Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

to bychom mohli, nebo mít ještě nějaký navíc v případě, že by projevil zájem, na který bychom napsali i výslovnost :naughty::)

 

 

 

když už se dostanu do první řady, tak potom na nějakou chvilku ty lokty a podpadky potřebovat nebudu; ty budu spíš potřebovat k tomu, abych se tam dostala a v počáteční tlačenici si to místo i udržela :naughty:

 

No v pociatocnej tlacenici dufam, ze sa vsetky chytime aby nas dav neodtiahol :teehee:

Link to comment
Share on other sites

vidim, teda citam:naughty:, ze dnes ste tu mali riadne debatne kruzky:wink2:

 

shirl, dufam, ze uz ti je lepsie...MIKATERAPIA rozhodne zaberie:thumb_yello:

 

jacksie, a neboj, do prvej rady sa dostaneme i bez sliapania na nohy:roftl:

Link to comment
Share on other sites

hmmm...vyzera to, ze mame dnes spolocnost:blush-anim-cl::wub2:...

 

tak, pssssssssst o pripravach na koncert:biggrin2:...

 

 

img0211opb.jpg

 

*výraz typu: nemusíš mi ani říkat, že nemám nic říkat, neb ze sebe stejně nemůžu vypravit jediné slovo*

 

:swoon:

Link to comment
Share on other sites

a predsa mi neda vratit sa ku tej nasej kamaratke kulme:naughty:

 

zjavne ani MIKA nechce vyjst s pravdou von o svojich prirodzenych kudrlinkach:teehee:

 

mika482.jpg

 

uprimne, urcite mu pristanu...:wub2:...a velmi sa mi paci, ze po trende amikov - vsetkych vyzehlenych a nastylovanych ne jeden obraz...MIKA prisiel ako cerstvy vanok:blush-anim-cl::wub2:...po dlhom obdobi dusna...a myslim, ze tym iba podciarkol svoj classical background:wink2::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

pockaj pockaj...pociatocna tlacenica:shocked:..nase antre bude graciozne:roftl::roftl:...a hlavne separe:wink2:

 

:roftl::thumb_yello: ... že?! též si myslím - moje podpadky pošlapou tak maximálně červený koberec... :naughty:

Link to comment
Share on other sites

a predsa mi neda vratit sa ku tej nasej kamaratke kulme:naughty:

 

zjavne ani MIKA nechce vyjst s pravdou von o svojich prirodzenych kudrlinkach:teehee:

 

mika482.jpg

 

uprimne, urcite mu pristanu...:wub2:...a velmi sa mi paci, ze po trende amikov - vsetkych vyzehlenych a nastylovanych ne jeden obraz...MIKA prisiel ako cerstvy vanok:blush-anim-cl::wub2:...po dlhom obdobi dusna...a myslim, ze tym iba podciarkol svoj classical background:wink2::thumb_yello:

 

sunshine ako si to predstavujes, ze len prides a uz tu davas fotky? :naughty:

A este k tomu taketo vydarene? :blush-anim-cl: to teraz, aby som sa od pocitaca ani neodchadzala a cakala co dnes este pridas :thumb_yello:

Dakujem :)

Link to comment
Share on other sites

presne:thumb_yello:...nieco na ten styl:wink2:...ja vam řikal, ze to ř neumim:roftl:

 

'to nevadí, my jsme ochotné ti věnovat zlomek (= celé dny) ze svého volného času a střídat se v soukromých lekcích...' :naughty:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::thumb_yello: ... že?! též si myslím - moje podpadky pošlapou tak maximálně červený koberec... :naughty:

 

kedze podpatky nenosim, tak moje botasky mozu kracat za vami, aby ste ma zakryli :naughty:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello: jsem ráda, že nejsem jediná rovnovláska toužící po vlnách nebo ještě lépe kudrlinkách (i když je pravda, že někdy jsou ty rovné vlasy i výhodou :) ) ... neměla bys, prosím, náhodou nějaký typ na přípravek, který zamezí tomu, že se vlasy při častém používání kulmy ničí? :)

 

jacksie, to rozhodne nie si:wink2:...ja sa natacam uz od mojich 13 rokov:wink2:...tak si vyrataj, kolko rokov to uz musia zvladat:teehee:...s kulmou opatrne, ak mas slabsie vlasky, moc im tym nepomozes:mf_rosetinted:...nic specialne nepoznam - snad len casto zastrihovat a pouzivat balzamy...moje vlasy su nastastie neznicitelne, takze ani po 21 rokoch na nich nie je vidno ani stopy po namahe:naughty:

Link to comment
Share on other sites

a predsa mi neda vratit sa ku tej nasej kamaratke kulme:naughty:

 

zjavne ani MIKA nechce vyjst s pravdou von o svojich prirodzenych kudrlinkach:teehee:

 

mika482.jpg

 

uprimne, urcite mu pristanu...:wub2:...a velmi sa mi paci, ze po trende amikov - vsetkych vyzehlenych a nastylovanych ne jeden obraz...MIKA prisiel ako cerstvy vanok:blush-anim-cl::wub2:...po dlhom obdobi dusna...a myslim, ze tym iba podciarkol svoj classical background:wink2::thumb_yello:

 

nothing to add :thumb_yello:

 

jenom otázka: proč tam je to P? :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

sunshine ako si to predstavujes, ze len prides a uz tu davas fotky? :naughty:

A este k tomu taketo vydarene? :blush-anim-cl: to teraz, aby som sa od pocitaca ani neodchadzala a cakala co dnes este pridas :thumb_yello:

Dakujem :)

 

si ma odhalila:naughty:...

 

vies, ja ich mam snad milion :biggrin2: a niekedy mam pocit, ze by sa dalo komunikovat iba prostrednictvom nich:wink2:...su tak vystizne:blush-anim-cl:...a hlavne posobia ako ten naj balzam na dusu:blush-anim-cl:...

 

a je to i sucast mojej terapie ako ta do 5.6 vyliecit:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::thumb_yello: ... že?! též si myslím - moje podpadky pošlapou tak maximálně červený koberec... :naughty:

 

:roftl::roftl:...boooze ako som mohla zabudnut na cerveny koberec:naughty:

 

uz mas pripraveny outfit hodny cerveneho koberca:teehee:

Link to comment
Share on other sites

jacksie, to rozhodne nie si:wink2:...ja sa natacam uz od mojich 13 rokov:wink2:...tak si vyrataj, kolko rokov to uz musia zvladat:teehee:...s kulmou opatrne, ak mas slabsie vlasky, moc im tym nepomozes:mf_rosetinted:...nic specialne nepoznam - snad len casto zastrihovat a pouzivat balzamy...moje vlasy su nastastie neznicitelne, takze ani po 21 rokoch na nich nie je vidno ani stopy po namahe:naughty:

 

moje vlasy... no, radši o nich pomlčet... ale zase jsem ráda, že vlasy mám, takže si nestěžuju :) tvoje vlásky, jak už jsem jednou řekla, ti ale závidím :thumb_yello:

když jsem byla na základce, večer jsem si natáčela vlasy, spala jsem s natáčkama a nakonec to vždycky dopadlo tak, že po třech hodinách od vytažení natáček jsem měla jenom tu a tam vlnku :sneaky2: a teď mi je navíc spaní s natáčkama i nepohodlné a to, co si jakš takš vytvaruju večer, je ráno pryč :boxed:, tak jsem se rozhodla pro tu kulmu - abych to ráno nějak vytvarovala a čas od času mohla udělat nějaké ty vlnky... :teehee:

Link to comment
Share on other sites

kedze podpatky nenosim, tak moje botasky mozu kracat za vami, aby ste ma zakryli :naughty:

 

:naughty:...shirl, ved ty mas skoro 170 cm:shocked:...mam ta prekryt mojimi 160 cm:shocked:...a neboj, opatky na tentokrat necham doma...snad to ustoojim v teniskach:naughty:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl:...boooze ako som mohla zabudnut na cerveny koberec:naughty:

 

uz mas pripraveny outfit hodny cerveneho koberca:teehee:

 

řekla bych, že i jo, jak někdy vidím, jak se hvězdy pro promenádu na červeném koberci oblékají, mám pocit, že by se hodilo i moje pyžamo :naughty:

Link to comment
Share on other sites

si ma odhalila:naughty:...

 

vies, ja ich mam snad milion :biggrin2: a niekedy mam pocit, ze by sa dalo komunikovat iba prostrednictvom nich:wink2:...su tak vystizne:blush-anim-cl:...a hlavne posobia ako ten naj balzam na dusu:blush-anim-cl:...

 

a je to i sucast mojej terapie ako ta do 5.6 vyliecit:wink2:

 

Jeee, no ty si teda super lekar :thumb_yello: Doktori by si ta mali vziat za priklad :teehee: Mercy:flowers2:

 

Ano tie fotky su uzasne, vyjadria viac ako slova :)

Link to comment
Share on other sites

:naughty:...shirl, ved ty mas skoro 170 cm:shocked:...mam ta prekryt mojimi 160 cm:shocked:...a neboj, opatky na tentokrat necham doma...snad to ustoojim v teniskach:naughty:

 

Dakujem za podporu, dufam, ze moje botasky si budu rozumiet s tvojimi :wink2::naughty:

Link to comment
Share on other sites

moje vlasy... no, radši o nich pomlčet... ale zase jsem ráda, že vlasy mám, takže si nestěžuju :) tvoje vlásky, jak už jsem jednou řekla, ti ale závidím :thumb_yello:

když jsem byla na základce, večer jsem si natáčela vlasy, spala jsem s natáčkama a nakonec to vždycky dopadlo tak, že po třech hodinách od vytažení natáček jsem měla jenom tu a tam vlnku :sneaky2: a teď mi je navíc spaní s natáčkama i nepohodlné a to, co si jakš takš vytvaruju večer, je ráno pryč :boxed:, tak jsem se rozhodla pro tu kulmu - abych to ráno nějak vytvarovala a čas od času mohla udělat nějaké ty vlnky... :teehee:

 

jacksie:naughty: akoby som sa videla:teehee:...tym vsetkym som si uz presla i ja:thumb_yello:...sa na teba tesim:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy