Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

ahoj všem!

 

když jsem tady před dvěma lety tohle téma chtěla založit, tak se tu nikdo k českému ani slovenskému původu nehlásil - jsem ráda, že se řady fanů z Česka a Slovenska rozrostly :thumb_yello:

 

dokonce mezi vámi vidím i Trifi, mně už známou z MJ fóra :original:

 

i když vidím, že už se tady delší dobu nic moc neděje, věřím, že si s vámi popovídám :) vždyť co se týče MIKA-y, je pořád o čem mluvit :teehee:

 

užívejte prázdnin! & LOVE MIKA! :clap:

 

Hanka

Edited by Jacksie
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ahoj všem!

 

když jsem tady před dvěma lety tohle téma chtěla založit, tak se tu nikdo k českému ani slovenskému původu nehlásil - jsem ráda, že se řady fanů z Česka a Slovenska rozrostly :thumb_yello:

 

dokonce mezi vámi vidím i Trifi, mně už známou z MJ fóra :original:

 

i když vidím, že už se tady delší dobu nic moc neděje, věřím, že si s vámi popovídám :) vždyť co se týče MIKA-y, je pořád o čem mluvit :teehee:

 

užívejte prázdnin! & LOVE MIKA! :clap:

 

Hanka

Ale. :) Tenkrát jsem tě tu nějak vůbec neobjevila a tohleto fórum založila někdy v listopadu 07 (-: Každopádně jsem ráda, že nám to tu zase trošku začíná žít! Já teď bohužel nemám čas sem psát, ale jak přijde nový školní rok, tak to tu hodlám trochu rozproudit :naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ale. :) Tenkrát jsem tě tu nějak vůbec neobjevila a tohleto fórum založila někdy v listopadu 07 (-: Každopádně jsem ráda, že nám to tu zase trošku začíná žít! Já teď bohužel nemám čas sem psát, ale jak přijde nový školní rok, tak to tu hodlám trochu rozproudit :naughty:

 

já jsem se tu právě přihlásila kolem prázdnin 07, přes prázdniny jsem tady celkem přispívala, ale pak se nějak změnila hlavní stránka a já tohle fórum nemohla 2 roky najít :blink::blush-anim-cl: jinak, školu radši ani nepřipomínat... už zítra, brrr :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Tak to jsem zvědavá co se tu začne dít :partytime2::biggrin2:

 

Ale myslím že Mika si prostě zaslouží aby se o něm mluvilo a aby dával fans dokupy... :thumb_yello:

 

 

Jacksie, fakt mi udělalo ohromnou radost že jsi tohle forum našla :biggrin2::thumb_yello: Mě vždycky nadchlo to cos psala na MJ foru :biggrin2::blush-anim-cl: ale myslím že "bezpečnější" bude psát o Mikovi tady :naughty:

 

 

This will be legen...wait for it...

Edited by Trifi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
já jsem se tu právě přihlásila kolem prázdnin 07, přes prázdniny jsem tady celkem přispívala, ale pak se nějak změnila hlavní stránka a já tohle fórum nemohla 2 roky najít :blink::blush-anim-cl: jinak, školu radši ani nepřipomínat... už zítra, brrr :shocked:

Ani se nedivím, žes to fórum nenašla... vždyť tu vážně chcípl pes :)

Škola... je to strašný. Mám za sebou jen dva týdny a už je to jako celý měsíce... celá třída vypadá jako banda zombieků... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Tak to jsem zvědavá co se tu začne dít :partytime2::biggrin2:

 

Ale myslím že Mika si prostě zaslouží aby se o něm mluvilo a aby dával fans dokupy... :thumb_yello:

 

 

Jacksie, fakt mi udělalo ohromnou radost že jsi tohle forum našla :biggrin2::thumb_yello: Mě vždycky nadchlo to cos psala na MJ foru :biggrin2::blush-anim-cl: ale myslím že "bezpečnější" bude psát o Mikovi tady :naughty:

 

 

This will be legen...wait for it...

To si Mika rozhodně zaslouží! A s tím novým albem to zase jenom dokázal! :wink2:

 

Jen si myslím, že u nás ,ať se budeme snažit jak chceme, nevystoupí... :(

 

No co už.. u důvod víc pro výlet do zahraničí! :yay:

Link to comment
Share on other sites

ja ja!!!

 

what did I actually say before? and what did u ask me??? :blink:

 

xxx

You said... "dávno Barunka je nejak tak pes" ... "For a long time Barunka has somehow been a dog." :naughty: And then I asked you "Me and being somehow a dog? You can't mean that seriously!" :wink2:

Link to comment
Share on other sites

 

Navrhuju setkání fans Miky říznuté nenuceným obdivem seriálu How I Met Your Mother :naughty::roftl:

 

 

Tak to bych hned věděla ještě o jedné osobě, která by se k nám přidala....

 

Proč ne, mohly bychom to někdy zkusit :)

Link to comment
Share on other sites

You said... "dávno Barunka je nejak tak pes" ... "For a long time Barunka has somehow been a dog." :naughty: And then I asked you "Me and being somehow a dog? You can't mean that seriously!" :wink2:

 

hahaha that is so funny, barunka tak pes. so pes is dog? I will remember that, I will break ur lil code yet, muahahahaha :teehee:

 

 

barunka je ne ty

 

:wub2:

Link to comment
Share on other sites

hahaha that is so funny, barunka tak pes. so pes is dog? I will remember that, I will break ur lil code yet, muahahahaha :teehee:

 

 

barunka je ne ty

 

:wub2:

So czech is a code now? :lmfao: Awesome :naughty:

 

You are getting better and better. I shall teach you more when we meet again :wink2:

 

"Barunka is not you" ... well, I know that I'm not someone else :wink2:

 

:wub2:

Link to comment
Share on other sites

ahoj všem :)

 

tak už nám začal nový školní rok... jak si ho zatím užíváte? :naughty: já dneska byla asi teprve pošesté ve škole (hned zkraje jsme se skupinou španělštinářů podnikli menší týdenní výlet do milovaného Španělska :wub2:) a tak nějak si pořád ještě nemůžu uvědomit, že už začala :blink:, i když dění v ní mě v tom utvrzuje čím dál víc...

 

ale pořád se můžu těšit na 21. 9. (pokud teda v Česku není datum jiné) :licks_lips:

 

Trifi, já mám taky moc ráda ty tvé nadšené příspěvky pod každým songem od Miky v tématu "Co právě teď posloucháte?" :clap::bow: a máš pravdu, tady je to pro nás bezpečnější a budeme méně nápadné :teehee:

 

co se týče koncertu v Česku, myslela jsem že nám ho zařídí nějaký odvážný český fanoušek ;) WAG soutěže jsem se chtěla zúčastnit, ale nepodařilo se mi přemluvit kamarádku, aby do toho šla se mnou a samotné by mi to přišlo takové smutné a musela bych vyřadit pár nápadů ... ale ještě mám pár dnů, tak se mi ji třeba podaří přesvědčit :naughty: zúčastnil se vůbec někdo z ČR?

 

keep Mikaloving :bye:

 

:drinks_wine:

Link to comment
Share on other sites

ahoj všem

 

tak už nám začal nový školní rok... jak si ho zatím užíváte? já dneska byla asi teprve pošesté ve škole (hned zkraje jsme se skupinou španělštinářů podnikli menší týdenní výlet do milovaného Španělska ) a tak nějak si pořád ještě nemůžu uvědomit, že už začala , i když dění v ní mě v tom utvrzuje čím dál víc...

 

ale pořád se můžu těšit na 21. 9. (pokud teda v Česku není datum jiné)

 

Trifi, já mám taky moc ráda ty tvé nadšené příspěvky pod každým songem od Miky v tématu "Co právě teď posloucháte?" :clap::bow: a máš pravdu, tady je to pro nás bezpečnější a budeme méně nápadné

 

co se týče koncertu v Česku, myslela jsem že nám ho zařídí nějaký odvážný český fanoušek ;) WAG soutěže jsem se chtěla zúčastnit, ale nepodařilo se mi přemluvit kamarádku, aby do toho šla se mnou a samotné by mi to přišlo takové smutné a musela bych vyřadit pár nápadů ... ale ještě mám pár dnů, tak se mi ji třeba podaří přesvědčit :naughty: zúčastnil se vůbec někdo z ČR?

 

keep Mikaloving :bye:

 

:drinks_wine:

 

Ahoj Jacksie :)

 

O, Španělsko.... země moje snad nejmilovanjěší :wub2: Tam já na začátku každého školního roku jezdím taky, tedy... jen letos jsem tu tradici porušila. Kde přesně jste byli? :-) Já jsem ve škole od 3. září, dneska je 16. a taky si to nějak pořád neuvědomuju :-D

 

Já už jsem Mikovo CD slyšela a jsem opět naprosto fascinována... Mika prostě nezklamal, je to plný písniček který se vám budou líbit víc a víc s každým dalším poslechnutím.. :-)

 

Mika mě už jednou koncert v ČR slíbil, ale nemyslím si, že svůj slib dodrží. :naughty:

Jinak já bych se zúčastnila, ... mít tak kameru! Mám tak maximálně tu na foťáku a webkameru. Super :-D Škoda, že se kamarádka nenechala přemluvit.. :-(

Link to comment
Share on other sites

frog.teerez, to je super!!! :thumb_yello: budu vám držet palce :)

 

Barunko, vzali jsme to cestou tam přes Barcelonu, pět dní jsme pobyli v Oropese del Mar (východní pobřeží), zpátky jsme jeli přes Figueres a navštívili muzeum Salvadora Dalí, potom jsme ještě jeli do Monaka :wub2: a kam jezdíváš ty? :)

 

moment, jaktožes ho slyšela? :shocked::roftl: já už jsem teďka beznadějně zamilovaná do těch 30sekundových ukázek... :mf_lustslow:

 

kdy a kde ses s Mikou setkala a jaké to bylo a tak? :naughty: (asi jsi to už někde psala, tak kdyžtak odkaz, prosím :))

Link to comment
Share on other sites

frog.teerez, to je super!!! :thumb_yello: budu vám držet palce :)

 

Barunko, vzali jsme to cestou tam přes Barcelonu, pět dní jsme pobyli v Oropese del Mar (východní pobřeží), zpátky jsme jeli přes Figueres a navštívili muzeum Salvadora Dalí, potom jsme ještě jeli do Monaka :wub2: a kam jezdíváš ty? :)

 

moment, jaktožes ho slyšela? :shocked::roftl: já už jsem teďka beznadějně zamilovaná do těch 30sekundových ukázek... :mf_lustslow:

 

kdy a kde ses s Mikou setkala a jaké to bylo a tak? :naughty: (asi jsi to už někde psala, tak kdyžtak odkaz, prosím :))

díky moc :huglove:

Link to comment
Share on other sites

Jacksie: Nádhera :wub2: Já jezdívám do... všude možně :-)) Byla jsem už snad ve věech částech, plus ostrovy - to je tak, když mám tátu blázna do Španělska :-) V Barceloně, Figueres atd. jsem byla už taky, je to tam úžasný :wub2: Možná bych ale řekla, že mou nejoblíbenější částí je Andalusie... ne nějak výrazně, ale asi to tam mám ze všeho proježděný nejvíc a je to tám prostě... nádherný. Můžu jenom doporučit... :-)

 

No... řekněme, že při troše štěstí člověk na tom internetu narazí na zajímavé věci... To CD mám poslechnutý teď asi tak 10krát a už se dá určit diagnóza - zamilovanost. :naughty: To chci potom vidět tebe jak na tom budeš, až si to poslechneš celý :-)))

 

Kde jsem se s Mikou setkala jsem psala už stoprocentně, ale jelikož to už jsou skoro dva roky, tak si vážně nepamatuju kam jsem to psala... nicméně klidně tu to napíšu znovu. :-)

Bylo to po prvním Mikovým koncertě, na kterém jsem kdy byla - v Berlíně. Po koncertě jsme viděly s kámoškou, že pár lidí čeká u parkoviště té haly, tak jsme si ze srandy řekly "Jooo, třeba přijde Mika :roftl:" ... No a asi po 15 minutách čekání vylezl nějakej chlápek (Pod pojmem nějakej chlápek si představte jeho manažera Johna - to jsem tenkrát ještě nevěděla =D ) a říká "Tak dobře, ale prosím žádný fotky, dneska je hrozná zima", načež asi po 3 sekundách přišel Mika. :-) S každým z nás (Bylo nás tam asi 10) si popovídal (tedy aspoň s těmi, kteří se na to zmohli ;D Tímto zdravím svoji kamarádku, která ze sebe nevydala víc než "Hi!", "Great!" a "Yeah.." přesto že má perfektní level angličtiny =D ) a dal autogram :-) Spokojenost velká. :-) Mika je vážně super člověk, už jen to, že přes svoji velkou slávu pořád setkání s fanoušky dělá pořád a zve je do hospody na svou útratu a dělá teď v pondělí koncert zadarmo... No, bylo to na něm při pokecu opravdu poznat. Příjemnej, nekomplikovanej a skromnej. Když jsem mu třeba řekla, že jeho koncert byl ten nejlepší co jsem kdy viděla a že fascinována budu ještě dlouho a že mu za to moc děkuju, úplně měl hvězdičky v očích. :-) A taky jsme řešili, že jsem kvůli němu tam přijela z ČR a v tu chvíli mi slíbil koncert u nás. A ještě furt nic. Doufám, že si na mě po těch dvou letech vzpomene a napraví to. :roftl:

No a podruhé jsem se s ním setkala, když udělal afterparty pro asi 50 lidí po jednom londýnským koncertě... tam šlo ale spíš o hromadnou akci :-) Ale i přesto super!

Link to comment
Share on other sites

Andalusie? Sevilla, Málaga? tak tam se samozřejmě taky někdy chystám, tuhle část Španělska miluje kromě našeho španělštináře i můj taťka, tak doufám, že se tam s ním brzy podívám :wub2:musím totiž bohužel říct, že obecná povaha Katalánců na mě neudělala moc dobrý první dojem :( celkově doufám, že Španělsko budu v budoucnu navštěvovat co nejčastěji :)

 

co se týče CD, tak mám pocit, že si ho budu muset pustit až před víkendem nebo nějakým delším volnem, abych se stihla vzpamatovat :naughty:

 

jééé, no vůbec nezávidím :teehee: ale tvou kámošku taky obdivuju, já bych si možná ani nevzpomněla, jak se řekne to "hi" :blush-anim-cl: ale párty s Mikou musí být ... nemůžu najít správné slovo ... úžasná?! prostě skvělá :biggrin2:

 

:groovy::drunk_sing:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy