Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

Holky, mám pro vás bohužel bad news ohledně té projekce na sraz :(

 

Bohužel na obou místech mají jak naschvál rezervace na uzavřenou společnost, takže to nepůjde :emot-sad:

 

Hrozně mě to štve, co může být lepšího než když banda stejných bláznů prožívá koncert... :teehee: Pokusím se ještě něco vymyslet, ale chtěla jsem abyste věděly jaká je situace :wink2: Prozatím nám osud dost nepřeje...

 

 

Napadlo mě, co takhle zajít na bowling? :fisch:

Určitě by to byla prča, už kvůli tomu že jsem to ještě nikdy nehrála :naughty::teehee: takže byste se na můj účet královsky pobavily :naughty:

U toho se dá i krásně pokecat, navíc se tím vyřeší otázka "kde být, aby nás za chvilku nevyhodili" :naughty: a konečně bych zjistila jestli je bowling tak zábavný, jak se nám snaží namluvit americké filmy a seriály :naughty:

 

:fisch:

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

trifi, tak si ma zlomila...film si pojdem rozhodne mrknut...povodne som to sice nemala v plane, ale teraz uz mam:blush-anim-cl:

 

vdaka za tip!

 

Jej, já nechtěla nikoho lámat :teehee: Abys pak nebyla zklamaná :blush-anim-cl:

 

Ona je to v podstatě popcornová zábava u které je lepší nechat mozek v šatně :naughty: Ale má to svoje kouzlo a hlavně, musím se opakovat: malá Hit Girl je postava která na plátnech chyběla snad od Kill Bill :teehee::blush-anim-cl:

 

Snad se film bude líbit :thumb_yello:

 

 

Link to comment
Share on other sites

tak až Trifi tě zlomila? to si budu pamatovat... :teehee::naughty: ale ne, to je pochopitelné :)

 

Trifi, jsem moc ráda, že se Ti, jakožto kritikovi, film líbil :clap::)

 

:naughty: Nějak moc se tu poslední dobou používá slůvko "lámat", "zlomit"... :naughty::lol3:

 

Jojo, líbil :blush-anim-cl: Mám ráda, když od filmu nic nečekám a o to víc mě překvapí :wink2: Už se pracuje na pokračování a myslím že je na co se těšit i bez účasti Miky :mf_rosetinted:

 

 

To rozpočítávadlo Hit Girl: "Eeny,meeny,miny... moe" než začne řezat padouchy :lol3:

 

Link to comment
Share on other sites

ahh ja uz tvrdo makam na listok:D

robim tu najpodradnejsiu pracu na svete asi:D

balim vlozky na unik mocu do reklamnych krabiciek :roftl:

uplne najhorsia drina na svete:D asi sa na to vykaslem

a budem zobrat od mamy:D

Link to comment
Share on other sites

ahh ja uz tvrdo makam na listok:D

robim tu najpodradnejsiu pracu na svete asi:D

balim vlozky na unik mocu do reklamnych krabiciek :roftl:

uplne najhorsia drina na svete:D asi sa na to vykaslem

a budem zobrat od mamy:D

 

ale aka podradna praca? mam ti vymenovat co vsetko som si uz poskusala ja kym som nenasla nejaku stabilnu brigadu popri skole? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

nepredviedli...momentalne to nie je to co to byvalo ked hrala este stara partia, to veru bolo..zlato, striebro, aj bronz sme mali....no jo no :aah:

 

shirl, mame tu vyhru...takze i nova zostavicka sa snazi:biggrin2:

 

byt z TN, tak hokej musis mat v krvi...inak to ani nejde:wink2:

Link to comment
Share on other sites

čas od času se mrknu do tématu Random Places You Would Like To Meet Mika a přečtu si zrovna tu rozepsanou aktuální; zrovna teď je tam nějaká, která je sice opravdu bláznivá a moc se v ní nezachází do detailů (až teda na popis Mikových vlasů, očí... :naughty::wub2:), ale docela se mi líbí :)

 

tak tam som este nezabludila:shocked:...musim mrknut i ja...uvidim, kde sa ocitnem:naughty:

Link to comment
Share on other sites

tak až Trifi tě zlomila? to si budu pamatovat... :teehee::naughty: ale ne, to je pochopitelné :)

 

Trifi, jsem moc ráda, že se Ti, jakožto kritikovi, film líbil :clap::)

 

ale jacksie:wink2:...to bolo len double potvrdenie, ze nebude na skodu si ist ten film mrknut:wink2:

 

obidve ste vo mne vzbudili zvedavost:naughty:...tak sa pojdem na tu malu kocku s fialovymi vlaskami mrknut:wink2:

Link to comment
Share on other sites

more than just a toy in a patched blue suit...... :wub2: děkuju za zpříjemnění večera :)

 

 

i mne to vzdy dobre padne :wub2:...

 

btw, what about your hope:wink2:...really good idea:thumb_yello:...i s tym makkym "i" je to skvele:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

zrovna som si vypracovala vsety otazky ku stvrtkovej skuske....fu, az ma hlava boli od tolkeho premslania :aah::naughty: A mozem sa zacat ucit..stvrtok pobede, mam skusku... barunka uz v tom nie si sama aj ja sa musim ucit :)

 

a z coho ta idu trapit?...budem drzat palceky:thumb_yello:...hlavne, aby rychlo bolo po skuskach...vsak...niet nad pocit volnosti :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Holky, mám pro vás bohužel bad news ohledně té projekce na sraz :(

 

Bohužel na obou místech mají jak naschvál rezervace na uzavřenou společnost, takže to nepůjde

 

Hrozně mě to štve, co může být lepšího než když banda stejných bláznů prožívá koncert... Pokusím se ještě něco vymyslet, ale chtěla jsem abyste věděly jaká je situace Prozatím nám osud dost nepřeje...

 

 

Napadlo mě, co takhle zajít na bowling?

Určitě by to byla prča, už kvůli tomu že jsem to ještě nikdy nehrála :naughty::teehee: takže byste se na můj účet královsky pobavily :naughty:

U toho se dá i krásně pokecat, navíc se tím vyřeší otázka "kde být, aby nás za chvilku nevyhodili" :naughty: a konečně bych zjistila jestli je bowling tak zábavný, jak se nám snaží namluvit americké filmy a seriály :naughty:

 

:fisch:

 

 

takze bude aspon notebook:wink2:...nevidela by som to az tak dramaticky...aj ked mi prideme do brna cca o 12.00, predsa nejaky cas nam bude trvat, kym sa presunieme na prvu zastavku:naughty:...to iste plati pred odchodom...v podstate nam ostane nakoniec nejakych 6 hodin cisteho casu a to vidim tak na 3 miesta...nechapem preco, by si clovek nemohol posediet cca 2 hodinky v jednom podniku...priam aj ked pri kavicke...caji alebo nejakom inom napoji...a vlastne musime mat i obed:teehee:...takze naozaj, myslim, ze to vypali v pohodicke:wink2:

budeme improvizovat :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Jej, já nechtěla nikoho lámat :teehee: Abys pak nebyla zklamaná :blush-anim-cl:

 

Ona je to v podstatě popcornová zábava u které je lepší nechat mozek v šatně :naughty: Ale má to svoje kouzlo a hlavně, musím se opakovat: malá Hit Girl je postava která na plátnech chyběla snad od Kill Bill :teehee::blush-anim-cl:

 

Snad se film bude líbit :thumb_yello:

 

 

 

trifi, prezila som v kine uz vselico:naughty:...ak je to tak ako pises, tak sa nebojim:wink2:...pri najhorsom si vychutnam aspon we are young:wub2:

Link to comment
Share on other sites

ahh ja uz tvrdo makam na listok:D

robim tu najpodradnejsiu pracu na svete asi:D

balim vlozky na unik mocu do reklamnych krabiciek :roftl:

uplne najhorsia drina na svete:D asi sa na to vykaslem

a budem zobrat od mamy:D

 

nooo, nevidela by som to az tak dramaticky...mohlo by to byt i horsie:wink2:...tomu ver...a myslim, ze za ten listok to stoji :fisch:

Link to comment
Share on other sites

a kocky, vcerajsok bol pre mna uplne brutal...mala som brusny virus - cely den som stravila na zachode...des a hroza:mf_rosetinted:...nikomu neodporucam...jedlo som nevidela od pondelka vecera...pijem iba coca colu:wink2:...no dnes sa mi aspon podarilo ist do prace...

 

snad vas nenakazim:teehee:

 

kazdopadne sa drzte:thumb_yello:

 

a myslim na vas :wink2:

Link to comment
Share on other sites

shirl, mame tu vyhru...takze i nova zostavicka sa snazi:biggrin2:

 

byt z TN, tak hokej musis mat v krvi...inak to ani nejde:wink2:

 

snazi, aj ked na zaciatku to vyzeralo biedne, nejake sme to uhrali :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

a kde si zakotvila?

 

Nateraz New Yorker Trencim, OZC MAX... Som spokojna, len teraz mame pomenej roboty, lebo sa tam zaucaju nove baby co pojdu na filalky do Piestan.

Aj v Kauflande som brigadovala, pol roka na Kase, nebolo to zle, ale clovek sa dost vystresoval, vdaka niektorym "milym" zakaznikom... za tie nervy mi to nestalo, aj ked to bola fajn brigada, dobre si clovek zarobil. :)

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

a z coho ta idu trapit?...budem drzat palceky:thumb_yello:...hlavne, aby rychlo bolo po skuskach...vsak...niet nad pocit volnosti :fisch:

 

Narodno hospodarska politika. Dufam, ze dobre potiahnem otazku. :wink2:

Link to comment
Share on other sites

a kocky, vcerajsok bol pre mna uplne brutal...mala som brusny virus - cely den som stravila na zachode...des a hroza:mf_rosetinted:...nikomu neodporucam...jedlo som nevidela od pondelka vecera...pijem iba coca colu:wink2:...no dnes sa mi aspon podarilo ist do prace...

 

snad vas nenakazim:teehee:

 

kazdopadne sa drzte:thumb_yello:

 

a myslim na vas :wink2:

 

Brusny virus, no to ti nezavidim. Ked som ho mala naposledy udrzala som v sebe len cistu vodu.

Drzim palce nech si cim skor v poriadku a uzivas si slniecka :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Hi guys! I don't speak Czech but i wanted to ask if you guys have a Czech Fan Club or sth? :biggrin2:

Cześć! :)

This is actually a Czech and Slovak thread... and well, outside of the MFC, i don't think there is any czech fanclub. There might be some smaller Mika communities on several webpages, but I am pretty positive there's no page dedicated to Mika himself, that would actually have like a fully functioning fanclub.

I guess the real Mika freaks are pretty much concentrated on here :teehee:

Why do you ask? :-)

Link to comment
Share on other sites

Ahoj ahoj všichni! Už se nemůžu dočkat!! Jenom mě ale trošku děsí, že se ta Tesla Arena nezaplní...podle by to kdyžtak mohl udělat klidně v nějaké menší hale...ale tak doufám, že se to zaplní...pořád čekuju tyhle stránky: http://www.ticketportal.cz/predstavenie_javisko_view.asp?IDPred=1930134&IDPartner=34 :D

To jsme tady už taky řešily... já nevím, taky si nemyslím, že se ta hala zaplní. Nevím, proč si Mika vybral zrovna Tesla Arenu, ale podle toho, co předvedl v Nice a podobně, vypadá to na větší show, tak asi potřeboval odpovídající halu... :wink2:

 

Pro tebe je to první koncert, co?

Link to comment
Share on other sites

:biggrin2: I asked cause I'm going to Prague on 26th July and was thinking about doing sth nice during the gig, the golden hearts from Lisbon inspired me! :roftl: I think you, Czechs, would like to show Mika how cool you are, am I right? :biggrin2:

 

Hi, and welcome :)

We were thinking that we should do something. But nothing exact for now.

See you in Prague :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy