Jump to content

The Ex-Yu Thread (part 4)


keti

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • keti

    1282

  • Gasha

    1110

  • Ina

    1109

  • missgaga

    1035

Top Posters In This Topic

Posted Images

:thumb_yello:

 

Kako mi je smešno,meni piše 'from Mika' ! Gotovo da pomislim da mi je to...lično ON poslao! :bleh:

 

E da jeste...čak ni spejs ne vodi on(svoju stranicu).Jel neko zainteresovan da ide na Lenny-ja?

Link to comment
Share on other sites

E da jeste...čak ni spejs ne vodi on(svoju stranicu).Jel neko zainteresovan da ide na Lenny-ja?

 

Stvarno?? Zašto sam ja onda čula da on to proverava i čita komentare...:boxed: ili to nema veze s tim?:blink:

 

Ja ne znam,moj tata nešto razmišlja da ide...kad je taj koncert uopšte?

Link to comment
Share on other sites

Evo dobila sam i ja :bleh:

 

Super :thumb_yello:

 

Ali to je u stvari bezveze...mislim,taj koncert u Parizu je prekosutra,a oni večeras treba da objave dobitnike karata...ma da,ako neko ko nije član EU dobije karte,naravno da će imati dovoljno vremena da dobije Vizu i ostalo,mislim dva dana,ako i toliko,šta će mu više :mf_rosetinted:

 

 

 

Mada,kad bolje razmislim,jedino zemlje Balkana (izuzev Slovenije) nisu članice EU...a nema nas mnogo sa Balkana ovde...mala je verovatnoća da nas izvuku.

Recimo......1 : 1000.

 

:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

dobro vece!

 

posto ja ovde kad dodjem ne znam da odem, zakljucila sam da je najbolje da dodjem sto kasnije :naughty:

 

ja ne idem na Lenija, ja njega bas nesto ni ne volim.

 

Ooooo,Vedrana....šta radiš?:wink2:

Ja danas bila u Veru i još nisu dobili French Elle! :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ooooo,Vedrana....šta radiš?:wink2:

Ja danas bila u Veru i još nisu dobili French Elle! :mf_rosetinted:

 

a, evo....zivim :mf_rosetinted:

 

joj, pa svaki dan da ides cak do Vera! zar nema negde blize strane stampe?

Link to comment
Share on other sites

Jao,morala sam da promenim avatar...:wub2: znaš koliku ogromnu sam tu sliku napravila,samo njegovo lice,gotovo je u prirodnoj veličini! Skoro da imam osećaj kao da je tu,ispred mene! :shocked:ma samo što ne iskoči iz kompjutera :naughty:

 

:wub2::wub2::wub2:

Link to comment
Share on other sites

Meni je Vero na 5 munuta od kuće :wink2: ja živim kod onog novootvorenog,na Paliluli.

 

pa, ja sam i shvatila da ti otprilike u tom kraju zivis, pa mi zato i nije bilo jasno u prvom momentu, a ja ustvari nisam ni znala da tamo ima Vero, ja sam znala samo na N.Beogradu i na Konjarniku. u mom komsiluku isto treba da se gradi, ali komsiluk protestvuje, juce je cak bila i tuca :boxed:...nemam pojma sta ce na kraju biti.

Link to comment
Share on other sites

Jao,morala sam da promenim avatar...:wub2: znaš koliku ogromnu sam tu sliku napravila,samo njegovo lice,gotovo je u prirodnoj veličini! Skoro da imam osećaj kao da je tu,ispred mene! :shocked:ma samo što ne iskoči iz kompjutera :naughty:

 

:wub2::wub2::wub2:

 

videla sam je, ne sekiraj se :lol3:

Link to comment
Share on other sites

pa, ja sam i shvatila da ti otprilike u tom kraju zivis, pa mi zato i nije bilo jasno u prvom momentu, a ja ustvari nisam ni znala da tamo ima Vero, ja sam znala samo na N.Beogradu i na Konjarniku. u mom komsiluku isto treba da se gradi, ali komsiluk protestvuje, juce je cak bila i tuca :boxed:...nemam pojma sta ce na kraju biti.

 

Iju :shocked: ovaj kod mene su izgradili prošle godine...

 

videla sam je, ne sekiraj se :lol3:

 

Ah ok :bleh:

Link to comment
Share on other sites

Što je ovako tiho danas...Ivona crta,Ana uči,Draganu boli glava,Gaša daje imena svojim mačkama,Miranda isto valjda uči...svi su zauzeti.

 

dosla nam je Ivona :woot_jump:

 

samo dok se ovde pojavi :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Što je ovako tiho danas...Ivona crta,Ana uči,Draganu boli glava,Gaša daje imena svojim mačkama,Miranda isto valjda uči...svi su zauzeti.

 

E da bar crtam... Danas ništa nisam radila!:mf_rosetinted: Bila na času autocada koji se završio u 8, a ja sam sad došla kući!:punk:

 

Šta vi, devojke?:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Što je ovako tiho danas...Ivona crta,Ana uči,Draganu boli glava,Gaša daje imena svojim mačkama,Miranda isto valjda uči...svi su zauzeti.

 

...keti ne izbiva iz MG threada...:fisch:

 

 

:naughty:

Link to comment
Share on other sites

E da bar crtam... Danas ništa nisam radila!:mf_rosetinted: Bila na času autocada koji se završio u 8, a ja sam sad došla kući!:punk:

 

Šta vi, devojke?:wink2:

 

od 8 do 12 si se vracala kuci? :das: kojim budžacima si to išla?

 

 

ja nista, u petak imam dogovor za usmeni i danas sam citav dan :tears:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy