Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

Na šta imaš alergiju? Ja imam alergiju na sunce,ali blaži oblik...kad sam previše na suncu sve mi izađu neke crvene tačke po dekolteu i ramenima i to UŽASNO svrbi! :thumbdown:

 

 

Heh...join the club!

Izgleda da je 90% ovog thread-a ima!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daaaa :biggrin2:

Idem ja.Laku noc!;)

 

Laku noć!

 

To bi bilo suuperrr!Ivona i ja smo se već upoznale :wink2:

 

To bi zaista bilo lepo...

 

Laku noććć!

 

Idem i ja da perem kosu ...sutra idem da podelim neke zahvalnice sa takmičenja i tad počinje moj raspust..

 

Jeeeeeej,čestitamo!:punk:

I ja ću polako,završiću u bolnici sa oštećenjem bubne opne koliko mi se mama dere da očistim Sari kavez.

 

 

Laku noć! ;)

Link to comment
Share on other sites

Laku noććć!

 

Idem i ja da perem kosu ...sutra idem da podelim neke zahvalnice sa takmičenja i tad počinje moj raspust...:woot_jump:

 

Laku noć!

 

A ja sutra izlazim zvanično "na teren"....sa sve laserom, štapom i kanapom...

 

Eeeee, drž'te mi fige...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Laku noć!

 

A ja sutra izlazim zvanično "na teren"....sa sve laserom, štapom i kanapom...

 

Eeeee, drž'te mi fige...:mf_rosetinted:

 

Aj držimo i dođi da nam podneseš izveštaj kako je bilo...:wink2:

 

Laku noććć svima!:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Aj držimo i dođi da nam podneseš izveštaj kako je bilo...:wink2:

 

Laku noććć svima!:biggrin2:

 

Izveštaj: Gde si bio? - Nigde!

Šta si radio? - Ništa!

 

 

Treba u ponedeljak da odmo do Gradske kuće... da vidimo imaju li oni projekat... jer je o ovom "peške" postupku suludo i razmišljati. To smo shvatili pošto smo se prvo nekih sat vremena igrali laserom...na mestu zločina! :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Izveštaj: Gde si bio? - Nigde!

Šta si radio? - Ništa!

 

 

Treba u ponedeljak da odmo do Gradske kuće... da vidimo imaju li oni projekat... jer je o ovom "peške" postupku suludo i razmišljati. To smo shvatili pošto smo se prvo nekih sat vremena igrali laserom...na mestu zločina! :mf_rosetinted:

 

E ovo ja zovem izveštajem!:thumb_yello:Kratko i sažeto-spartanski...:wink2:

Baš me zanima kako vam taj laser izgleda...

 

Upravo sam pročitala da Luke izlazi iz Mikinog benda :crybaby:

 

Aaaaaaaaaaaa!?!:shocked:Zezaš?!?:shocked::shocked:

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaaaaaaaa!?!:shocked:Zezaš?!?:shocked:

 

:shocked:

 

U roku od dva sata je ispisano 30 strana.

Koliko sam ja proverila na web sajtu,Luke već dugo gradi svoju solo karijeru + svira u nekom poznatom bendu,i izdaje svoj prvi CD u avgustu.

I sad se vodi prava kampanjua protiv Mike i svi se pljuju po njemu i njegovoj porodici.Uglavnom su svi na Lukovoj strani,izuzev nekoliko njih.

 

Pitam se ko je tu kog zeznuo :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

I tried to understand what you were saying but seems as I don't even know what language you're talking in I didn't get very far...:roftl:

Oh well ...

xXx

 

:naughty:

 

It's Serbian:thumb_yello:

 

But it's pretty much same thing as Croatian, Serbo-Croatian, and even Bosnian. And occasionally you can find Slovenian language in this thread too:thumb_yello:

 

What can I say, we are polyglots:mf_rosetinted:

 

Fell free to join any time, English is also welcome! :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Heh...join the club!

Izgleda da je 90% ovog thread-a ima!

izgleda jedina ja ovde nisam ni na sta alergicna, lucky me:biggrin2:

Izveštaj: Gde si bio? - Nigde!

Šta si radio? - Ništa!

 

 

Treba u ponedeljak da odmo do Gradske kuće... da vidimo imaju li oni projekat... jer je o ovom "peške" postupku suludo i razmišljati. To smo shvatili pošto smo se prvo nekih sat vremena igrali laserom...na mestu zločina! :mf_rosetinted:

 

:thumb_yello:

 

 

za prvi dan dosta!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaa, ne mogu 30 strana da citam!!! u cemu je stvar?!

ja sam Mikin fan anyway!

 

a slusala sam od Luka pesme na njegovom mysp. i svidjaju mi se, imam ja ljubavi za obojicu, u cemu je problem?:naughty:

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaa, ne mogu 30 strana da citam!!! u cemu je stvar?!

ja sam Mikin fan anyway!

 

a slusala sam od Luka pesme na njegovom mysp. i svidjaju mi se, imam ja ljubavi za obojicu, u cemu je problem?:naughty:

 

Kampanja protiv Mike,to je problem.:mf_rosetinted:

 

 

Sukob interesa,takođe.

Link to comment
Share on other sites

:naughty:

 

It's Serbian:thumb_yello:

 

But it's pretty much same thing as Croatian, Serbo-Croatian, and even Bosnian. And occasionally you can find Slovenian language in this thread too:thumb_yello:

 

What can I say, we are polyglots:mf_rosetinted:

 

Fell free to join any time, English is also welcome! :biggrin2:

 

E bas divno sto si mu/joj objasnila...a mislis da ce da se vrati da procita?

Link to comment
Share on other sites

zdravo devojke!

zene...devojcice...kako se ko oseca:thumb_yello:

 

pa, ja se uvek vracam u threadove, pogotovo kad nesto pitam...kako god, ako se vrati odgovor je ceka:wink2:

 

moram da priznam da sam malo razocarana onim reakcijama, mada nisam jos vecinu procitala...mislim stvarno...potpuno isti ljudi koji su ga u zvezde okivali sad su "oduvek znali" da nije on bas tako sav divan...mislim stvarno...:mf_rosetinted:

 

Ja volim Miku.:wub2::wub2::wub2:

Link to comment
Share on other sites

Exactly! :bleh:

 

Nego,šta ti misliš o ovom Lukovom izlaženju iz benda?

 

A što odlazi iz benda?

 

zdravo devojke!

zene...devojcice...kako se ko oseca:thumb_yello:

 

pa, ja se uvek vracam u threadove, pogotovo kad nesto pitam...kako god, ako se vrati odgovor je ceka:wink2:

 

moram da priznam da sam malo razocarana onim reakcijama, mada nisam jos vecinu procitala...mislim stvarno...potpuno isti ljudi koji su ga u zvezde okivali sad su "oduvek znali" da nije on bas tako sav divan...mislim stvarno...:mf_rosetinted:

 

Ja volim Miku.:wub2::wub2::wub2:

 

Ja tebe ništa ne razumem...Ja baš ne čitam ceo forum...

Link to comment
Share on other sites

zdravo devojke!

zene...devojcice...kako se ko oseca

 

pa, ja se uvek vracam u threadove, pogotovo kad nesto pitam...kako god, ako se vrati odgovor je ceka:wink2:

 

moram da priznam da sam malo razocarana onim reakcijama, mada nisam jos vecinu procitala...mislim stvarno...potpuno isti ljudi koji su ga u zvezde okivali sad su "oduvek znali" da nije on bas tako sav divan...mislim stvarno...:mf_rosetinted:

 

Ja volim Miku.:wub2:

 

Upravo tako! Totalni licemeri i šabani.

Imam utisak da im je važniji klavijaturista od onog zbog koga bend uopšte i postoji.:mf_rosetinted:

 

A što odlazi iz benda?

 

 

 

Ja tebe ništa ne razumem...Ja baš ne čitam ceo forum...

 

Primetila sam :naughty: pa,nije uopšte jasno zbog čega odlazi,ali većina želi da prikaže da ga je Mika ispalio na kvarno,a u stvari pre bi se reklo da je obrnuto.

Link to comment
Share on other sites

imas u news and press sekciji kako je Luke, pa izgleda, izbacen iz benda:boxed:

 

ako se to moze reci izbacen, sta, bio je placen da svira, vise nije i to je to...

 

ahhhh, bas su me iznervirali! necu vise ni da citam! kao oni su uvek Miku dozivljavali kao bend! nije nego! Mika je solo pevac!!!! muzicari za turneje dolaze i prolaze....

Link to comment
Share on other sites

imas u news and press sekciji kako je Luke, pa izgleda, izbacen iz benda:boxed:

 

ako se to moze reci izbacen, sta, bio je placen da svira, vise nije i to je to...

 

ahhhh, bas su me iznervirali! necu vise ni da citam! kao oni su uvek Miku dozivljavali kao bend! nije nego! Mika je solo pevac!!!! muzicari za turneje dolaze i prolaze....

 

Ne bih mogla više da se složim!!:thumb_yello::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako! Totalni licemeri i šabani.

Imam utisak da im je važniji klavijaturista od onog zbog koga bend uopšte i postoji.:mf_rosetinted:

 

[/b]

 

Primetila sam :naughty: pa,nije uopšte jasno zbog čega odlazi,ali većina želi da prikaže da ga je Mika ispalio na kvarno,a u stvari pre bi se reklo da je obrnuto.

 

imas u news and press sekciji kako je Luke, pa izgleda, izbacen iz benda:boxed:

 

ako se to moze reci izbacen, sta, bio je placen da svira, vise nije i to je to...

 

ahhhh, bas su me iznervirali! necu vise ni da citam! kao oni su uvek Miku dozivljavali kao bend! nije nego! Mika je solo pevac!!!! muzicari za turneje dolaze i prolaze....

 

Pa jeste...on je solo pevač a oni su samo bend koji ga prati...I meni je logično da neko napusti bend i da krene sa solo karijerom( a on je već imao solo nastupe i pre Mike).Nije Mika prvi sa kojim je radio.Ma ja ne verujem niti da ga je Mika izbacio niti da je on šutnuo Miku.:mf_rosetinted:To su sve komentari glupačica...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy