Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

mmmmmmmmmm.da.Pa,ne kazemo mi nista lose...Samo,mogla bi baba:naughty: ovaj mama:mf_rosetinted: da mu bude...A mi ne bi mogle da mu budemo cerke,da se zna!!:glasses3:E,pa,mogle smo mi da budemo na tu sliku:tears: Tako je tu cakan:tears: Mislim divan je on uvijek,samo ovdje...te oci...:wub2:

 

*lupi šakom o sto* Tako je Dani!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

dobro vece...

 

hvala Daniela za sliku, videla sam u medjuvremenu taj thread, pa nije to baba to je zena! i da, bas im je lepa slika!

 

:roftl::roftl::roftl:

Ma možda ona hoće da se druži sa Mikinom mamom ili bakom?

Link to comment
Share on other sites

Mozes li da je postavis?:original:

 

Ne :thumbdown: em ne znam kako,em je čuvam za svoj sajt,staviću je tamo pa ćeš moći da je vidiš :wink2: on tu ima nekih 13 meseci...to je najslađa muška beba koju si ikad video:wub2:...sa kovrdžavom kosicom i ogromnim okicama :wub2: ajoooooooooooooj................

Link to comment
Share on other sites

Ne :thumbdown: em ne znam kako,em je čuvam za svoj sajt,staviću je tamo pa ćeš moći da je vidiš :wink2: on tu ima nekih 13 meseci...to je najslađa muška beba koju si ikad video:wub2:...sa kovrdžavom kosicom i ogromnim okicama :wub2: ajoooooooooooooj................

 

OK :thumb_yello::drool::wub2:

Sta ima novo?

Link to comment
Share on other sites

Jesam :thumb_yello:

 

Pravila sam je celo popodne...ali dopada mi se kako izgleda. Treba još da napravim o INXS-ima,Doorsima,Hitchcocku i naravno - o Miki...ali njega ostavljam za kraj,želim da stranica u njemu bude savršena!!kao i on sam...

Link to comment
Share on other sites

Pravila sam je celo popodne...ali dopada mi se kako izgleda. Treba još da napravim o INXS-ima,Doorsima,Hitchcocku i naravno - o Miki...ali njega ostavljam za kraj,želim da stranica u njemu bude savršena!!kao i on sam...

 

:thumb_yello:

Hmmm...dosadno mi je :bored:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy