Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

šta ima ljudi:wink2: ja se evo kuvam cili dan:thumbdown:

 

Nema 'ljudi' :thumbdown: svi su otišli...šta kuvaš?:wink2:

 

Ja sedim za kompom ceo dan...moram sad da idem,ispašće mi oči :bleh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

joj,moram ti Miranda reci, pre par dana mi je mama tu iz tvog komsiluka donela dalmatinski prsut:licks_lips::drool:uf, ne da je dobra...i domace maslinovo ulje:wub2:(tu ne balavim, to je naprosto ljubav, kad je bas lepo ja samo hleb u njega umacem)

Link to comment
Share on other sites

joj,moram ti Miranda reci, pre par dana mi je mama tu iz tvog komsiluka donela dalmatinski prsut:licks_lips::drool:uf, ne da je dobra...i domace maslinovo ulje(tu ne balavim, to je naprosto ljubav, kad je bas lepo ja samo hleb u njega umacem)

 

i ja obožavan maslinovo ulje:bleh: ja ga koristin za sve- od salate, s pomama je posebno :licks_lips::drool: a ni pršut mi nije mrzak:naughty: iako ga držim se podalje u zadnje vrime, radi kostima:badmood:

Link to comment
Share on other sites

caos Ivona! jesi nacrtala stagod?

 

Jesam...napreduje to...al kad vidim koliko je još ostalo...:mf_rosetinted:

 

Mada, moram da e pohvalim...moje crtačke sposobnosti su sve bolje i bolje!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

i ja obožavan maslinovo ulje:bleh: ja ga koristin za sve- od salate, s pomama je posebno :licks_lips::drool: a ni pršut mi nije mrzak:naughty: iako ga držim se podalje u zadnje vrime, radi kostima:badmood:

 

Uuuu, i ja ga volEm!:wink2:

A šta su pome?

Link to comment
Share on other sites

točno:thumb_yello: s maslinovim uljem su :drool: doduše ja nisam baš objektivna po tom pitanju jer ja ih volim svakako, sirova, začinjena ili šalša:bleh:

 

eh samo nas u neke rebuse bacaš, sta je sada šalša?

Link to comment
Share on other sites

evo, ja se kuvan

ti? čujen da radiš neki projekt:thumb_yello:, kako ide?

 

Ide....jedan korak napred, tri nazad :mf_rosetinted: Al dobro je, dok nam ne udare deadline...:bleh:

 

rajčice, pomidore:drool:

 

 

Aaaaa!:thumb_yello:

 

Prošle god. je na festivalu vina, u NS, bilo baš dosta proizvodjača maslinovog ulja iz Dalmacije. Uf...degustirala sam na svakom štandu!:naughty: A kažu da je lepo čak i sa sladoledom!?! To još nisam probala....a ne mogu baš ni da zamislim...:shocked:

Link to comment
Share on other sites

:drool:

sta god pome bile, moja omiljena kombinacija je paradajiz+feta+maslinovo ulje, celo leto mogu na tome...i moze jos malo przenih paprika sa belim lukom:naughty:

 

:bleh:ogladnit ću ako nastavimo- oooobožavan sve navedeno:licks_lips:

Link to comment
Share on other sites

Jesam...napreduje to...al kad vidim koliko je još ostalo...:mf_rosetinted:

 

Mada, moram da e pohvalim...moje crtačke sposobnosti su sve bolje i bolje!:thumb_yello:

:clap:

hmm, pa kad ti dosadi ti samo mosli na pare koje ces na kraju dobiti i koliko je to pari cipela:naughty:

Link to comment
Share on other sites

sta god pome bile, moja omiljena kombinacija je paradajiz+feta+maslinovo ulje, celo leto mogu na tome...i moze jos malo przenih paprika sa belim lukom:naughty:

 

:drool::drool::drool:Mmmmmmmmmmmmm...ja bih tu još samo dodala malo majčine dušice!:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy