Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ach ten nesmělý úsměv... :wub2:

 

Mika hledá v atlasu kde že je Praha :teehee:

 

Užijte si sobotu :cowboy:

 

 

 

pro jednou si dovolím momentku poslat já :blush-anim-cl:

 

smile though more than this, whatever it is, we hate days like this - when it rain'n'rain'n'rain'n'rains...... :wink2:

 

 

uplne ste ma dostali:wub2::blush-anim-cl:...skvele momentky:thumb_yello:...radost sem prichadzat:wub2:...

Link to comment
Share on other sites

no, bohužel se musí postupovat chronologicky, jinak by v tom potom byl zmatek... :( my to teď máme taky povinně - vůbec mám pocit, že se skoro celý druhák točí okolo Máchy a jeho Máje, ale to je taky spíš proto, že je letost 200. výročí jeho narození :) ale taky mám pocit, že když někdo neocení Máj, tak to neudělá ani v 17 ani v 18 ani v 19 :wink2: já jsem ho třeba přečetla už na základce; taky nemůžu říct, že bych k tomu dílu měla nějaký velký citový vztah, ale z estetické stránky ho obdivuju hodně, už jenom kvůli těm eLkám :naughty::)

 

taky mě moc těší, Vierka(o) :wink2::)

 

dovolim si teda vniest troska poeticna i esteticna v jednom:wub2::blush-anim-cl:

 

Byl pozdní večer - první máj - večerní máj - byl lásky čas.

 

Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj.

 

O lásce šeptal tichý mech;

 

květoucí strom lhal lásky žel,

 

svou lásku slavík růži pěl,

 

růžinu jevil vonný vzdech.

 

Jezero hladké v křovích stinných

 

zvučelo temně tajný bol, břeh je objímal kol a kol;

 

a slunce jasná světů jiných

 

bloudila blankytnými pásky,

 

planoucí tam co slzy lásky...

Link to comment
Share on other sites

:blush-anim-cl: kdybych byla aspoň tak z desetiny podobná Mikovi...... :wub2:

ale zjistila jsem, že máme stejné numerologické "životní číslo" (to vznikne, když se sečtou všechna čísla v datumu narození tak, aby nakonec vyšlo číslo od 1 do 9), tak alespoň něco :wub2:

 

ale wagové (to je fajné slovo) pravděpodobně jsme :thumb_yello:

 

:thumb_yello:

 

mne by tiez stacila aspon jeho postava:wub2:...nooo, povedzme nohy konkretne :wub2:

 

aj mne sa paci...si ma inspirovala...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

dámy, vy mě trochu děsíte... ono to vypadá, že na sraze budu sice nejmladší, ale nejvyšší :naughty:

 

No vidíš, samá nej... :teehee:

 

 

Nejvyšší, nejmladší... A ještě ji to děsí :teehee::naughty:

 

 

 

vidis trifi, to je skromnosti:naughty:...co mam povedat ja s mojim naj - najstarsia:roftl:...

 

jacksie, ved ty mas o par dni polovicu mojho veku:mf_rosetinted:

 

inak, ak by som si mohla este raz vybrat vek, tak 17 by to istilo...uplne naj obdobie v zivote...:wub2::blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

holky,
jsem dneska našla tady na MFC, už jsem si ho pouštěla asi 3x a vždycky se u toho nasměju; na začátku i imitace Miky :)

 

+

s více songy :D

 

:roftl::roftl:...pop je fakt kreativny...:teehee:...

Edited by sunshine18
Link to comment
Share on other sites

:naughty: ... už ne, uvědomila jsem si, že kdyby se mi někdy naskytla příležitost políbit našeho drahého Mr. P, překonávala bych nejmenší vzdálenost :naughty:

 

vidis, ake krasne pozitivum si nasla :teehee:

 

 

:lol3::thumb_yello: Líbí se mi tvůj styl uvažování :naughty::biggrin2:

 

Věštím, že dobrá příležitost by se ti mohla naskytnout zhruba ke konci července... :fisch::naughty:

 

 

 

fakt vyhoda, ze nasej reci MIKA nerozumie:teehee:...ani netusi, co ho v prahe caka:naughty:...kocky, sa normalne na vas tesim...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

A dnesny den som cestovala s kamaratkou autom. Dve zavislacky na Mikovi, cize CD nesmelo chybat :wink2:. Asi 10 krat sme si pustali dokola Toy Boy :naughty: Je to totalne uzasna skladba :mf_lustslow:

 

pockaj pockaj...:sneaky2:...toy boy je moooooj...:blush-anim-cl::wub2:...uplne neskutocny song...pravdu vravis:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Musím vám ukázat jedno video které mám moc ráda, vždycky mě při něm zaplaví pocit radosti :blush-anim-cl:

 

Prostě z toho srší čistá radost z hudby... :wub2: Zbožňuju když hudba Miky takhle krásně spojuje lidi :wub2:

 

 

 

Celé vystoupení skvěle graduje a můj milovaný popěvek Dum dadadidadi dum :teehee: prostě nemá chybu :blush-anim-cl:

 

 

 

 

 

jeee, to je vážně super! :thumb_yello: líp se den začít nedal :) teď je ve mně trochu sluníčka, i přes to, že ještě pořád britské počasí dělá Mikovi předvoj :sneaky2::boxed::)už aby přestalo, situace začíná být extrémní

 

tak vám taky přeju hodně sluníčka v duši, holky :) já ze sebe ještě běžím udělat člověka a "tradá" do školičky... :aah:

Link to comment
Share on other sites

Musím vám ukázat jedno video které mám moc ráda, vždycky mě při něm zaplaví pocit radosti :blush-anim-cl:

 

Prostě z toho srší čistá radost z hudby... :wub2: Zbožňuju když hudba Miky takhle krásně spojuje lidi :wub2:

 

Celé vystoupení skvěle graduje a můj milovaný popěvek Dum dadadidadi dum :teehee: prostě nemá chybu :blush-anim-cl:

 

 

 

 

trifi, to si mi urobila naschval...teraz mam pracovat:sneaky2:...LOVE TODAY ma pre mna velmi velmi zvlastny vyznam:blush-anim-cl::wub2:...ma prvenstvo zo vsetkych...:blush-anim-cl:...neopisatelne...ci uz je to Dum dadadidadi dum alebo tie neskutocne vyskozimomriavky:teehee:

 

p.s.:particku som mala pustenu bez obrazu...a bolo to skvele...

Link to comment
Share on other sites

dovolim si teda vniest troska poeticna i esteticna v jednom:wub2::blush-anim-cl:

 

Byl pozdní večer - první máj - večerní máj - byl lásky čas.

 

Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj.

 

O lásce šeptal tichý mech;

 

květoucí strom lhal lásky žel,

 

svou lásku slavík růži pěl,

 

růžinu jevil vonný vzdech.

 

Jezero hladké v křovích stinných

 

zvučelo temně tajný bol, břeh je objímal kol a kol;

 

a slunce jasná světů jiných

 

bloudila blankytnými pásky,

 

planoucí tam co slzy lásky...

 

.... :tears:

 

..... :tears:

 

.............. :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:

 

 

:rip_1: :rip_1:

 

:tears:

 

Zítra.

Link to comment
Share on other sites

shirl, co nove v geografii:wink2:...ako si pokrocila?...denny limit splneny?

 

pocko vam praje - aspon vas to nelaka von:wink2:

 

no nelaka, ale mna laka, mam prideleneho noveho kona, nadherneho cierneho zrebca, tak by som hned utekala do stajne, ale miesto toho sedim na knihami :aah: Ale zasa musim tu skusku spravit, potom este 1 a mam 3 mesiace volna :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

a aky ste mali vikend?

 

u nas pri odmysleni dazda, vetra a zimy bol velmi prijemny...v stredu sa mi narodil maly synovec, tak som mala o zabavku postarane:blush-anim-cl:

 

vykrocte dnes pravou:thumb_yello:

 

gratulujem k synovcovi :clap:

Link to comment
Share on other sites

 

a pridavam video. Najlepsi je ten zaciatok ked zavrie dvere a odpadne ten plagat Kurta Kobaina a je tam Mika

 

tak to je skvělé! :thumb_yello: já už jsem se potom nějak o tu soutěž přestala zajímat, takže ani vlastně nevím, jak to dopadlo :blush-anim-cl: oni vážně vyhráli? teda ne, že by se bylo čemu divit - je to fakt bezvadně udělané (jenom možná trošku moc profesionálně - ne všichni mají takové možnosti, ale to zase není jeho chyba :) )... ale nikdy by mě teda nenapadlo, že to vyhrajou kluci... :teehee::naughty: nevím, jestli se výběrem vítězného videa zabýval i Mika (nebo jenom Mika?), ale každopdně do toho asi měl co mluvit... :naughty:

 

nevíte, jestli jsou MFCři?

a jestli existujou třeba nějaké záznamy ze setkání s Mikou?

 

děkuju za případné odpovědi :teehee:

Edited by Jacksie
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy