Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pořád je málo prodaných lístku :( já vim, že už jsem to tu psala, ale myslíte, že se arena zaplní?

 

o to by som sa zasa moc nebala, pokial somto nasla spravne na stranke Tesla Areny, vojde sa tam 8000 ludi. Cize ak odpocitame zatial nepredane listky tak je nebranych 2968, co nevyzera az tak zle

Link to comment
Share on other sites

jo a v ramci podpory, poziadala som dost ludi, priatelov z FB, aby si to dali do statusu,

 

 

 

 

KONCERT MIKA 26.7 PRAHA TESLA ARENA, LISTKY NA http://www.tesla-arena.cz/koncerty/mika.html

 

 

 

na SR to vie malo ludi (ti co nechodia na nejaky fan club to nevedia, tomu verim)

 

 

 

mozno niekto z ich okolia ho pocuva a siel by tam

 

( Napriklad aj ja sama som to zistila nahodou :teehee: ) Keby sa neregistrujem tu a este na mikasound.com tak by som to nevedela

Ked si to tak vezmete kazdy z mojich kamaratov na FB ma minimalne 100 priatelov..cize cim viac ludi si to precita, tym je vacsia pravdepodobnost, ze este niekto listky kupi :)

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Ked uz spominas predskokana, nevies kto to bude v Prahe?

A ked dostaneme to cislo na ruku, mozeme aj odbehnut na obed atd. ci ani nie? Totiz citala som tu jednu debatu, ze pred halou stala v rade nejaka rodinka, mali super cisla, odbehli na obed a kym tam boli, prisli pred halu nejake baby z MFC, povedali, ze su na tomto fore a ci nemozu mat lepsie cisla. A ze surovo im napisali cisla co mala ta rodina. A ked sa vratili z obeda tak ta rodina dostala nejake uplne ine cisla, ze nechapali co to ma znamenat

 

Těžko říct, třeba ve Vídni bylo dost lidí zaskočených že vůbec nějací předskokani jsou... :naughty:

Nejlepší by nebyl nikdo :naughty: ale když už, tak snad někdo kdo neudělá ostudu... :mf_rosetinted:

 

Jinak, o tom případu co popisuješ nic nevím takže těžko soudit... ale lepší bude se asi od arény nehnout :teehee::wink2:

 

Link to comment
Share on other sites

jo a ještě jsem neviděla žádný plakáty...vy jo?

 

Kdybych nějaký viděla, už mi visí doma :lol3::naughty:

 

Ale docela mě naštve pokud tenhle koncert nebude mít nějakou mediální podporu... To o kdejaké náně jako Lady Gaga (sorry, fakt ji nemusím :blush-anim-cl:) se mluví už půl roku dopředu a Mika bude bez propagace?? :sneaky2:

 

 

Link to comment
Share on other sites

no nelaka, ale mna laka, mam prideleneho noveho kona, nadherneho cierneho zrebca, tak by som hned utekala do stajne, ale miesto toho sedim na knihami :aah: Ale zasa musim tu skusku spravit, potom este 1 a mam 3 mesiace volna :thumb_yello:

 

tak v tom pripade je asi pocko uplne bezpredmetne:naughty:

 

a kde v TN su stajne? alebo chodis niekde pobliz?

 

tu u nas mam jednu kamosku, co ma vlastneho kona...a viem, ze mali hodne problem so susedmi, kvoli pachu:mf_rosetinted: a inym sekretom:teehee:

Link to comment
Share on other sites

 

a pridavam video. Najlepsi je ten zaciatok ked zavrie dvere a odpadne ten plagat Kurta Kobaina a je tam Mika

 

vzdy som rozmyslala, kto vlastne tu sutaz vyhral a uz mi to je jasne:wink2:

 

chudak kurt, vytlacil ho nas MIKA:blush-anim-cl:...musi sa v hrobe obraciat:mf_rosetinted:...inak dobre ten cas leti, 5.aprila to uz bolo 16 rokov, co to kurt zabalil...neskutocne, pamatam si to ako dnes...myslela som si totiz, ze je to este dozvuk 1. aprila...bohuzial nebol:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

já taky :group_hug: doufám, že na stretko nám bude počasí už přát :)

 

 

 

je to zlé, co se teď děje... v našem kraji je prý situace nejhorší - Ostravice vylitá, Odra skoro, některé oblasti zčásti evakuovány... některé školy vyhlašují ředitelská volna (jazgym samozřejmě zůstává "prestižním", i když nás zítra přijde asi tak třetina)... (někdy jsem vděčná za to, že bydlím na kopci - i když v "králíkárně")

 

na to sa spolieham i ja:wink2:...predsa sa lepsie premiestnuje, ked nam nezavadzaju dazdniky :-)))

 

jacksie, u nas to tiez nevyzera ruzovo...mame tu rieku vah a uz sa zacala rozlievat i na miesta, kde standardne nebyva...predpoved vsak zacina byt pozitivna, koncom tyzdna by sa to malo skoncit...

 

btw, i ja byvam na kopceku:wink2:...so super vyhladom na cele mesto...

 

a vcera mali moji kolegovia z nemecka priletiet do ostravy na audit u jedneho dodavatela...tak snad ich nezatopilo :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

:wub2:

 

představa Mikových nohou v kombinaci s mým trupem...... :roftl: ale věřím, že k tobě by se hodily, i když pravděpodobně ani nohy "vyměnit" nepotřebuješ :)

 

já ale spíš myslela, že bych chtěla být aspoň z desetiny takový... wag... :teehee::wub2:

 

:roftl:...i u mna by to bola komedia...trup by sa mi nachadzal 2x v dlzke noh:roftl:

Link to comment
Share on other sites

tak, poslední příspěvek, protože vidím, že jsem se nějak rozjela...

 

normálně mám zimomrievky (je to dobře napsané, že? :blush-anim-cl:)!

před chvilkou jsem si jako hlavní fotku na FB hodila:

 

31832_1312005008411_1479233595_30769843_3525626_n.jpg

 

s popiskem: MIKA, stop the rain with your superpower and bring us sunshine with your smile, pleez!

 

3 dny už tu v kuse střídavě prší a lije ... a do minuty potom vážně přestalo :blink::shocked:

 

:naughty::teehee::wub2:

 

:wub2::blush-anim-cl:...tak a teraz mam zimomriavky i ja:wink2:

 

tomu sa hovori vyssia moc:biggrin2:

 

p.s.: ja ako sunshine ti nestacim:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj :) Fanynka jsem teprve asi dva měsíce, Miku jsem objevila v rádiu, je to přesně muzika co se mi líbí :thumb_yello: A navíc Mika je sympaťák :wink2:

 

tak to si mala stastie...u nas MIKU v radiach moc nehraju...:mf_rosetinted:...este asi nepochopili, co znamena dobra hudba :fisch:

 

po prvom albume ho bolo vsade dost, no teraz sa mi zda, ze je ta osveta troska v uzadi...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Sobota byla výjimečná tím, že jsem si pustila Park Princů :wub2: To změní každý den na výjimečný :blush-anim-cl: Ale jinak úplně obyčejný, nezajímavý den

 

Gratuluju k synovci :) Dalších několik kil štěstí do rodiny

 

 

Tak to tě obdivuju žes dokázala Jump Street sledovat :teehee: Já mám k seriálům takový zvláštní vztah... Pár (zhruba tak 10:biggrin2:) jich zbožňuju a mají pro mě velký význam, a zbytek nemůžu vystát :blush-anim-cl: A to se bohužel týká i české tvorby, když vidím jenom ukázku na nějakou s/CENSORED/čku :naughty: typu Pojišťovna štěstí, Ordinace, Ulice atd... tak se mi navaluje :naughty:

 

 

:wub2:

 

to vies, my co sme vyrastli na beverly hills znesieme toho dost:naughty:...co ine som mohla v 90-tych rokoch pozerat:naughty:...od MTV sa mi nedalo odlepit, a BH bol asi jediny serial, co som kedy sledovala...

 

dnes apriori mam alergiu na vsetky serialy, ktore si tu spomenula...to kludne mozu pozerat argentinske telenovely...cas je vzacny...zatial s nim neplytvam:naughty:

Link to comment
Share on other sites

:teehee: Moc se omlouvám, jsem prostě od přírody zákeřná mrška :naughty::teehee:

 

Těším se až mi povíš detaily o tom proč u tebe LT drží neochvějně prvenství :) Já pokud bych měla sestavovat nějaký žebříček Mikových písní (když samozřejmě odmyslím že je samozřejmě miluju všechny...) tak je pro mě LT spolu s Touches You na krásné bronzové pozici, před nimi jsou neochvějně jenom mé dvě srdcové balady :blush-anim-cl:

 

PS: Pusť si je pak někdy i s obrazem, stojí to zato :wink2:

 

ja tebe podobnym hovorim pustna potvorka:naughty:

 

hodime debat:wink2:...rebricek je nemozne zostavit:blush-anim-cl: to verim...to je take specificke prvenstvo...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Probíhá to tak zhruba tak, že se naplní sál/hala/aréna, potom většinou přijde předskokan, potom přijde na podium doprovodná kapela, potom se rozezní intro, potom přijde sám maestro, potom zhruba hodinku a půl probíhá koncert za řevu publika občas oslazený vtipnými hláškami, no a potom lidi postupně odchází ze sálu/haly/arény

 

 

:naughty::teehee::mf_rosetinted:

 

 

:roftl::roftl::roftl::thumb_yello:

 

krasny report....vystizny...plny detailov...emocii...:teehee:

Link to comment
Share on other sites

pořád je málo prodaných lístku :( já vim, že už jsem to tu psala, ale myslíte, že se arena zaplní?

 

zaplni nezaplni...my tam budeme:thumb_yello:...ja verim, ze hej:wink2:

 

jo a ještě jsem neviděla žádný plakáty...vy jo?

 

ked som bola vo viedni na jeho koncerte, po plagatoch nebola ani stopa...myslim, ze okoloiduci nemohli mat ponatie, kto vystupuje:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Těžko říct, třeba ve Vídni bylo dost lidí zaskočených že vůbec nějací předskokani jsou... :naughty:

Nejlepší by nebyl nikdo :naughty: ale když už, tak snad někdo kdo neudělá ostudu... :mf_rosetinted:

 

Jinak, o tom případu co popisuješ nic nevím takže těžko soudit... ale lepší bude se asi od arény nehnout :teehee::wink2:

 

 

priklanam sa k trifi, u mna bez predskona:naughty:...druhy raz zazit utrpenie mladeho werthera ako vo viedni...nieeeeeeeeeeee:blink:

Link to comment
Share on other sites

Kdybych nějaký viděla, už mi visí doma :lol3::naughty:

 

Ale docela mě naštve pokud tenhle koncert nebude mít nějakou mediální podporu... To o kdejaké náně jako Lady Gaga (sorry, fakt ji nemusím :blush-anim-cl:) se mluví už půl roku dopředu a Mika bude bez propagace?? :sneaky2:

 

 

 

trifi, nemas nejake konexie v mediach...novinach...:teehee: myslim, ze by si zasluzil byt v povedomi:blush-anim-cl:...okrem stranky tesla areny, kde ponukaju jeho listky som tiez nic nezachytila...ani nase hudobne tv asi este nezaznamenali jeho koncert:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Vítej mezi námi (blázny:teehee:) :bye:

 

Myslím, že tu najdeš jen a pouze fandy Miky :teehee:

 

Zaujalo mě, že tě k Mikovi přivedlo zrovna rádio :wink2: Totiž, zrovna rádiové omílání jednoho songu většinu lidi spíš odradí a nehledají něco dalšího... :sneaky2:

 

Chystáš se na pražský koncert?

 

Já momentálně žiju ve Francii a tady hrajou víc songů :wink2: Pak už jsem si začala hledat na You Tube, koupila CD....

Na pražský koncert už mám lístky, to si nemůžu nechat ujít! :mf_lustslow:

 

A ty znáš Miku odkud?

Link to comment
Share on other sites

Barunka a pre teba nech je dnesok dnom vynimocnym:thumb_yello:

 

vsetka energia sustredena smerom BRNO, you know :wink2:

Děkuju... :wub2:

 

Bojím se. Strašně, strašně moc. V jednom předmětu neumím skoro nic, doslova. :( Nejde mi o to, mít dobrý známky, jde mi o to vůbec prolízt... což nevypadá moc nadějně a já tu už brečím pomalu strachy... :tears:

Link to comment
Share on other sites

Děkuju... :wub2:

 

Bojím se. Strašně, strašně moc. V jednom předmětu neumím skoro nic, doslova. :( Nejde mi o to, mít dobrý známky, jde mi o to vůbec prolízt... což nevypadá moc nadějně a já tu už brečím pomalu strachy... :tears:

 

relax, take it eeeeeeasy :fisch:...to znie asi hodne provokacne:mf_rosetinted:

 

barunka, este par hodin stiahnuteho zaludka a mas potom:thumb_yello:

 

posielam posilu:wink2:

 

 

3ad159de48_30267868_o2.gif

Link to comment
Share on other sites

Já momentálně žiju ve Francii a tady hrajou víc songů :wink2: Pak už jsem si začala hledat na You Tube, koupila CD....

Na pražský koncert už mám lístky, to si nemůžu nechat ujít! :mf_lustslow:

 

A ty znáš Miku odkud?

 

tak to si mozme troska poparlovat:naughty:...ale myslim, ze len troska vzhladom na to, ze ja som uplny zaciatocnik...

 

a koncerty v parizi si nestihla?...boli cca 3 tyzdne spat...moje listky mam doma, vulcano bol silnejsi ako ja:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

zaplni nezaplni...my tam budeme:thumb_yello:...ja verim, ze hej:wink2:

 

 

 

ked som bola vo viedni na jeho koncerte, po plagatoch nebola ani stopa...myslim, ze okoloiduci nemohli mat ponatie, kto vystupuje:mf_rosetinted:

 

u nas nic, taktiez

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy