Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

No že jo :thumb_yello::biggrin2:

Líp bych to neřekla, prostě okey hudba :naughty::fisch:

 

 

 

Je vela horsich od nich a vela lepsich...nieco co sa da pocuvat...tak to hodnotim :)

 

 

A este tuto kapelu poznam :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:sneaky2:...sunshine nevidi nepocuje zlo:mf_rosetinted:

 

 

kocky, zacinam mat pocit, ze ste sa spykli:wink2:...mne teda vadila neskutocne...mozno by to bolo lepsie bez obrazu...v tom to asi vsetko tkvie...proste mi to prislo nevkusne a hudba bola niekde v uzadi...

 

ale to niem, nespykli:wink2:, Mozne to je, ze celkovy efekt vo Viedni nebol taky ako mal byt....Ja som prvy raz pocula och nich , ked som sedela v aute, cize mna nic nerusilo....

Link to comment
Share on other sites

stale sa neviem vynadivat ne jeho vyraz tvare:wub2:...

 

no predsa, mali by sme si ho viac setrit....:wink2:...

 

hmmmm, neviem, ci sa da prist este s niecim originalnejsim:mf_rosetinted:

 

but I still believe in GOLDEN PRAGUE NIGHT :fisch:

 

golden-night-o.gif

 

:swoon: ... omdlela jsem za něj... :) + :wub2::wub2::wub2:

 

pokud se nám ale podaří vymyslet taky něco originálního a překvapujícího, tak doufám, že místo něj neomdlím i tam... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

tych cca 72 kg zoberieme i cez plece:naughty:...

ved vies preco nemozu vojaci pochodovat cez most:wink2:...

fyzikalne principy jednoducho nepustia:wink2:

 

Sunshine dnes bodujes :thumb_yello::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Holky, mi prostě MUSÍME vymyslet a zrealizovat něco na co Mika nezapomene! Něco, co se bude aspoň blížit Portugalsku...

 

 

Všichni dnes v noci popřemýšlejte a zítra tu chci vidět návrhy :mf_rosetinted: Čas se krátí a neodpustila bych si kdyby se něco neudělalo, vy jo? :wink2:

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Je vela horsich od nich a vela lepsich...nieco co sa da pocuvat...tak to hodnotim :)

 

 

A este tuto kapelu poznam :thumb_yello:

 

Tak tu jsem vůbec neznala, zní to taky "okey" :naughty::)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tak tu jsem vůbec neznala, zní to taky "okey" :naughty::)

 

 

 

ja som sa k tejto hudbe dostala len koli tomu, ze som sa ucila vdaka ich spievaniu vyslovnost :blush-anim-cl: Dost to pomohlo vo vyjovi mojich jazykovych skills :wink2:

Link to comment
Share on other sites

ja som sa k tejto hudbe dostala len koli tomu, ze som sa ucila vdaka ich spievaniu vyslovnost :blush-anim-cl: Dost to pomohlo vo vyjovi mojich jazykovych skills :wink2:

 

Aha, tak to jo :thumb_yello:

Já celkově němčinu vůbec nemusím, pro mě na ní leží strašně moc zla minulosti, nemůžu si pomoct...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ale to niem, nespykli:wink2:, Mozne to je, ze celkovy efekt vo Viedni nebol taky ako mal byt....Ja som prvy raz pocula och nich , ked som sedela v aute, cize mna nic nerusilo....

 

 

hmmmmmmm...ani som netusila, ze ich niekde hraju...a uz vobec nie, ze maju cd...:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Holky, mi prostě MUSÍME vymyslet a zrealizovat něco na co Mika nezapomene! Něco, co se bude aspoň blížit Portugalsku...

 

 

Všichni dnes v noci popřemýšlejte a zítra tu chci vidět návrhy :mf_rosetinted: Čas se krátí a neodpustila bych si kdyby se něco neudělalo, vy jo? :wink2:

 

 

 

 

 

 

 

 

Souhlasím!!! :thumb_yello: Zvlášť jestli bude ploprázdná hala - uvědomte si, že je ve hře PŘÍŠTÍ pražský koncert :wink2: Prostě ho musíme přsvědčit, že české a slovenské fanynky jsou NEJoddanější, NEJsympatičtější, NEJzábavnější ... atd. atd. ... :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Holky, mi prostě MUSÍME vymyslet a zrealizovat něco na co Mika nezapomene! Něco, co se bude aspoň blížit Portugalsku...

 

 

Všichni dnes v noci popřemýšlejte a zítra tu chci vidět návrhy :mf_rosetinted: Čas se krátí a neodpustila bych si kdyby se něco neudělalo, vy jo? :wink2:

 

 

 

 

rozkaz sefe:wink2:...uz len dufat,ze mi nieco rouzmne zabludi do snickov:naughty:

 

latka je troska vyssie, ale beriem to teda ako vyzvu :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Aha, tak to jo :thumb_yello:

Já celkově němčinu vůbec nemusím, pro mě na ní leží strašně moc zla minulosti, nemůžu si pomoct...

 

 

 

 

och ano, to je nieco co dost ludi odradza, akysi predsudok, ale by si sa divila aky su nemci srdecny ludia...snad su trocha hrdy na to, ze su "nemci", ale nieco na nich je :blink: kamaratka je vydana za nemca a maju dcerku, bola som u nich na navsteve a moje dojmy boli celkom pozitivne :)

Link to comment
Share on other sites

och ano, to je nieco co dost ludi odradza, akysi predsudok, ale by si sa divila aky su nemci srdecny ludia...snad su trocha hrdy na to, ze su "nemci", ale nieco na nich je :blink: kamaratka je vydana za nemca a maju dcerku, bola som u nich na navsteve a moje dojmy boli celkom pozitivne :)

 

 

asi to budu vychodni nemci:wink2:

 

ja pracujem v nemeckej firme a o nadradenosti rasy ras by som ti vedela rozpravat:mf_rosetinted:...nemecky apriori nie:mf_rosetinted: ako trifi pisala, minulost nepopusti...v tomto nie...

Link to comment
Share on other sites

kocky, tak troska zaberov do mikovej povedzme rovnovlasej minulosti:teehee:

 

thyoung20mika.jpg

 

:wub2:

 

1jg.jpg

 

cabaret200201.jpg

 

 

a tieto mam ukryte hodne hlboko v mojom archive:mf_rosetinted:...preto som ich i dlhsie hladala:wink2:

 

47227116tz5er1.jpg

 

dsc09414.jpg

 

l0e2c2187571b04c1b4dae4.jpg

 

Vies, ze zrovna som si pozerala fotky jeho rodiny? Ci maju aj ostatny vlnite vlasy :wink2:

Tie fotky poznam a musim priznat, ze kucery mu seknu viac :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Holky, mi prostě MUSÍME vymyslet a zrealizovat něco na co Mika nezapomene! Něco, co se bude aspoň blížit Portugalsku...

 

 

Všichni dnes v noci popřemýšlejte a zítra tu chci vidět návrhy :mf_rosetinted: Čas se krátí a neodpustila bych si kdyby se něco neudělalo, vy jo? :wink2:

 

 

 

 

 

 

Poslusne hlasim, jdu to skusit :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

asi to budu vychodni nemci:wink2:

 

ja pracujem v nemeckej firme a o nadradenosti rasy ras by som ti vedela rozpravat:mf_rosetinted:...nemecky apriori nie:mf_rosetinted: ako trifi pisala, minulost nepopusti...v tomto nie...

 

Na tom je asi tiez pravdy, nie je nemec ako nemec...

Link to comment
Share on other sites

Vies, ze zrovna som si pozerala fotky jeho rodiny? Ci maju aj ostatny vlnite vlasy :wink2:

Tie fotky poznam a musim priznat, ze kucery mu seknu viac :teehee:

 

rozhodne mu idu kudrlinky viac:wub2:...ma velmi dobry geneticky zaklad...geny z maminej strany to zachranili...vlasy ma kvalitne, huste...a pekny tvar lebky:blush-anim-cl:...takze s kamoskou kulmou tvoria skvely tandem:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

rozhodne mu idu kudrlinky viac:wub2:...ma velmi dobry geneticky zaklad...geny z maminej strany to zachranili...vlasy ma kvalitne, huste...a pekny tvar lebky:blush-anim-cl:...takze s kamoskou kulmou tvoria skvely tandem:thumb_yello:

 

Jasne, aj ja mam kamosku, ale zehlicku :wink2: Niekedy potrebujeme malu pomoc od nasich vlasovych pristrojov-kamaratov, aby sme vyzerali lepsie :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Fíha, nějak tu nestíhám, mám tu menší blázinec :teehee: takže se proteď loučím :blush-anim-cl:

 

Všem krásnou a hlavně plodnou noc :thumb_yello: (Ehm, to je nechtěně dvojsmyslné :naughty::naughty: ale já tím myslím výhradně plány na den D :) )

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy