumbdown:

 

Moja je nepodnošljiva...Izlaze mi plikovi po koži u obliku ujeda komaraca i užasno me svrbe...i kad mi se povuku na tim mestima mi ostanu fleke...:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Ih blago tebi...ja crvenim!:thumbdown:

 

Ali ja sam prirodno bela, baš bela!:mf_rosetinted:I počele su da mi izlaze pege od Sunca, tako da sam i pegava sada!:mf_rosetinted:A imamm i alergiju na Sunce...:thumbdown:

 

na sunce? kako se to manifestira? ja fala bogu nemam tih problema:blink:

Link to comment
Share on other sites

ja već znam po sebi- kad se ide s brodom cili dan onda triba uzet 30:mf_rosetinted:, ali ovako za na plažu ne. a od 11-1,2 nikad ni nisan na plaži. ni na suncu ni u ladu:wink2:

 

Eh, lako je to vama reći, koji ste na moru svaki dan, celo leto...

A mi koji dodjemo na 7 dana? Neću sedeti u hotelskoj sobi od 11 do 2!

Link to comment
Share on other sites

Moja je nepodnošljiva...Izlaze mi plikovi po koži u obliku ujeda komaraca i užasno me svrbe...i kad mi se povuku na tim mestima mi ostanu fleke...:thumbdown:

 

Isto!

Al krenem sa šumećim kalcijumom nedelju dana pre mora...i kad stignem na more počnem da pijem presing...pa se uglavnom ne pojavi. Ili se pojavi, ali u slabijem obliku...

Link to comment
Share on other sites

na sunce? kako se to manifestira? ja fala bogu nemam tih problema:blink:

 

Evo napisah ti gore, izlaze mi plikovi koji užasno svrbe...Prvi put mi je izbila pre nekih 8 godina...Ja sam prvo mislila da je od slane vode, ali nije jer prošle godine sam se kupala na Savi i opet mi je izbila...A najgore je kad se još oznojiš preko toga...onda užasno štipa!:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Isto!

Al krenem sa šumećim kalcijumom nedelju dana pre mora...i kad stignem na more počnem da pijem presing...pa se uglavnom ne pojavi. Ili se pojavi, ali u slabijem obliku...

 

Pa ja vidiš nisam ništa pila, ali sam napravila pauzu prošle godine od neka 2-3 dana i polako je počela da mi se povlači...a izbila mi je samo u predelu ispod vrata...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Pa ja vidiš nisam ništa pila, ali sam napravila pauzu prošle godine od neka 2-3 dana i polako je počela da mi se povlači...a izbila mi je samo u predelu ispod vrata...:mf_rosetinted:

 

Uzmi presing sledeći put kad ti izbije. I meni, samo na dekolteu...al to je valjda najvise izloženo suncu, pa zato.

Link to comment
Share on other sites

Eh, lako je to vama reći, koji ste na moru svaki dan, celo leto...

A mi koji dodjemo na 7 dana? Neću sedeti u hotelskoj sobi od 11 do 2!

 

da:doh: e onda bi i ja sidila u ladu i čitala knjigu,jer tad sunce cvrči nenormalno:thumbdown:

kad vidim neke šta naprave od sebe, pripadnem se:thumbdown: jer da se frigam na suncu(ali baš frigam) ono od jutra pa da navečer, bila bi navečer na hitnoj garant:stretcher: i ne bi došla sebi još 3 dana sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Što moja?!

 

A ta drugarica studira farmaciju?

Novi Sad, arhitektura...

da, zavrsila je farmaciju, mozda je znas?

Nema ništa novo osim ove vrućinštine i buba!:thumbdown:

Kod Mike ništa novo isto...pa valjda bi nam javio da ima nešto...:wink2::naughty:

A što se tiče novog threada treba da čekamo ili da neko pita mod-a ako hoće...inače dok ne zatvore ovaj miaslim da je glupavo otvarati novi!:wink2:

 

da kome bi, ako ne bi nama...:wink2:

 

A ti gospodjice Miranda ovom plaza-more pricom pokusavas da izludis nas kontinentalno naseljene ili sta?!:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Pa ja vidiš nisam ništa pila, ali sam napravila pauzu prošle godine od neka 2-3 dana i polako je počela da mi se povlači...a izbila mi je samo u predelu ispod vrata...:mf_rosetinted:

 

to je baš nezgodno:thumbdown: ma ovi zrak i sunce, masu svita je alergično na sve i svašta:blink: i to svake godine sve više i više

bolesti 21 st. idemo sve luđi i alergičniji:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Uzmi presing sledeći put kad ti izbije. I meni, samo na dekolteu...al to je valjda najvise izloženo suncu, pa zato.

 

E hoću... prvi put kad mi je izbilo na moru dali su mi neki melem koji sam dobrano platila a uopšte mi nije pomogao...:mf_rosetinted:

 

da:doh: e onda bi i ja sidila u ladu i čitala knjigu,jer tad sunce cvrči nenormalno:thumbdown:

kad vidim neke šta naprave od sebe, pripadnem se:thumbdown: jer da se frigam na suncu(ali baš frigam) ono od jutra pa da navečer, bila bi navečer na hitnoj garant:stretcher: i ne bi došla sebi još 3 dana sigurno.

 

 

Ma ceo dan na Suncu je preterano...mada mi ovde na Savi imamo takve frikove koji su ceo dan na suncu...:mf_rosetinted:

 

Devojkwe odoh ja!Ajde lepo spavajte!Laku noć!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

A ti gospodjice Miranda ovom plaza-more pricom pokusavas da izludis nas kontinentalno naseljene ili sta?!:naughty:

 

ej-ma plava glava,pa ne razmišlja:bleh:

samo mi je vruće pa sam se uskokodakala:chkn::chkn::chkn::chkn:

Link to comment
Share on other sites

Novi Sad, arhitektura...

da, zavrsila je farmaciju, mozda je znas?

 

Pa, studirala je s mojom drugaricom. Učinilo mi se ime poznato pa sam joj malo provršljala po slikama (nemoj da joj kažeš)...a i šta drugo raditi kad sam ceo dan na fb-u? Nju znam iz vidjenja, s nekih rodjendana i diplomskih slavlja...ali sam našla i tu svoju drugaricu na slikama, i još neke poznate mi ljude! :bleh:

 

 

Ja sam vas lepo upozorila da ja nemam privatni život!!!:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Devojkwe odoh ja!Ajde lepo spavajte!Laku noć!:wink2:

 

 

odoh i ja, možda se večeras nešto i naspavam, da se pripremim za sutrašnje:crybaby::hair::mad3:

svratit ću sutra kad se vratim, ali to će 100% isto bit ovako kasnije..:bye::bye::bye:

Link to comment
Share on other sites

Ups...izgleda da znam i ovu jelenu...

Bila prosle nedelje s nama na dr. posto je prof. mislio da bi joj bilo korisno to da cuje, zbog njenog diplomskog...

 

Ovo postaje selo! Ako prestanem da dolazim, znaci da su i studenti kojima drzim vezbe krenuli da dolaze na mfc!

Link to comment
Share on other sites

ej-ma plava glava,pa ne razmišlja:bleh:

samo mi je vruće pa sam se uskokodakala:chkn::chkn::chkn::chkn:

hehe, pazljivo sa tim pilicima, znas vec kako seto ovde tumaci...

Pa, studirala je s mojom drugaricom. Učinilo mi se ime poznato pa sam joj malo provršljala po slikama (nemoj da joj kažeš)...a i šta drugo raditi kad sam ceo dan na fb-u? Nju znam iz vidjenja, s nekih rodjendana i diplomskih slavlja...ali sam našla i tu svoju drugaricu na slikama, i još neke poznate mi ljude!

 

 

Ja sam vas lepo upozorila da ja nemam privatni život!!!:mf_rosetinted:

 

eh, kako je mali ovaj svet!!! ja sam s njom isla 4,5 i pola 6.razreda, sedela je iza mene i bila je super, mislim sigurno je i sada, poslednji put smo se videle '98, a onda nekoliko preseljavanja, tamo-vamo... i izgubimo kontakt...ali tu je fb, e znas koliko ce mi biti drago kad je ponovo vidim! To ono u julu, posto polozim 3 ispita:mf_rosetinted:

 

premasila sam dobrano onih 20 minuta, sad stvarno odoh,cao svima, lepo spavajte!

Link to comment
Share on other sites

Ups...izgleda da znam i ovu jelenu...

Bila prosle nedelje s nama na dr. posto je prof. mislio da bi joj bilo korisno to da cuje, zbog njenog diplomskog...

 

Ovo postaje selo! Ako prestanem da dolazim, znaci da su i studenti kojima drzim vezbe krenuli da dolaze na mfc!

 

:roftl::roftl::roftl:selo, selo! U pravu si, tebi su bas na tragu!

Ja jos uvek uspevam da mfc drzim u ilegali, ili barem mislim...

 

Bas lepo od tebe sto ces da pospremis...mada ja nisam nista ni pila, to su ti sve Dragana i Miranda zaprznile:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy