Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

kocky, uzite si dnesny den...vikend je za dverami...tesim sa...

 

Je te souhaite une journee agreable:wink2:

A já se budu učit.. :tears: Ale v neděli si jdu užívat na koncert... tak aspoň něco :blush-anim-cl: ...

 

Merci beacoup! Moi aussi! :wink2:

 

Doufám, že si víkend budeš užívat mnohem víc, než já... :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

klobuk dole...naozaj ma moj obdiv...ale zasa bez fanusikov, kde by asi boli, vsak...takze pomahame si navzajom:teehee:...no ale musim uznat, ze nie kazdy by to urobil...MIKA vie kym sa ma obklopit:thumb_yello:

 

To je právě to... i přesto, že by si fanoušků měl vážit každý, většina by to stejně asi neudělala.. takže opravdu, klobouk dolů... :wink2: Na tomhle turné mě opravdu (nejen tímhle) John přesvědčil, že je fakt člověkem na správném místě... :wink2:

 

:blush-anim-cl:...no u mna sa to pohybuje medzi 45-47 kg podla rocneho obdobia...ide leto, tak ocakavam prirastok...:teehee:...

 

tak skus:wink2:...pozrieme porovname...

 

:roftl: Se svou váhou si oproti tobě připadám jako absolutní slon... doufám, že ti někdy omylem nešlápnu na nohu... ta by asi nepřežila.. :roftl:

 

Ještě nic, ale pracuje se na tom.. :wink2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl::roftl:

 

Barunka, to vsetko je len o zdravom sebavedomi...nakolko ja sa vidim i pocujem, na youtube nevisim:roftl:...

Ano, je to všechno o zdravém sebevědomí :wink2:

 

Čímž jsem chtěla říct, že ať už zpíváš jakkoliv, v davu 4000 lidí, kteří zpívají s tebou se opravdu ztratí všechno...

 

Já se dneska neslyšela ani při zpívání se 3 slečnama.. sranda :)

 

Jinak... toho mladého muže dodnes obdivuju za jeho flexibilitu.. jak hlasovou, tak tělesnou... :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl: pozor pozor nakoniec tu budem v presile :-)))

 

ze pozdravujem martinku:wink2: aj na nu som vcera myslela....

 

stale hovorim, bude velmi horuce leto:wub2::wub2:

 

No vidíš :mf_rosetinted:

 

Vyřídím.. :wink2:

 

No... co se týče plánů a počasí (doufám), tak určitě... :das: Co se ostatních věcí týče, to nevím... :fisch:

Link to comment
Share on other sites

:naughty:...v pohodicke...zatial sme sa vzdy dohodli...

 

to teda musime...tak si zbehni terminy, kedy ti koncia skolske povinnosti...no a ja preferujem nejaku sobotu:wink2:

 

potom mozme vyspecifikovat datum i miesto konania:wink2:...a uz sa len tesit:blush-anim-cl:

 

:naughty: Ještě aby ne... to bych se za sebe musela stydět :mf_rosetinted:

 

Velmi předběžně navrhuju víkend 5.-6. června.. :wink2: Ale to jen velmi předběžně... právě spřádám své letní plány.. :)

Link to comment
Share on other sites

Jacksie prakticky použila metodu CTRL+C → CTRL+V bez povolení, za což se dodatečně omlouvá :blush-anim-cl:

Jacksie se omlouvat nemusí.. :wink2:

 

Zkrátka jen první z mnoha mých budoucích citací.. :mf_rosetinted:

 

To až se o mně budou učit děti ve škole.. :teehee:

 

:fisch:

Link to comment
Share on other sites

Fíha, nějak dneska brutálně nestíhám a to se mi moc často nestává :blink: Ale slibuju že jestli se vrátím celá z chaty tak všechno zreaguju a ještě navrch přihodím něco poetického (a možná patetického :naughty:) ve verších :naughty::aah:

 

 

 

:naughty: Budeš mít co číst :thumb_yello:

 

Teda... jestli přihodíš něco pateticky poetického ve verších, tak ti zatleskám. :wink2: Ale myslím, že budeme v zásadě spokojený, když odpovíš tak, jak se to bude zdát tobě vhodný :wink2:

Link to comment
Share on other sites

jacksie...je to az neuveritelne, kto vsetko nam pripomina MIKU...ja mam tieto asociacie tiez uplne vsade...az sa musim krotit...rodicov mas super...myslim, ze nakoniec ich nebude az taky problem prehovorit

 

a kolko maju rokov?

 

teraz tak pozeram, ze hodiny s tvojim americkym profesorom musia patrit k tym najoblubenejsim...kluden pokracuj v zdielani dojmov...pekne sa to cita:wink2:

 

pravda, pravda, až se i začínám děsit, že dospěju do stavu, kdy Miku uvidím opravdu všude (tzn. třeba ne jen v lidech)... :naughty:

 

ty jo, to je možná poprvé, co to slyším od někud jinud, než ze svých úst :-) děkuju :wink2: já si taky myslím, že jsou super, i když mojim kamarádům občas ujede nějaká ta myšlenka, že by opravdu nevěděli, co by dělali, kdyby měli moje rodiče (nebo by to naopak věděli až moc dobře, z čehož vznikají "vždy účinné" rady :naughty:). oni jsou zkrátka jinak super než je to "normální" měřítko... :)

 

no, já nevím, jestli bych o tom měla mluvit, jsem zvyklá, že je to všeobecně přijímáno s rozpačitou reakcí, ale nemůžu říct, že bych se za věk svých rodičů styděla... nejstaršímu z mých sourozenců táhne na 40 (i mi to přijde zvláštní, když to píšu :naughty:), takže moji rodiče mají věk k tomu přirozený :blush-anim-cl: - oba ale pořád pracujou a rozhodně nevypadají a ani nechovají se na ehm... šedesátníky, zkrátka se necítím, že bych měla nějaké výrazně netradiční prostředí doma - až možná na tu přísnost :-) (za kterou jsem možná ale spíš ráda)

 

pokud jde o hodiny konverzace, té podobnosti jsem si všimla vlastně až včera, ale i kdyby ne, všeobecně u lidí rozlišuju fyzický vzhled a povahové vlasnosti jako 2 samostatné kapitoly... a musím říct, že p. prof. mě ztratil v zápětí, co mi utvořil "psychologickou analýzu" mojí povahy po dvou odučených hodinách u nás ve třídě :roftl: připomíná mi ten typ lidí, co mají pocit, že do druhých vidí jako do otevřené knihy (i když vím, že tímhle výrokem se mezi ně prakticky taky řadím :naughty:) a on se tedy ještě navíc odvolává na studium nějakých psychologických oborů... :sneaky2::naughty:

 

já nechápu, že se tu vždycky tak rozepíšu :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

tak tak...pravdu vravis...vzdelanost/intelekt/rozhlad/ vseobecne komplikuje zivot...clovek vidi daleko daleko dopredu a je si vedomy naslednosti/nasledkov svojich cinov...kdezto ludia, ktori nedisponuju vymenovanou "vybavou" sa bezhlavo vrhaju do vsetkeho...nemaju s nicim problem :wink2:...len my ostatni mame potom problem s nimi:naughty: ale to je na ine dialogy...vedela by som popustit uzdu svojej fantazii:teehee:

 

Tak to je... :thumb_yello:

 

A propos... opravdu tu knihu založ... :naughty: ...

 

Víš, že tady uzdu své fantazii popustit můžeš.. :das:

Link to comment
Share on other sites

vdaka, uz som v obraze:wink2:...zvedavost je zvedavost:blush-anim-cl: ale ja ju mam pod kontrolou:naughty:

 

 

 

Barunka, mozno si tiez vsimli, ze pribral:lmfao:...uz cez neho tak dobre nevidia:lmfao:

 

ale i ja by som si vedela na nej pochutit...aj ked u mna je stale cislo jedna MARLENKA:blush-anim-cl:

 

 

Od toho tu jsme... zodpovídat na dotazy :mf_rosetinted: Tak se klidně ptej. :wink2:

 

 

:lmfao: Asi jo... naordinovali mu dietu... :lmfao: ...

 

V tom s tebou plně souhlasím... to jen abychom už věděly, co si dáme v červnu.. :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Jacksie se omlouvat nemusí.. :wink2:

 

Zkrátka jen první z mnoha mých budoucích citací.. :mf_rosetinted:

 

To až se o mně budou učit děti ve škole.. :teehee:

 

:fisch:

 

Jacksie děkuje :-)

 

Hudebně-výchovné gymnázium Michaela Pennimana :teehee:

 

nebo rovnou konzervatoř :teehee:

 

jako speciální povinné předměty by se vyučovala samozřejmě MIKAlogie, potom MIKAFanlogie - většinovou část výuky by samozřejmě zabíralo studium fanouškovského života Barunky, menšinovou potom studium fanouškovského života jiných výrazných osobností MFC (hlavně z Česka a Slovenska) :naughty:

jako volitelný předmět by byla vyučována hra na imaginární trumpetu nebo na popelnici atd.

 

:roftl: asi už mi hrabe při pátku večer, omluvte mě... :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Jacksie.... musíš si zkrátka zvykat :naughty: Já a sunshine jsme prostě zvyklý to roztáčet ve velkém stylu.... a Trifi si už taky zvykla... :naughty: Ale myslím, že se chytáš dobře :thumb_yello:

 

Musím říct, že to máš teda fajn, když máš v okolí lidi, kteří tvé nadšení sdílí. Já teda naštěstí mám Martinku, která je stejnej nadšenec a koncerty se mnou obráí, když může :-)

 

Ale teda narozdíl od tebe a sunshine se mi ještě nestalo, že bych potkala někoho, kdo by mi evokoval Miku... a už teda vůbec ne v ženském vydání :-) Ale musí to být roztomilý. :wink2:

 

Jinak narážky od rodičů na jakéhokoliv oblíbence si nesmíš nechat líbit... zvlášť když je to takový velikán... můj táta ho taky nemá rád... já mu to neberu. Ale nemám ráda, když se někdo přímo do takových lidí naváží... v tu chvíli se s nima buďto můžeš začít hádat, anebo se smát jako to dělám já, protože vím, co poslouchá on sám... :naughty:

 

Já myslím, že jestli si chceš vyzkoušet pronásledování Miky... Praha velmi vhodná příležitost... můžeš vypátrat, v jakém hotelu bydlí.. :naughty:

 

Takovýho angličtináře závidím... ti naši jsou fajn, ale že by se na co bylo dívat... :naughty:

 

děkuju, toho si vážím :thumb_yello::naughty:

 

je to opravdu dobrá a roztomilá náhoda :-)

 

však já si taky ohledně narážek myslím svoje, myslím si, že já i taťka máme celkem rozsáhlý a přizpůsobivý vkus, ale v něčem se prostě neshodneme, taky nemusím některé druhy hudby/interprety, které poslouchá, ale u některých jsem zase vděčná, že mě k nim přivedl :-)

 

jinak, jestli je co závidět, to bys musela posoudit sama; je to osobnost, na kterou mají lidi rozporuplné názory, můj viz výše, jeslti chceš :)

Link to comment
Share on other sites

Barunka, vidis...ty mi zasa pripominas mna...na mna sa asi tiez rodicia iba prizerali do coho im rastiem...kebyze tu nie je nejaka vizualna podoba, neuverim, ze som ich......fakt, absolutne nic spolocne...vobec...ja som si bola sama sebe rodicom...uz mozno chapes, preco som bola vzdy nepochopena okolim...no a teraz sa to snazim vynahradit cez michalku...snazim sa byt takymi rodicmi, akych som si predstavovala vzdy ja...zatial je to obojstranne akceptovatelne...

zvlastne, ze niekto vyrastie do uspesneho mladeho cloveka i bez ich pricinenia...takze mas u mna a velky obdiv...a byt pocas celeho zivota akymsi outsiderom je niekedy naozaj prijemne...nadabis potom na dalsich a dalsich a zistis, ze vlatne ti "normalni" su ini:...vies ako to myslim:...prebehni retrospektivne minulostou a uvidis, kto vsetko bol nepochopeni dobou a co maju ti vsetci spolocne...

na druhej strane bud rada, ze mas rodicov, ktori ta aspon nebrzdia...dali ti plnu doveru a nemusis bojovat s nimi...ver, ze viem o com hovorim

 

a tebe sa nieco nepaci na folku...cez vikend si asi zalozim ohnik a zozeniem niekoho s gitarou

 

si mi nepovedala, ze vztah ku klaviru mas po mame...tak predsa nejake pojitko...:-)

 

Tak to budu brát jako kompliment :blush-anim-cl:

Já se svými rodiči nějaký společný věci mám... po fyzické stránce bohužel dost :sneaky2: Většinou jsou to ty negativní věci :roftl:

Ale zdědila jsem po tátovi zálibu v cestování..

Ale jinak taky nic. Vůbec, vůbec nic..

 

To, že jsi byla nepochopena okolím teď chápu moc dobře. Koneckonců když se tak nad tím zamyslím, já si taky byla sama sobě dost rodičem a teď to na sobě vidím... jeden spolužák mi řekl nedávno, že je na mě dost vidět, že jsem samorost... tak jsem mu řekla, že nevím, jak to mám brát, ale řekl, že samozřejmě pozitivně.. :thumb_yello:

 

Takže to asi vidí jako ty... děkuju :blush-anim-cl:

 

to máš pravdu... jasná společná vlastnost mezi nepochopenými tam je... :wink2:

 

Na jednu stranu mi některý věci ve výchově ze strany mých rodičů chyběly... na všechno jsem si opravdu musela vesměs přijít sama a tudíž teď neumím různý "drobnosti" , který jsou pro běžný život praktický... ale pořád jsem ráda i tak :wink2:

 

:lmfao: ... A přihodíš i nějakou tu Niagáru... :mf_rosetinted: ?

 

Jinak maminka hrála tak 7 let, ale od té doby na klavír ani nešáhla... ze svých rodičů mám pocit, hlavně z mamky, že se z nich nějak tak všechny zájmy vytratily (až na to tátovo cestování).... to, že mamka hrála na klavír jsem se dozvěděla tak před 4 roky, když jsem našla její starý notový sešity.. :wink2:

Link to comment
Share on other sites

To máš teda pravdu... Ve stresu vymýšlet něco na takový témata.. sranda.

 

Úvahu jsem původně chtěla taky psát, jenže když jsem viděla, jaké je její téma, došlo mi, že bych opravdu nevěděla, co k tomu říct... mě se zkrátka na takovýhle témata vážně strašně špatně hledá cokoliv, co bych mohla psát...

 

No... jak já sebe znám - ze slohovek mám věčně 3 či 4... :naughty: K poslední slohovce mi učitel napsal "3 - neoriginální, bez nápadu, otřepané..." .No, měl pravdu, ta slohovka coby vyprávění vážně zápletku neměla.... Já jen pro dokreslení toho, jak já píšu slohovky.. :naughty: Svoji poslední 1 jsem dostala tak před 5 lety a to jen proto, že jsem ji mohla mít přes večer doma. Jako komentář mi učitel připsal "Moc pěkný příběh." :wink2:

 

Ale víš co.. dokud to nebude za 5, nebudu si s tím lámat hlavu. :)

 

Jinak víš že šampaňské já nerada... chlaď radši marlenku ... :naughty::fisch: Ale děkuju za podporu.. :wub2:

 

divne...alebo zvlastne...nikdy by som to do teba nepovedala...jednoducho mi neprides ako typ, ktory by mohol mat problem napisat cokolvek...potom to bude len rozutekanost myslienok v danom momente:wink2:...to co pises mi pride vzdy s pointou...a rozpravanie ako slohovy utvar je u teba :thumb_yello:...len chyba jeden opis, ktory si mi slubila...potulky svajciarskom a stretnutia so zaujimavymi ludmi:teehee:

 

to sampanske je detske:naughty:...ako bonus marlenka:wink2:

Link to comment
Share on other sites

A já se budu učit.. :tears: Ale v neděli si jdu užívat na koncert... tak aspoň něco :blush-anim-cl: ...

 

Merci beacoup! Moi aussi! :wink2:

 

Doufám, že si víkend budeš užívat mnohem víc, než já... :thumb_yello:

 

Barunka, tak ako dopadlo ucenie?...postihala si vsetko?...ja som mala hodne nabitu sobotu - pracovne:mf_rosetinted:...ale teraz ma uz cakaju tie prijemnejsie aktivitky...mam opat zas a znova rozcitanu super knihu...:wink2:

 

rano vyrazame na damsku jazdu za nakupmi...bude super relax...a snad i fajn ulovky...

 

a na koho zajtra ides?...zelam skvely hudobny zazitok:wink2:

 

my sme boli vo stvrtok...bola to vazna hudba...ale nadhera:wub2:...20.4. bude repete...

Link to comment
Share on other sites

Ano, je to všechno o zdravém sebevědomí :wink2:

 

Čímž jsem chtěla říct, že ať už zpíváš jakkoliv, v davu 4000 lidí, kteří zpívají s tebou se opravdu ztratí všechno...

 

Já se dneska neslyšela ani při zpívání se 3 slečnama.. sranda :)

 

Jinak... toho mladého muže dodnes obdivuju za jeho flexibilitu.. jak hlasovou, tak tělesnou... :lmfao:

 

Barunka, tymto tempom to vyzera, ze v prahe si strihnem duet s MIKOM priamo na podiu:roftl:...

 

si fakt zlata:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

No vidíš :mf_rosetinted:

 

Vyřídím.. :wink2:

 

No... co se týče plánů a počasí (doufám), tak určitě... :das: Co se ostatních věcí týče, to nevím... :fisch:

 

hlavne tie plany a ich realizacia doda letu spravny smrnc:sneaky2:...teplu sa ja vyhybam:mf_rosetinted:...ved vies:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:naughty: Ještě aby ne... to bych se za sebe musela stydět :mf_rosetinted:

 

Velmi předběžně navrhuju víkend 5.-6. června.. :wink2: Ale to jen velmi předběžně... právě spřádám své letní plány.. :)

 

z mojho pohladu termin vyhovuje...predbezne si znacim do kalendara:wink2:...uvidime, kto sa ku nam este prida:wink2:

Link to comment
Share on other sites

pravda, pravda, až se i začínám děsit, že dospěju do stavu, kdy Miku uvidím opravdu všude (tzn. třeba ne jen v lidech)...

 

ty jo, to je možná poprvé, co to slyším od někud jinud, než ze svých úst :-) děkuju :wink2: já si taky myslím, že jsou super, i když mojim kamarádům občas ujede nějaká ta myšlenka, že by opravdu nevěděli, co by dělali, kdyby měli moje rodiče (nebo by to naopak věděli až moc dobře, z čehož vznikají "vždy účinné" rady oni jsou zkrátka jinak super než je to "normální" měřítko... :)

 

no, já nevím, jestli bych o tom měla mluvit, jsem zvyklá, že je to všeobecně přijímáno s rozpačitou reakcí, ale nemůžu říct, že bych se za věk svých rodičů styděla... nejstaršímu z mých sourozenců táhne na 40 (i mi to přijde zvláštní, když to píšu :naughty:), takže moji rodiče mají věk k tomu přirozený :blush-anim-cl: - oba ale pořád pracujou a rozhodně nevypadají a ani nechovají se na ehm... šedesátníky, zkrátka se necítím, že bych měla nějaké výrazně netradiční prostředí doma - až možná na tu přísnost :-) (za kterou jsem možná ale spíš ráda)

 

pokud jde o hodiny konverzace, té podobnosti jsem si všimla vlastně až včera, ale i kdyby ne, všeobecně u lidí rozlišuju fyzický vzhled a povahové vlasnosti jako 2 samostatné kapitoly... a musím říct, že p. prof. mě ztratil v zápětí, co mi utvořil "psychologickou analýzu" mojí povahy po dvou odučených hodinách u nás ve třídě připomíná mi ten typ lidí, co mají pocit, že do druhých vidí jako do otevřené knihy (i když vím, že tímhle výrokem se mezi ně prakticky taky řadím a on se tedy ještě navíc odvolává na studium nějakých psychologických oborů...

 

já nechápu, že se tu vždycky tak rozepíšu

 

tomu stavu sa hovori permanentna euforia...:teehee:...teda tu na MFC...odbornici v bielom plasti vsak mozu mat na to inu diagnozu:roftl:...jacksie, vek je len cislo...podstatne je ako a na co sa clovek cit...v podstate, si mala nadcasovych rodicov...:wink2:pozri na celebrity, deticky maju tiez az po 40-tka...na mojich potulkoch svetom - teda tym zapadnym, mladsich rodicov ani nenajdes...takze u mna v pohode...dolezite je, aby ste si uzili este vela spolocnych chvil:wink2:

 

rozoberate osobnostne profily priamo na hodine??? alebo nadobudol pocit vseveda:roftl:...ked sa budes na neho pozerat, vypni zvuk...v pripade vela ludi to zabera:wink2:...a poznam i takych, pri ktorych vypinam obraz a nechavam sa unasat len melodiou ich hlasu:blush-anim-cl:

 

zivot nam ponuka naozaj vela moznosti:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Od toho tu jsme... zodpovídat na dotazy :mf_rosetinted: Tak se klidně ptej. :wink2:

 

 

:lmfao: Asi jo... naordinovali mu dietu... :lmfao: ...

 

V tom s tebou plně souhlasím... to jen abychom už věděly, co si dáme v červnu.. :blush-anim-cl:

 

uz som naznacila zaujem o nejake news:wink2: you know:wink2:

 

bude Marlenka party...mnami...:blush-anim-cl:...btw, dnes som si uz na nej pochutila:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Jacksie děkuje :-)

 

Hudebně-výchovné gymnázium Michaela Pennimana :teehee:

 

nebo rovnou konzervatoř :teehee:

 

jako speciální povinné předměty by se vyučovala samozřejmě MIKAlogie, potom MIKAFanlogie - většinovou část výuky by samozřejmě zabíralo studium fanouškovského života Barunky, menšinovou potom studium fanouškovského života jiných výrazných osobností MFC (hlavně z Česka a Slovenska) :naughty:

jako volitelný předmět by byla vyučována hra na imaginární trumpetu nebo na popelnici atd.

 

:roftl: asi už mi hrabe při pátku večer, omluvte mě... :blush-anim-cl:

 

jacksie, fakticka poznamka...prihlasky najdem kde?...a co terminy?...co prijimacky????...detaily, please:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Tak to budu brát jako kompliment :blush-anim-cl:

Já se svými rodiči nějaký společný věci mám... po fyzické stránce bohužel dost :sneaky2: Většinou jsou to ty negativní věci

Ale zdědila jsem po tátovi zálibu v cestování..

Ale jinak taky nic. Vůbec, vůbec nic..

 

To, že jsi byla nepochopena okolím teď chápu moc dobře. Koneckonců když se tak nad tím zamyslím, já si taky byla sama sobě dost rodičem a teď to na sobě vidím... jeden spolužák mi řekl nedávno, že je na mě dost vidět, že jsem samorost... tak jsem mu řekla, že nevím, jak to mám brát, ale řekl, že samozřejmě pozitivně.. :thumb_yello:

 

Takže to asi vidí jako ty... děkuju :blush-anim-cl:

 

to máš pravdu... jasná společná vlastnost mezi nepochopenými tam je... :wink2:

 

Na jednu stranu mi některý věci ve výchově ze strany mých rodičů chyběly... na všechno jsem si opravdu musela vesměs přijít sama a tudíž teď neumím různý "drobnosti" , který jsou pro běžný život praktický... ale pořád jsem ráda i tak :wink2:

 

:lmfao: ... A přihodíš i nějakou tu Niagáru... :mf_rosetinted: ?

 

Jinak maminka hrála tak 7 let, ale od té doby na klavír ani nešáhla... ze svých rodičů mám pocit, hlavně z mamky, že se z nich nějak tak všechny zájmy vytratily (až na to tátovo cestování).... to, že mamka hrála na klavír jsem se dozvěděla tak před 4 roky, když jsem našla její starý notový sešity.. :wink2:

 

 

Barunka, ono na tom pravdy asi nieco bude...tie negativne geny su jednoducho silnejsie:mf_rosetinted:...ale to prizna asi kazdy...si ma normalne sokovala tou tvojou maminou...myslim, ze len par rokov dozadu si sa dozvedela o klaviri...nemala nikdy tendenciu ta ku nemu priviest???...nehrali ste nikdy spolu?...ja osobne zastavam filozofiu, ze kazdy vztah je zalozeny na diskusii...ked si nemas s niekym o com podebatit...nemas s nim ani o com zit...tym, len chcem povedat, ze diskusia, rozhovory, debatne chvilky su podstatou vztahu....tym sa spoznavame...tym dokazeme pochopit spravanie

toho druheho...aby som sa uplne nestratila v tom, co tu pisem, len dodam, ze si samovychovu zvladla uplne na jednotku...tie prakticke malickosti este dobehnes:wink2:

 

a Niagara bude...bez toho by to predsa nebolo uplne:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy