Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

presne na to iste sa i ja vzdy zabudnem spytat:mf_rosetinted:

 

trifi, tak ako je to s tym hranim na klaviri:wink2:...bude love today intro i s klavirnym doprovodom???:wink2:

 

 

No já sice nějakou dobu na klavír chodila, ale ztroskotalo to na tom, že mě nebavilo 95% kompozic které jsem se musela povinně učit... :blush-anim-cl: A tak jsem se stala takový "rebelský klavírista" který se prostě vždycky naučí to co se mu líbí, ať už jde o Miku, Robbieho nebo cokoliv jiného :mf_rosetinted::)

 

Nj, velká škoda že intro LT je jenom na kytaru a bicí :naughty:

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

No já sice nějakou dobu na klavír chodila, ale ztroskotalo to na tom, že mě nebavilo 95% kompozic které jsem se musela povinně učit... :blush-anim-cl: A tak jsem se stala takový "rebelský klavírista" který se prostě vždycky naučí to co se mu líbí, ať už jde o Miku, Robbieho nebo cokoliv jiného :mf_rosetinted::)

 

Nj, velká škoda že intro LT je jenom na kytaru a bicí :naughty:

 

 

 

toho rebelovania sa i ja tak troska obavam:teehee:...myslim casom:wink2:

 

:roftl:...vidis snad problem urobit klavirne intro:roftl:...zasa raz som zabodovala:blush-anim-cl:...ale gitaru od klavira rozoznam...aspon si myslim:blink:

Link to comment
Share on other sites

sa zacinam tesit na cestu do brna...:teehee:...budeme mat zazitky:wink2:

 

p.s.: prave som ti venovala moj 3000 post:wink2:

 

Aj ja, co nove sa zasa dozvieme :biggrin2:

Dakujem za tvoj 3000 post, ja som prave pozerala, ze ja mam bez 30 postov uz 300..Aka pekna ciselna nahoda :)

Link to comment
Share on other sites

A kto to vlastne bol? Nejake zname meno? Nech mam aspon predstavu co nas moze cakat aj Prahe :)

 

bola to asi rakusanka, ktora vyzerala, ze uz ma hodne toho odziteho...nieco na styl helenky vondrackovej...a bolo jej zjavne male podium:naughty:

 

ale myslim, ze tej sa v prahe bat nemusime, kedze mika nema stabilneho predskokana, budu volit niekoho lokalneho:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Aj ja, co nove sa zasa dozvieme :biggrin2:

Dakujem za tvoj 3000 post, ja som prave pozerala, ze ja mam bez 30 postov uz 300..Aka pekna ciselna nahoda :)

 

 

same 3:wink2:...skvela nahodicka:biggrin2:...ze by som ta pockala s mojimi postami, aby si ma dobehla:wink2:

Link to comment
Share on other sites

stale sa neviem vynadivat ne jeho vyraz tvare:wub2:...

 

no predsa, mali by sme si ho viac setrit....:wink2:...

 

hmmmm, neviem, ci sa da prist este s niecim originalnejsim:mf_rosetinted:

 

but I still believe in GOLDEN PRAGUE NIGHT :fisch:

 

golden-night-o.gif

 

Sunshine, z toho mi jde fakt až mráz po zádech, prostě amazing :shocked::wub2:

 

 

Jenom by mě zajímalo jestli tenhle gif opravdu odráží realitu nebo je jenom tak perfektně sestříhaný? Myslím tím, fakt se Mika tak úžasně tvářil přímo na to co dělalo to publikum, nebo to s tím přímo nesouviselo a je to třeba z jiné části koncertu? Pro mě je dost důležité to zjistit :blush-anim-cl:

 

Protože jestli umí tak krásně reagovat na to, co mu fans připraví, opravdu to se mnou v Praze šlehne takže si budu muset předobjednat záchranku :naughty:

 

 

Link to comment
Share on other sites

same 3:wink2:...skvela nahodicka:biggrin2:...ze by som ta pockala s mojimi postami, aby si ma dobehla:wink2:

 

Noo, to by mohlo byt zaujimave, dve Slovenky, rovnaky pocet prispevkov :) Ale mas dost velky naskok, tak neviem, ci by sa to podarilo :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Sunshine, z toho mi jde fakt až mráz po zádech, prostě amazing :shocked::wub2:

 

 

Jenom by mě zajímalo jestli tenhle gif opravdu odráží realitu nebo je jenom tak perfektně sestříhaný? Myslím tím, fakt se Mika tak úžasně tvářil přímo na to co dělalo to publikum, nebo to s tím přímo nesouviselo a je to třeba z jiné části koncertu? Pro mě je dost důležité to zjistit :blush-anim-cl:

 

Protože jestli umí tak krásně reagovat na to, co mu fans připraví, opravdu to se mnou v Praze šlehne takže si budu muset předobjednat záchranku :naughty:

 

 

 

trifi, skus mrknut sem, ked sa budes v noci nudit

 

lisbon portugal

 

cele to muselo byt neskutocne...i jacksie tu nechala link na jedno video, kde skoro zabudol, ze ma spievat, ked zbadal vsetky tie trblietajuce sa slniecka...a ten velky poster...proste, na portugalsko rozhodne nezabudne...:blush-anim-cl: precitala som si vsetky reporty a slzicky som mala na krajicku:blush-anim-cl:...

 

a myslim, ze radsej sa priprav na hodne silne emocie:blush-anim-cl:...pre istotu:wink2:...proste tu presne funguje princip akcie reakcie...co dava on nam...to sa mu vracia niekolkonasobne spat:wink2:...v podstate sa vzajomne dobijame:wink2:...na mna by uz mohol svietit cely puchov:roftl:

Link to comment
Share on other sites

jaaaaa vim:naughty:

 

predskokan...hmmmmmm...asi sa mu nevyhneme...:mf_rosetinted:...uz len treba dufat, ze to bude lepsia volba ako naposledy:naughty:

 

a este vobec nemam ideu o ceste spat...musiem to vsetko prebrat...zbezne som mrkla spoje a prvy ide az okolo 6.00...predstava stravenia noci v prazskych ulickach ma vobec nelaka...zato predstava afterparty je ovela ovela pristupnejsia:teehee:...no i ovela ovela nerealnejsia:naughty:

 

budem dumat:wink2:

 

Ty si s tou Vídní nedáš pokoj a nedáš :naughty::lol3: :lol3:

 

Ajaj, takže to vypadá na nocování v Praze? No na druhou stranu, strávit noc překřikováním se o čerstvě prožitém nejlepším koncertu našich životů, to by taky nemuselo být tak zlé :naughty::teehee:

 

Přinejhorším znám v Praze jednu dobrou a levnou ubytovnu, no uvidíte jak se to nakonec vyvrbí :wink2:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Holky, prosím prosím, kde bych našla seznam písniček (samozřejmě Mikových :naughty:) které nejsou na CD?

 

omlouvám se, pokud už někdo odpověděl přede mnou, ještě jsem nepročetla poslední stránky :)

 

myslím, že tenhle seznam by mohl být kompletní :wink2::)

Link to comment
Share on other sites

Ty si s tou Vídní nedáš pokoj a nedáš :naughty::lol3: :lol3:

 

Ajaj, takže to vypadá na nocování v Praze? No na druhou stranu, strávit noc překřikováním se o čerstvě prožitém nejlepším koncertu našich životů, to by taky nemuselo být tak zlé :naughty::teehee:

 

Přinejhorším znám v Praze jednu dobrou a levnou ubytovnu, no uvidíte jak se to nakonec vyvrbí :wink2:

 

 

 

trifi, znas me:wink2:...steklenie a la sunshine:naughty:

 

na to sa jednoducho neda zabudnut...a ver mi, rada by som:mf_rosetinted:

 

zasadne rada starsich a dohodneme naj variantu:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Že v Ostravě nic není?

 

Pchááá: http://www.youtube.com/watch?v=zJ3tvEPnR_M

 

Je to zkrátka pulzující "big city"... :lmfao::roftl:

 

Rubej, rubej. :mf_rosetinted:

 

oh, shiz, neeeeee :roftl: já jsem se bála, že se tady o tom někdo dozví... :naughty:

 

aneb "ty si dobra, kurde!" :roftl:

 

chtělo by to ale vychytat nějaké "mouchy"... chtěla bych např. potkat nějakého Ostraváka, který by použil slova typu "velkej", "mejdan" nebo "dejchám" :naughty:

Edited by Jacksie
Link to comment
Share on other sites

omlouvám se, pokud už někdo odpověděl přede mnou, ještě jsem nepročetla poslední stránky :)

 

myslím, že tenhle seznam by mohl být kompletní :wink2::)

 

 

jacksie, ahoj:wink2:

 

dnes mam prijemny vecer...:wink2:...mrkla som na ten odkaz, co si sem dala...a som v krci:roftl:...kukli ste na zoznam pod mikom, ze "similar artists":roftl:...neviem si vybrat...

Link to comment
Share on other sites

Jinak krásný páteční večer přeju :teehee::blush-anim-cl:

 

Jupí, konečně jsem doodepisovala na všechny věci minulé a jsem v "normálu" :pbjt::naughty:

 

 

 

 

a kde si odpisovala:shocked:...

 

myslis tych cca 5 postov...to nam ma akoze stacit:roftl:

Link to comment
Share on other sites

trifi, skus mrknut sem, ked sa budes v noci nudit

 

lisbon portugal

 

cele to muselo byt neskutocne...i jacksie tu nechala link na jedno video, kde skoro zabudol, ze ma spievat, ked zbadal vsetky tie trblietajuce sa slniecka...a ten velky poster...proste, na portugalsko rozhodne nezabudne...:blush-anim-cl: precitala som si vsetky reporty a slzicky som mala na krajicku:blush-anim-cl:...

 

a myslim, ze radsej sa priprav na hodne silne emocie:blush-anim-cl:...pre istotu:wink2:...proste tu presne funguje princip akcie reakcie...co dava on nam...to sa mu vracia niekolkonasobne spat:wink2:...v podstate sa vzajomne dobijame:wink2:...na mna by uz mohol svietit cely puchov:roftl:

 

 

Sunshine, len tak som si klikla na tu debatu...dostala som sa do polky a uz mi naskakovali zimomriavky...V momente mi napadlo, spravme nieco aj my :teehee:ale co take by sme vymysleli?

A netesim sa na moment ked sa koncert skonci...to bude nasledovat veru par tazkych dni .... :blink:

Link to comment
Share on other sites

To je fakt, Trifi má fakt pěkný jméno...

 

A tobě o jménu nemůžeme vyvrátit ani potvrdit nic, když ho neznáme :wink2: Ale tvoje křestní je rozhodně moc pěkný!!! :)

 

ah, gracias :blush-anim-cl: s příjmením je to trošku horší, ale zase se s ním dá docela dobře "blbnout", např. vytvářet přezdívky a tak... což ale zase není vždycky výhoda :naughty:

 

Znáš Mikovo tajemství... začíná to na k a končí na ulma... :wink2:

 

Ale narozdíl od něj my nemáme čas ani lidi, kteří by se nám o to postarali :naughty:

 

asi to bude docela trapný dotaz (zvlášť na několikaletého fana), ale... Mika je od přírody kudrnatý, že jo? :shocked::naughty: myslím to tak, jakože tu kulmu používá jenom pro úpravu...? že ano? :blush-anim-cl:

 

právě jsem doma oznámila, že bych chtěla kulmu k narozkám... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

matka...este je pred tebou toho vela neprebadaneho:blush-anim-cl:...priprav sa...vyzbroj sa na riadnu davku emocii...vsetky skladby su uuuuuuuuuplne :wub2:...

 

Já si snad nechám preventivně vyšetřit srdce, aby to se mnou nešlehlo :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Teda, ty už plánuješ outfit.. :shocked:

 

To jsem teda "trochu" pozadu :teehee:

 

ale teda... nepředstavuj si nic extra :wink2: já jsem jenom nedávno v obchodě objevila tílko, které mi připomínalo Mikův styl a zatím si o teda šetřím na koncert... ale je možné, že do té doby objevím něco lepšího :)

Link to comment
Share on other sites

Jinak krásný páteční večer přeju :teehee::blush-anim-cl:

 

Jupí, konečně jsem doodepisovala na všechny věci minulé a jsem v "normálu" :naughty:

 

 

 

To ti závidím, to mě čeká ještě tak milion let odepisování :roftl: Aneb spíš si na to vyhradím den jako čtvrtek nebo tak. :) I když se na to odepisování těším, ale radši bych si "přisedla" a dala si tu marlenku a čokoládu, klasicky. :wink2: Ale dneska jsem tu zase jen tak "na skok", počíst, co se děje, co novýho a tak. Ale hned se musím vrátit k japonštině... začiná mi z toho solidně... ヒラガナ :sneaky2::roftl:

 

Tak jen všechny pozdravím, popřeju hezký večer, a ve čtvrtek (resp. středu odpoledne) jsem konečně "svobodná" :groupwave: Dejte si čokoládu za mě :blush-anim-cl:

 

P.S. Jacksie, to zná už celá republika, tomu se nevyhneš... na to je Ruda moc legendární. A všichni rubeme s vámi. :lmfao:

 

EDIT: Poslala jsem to bratrancovi a ten to šíří na Slovensku. :lmfao:

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

trifi, znas me:wink2:...steklenie a la sunshine:naughty:

 

na to sa jednoducho neda zabudnut...a ver mi, rada by som:mf_rosetinted:

 

zasadne rada starsich a dohodneme naj variantu:wink2:

 

A kto bol teda predskokan? Stale mi to unika :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy