Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tak se zodpovědností za toto bych nemohla normálně existovat :blink: ... možná bychom radši měly zůstat u těch transparentů :naughty: ale musím uznat, že nějaké tanečky bez akrobatických výkonů a chocholů na rukou by určitě nebyly na škodu... :teehee:

 

Taky bychom mohly něco hromadně skandovat (anglicky) (nejlíp aby se to rýmovalo) :wink2:

 

když se vám teda nelíbí pom-pom girls :sneaky2::naughty:

Link to comment
Share on other sites

taktéž... i více než spokojená :):wink2:

 

já dneska šla omrknout pár svých potencionálních kámošek kulem do obchodu a zrovna tu, co mi byla nejsympatičtější, už neměli na skladě (takže byla asi sympatická i ostatním :thumb_yello:)... tak snad příští týden budu už taky kámoška s Mikovou kámoškou (tedy aspoň jí podobnou)... :)

 

:naughty: Tak vidis, to sa asi vsetky fanynky naokolo dozvedeli, ze Mika pouziva kulmu a ta predbehli (alebo aj chlapy, nielen zeny) :teehee:

Link to comment
Share on other sites

tak se zodpovědností za toto bych nemohla normálně existovat :blink: ... možná bychom radši měly zůstat u těch transparentů :naughty: ale musím uznat, že nějaké tanečky bez akrobatických výkonů a chocholů na rukou by určitě nebyly na škodu... :teehee:

 

No tak mozeme zacat tvorit :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Taky bychom mohly něco hromadně skandovat (anglicky) (nejlíp aby se to rýmovalo) :wink2:

 

když se vám teda nelíbí pom-pom girls :sneaky2::naughty:

 

 

A co keby sme vymysleli nejaku rymovacku? :teehee: Po cesky samozrejme ved budeme v CR tak ziadna anglictina ta je vsade naokolo, aby sa potom zaujimal aj o preklad. Citali ste niekto Harryho Pottera, tam bola jedna versovacka/zhudobnena -Weasley je nas kral :)

Link to comment
Share on other sites

A co keby sme vymysleli nejaku rymovacku? :teehee: Po cesky samozrejme ved budeme v CR tak ziadna anglictina ta je vsade naokolo, aby sa potom zaujimal aj o preklad. Citali ste niekto Harryho Pottera, tam bola jedna versovacka/zhudobnena -Weasley je nas kral :)

 

no jo, ale aby to pro něj nebyl jen nesrozumitelný šum :blink: (no asi spíš řev:naughty:)

Link to comment
Share on other sites

:naughty: Tak vidis, to sa asi vsetky fanynky naokolo dozvedeli, ze Mika pouziva kulmu a ta predbehli (alebo aj chlapy, nielen zeny) :teehee:

 

hmmm, představa Miky s kulmou v ruce ve mě stále znova vyvolává příjemné pocity... :thumb_yello: to je tak... prostě sexy no :naughty::blush-anim-cl:

 

jinak, jako kdybych nebyla zvyklá na to, že mě vždycky ve všem všichni předběhnou... :sneaky2::naughty:

Link to comment
Share on other sites

správně - čajíkovat, potit, poslouchat Miku a další oblíbené interprety atakdále... :thumb_yello::)

 

Ano Mika mi sprijemnuje moj pobyt v posteli, teda aspon sprijemnoval kym nedosla baterka na mp3 prehravaci . Cochvila zo mna bude Lonely Tea maniac :blink:

Nejako mi padla do ucha posledne dni skladba Your Sympathy :wub2: Mam take obdobia, ze raz ma chyti viac ta pesnicka raz ta... :blush-anim-cl:ale vseobecne vsetky si rada vypocujem :wub2:

Link to comment
Share on other sites

hmmm, představa Miky s kulmou v ruce ve mě stále znova vyvolává příjemné pocity... :thumb_yello: to je tak... prostě sexy no :naughty::blush-anim-cl:

 

jinak, jako kdybych nebyla zvyklá na to, že mě vždycky ve všem všichni předběhnou... :sneaky2::naughty:

 

Predbehnu?

Ale nie, ty si prilis mila a radsej doprajes inym ako sebe :wink2::)

Link to comment
Share on other sites

no jo, ale aby to pro něj nebyl jen nesrozumitelný šum :blink: (no asi spíš řev:naughty:)

 

jenom jestli by to nás pár připravených utáhlo a šly bychom vůbec slyšet... jedině, že bychom k té češtině přemluvily i zahraniční... :naughty::) což ale není zase tak moc nereálné, když zvolíme výslovnostně lehká slova... :wink2: nebo s mýlím?

Link to comment
Share on other sites

jenom jestli by to nás pár připravených utáhlo a šly bychom vůbec slyšet... jedině, že bychom k té češtině přemluvily i zahraniční... :naughty::) což ale není zase tak moc nereálné, když zvolíme výslovnostně lehká slova... :wink2: nebo s mýlím?

 

Anglictinu mam rada, ale ved nie sme v Londyne, alebo niekde kde je uradnym jazykom.

Doma treba po domacky, aspon by to bolo originalne :wink2:

Link to comment
Share on other sites

jen tak mimochodem, doufám, že jste pochopily, že ty pom-pom jsem nemyslela vážně :wink2:

 

jistěže, tady se všeobecně rádo škádlí :) (:teehee:)

ale jak vidíš, přivedlo nás to k dalším nápadům :clap:

Link to comment
Share on other sites

jistěže, tady se všeobecně rádo škádlí :) (:teehee:)

ale jak vidíš, přivedlo nás to k dalším nápadům :clap:

 

Presne, presne....:naughty:

 

Kamaratke som prave poslala z youtube pesnicku Any other world co bolo Live, a ona nato, uz mi tam chybali len sviecky, take to bolo uzasne :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ano Mika mi sprijemnuje moj pobyt v posteli, teda aspon sprijemnoval kym nedosla baterka na mp3 prehravaci . Cochvila zo mna bude Lonely Tea maniac

Nejako mi padla do ucha posledne dni skladba Your Sympathy Mam take obdobia, ze raz ma chyti viac ta pesnicka raz ta... ale vseobecne vsetky si rada vypocujem

 

Lonely Tea Maniac :thumb_yello::naughty:

to s tou baterkou se mi taky včera stalo, zrovna když jsem měla úplně hroznou chuť (shodou okolností :) ) na Lonely Alcoholic-a :sneaky2: někdy mám pocit, že mi to ta mp3ka dělá schválně... :naughty:

 

hehe, já mám taky teďka Your Sympathy období :blush-anim-cl::thumb_yello:, takže úplně chápu :) na mp3 mám totiž jinou verzi než je na CD a nedávno jsem si pustila zase tu CD verzi a od té doby ji poslouchám denně několikrát za sebou... :wub2:

 

ale momentálně mi tady společnost ve formě kulturního zážitku dělá Jarek Nohavica :roftl: potřebovala jsem slyšet někoho, kdo narozdíl od Rudy z Ostravy to naše "Methan City" opravdu reprezentuje :sneaky2::)

Link to comment
Share on other sites

Predbehnu?

Ale nie, ty si prilis mila a radsej doprajes inym ako sebe :wink2::)

 

že já jsem takový průhledný člověk... :roftl:

 

to se hezky čte, děkuju ;)

 

už mi od podobně hudebně závislých kamarádů (i když na jiných interpretech) byl nabídnut něco jako "kurz ostrých loktů pro fanoušky na koncertech", tak doufám, že mě stihnou dostatečně připravit :naughty:

Link to comment
Share on other sites

že já jsem takový průhledný člověk... :roftl:

 

to se hezky čte, děkuju ;)

 

už mi od podobně hudebně závislých kamarádů (i když na jiných interpretech) byl nabídnut něco jako "kurz ostrých loktů pro fanoušky na koncertech", tak doufám, že mě stihnou dostatečně připravit :naughty:

 

No tak im povedz nech ta naucia aj nenapadne stupat na nohy :teehee: Aj to sa moze zist :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Anglictinu mam rada, ale ved nie sme v Londyne, alebo niekde kde je uradnym jazykom.

Doma treba po domacky, aspon by to bolo originalne :wink2:

 

s tím souhlasím :) bylo by super, kdyby se to podařilo :) aspoň některé zahraniční MFCry bychom mohly přemluvit... stačilo by nějaké jednodušší heslo, mohli bychom u toho dělat i nějaká gesta... i kdyby skandovala jenom první řada, tak by si, podle mě, aspoň všimnul :naughty: a jak ho známe, určitě by to zkusil zopakovat... :wub2:

Link to comment
Share on other sites

s tím souhlasím :) bylo by super, kdyby se to podařilo :) aspoň některé zahraniční MFCry bychom mohly přemluvit... stačilo by nějaké jednodušší heslo, mohli bychom u toho dělat i nějaká gesta... i kdyby skandovala jenom první řada, tak by si, podle mě, aspoň všimnul :naughty: a jak ho známe, určitě by to zkusil zopakovat... :wub2:

 

No tak berieme do prvej rady megafony :naughty:keby nas nahodou nepocul

To by mohlo byt zaujimave keby sa to snazil opakovat :teehee: Mohli by sme to napisat aj na ten transparent :)

Link to comment
Share on other sites

No tak berieme do prvej rady megafony :naughty:keby nas nahodou nepocul

To by mohlo byt zaujimave keby sa to snazil opakovat :teehee: Mohli by sme to napisat aj na ten transparent :)

 

to bychom mohli, nebo mít ještě nějaký navíc v případě, že by projevil zájem, na který bychom napsali i výslovnost :naughty::)

 

tak uz ti chybaju len podpadky a o dostatok miesta v prvej rade nebudes mat nudzu :wink2::naughty:

 

když už se dostanu do první řady, tak potom na nějakou chvilku ty lokty a podpadky potřebovat nebudu; ty budu spíš potřebovat k tomu, abych se tam dostala a v počáteční tlačenici si to místo i udržela :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy