Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

Sunshine, len tak som si klikla na tu debatu...dostala som sa do polky a uz mi naskakovali zimomriavky...V momente mi napadlo, spravme nieco aj my :teehee:ale co take by sme vymysleli?

A netesim sa na moment ked sa koncert skonci...to bude nasledovat veru par tazkych dni .... :blink:

 

 

teraz poviem nieco, co fakt neznasam...asi nic v takom velkom rozsahu nebude mozne:mf_rosetinted:zasadne nemam vo svojom slovnika slovicka typu neda sa, nejde to...neviem...nebude......

 

chapes, oni mali velkeho sponzora, ktory to vsetko zatiahol...mozno sa to nezda, ale bolo to robene troska vo vacsom style...:mf_rosetinted:...keby to je tu v puchove:roftl:, nemam problem...viem vybavit i certa diabla...ale praha???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a kde si odpisovala:shocked:...

 

myslis tych cca 5 postov...to nam ma akoze stacit:roftl:

 

:roftl:

 

Vždyť už od středy postupně odepisuju :shocked::roftl: :blush-anim-cl:Asi jsem si dala neviditelné písmo :shocked::teehee:

 

 

Jinak díky za link na ten thread o koncertu v Portugalsku, určitě to celé projdu, nemůžu se dočkat :blush-anim-cl:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mé palce jsou rudé držením... :wub2:

A nenech se zmást tím,že tady vypadají bíle: :thumb_yello: ... :mf_rosetinted:

 

Určitě to zvládneš. :-)) Hrozí ti nějak trojka momentálně?

 

moc moc děkuju :)

 

no... dalo by se říct, že je to v několika předmětech tak na hraně... :huh: už ale končí maturitní období a budeme mít normální rozvrh, takže se budu snažit ať to mám co nejdříve z krku :)

Link to comment
Share on other sites

omlouvám se, pokud už někdo odpověděl přede mnou, ještě jsem nepročetla poslední stránky :)

 

myslím, že tenhle seznam by mohl být kompletní :wink2::)

 

Moc děkuju :thumb_yello:, už nějaké odpovědi mám, a když to dám všechno dohromady tak už mi neuteče ani jedna nota :wink2:

Link to comment
Share on other sites

teraz poviem nieco, co fakt neznasam...asi nic v takom velkom rozsahu nebude mozne:mf_rosetinted:zasadne nemam vo svojom slovnika slovicka typu neda sa, nejde to...neviem...nebude......

 

chapes, oni mali velkeho sponzora, ktory to vsetko zatiahol...mozno sa to nezda, ale bolo to robene troska vo vacsom style...:mf_rosetinted:...keby to je tu v puchove:roftl:, nemam problem...viem vybavit i certa diabla...ale praha???

 

Ved jasne, ja viem, ze za tym je dobry sponzor, to su len moje prvotne myslienky, ze spravme nieco aj my.

Ved mi mu to oplatime nasou pozornostou pod podiom, ani srdiecka nebude potrebovat :teehee:

Link to comment
Share on other sites

A kto bol teda predskokan? Stale mi to unika :shocked:

 

Geniální partička s názvem ZWEITFRAU :roftl::roftl::naughty:

 

Psssst, snad to Sunshine neuslyší protože by to s ní šlehlo, ale mě se fakt docela líbili, tvrdě je tu proti všem obhajuju :teehee::roftl:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

asi to bude docela trapný dotaz (zvlášť na několikaletého fana), ale... Mika je od přírody kudrnatý, že jo? :shocked::naughty: myslím to tak, jakože tu kulmu používá jenom pro úpravu...? že ano? :blush-anim-cl:

 

právě jsem doma oznámila, že bych chtěla kulmu k narozkám... :naughty:

 

jacksie...noooooooo, povedzme, ze ma jemne vlny:biggrin2:...ale fakt jemne...vysledny efekt je naozaj dobre odvedena praca kulmy:wink2:...

 

inak skvely namet na darcek:thumb_yello:...a moja neoddelitelna sucast zivota:naughty:

Link to comment
Share on other sites

To ti závidím, to mě čeká ještě tak milion let odepisování :roftl: Aneb spíš si na to vyhradím den jako čtvrtek nebo tak. :) I když se na to odepisování těším, ale radši bych si "přisedla" a dala si tu marlenku a čokoládu, klasicky. :wink2: Ale dneska jsem tu zase jen tak "na skok", počíst, co se děje, co novýho a tak. Ale hned se musím vrátit k japonštině... začiná mi z toho solidně... ヒラガナ :sneaky2::roftl:

 

Tak jen všechny pozdravím, popřeju hezký večer, a ve čtvrtek (resp. středu odpoledne) jsem konečně "svobodná" :groupwave: Dejte si čokoládu za mě :blush-anim-cl:

 

P.S. Jacksie, to zná už celá republika, tomu se nevyhneš... na to je Ruda moc legendární. A všichni rubeme s vámi. :lmfao:

 

EDIT: Poslala jsem to bratrancovi a ten to šíří na Slovensku. :lmfao:

 

 

Barunka, este par dni vydrz:wink2:...potom to bude stat za to :fisch:

Link to comment
Share on other sites

verim, ze nejaky miniprogram sa pre nich najde:wink2:...nehraju nieco v kine alebo divadle, ze by sa isli i oni kulturne vyzit:wink2:...aby sme stihli troska podebatit :naughty:

 

cakame :fisch: :fisch:

 

já taky doufám, pokusím se ještě zjistit nějaké kulturní akce na netu :)nebo kdyby holky z Brna věděly o nějaké, byla bych vděčná za návrh :)

Link to comment
Share on other sites

Geniální partička s názvem ZWEITFRAU :roftl::roftl::naughty:

 

Psssst, snad to Sunshine neuslyší protože by to s ní šlehlo, ale mě se fakt docela líbili, tvrdě je tu proti všem obhajuju :teehee::roftl:

 

 

 

 

Ahaaa !!! To je mi stara znama vec, to som objavila vo Svajciarsku, pocas mojho pobytu...Ale ved je to celkom ok hudba, aj moji sefovci mali tusim od nich CD...

Link to comment
Share on other sites

:roftl:

 

Vždyť už od středy postupně odepisuju :shocked::roftl: :blush-anim-cl:Asi jsem si dala neviditelné písmo :shocked::teehee:

 

 

Jinak díky za link na ten thread o koncertu v Portugalsku, určitě to celé projdu, nemůžu se dočkat :blush-anim-cl:

 

 

 

:roftl:...

 

skvele citanie:wink2:...skoda, ze nie som portugalka:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ved jasne, ja viem, ze za tym je dobry sponzor, to su len moje prvotne myslienky, ze spravme nieco aj my.

Ved mi mu to oplatime nasou pozornostou pod podiom, ani srdiecka nebude potrebovat :teehee:

 

to budu ine vibracie:blush-anim-cl:...myslim ten tlkot nasich srdc:wink2:...len aby ho tie vlny neodfukli z podia:naughty:

Link to comment
Share on other sites

jacksie :thumb_yello:...krasne kukadla:thumb_yello:...a skvela inspiracia:thumb_yello:...za zvazenie stoji i nieco, co sa oblskuje...jedna kocka mala skvele tricko v parizi - princip diskolampy:wink2:

 

jee, děkuju, to se jen zdá, protože nejde vidět zbytek :wink2::naughty:

 

s kámoškou jsme uvažovaly (alespoň) o fosforeskujících náramcích; doufám, že půjdou ještě někde pro studentky cenově dostupně sehnat - před pár lety to tu byl docela hit :)

Link to comment
Share on other sites

to budu ine vibracie:blush-anim-cl:...myslim ten tlkot nasich srdc:wink2:...len aby ho tie vlny neodfukli z podia:naughty:

 

ze neodfukli z podia :roftl: :roftl:

Tak teraz som sa s chuti zasmiala :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Geniální partička s názvem ZWEITFRAU :roftl::roftl::naughty:

 

Psssst, snad to Sunshine neuslyší protože by to s ní šlehlo, ale mě se fakt docela líbili, tvrdě je tu proti všem obhajuju :teehee::roftl:

 

 

 

 

 

 

Ahaaa !!! To je mi stara znama vec, to som objavila vo Svajciarsku, pocas mojho pobytu...Ale ved je to celkom ok hudba, aj moji sefovci mali tusim od nich CD...

 

:sneaky2:...sunshine nevidi nepocuje zlo:mf_rosetinted:

 

 

kocky, zacinam mat pocit, ze ste sa spykli:wink2:...mne teda vadila neskutocne...mozno by to bolo lepsie bez obrazu...v tom to asi vsetko tkvie...proste mi to prislo nevkusne a hudba bola niekde v uzadi...

Link to comment
Share on other sites

jee, děkuju, to se jen zdá, protože nejde vidět zbytek :wink2::naughty:

 

s kámoškou jsme uvažovaly (alespoň) o fosforeskujících náramcích; doufám, že půjdou ještě někde pro studentky cenově dostupně sehnat - před pár lety to tu byl docela hit :)

 

jacksie:sneaky2:...nic som nepocula:mf_rosetinted:

 

naramky zneju fajn:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ahaaa !!! To je mi stara znama vec, to som objavila vo Svajciarsku, pocas mojho pobytu...Ale ved je to celkom ok hudba, aj moji sefovci mali tusim od nich CD...

 

No že jo :thumb_yello::biggrin2:

Líp bych to neřekla, prostě okey hudba :naughty::fisch:

 

 

Link to comment
Share on other sites

ze neodfukli z podia :roftl: :roftl:

Tak teraz som sa s chuti zasmiala :naughty:

 

tych cca 72 kg zoberieme i cez plece:naughty:...

ved vies preco nemozu vojaci pochodovat cez most:wink2:...

fyzikalne principy jednoducho nepustia:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:sneaky2:...sunshine nevidi nepocuje zlo:mf_rosetinted:

 

 

kocky, zacinam mat pocit, ze ste sa spykli:wink2:...mne teda vadila neskutocne...mozno by to bolo lepsie bez obrazu...v tom to asi vsetko tkvie...proste mi to prislo nevkusne a hudba bola niekde v uzadi...

 

Chceš si o tom promluvit? :fisch::roftl::roftl::roftl:

 

Kdepak, žádné spiknutí :lol3: Sleduješ moc americké filmy :naughty: Prostě máme jenom do uší voperovaný nějaký záhadný mikročip který změnil otřesnou hudbu Zweitfrau na ucházející :biggrin2:

 

Link to comment
Share on other sites

Senzace :thumb_yello:

 

Na koncert by to bylo efektní, dokonce by se to podle mě skvěle hodilo k těm kytičkám, teď jde jenom o to jestli se do toho všechny půjdeme :teehee:

 

 

 

děkuju všem, kterým se líbilo :)

 

však ještě pouvažujte, třeba ještě přijdete s nějakým lepším nápadem :wink2::)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy