Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

Pa kad zevaš okolo... A mi te čekamo, i čekamo...:bleh:

 

jeste zevam naokolo, tacno...ti si bila rekla da odlazis, nikog drugog nije ni bilo i ja nisam vise ovde ni gledala...

 

 

bas izgleda kao pravo malo arapce:naughty: sada i nije u toj meri "middleeast" :blush-anim-cl::wub2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma on je 100%...baš mi liči na ovog starijeg sebe!:wink2:

 

A sladak je ko šećer:blush-anim-cl:...samo su baš mogli da mu obuku neko čisto odelce...:mf_rosetinted:

 

Jeste,mogli su! Moj tata kaže da liči na malo ciganče :naughty:

Ja mislim da je ta slika snimljena u Libanu...mislim,pogledajte iza njega sobu. Ne znam da li bi baš tako izgledala soba nekog stana u Londonu,pa čak i da je predgrađe!

Link to comment
Share on other sites

jeste zevam naokolo, tacno...ti si bila rekla da odlazis, nikog drugog nije ni bilo i ja nisam vise ovde ni gledala...

 

 

bas izgleda kao pravo malo arapce:naughty: sada i nije u toj meri "middleeast" :blush-anim-cl::wub2:

 

 

:roftl::roftl::roftl:

To sam i ja htela da kažem, ali reko neeeeću...ispašću još i rasista. Al odelce je stvaaaaaarnooo...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

jeste zevam naokolo, tacno...ti si bila rekla da odlazis, nikog drugog nije ni bilo i ja nisam vise ovde ni gledala...

 

 

bas izgleda kao pravo malo arapce:naughty: sada i nije u toj meri "middleeast" :blush-anim-cl::wub2:

 

Ma preeeeeeecakan je!:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

E evo te!ćaos,šta radiš? Ja ne mogu večeras do pola 3 da se dopisujem,došao mi je tata s puta....

ne verujem da cu i ja moci, prvo ne mislim da ce Darko dve noci za redom da uci do 3, mada vredan je on...:naughty:...a drugo sutra ustajem u 7 :boxed:

Ma on je 100%...baš mi liči na ovog starijeg sebe!

 

A sladak je ko šećer...samo su baš mogli da mu obuku neko čisto odelce...

aha, to mi je nekAko bas... istocnjacki detalj:naughty: ali meni je to nekako sa dusom...sta deca se prljaju i treba ih pustiti da uzivaju u tome, a ne samo: ne to, ne,ne to i briskati ga svaki minut.

Jeste,jeste,isti je! To i ja kažem!!:biggrin2:

A,i ja se nadam da je to stvarno on,mislim zaista liči...pogledaj kosicu,pa ove krupne okice,pa zubiće....pa nosić....ma pojela bih ga,odmah!!:blush-anim-cl:

 

Jjeste, slazem se da lici,(mozda jedino da mu je onaj brat:naughty:) a mnogo mi se slatko smeje...to mu je znaci od rodjenja:wub2:

Link to comment
Share on other sites

aha, to mi je nekAko bas... istocnjacki detalj:naughty: ali meni je to nekako sa dusom...sta deca se prljaju i treba ih pustiti da uzivaju u tome, a ne samo: ne to, ne,ne to i briskati ga svaki minut.

 

 

Ne znam...ja ne volim prljavu i slinavu decu...:bleh:

 

A odelce...pa dobro, ako je još nasledjeno od dve starije sestre...:naughty:

Link to comment
Share on other sites

ne verujem da cu i ja moci, prvo ne mislim da ce Darko dve noci za redom da uci do 3, mada vredan je on...:naughty:...a drugo sutra ustajem u 7 :boxed:

 

aha, to mi je nekAko bas... istocnjacki detalj:naughty: ali meni je to nekako sa dusom...sta deca se prljaju i treba ih pustiti da uzivaju u tome, a ne samo: ne to, ne,ne to i briskati ga svaki minut.

 

 

Jjeste, slazem se da lici,(mozda jedino da mu je onaj brat:naughty:) a mnogo mi se slatko smeje...to mu je znaci od rodjenja:wub2:

 

:roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

To sam i ja htela da kažem, ali reko neeeeću...ispašću još i rasista. Al odelce je stvaaaaaarnooo...:mf_rosetinted:

 

hihihi, ja nisam htela da kazem da izgleda k'o cigance, ali eto rekao je Katarinin tata:roftl:

 

ali naravno da je presladak:wub2:

 

ja ama bas nista ne bih imala protiv jedne takve bebe, mislim bas, bas takve:mf_rosetinted:dobro eto samo moje zelene oci a ostalo sve onakvo:wub2:

 

 

:insane:

 

 

pa nije slinav?! uostalom i sline su za bebe:roftl:

Link to comment
Share on other sites

ja ama bas nista ne bih imala protiv jedne takve bebe, mislim bas, bas takve:mf_rosetinted:dobro eto samo moje zelene oci a ostalo sve onakvo:wub2:

:insane:

pa nije slinav?! uostalom i sline su za bebe:roftl:

 

Ma ne kažem ja za njega...ja kažem generalno za decu. A i nije on tu kriv, jadničak...što nisu mogli da mu operu odelce. Možda nije bilo ni vode...:shocked:

 

 

A ti to, Vedranče...praviš neke genetske kalkulacije?:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam...ja ne volim prljavu i slinavu decu...:bleh:

 

A odelce...pa dobro, ako je još nasledjeno od dve starije sestre...:naughty:

zapravo kad bi bio neko drugi u pitanju rekla bih i ja da ne volim, ali Mika...jedna drugarica meni stalno govori kako kad se meni neko svidja ja potpuno gubim svaku kriticnost...i to jeste istina...:thumbdown:...mislim nije da ja ne vidim da nesto ne valja, nego mi naprosto ne smeta...

:roftl::roftl:

 

nemoj da se smejes, evo ga tu, videce te:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ma ne kažem ja za njega...ja kažem generalno za decu. A i nije on tu kriv, jadničak...što nisu mogli da mu operu odelce. Možda nije bilo ni vode...:shocked:

 

 

A ti to, Vedranče...praviš neke genetske kalkulacije?:naughty:

 

da,da...priroda voli raznovrsnost:mf_rosetinted:

mislim pogledaj njega:naughty:

 

mozda je i bila oskudica s vodom...ko zna...

Link to comment
Share on other sites

da,da...priroda voli raznovrsnost:mf_rosetinted:

mislim pogledaj njega:naughty:

 

mozda je i bila oskudica s vodom...ko zna...

 

 

Tako je!!!

Znaš da je od Eve Ras tata bio gay? Ne znam odakle mi sad to pade na pamet...:bleh::mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Tako je!!!

Znaš da je od Eve Ras tata bio gay? Ne znam odakle mi sad to pade na pamet...:bleh::mf_rosetinted:

 

e ja sam to tek pre par dana cula!

 

i STVARNO ne znam otkud ti to sada pade na pamet:fisch:

 

 

ok,ponoc je,po danu verovatno to ne bih izjavila,ali ni to mi ne bi smetalo:roftl:

Link to comment
Share on other sites

e ja sam to tek pre par dana cula!

 

i STVARNO ne znam otkud ti to sada pade na pamet:fisch:

 

 

ok,ponoc je,po danu verovatno to ne bih izjavila,ali ni to mi ne bi smetalo:roftl:

 

E sad već preteruješ... Počelo bi ubrzo da ti smeta...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

ne, ne, mislila sam samo sto se bebe tice, a ovako NARAVNO da bi mi smetalo

 

 

Ovo prerasta u razgovor očajnih žena...:mf_rosetinted:(a i nismo daleko...tj. bar za sebe znam:crybaby:)

Link to comment
Share on other sites

aha :mf_rosetinted::thumbdown:

 

i sto je najgore kod mene nema ni nade da ce se sta promeniti:thumbdown:

 

:crybaby::crybaby::crybaby:

Ni kod mene!!!

 

Ja ozbiljno razmišljam da krenem da spuštam kriterijume...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

:crybaby::crybaby::crybaby:

Ni kod mene!!!

 

Ja ozbiljno razmišljam da krenem da spuštam kriterijume...:mf_rosetinted:

 

kod mene je doslo dotle da ja nemam kome da spustim:naughty:

naprosto nema NIKOGA:boxed:

 

 

ja moram da brisem, cujemo se:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Idem na fb da malo gledam moje virtuelne cipele...preventivno.:emot-sad:

 

hihihi, samo idi, ako ce da pomogne :thumb_yello:

 

ja ti najozbiljnije kazem da ja muskarce vidjam samo na TV-u:boxed:

 

laku noc!:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koga sad ima a koga nema,ali ja želim da se izvinim što sam onako otperlijala bez pozdrava prethodno veče...otišla bila do WC-a na par minuta i kad se vratila - tata mi ugasio komp! :sneaky2:

 

naravno...ako ste uopšte i primetile da sam otišla :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koga sad ima a koga nema,ali ja želim da se izvinim što sam onako otperlijala bez pozdrava prethodno veče...otišla bila do WC-a na par minuta i kad se vratila - tata mi ugasio komp! :sneaky2:

 

naravno...ako ste uopšte i primetile da sam otišla :mf_rosetinted:

 

Ja u takvim slučajevima namerno ponovo upalim komp pa neka ga neko ugasi, čik ako sme!:sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy