Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

hello!

evo vidim naslov da luke više nije član benda i svi su nešto preneraženi, a nadrobili su preko 170 strana pa, jel me može netko ukratko uputit?:bleh:

 

Cao.

Ja to nisam citala :naughty: Kao nesto Mika ga izbacio iz benda..bla,bla,bla...Ne znam ni ja :blink:

Link to comment
Share on other sites

Cao.Ja nista ne radim :boxed: A ti?

 

 

Ja sam dosla :roftl:

 

Ništa-upravo sam se vratila kući i gledam knjigu iz biblioteke koju je ladno napisala Madona!Za decu!:boxed:

 

hello!

evo vidim naslov da luke više nije član benda i svi su nešto preneraženi, a nadrobili su preko 170 strana pa, jel me može netko ukratko uputit?:bleh:

 

Gde si bre Mirandaaaa???Pa ništa otišao čovek i sad oni tako kenjajuuuuuu....uktratko!:bleh:

Link to comment
Share on other sites

Gde si bre Mirandaaaa???Pa ništa otišao čovek i sad oni tako kenjajuuuuuu....uktratko!:bleh:

 

to san i mislila:mf_rosetinted: zbunilo me,ne kužim u čemu je problem, šta- ode,ode:blink: čini mi se da su neki zalutali u krivi fan club:wink2:

Hellouuuuuuuuuu svima!

 

hello!!!:wub2:

Link to comment
Share on other sites

Provalite,sve tri smo u isto vreme poslale post!:naughty:

 

Hello Dragana!:wink2: ništa,ja malo uređujem sajtić,sastavljam neku listu...ti?:wink2:

 

Hello Miranda! Pa ništa,procurelo je to da je Mika navodno otpustio Luke-a...i sad se tamo raspravlja o tome...i većina je na Lukovoj strani,sad su svi kao zamrzeli Miku :thumbdown: inače,Luke već nekoliko meseci obimno radi na svojo karijeri,piše svoje pesme i svira u nekom drugom bendu.

Link to comment
Share on other sites

Amm, ništa ne znam o tome. Nisam bila ništa u našem threadu.:wink2:

 

Sinoc sam je nasla pored puta i donela sam je kuci.A dve prednje noge su joj bile polomljene :tears: I lepo sam je nahranila,i bila je mnogo zedna i eto :thumbdown:A oci je imala velike crne,lepe :tears: Bila je bela sa tufnicama :tears:

Link to comment
Share on other sites

Provalite,sve tri smo u isto vreme poslale post!:naughty:

 

Hello Dragana!:wink2: ništa,ja malo uređujem sajtić,sastavljam neku listu...ti?:wink2:

 

Hello Miranda! Pa ništa,procurelo je to da je Mika navodno otpustio Luke-a...i sad se tamo raspravlja o tome...i većina je na Lukovoj strani,sad su svi kao zamrzeli Miku :thumbdown: inače,Luke već nekoliko meseci obimno radi na svojo karijeri,piše svoje pesme i svira u nekom drugom bendu.

 

Ništa sad ću još malo da palim da čitam Madonu....

 

Eh taj Luk cccccccccc.......

Link to comment
Share on other sites

Provalite,sve tri smo u isto vreme poslale post!:naughty:

 

Hello Dragana!:wink2: ništa,ja malo uređujem sajtić,sastavljam neku listu...ti?

 

Hello Miranda! Pa ništa,procurelo je to da je Mika navodno otpustio Luke-a...i sad se tamo raspravlja o tome...i većina je na Lukovoj strani,sad su svi kao zamrzeli Miku :thumbdown: inače,Luke već nekoliko meseci obimno radi na svojo karijeri,piše svoje pesme i svira u nekom drugom bendu.

 

thank you:clap::clap:

 

ma...bezveze :poke:

Link to comment
Share on other sites

Ništa-upravo sam se vratila kući i gledam knjigu iz biblioteke koju je ladno napisala Madona!Za decu!:boxed:

 

 

 

Gde si bre Mirandaaaa???Pa ništa otišao čovek i sad oni tako kenjajuuuuuu....uktratko!:bleh:

 

Budala je ta Madona.

 

Ijuuuuuuuu opsovala si!!:bleh:

 

Hellouuuuuuuuuu svima!

 

Hello Ana!!! Kako si?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ništa sad ću još malo da palim da čitam Madonu....

 

Eh taj Luk cccccccccc.......

 

Ma da :thumbdown:

 

thank you:clap::clap:

 

ma...bezveze :poke:

 

My pleasure!:bleh:

 

Pa da,totalnoooo bezveze! Najgore mi je što sad svi prave slona od muve od toga...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy