Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

Ahoj, zdarvím všechny Čechoslováky a fandy Miky zvlášť :biggrin2:

 

taky moc zdravíme fanynku Miky! :welcomeani:

 

doufám, že nebude vadit, když Tě trochu vyzpovídám... :) jak dlouho jsi fanynka a co Tě k Mikovi přivedlo? :)

Edited by Jacksie
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

super, spijemnila si mi den a moje ucenie :thumb_yello:

 

taky mi zvedli náladu, je to vážně vtipné :) jak pokračuješ s přípravami? :)

 

:roftl::roftl:...pop je fakt kreativny...:teehee:...

 

:naughty: našim populibým posluchačským uším asi lahodí hlavně tyhle čtyři akordy... :)

Edited by Jacksie
Link to comment
Share on other sites

fakt vyhoda, ze nasej reci MIKA nerozumie:teehee:...ani netusi, co ho v prahe caka:naughty:...kocky, sa normalne na vas tesim...:wink2:

 

já taky :group_hug: doufám, že na stretko nám bude počasí už přát :)

 

 

 

je to zlé, co se teď děje... v našem kraji je prý situace nejhorší - Ostravice vylitá, Odra skoro, některé oblasti zčásti evakuovány... některé školy vyhlašují ředitelská volna (jazgym samozřejmě zůstává "prestižním", i když nás zítra přijde asi tak třetina)... (někdy jsem vděčná za to, že bydlím na kopci - i když v "králíkárně")

Edited by Jacksie
Link to comment
Share on other sites

tak to je skvělé! :thumb_yello: já už jsem se potom nějak o tu soutěž přestala zajímat, takže ani vlastně nevím, jak to dopadlo :blush-anim-cl: oni vážně vyhráli? teda ne, že by se bylo čemu divit - je to fakt bezvadně udělané (jenom možná trošku moc profesionálně - ne všichni mají takové možnosti, ale to zase není jeho chyba :) )... ale nikdy by mě teda nenapadlo, že to vyhrajou kluci... :teehee::naughty: nevím, jestli se výběrem vítězného videa zabýval i Mika (nebo jenom Mika?), ale každopdně do toho asi měl co mluvit... :naughty:

 

nevíte, jestli jsou MFCři?

a jestli existujou třeba nějaké záznamy ze setkání s Mikou?

 

děkuju za případné odpovědi :teehee:

 

je to pekne video, ale si presne povedala, je to uz troska profesionalne. Aj ja som najskor pozerala, ze nakoniec vyhrali chalani :blink: A zasa mozeme ticho tak trochu zavidiet, ze sa stretol a porozpraval s Mr. M :wink2: (nech uz sme v tej Prahe :blush-anim-cl: )

Link to comment
Share on other sites

taky mi zvedli náladu, je to vážně vtipné :) jak pokračuješ s přípravami? :)

 

 

 

:naughty: našim populibým posluchačským uším asi lahodí hlavně tyhle čtyři akordy... :)

 

 

moje pripravy ehm, ehm, :blush-anim-cl:,

teraz mam volno na flakanie :teehee:, resp. pozeranie hokeja.... :wub2: (no len ci vyhrame)

Link to comment
Share on other sites

.... :tears:

 

..... :tears:

 

.............. :crybaby: :crybaby: :crybaby: :crybaby:

 

 

:rip_1: :rip_1:

 

:tears:

 

Zítra.

 

Barunko, myslím/budu myslet na tebe, moc držím palce a posílám pozitivní energii! te deseo mucho mucho mucho suerte! :)

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:

 

mne by tiez stacila aspon jeho postava:wub2:...nooo, povedzme nohy konkretne :wub2:

 

aj mne sa paci...si ma inspirovala...:wink2:

 

:wub2:

 

představa Mikových nohou v kombinaci s mým trupem...... :roftl: ale věřím, že k tobě by se hodily, i když pravděpodobně ani nohy "vyměnit" nepotřebuješ :)

 

já ale spíš myslela, že bych chtěla být aspoň z desetiny takový... wag... :teehee::wub2:

Link to comment
Share on other sites

je to pekne video, ale si presne povedala, je to uz troska profesionalne. Aj ja som najskor pozerala, ze nakoniec vyhrali chalani :blink: A zasa mozeme ticho tak trochu zavidiet, ze sa stretol a porozpraval s Mr. M :wink2: (nech uz sme v tej Prahe :blush-anim-cl: )

 

*daydreaming again* :teehee:

Link to comment
Share on other sites

tak, poslední příspěvek, protože vidím, že jsem se nějak rozjela... :blush-anim-cl:

 

normálně mám zimomrievky (je to dobře napsané, že? :blush-anim-cl:)!

před chvilkou jsem si jako hlavní fotku na FB hodila:

 

31832_1312005008411_1479233595_30769843_3525626_n.jpg

 

s popiskem: MIKA, stop the rain with your superpower and bring us sunshine with your smile, pleez!

 

3 dny už tu v kuse střídavě prší a lije ... a do minuty potom vážně přestalo :blink::shocked:

 

:naughty::teehee::wub2:

Link to comment
Share on other sites

taky moc zdravíme fanynku Miky! :welcomeani:

 

doufám, že nebude vadit, když Tě trochu vyzpovídám... :) jak dlouho jsi fanynka a co Tě k Mikovi přivedlo? :)

 

Ahoj :) Fanynka jsem teprve asi dva měsíce, Miku jsem objevila v rádiu, je to přesně muzika co se mi líbí :thumb_yello: A navíc Mika je sympaťák :wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak, poslední příspěvek, protože vidím, že jsem se nějak rozjela... :blush-anim-cl:

 

normálně mám zimomrievky (je to dobře napsané, že? :blush-anim-cl:)!

před chvilkou jsem si jako hlavní fotku na FB hodila:

 

31832_1312005008411_1479233595_30769843_3525626_n.jpg

 

s popiskem: MIKA, stop the rain with your superpower and bring us sunshine with your smile, pleez!

 

3 dny už tu v kuse střídavě prší a lije ... a do minuty potom vážně přestalo :blink::shocked:

 

 

 

 

:naughty::teehee::wub2:

 

 

Teda ta fotka je nádherná :wub2:

Link to comment
Share on other sites

trifi, tak ako dopadla sobota:wink2:...bola niecim vynimocna?...

 

mamma mia je naozaj uplne pohodovy film...ziskal si ma hned...a myslim, ze prave meryl bola a je ten magnet...je to taka oda na - no povedzme - vyssi vek...ti mladasi tam posobili ako herci v plienkach...a hudubne myslim, ze abba mohla byt len spokojna...fakt niektore songy dostali uplne inu podobu...a pri tomto videu clovek moze iba bez slov rozjimat a uzivat si kazdu sekndu...skvele!

 

btw, ja som jump street 21 pozerala

 

Sobota byla výjimečná tím, že jsem si pustila Park Princů :wub2: To změní každý den na výjimečný :blush-anim-cl: Ale jinak úplně obyčejný, nezajímavý den :fisch:

 

Gratuluju k synovci :) Dalších několik kil štěstí do rodiny :teehee::thumb_yello:

 

 

Tak to tě obdivuju žes dokázala Jump Street sledovat :teehee: Já mám k seriálům takový zvláštní vztah... Pár (zhruba tak 10:biggrin2:) jich zbožňuju a mají pro mě velký význam, a zbytek nemůžu vystát :blush-anim-cl: A to se bohužel týká i české tvorby, když vidím jenom ukázku na nějakou s/CENSORED/čku :naughty: typu Pojišťovna štěstí, Ordinace, Ulice atd... tak se mi navaluje :naughty:

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

fakt vyhoda, ze nasej reci MIKA nerozumie:teehee:...ani netusi, co ho v prahe caka:naughty:...kocky, sa normalne na vas tesim...:wink2:

 

Jenom dobře, že netuší co ho v Praze čeká :naughty::teehee:

 

Taky se nemůžu dočkat stretka a pak hlavně dne D :wub2::thumb_yello:

 

 

Link to comment
Share on other sites

jeee, to je vážně super! :thumb_yello: líp se den začít nedal :) teď je ve mně trochu sluníčka, i přes to, že ještě pořád britské počasí dělá Mikovi předvoj :sneaky2::boxed::)už aby přestalo, situace začíná být extrémní

 

tak vám taky přeju hodně sluníčka v duši, holky :) já ze sebe ještě běžím udělat člověka a "tradá" do školičky... :aah:

 

No přesně, dneska skoro celý den sleduju ČT24 a situace je na hodně místech fakt kritická :sneaky2: Jedna naše rodinná známá z ValMezu musela opustit dům a jít k rodičům, fakt hrůza :boxed: Ale to je ještě pořád dobré, jde jen o hmotné věci, hlavní je že se nikomu nic nestalo...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

trifi, to si mi urobila naschval...teraz mam pracovat:sneaky2:...LOVE TODAY ma pre mna velmi velmi zvlastny vyznam:blush-anim-cl::wub2:...ma prvenstvo zo vsetkych...:blush-anim-cl:...neopisatelne...ci uz je to Dum dadadidadi dum alebo tie neskutocne vyskozimomriavky:teehee:

 

p.s.:particku som mala pustenu bez obrazu...a bolo to skvele...

 

:teehee: Moc se omlouvám, jsem prostě od přírody zákeřná mrška :naughty::teehee:

 

Těším se až mi povíš detaily o tom proč u tebe LT drží neochvějně prvenství :) Já pokud bych měla sestavovat nějaký žebříček Mikových písní (když samozřejmě odmyslím že je samozřejmě miluju všechny...) tak je pro mě LT spolu s Touches You na krásné bronzové pozici, před nimi jsou neochvějně jenom mé dvě srdcové balady :blush-anim-cl:

 

PS: Pusť si je pak někdy i s obrazem, stojí to zato :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, zdarvím všechny Čechoslováky a fandy Miky zvlášť :biggrin2:

 

Vítej mezi námi (blázny:teehee:) :bye:

 

Myslím, že tu najdeš jen a pouze fandy Miky :teehee:

 

Zaujalo mě, že tě k Mikovi přivedlo zrovna rádio :wink2: Totiž, zrovna rádiové omílání jednoho songu většinu lidi spíš odradí a nehledají něco dalšího... :sneaky2:

 

Chystáš se na pražský koncert?

Link to comment
Share on other sites

*daydreaming* :teehee:

 

Tak to mi nedá abych neposlala link na Avrilin song Day Dream :teehee::mf_rosetinted:

 

Není moc známý ale má skvělou schopnost povzbudit a má hlavně nádherný text :blush-anim-cl:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

tak, poslední příspěvek, protože vidím, že jsem se nějak rozjela... :blush-anim-cl:

 

normálně mám zimomrievky (je to dobře napsané, že? :blush-anim-cl:)!

před chvilkou jsem si jako hlavní fotku na FB hodila:

 

 

s popiskem: MIKA, stop the rain with your superpower and bring us sunshine with your smile, pleez!

 

3 dny už tu v kuse střídavě prší a lije ... a do minuty potom vážně přestalo :blink::shocked:

 

:naughty::teehee::wub2:

 

Úžasná momentka :wub2:

 

A vidíš jaké zázraky dokáže :shocked::thumb_yello:

 

 

Link to comment
Share on other sites

pocujte..pre tych, ktori uz boli na jeho koncerte:D

 

ako to na nom prebieha?:D

 

Probíhá to tak zhruba tak, že se naplní sál/hala/aréna, potom většinou přijde předskokan, potom přijde na podium doprovodná kapela, potom se rozezní intro, potom přijde sám maestro, potom zhruba hodinku a půl probíhá koncert za řevu publika občas oslazený vtipnými hláškami, no a potom lidi postupně odchází ze sálu/haly/arény

 

 

:naughty::teehee::mf_rosetinted:

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Probíhá to tak zhruba tak, že se naplní sál/hala/aréna, potom většinou přijde předskokan, potom přijde na podium doprovodná kapela, potom se rozezní intro, potom přijde sám maestro, potom zhruba hodinku a půl probíhá koncert za řevu publika občas oslazený vtipnými hláškami, no a potom lidi postupně odchází ze sálu/haly/arény

 

 

:naughty::teehee::mf_rosetinted:

 

 

 

 

 

 

 

Ked uz spominas predskokana, nevies kto to bude v Prahe?

A ked dostaneme to cislo na ruku, mozeme aj odbehnut na obed atd. ci ani nie? Totiz citala som tu jednu debatu, ze pred halou stala v rade nejaka rodinka, mali super cisla, odbehli na obed a kym tam boli, prisli pred halu nejake baby z MFC, povedali, ze su na tomto fore a ci nemozu mat lepsie cisla. A ze surovo im napisali cisla co mala ta rodina. A ked sa vratili z obeda tak ta rodina dostala nejake uplne ine cisla, ze nechapali co to ma znamenat

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Probíhá to tak zhruba tak, že se naplní sál/hala/aréna, potom většinou přijde předskokan, potom přijde na podium doprovodná kapela, potom se rozezní intro, potom přijde sám maestro, potom zhruba hodinku a půl probíhá koncert za řevu publika občas oslazený vtipnými hláškami, no a potom lidi postupně odchází ze sálu/haly/arény

 

 

:naughty::teehee::mf_rosetinted:

 

 

 

 

 

oh tak diky:D pri tom konci...takmer ma to dojalo:D:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy