Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

Jeee, no ty si teda super lekar :thumb_yello: Doktori by si ta mali vziat za priklad :teehee: Mercy:flowers2:

 

Ano tie fotky su uzasne, vyjadria viac ako slova :)

 

Je t´en prie:wink2:

 

som 100% doktor:wink2:...ale s doktoratom z plazmy:roftl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jacksie:naughty: akoby som sa videla:teehee:...tym vsetkym som si uz presla i ja:thumb_yello:...sa na teba tesim:thumb_yello:

 

yo también :)

ale ty máš tedy oproti mě značnou výhodu v té nezničitelnosti :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Kde nechodi lekar, tam chodi slnko :wink2:

 

a dnes sme si ho konecne mohli vychutnat do sytosti, vsak..:wink2:

 

teplo ani leto sice nemusim preto je zo mna sunshine:roftl:...snazim sa zvykat:roftl:, ale dnesok bol prijemny...mam rada steklenie slnecnych lucov:wink2:...

Link to comment
Share on other sites

yo también :)

ale ty máš tedy oproti mě značnou výhodu v té nezničitelnosti :naughty:

 

hmmmmm...ano neznicitelne to teda su...no vydrzat nevydrzia ako tvoje...uz mali na male:naughty:...vzhladom na nikdy nekonciaci dazd a tympadom sekundove trvanie mojich vln som chcela zhodit vlasy na kompletku:mf_rosetinted:...mozno preto sa slniecko rozhodlo ukazat:naughty:

 

dufam, ze 5.6 bude prijemny slnecny den s minimalnou vlhkostou vzduchu:roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

kocky tie 3-ky su tu nejako v kurze...:wink2:...ja som prekrocila 3000 post, shirl i jacksie zlomili 300 a nasa Part 2 zrovna zdolala 3000 tiez...:wink2:

 

:yay:

 

to si zasluzi nejaku maskrtku:teehee:

 

zmrzlinov%C3%BD%20poh%C3%A1r%20Mr%C3%A1zik.JPG

 

trojka je krásné magické číslo, takže slavme, slavme, vykrúcajme a mlsejme! :clap:

 

a já už mám konečně frekvenci 100 příspěvků/rok :roftl:

 

doufám, že se k našim oslavám co nejdříve připojí nová MFCrka, která slíbila, že dneska už fakt napíše :naughty:

Link to comment
Share on other sites

:group_wave: trojka je krásné magické číslo, takže slavme, slavme, vykrúcajme a mlsejme! :clap:

 

a já už mám konečně frekvenci 100 příspěvků/rok :roftl:

 

doufám, že se k našim oslavám co nejdříve připojí nová MFCrka, která slíbila, že dneska už fakt napíše :naughty:

 

ja si tu uz krepcim :naughty:

 

myslis kamaratku deepku:wink2:...len dufam, ze sa nechala inspirovat johnym:wub2: a nie stavom duse:wink2:

 

a jeden zmrzlinovy pohar je uz odlozeny i pre nu:wink2:

Link to comment
Share on other sites

a dnes sme si ho konecne mohli vychutnat do sytosti, vsak..:wink2:

 

teplo ani leto sice nemusim preto je zo mna sunshine:roftl:...snazim sa zvykat:roftl:, ale dnesok bol prijemny...mam rada steklenie slnecnych lucov:wink2:...

 

ja mam moc rada leto, aj slnko.... Smola je ze som bledula a na slnku musim mat vzdy nejaky ten ochranny faktor, je to otrava, ale inak by som bola cervena ako redkovka :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

hmmmmm...ano neznicitelne to teda su...no vydrzat nevydrzia ako tvoje...uz mali na male:naughty:...vzhladom na nikdy nekonciaci dazd a tympadom sekundove trvanie mojich vln som chcela zhodit vlasy na kompletku:mf_rosetinted:...mozno preto sa slniecko rozhodlo ukazat:naughty:

 

dufam, ze 5.6 bude prijemny slnecny den s minimalnou vlhkostou vzduchu:roftl::roftl:

 

doufám, že doufáš nejenom kvůli vlasům :naughty:

 

sluníčko je chytré, to se nedá popřít :)

 

já mám teď vlasy taky kratší, měla jsem je pod lopatky a teď mám něco jako delší MIKAdo (sranda je, že to, co mi pomohlo se pro takový účes rozhodnout, byl opravdu ten krásný název :naughty:) :)

Link to comment
Share on other sites

kocky tie 3-ky su tu nejako v kurze...:wink2:...ja som prekrocila 3000 post, shirl i jacksie zlomili 300 a nasa Part 2 zrovna zdolala 3000 tiez...:wink2:

 

:yay:

 

to si zasluzi nejaku maskrtku:teehee:

 

zmrzlinov%C3%BD%20poh%C3%A1r%20Mr%C3%A1zik.JPG

 

S niecim sa musim priznat, dnes sa mi snivalo, ze sme boli na tom koncerte a na ruku mi napisali cislo 33....:shocked:

Nieco s tymi trojkami sa deje v nasom okoli :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

ja mam moc rada leto, aj slnko.... Smola je ze som bledula a na slnku musim mat vzdy nejaky ten ochranny faktor, je to otrava, ale inak by som bola cervena ako redkovka :blush-anim-cl:

 

:shocked:...i ty:shocked:...ja som dcera riaditela vapenky:blush-anim-cl:...odo mna sa slnko odraza:naughty:...a v podstate mam nan i alergiu:mf_rosetinted:...preto som ochotna akceptovat len to ich steklenie:naughty:

Link to comment
Share on other sites

hmmmmm...ano neznicitelne to teda su...no vydrzat nevydrzia ako tvoje...uz mali na male:naughty:...vzhladom na nikdy nekonciaci dazd a tympadom sekundove trvanie mojich vln som chcela zhodit vlasy na kompletku:mf_rosetinted:...mozno preto sa slniecko rozhodlo ukazat:naughty:

 

dufam, ze 5.6 bude prijemny slnecny den s minimalnou vlhkostou vzduchu:roftl::roftl:

 

Mne sa prave krutia vlasy, ked je vlhko a zaprsi :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:...i ty:shocked:...ja som dcera riaditela vapenky:blush-anim-cl:...odo mna sa slnko odraza:naughty:...a v podstate mam nan i alergiu:mf_rosetinted:...preto som ochotna akceptovat len to ich steklenie:naughty:

 

hej? mna volali kedysi mlynarova dcera, ze ci mam na sebe muku, ze som taka bleda :teehee:

Link to comment
Share on other sites

doufám, že doufáš nejenom kvůli vlasům :naughty:

 

sluníčko je chytré, to se nedá popřít :)

 

já mám teď vlasy taky kratší, měla jsem je pod lopatky a teď mám něco jako delší MIKAdo (sranda je, že to, co mi pomohlo se pro takový účes rozhodnout, byl opravdu ten krásný název :naughty:) :)

 

nie, to bude len taky skvely bonus:thumb_yello:

 

ja som ich mala skoro po pas:teehee:...a teraz ich mam skratene cca pod lopatky:wink2:...ale je to taky postupny uces bez MIKAda:naughty:

 

inak skvela volba:thumb_yello:...slovne hracky za 5000:wink2:...to mam rada:wink2:

Link to comment
Share on other sites

ja si tu uz krepcim :naughty:

 

myslis kamaratku deepku:wink2:...len dufam, ze sa nechala inspirovat johnym:wub2: a nie stavom duse:wink2:

 

a jeden zmrzlinovy pohar je uz odlozeny i pre nu:wink2:

 

vidím, že tvému bystrému oku nic neunikne :thumb_yello:

samozřejmě to byla inspirace Johnnym :) tyhle přezdívky už vlastně vznikly na základce - deppka podle Johnnyho, Jacksie podle Michaela Jacksona, ještě jsme ve třídě měly Bloomku - podle Orlanda Blooma, shecky podle skateboardera Ryana Shecklera, Oveechku podle hokejisty Ovechkina atp. :naughty: a ve většině případů si tak říkáme doteďka, nebo si aspoň takové přezdívky dáváme na netu :biggrin2:

 

už ji jdu nalákat :)

Link to comment
Share on other sites

hej? mna volali kedysi mlynarova dcera, ze ci mam na sebe muku, ze som taka bleda :teehee:

 

vidis, v baroku by sme boli in:roftl: a bez prace:naughty:

 

az na tu zdanlivu umeleckost, ktora sa niesla celym tym obdobim:naughty:...brrrrrr...az mi behaju zimomriavky po chrbte...ale nie tie MIKOVSKE:blush-anim-cl::wub2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked:...i ty:shocked:...ja som dcera riaditela vapenky:blush-anim-cl:...odo mna sa slnko odraza:naughty:...a v podstate mam nan i alergiu:mf_rosetinted:...preto som ochotna akceptovat len to ich steklenie:naughty:

 

to mi chcete říct, že tady nejsem sama bledule? :shocked::biggrin2: i když - mi to vždycky přijde, že lidi říkají, jak se nemůžou opálit, ale přitom jsou i tak vždycky všichni tmavější než já :naughty:

Edited by Jacksie
Link to comment
Share on other sites

vidím, že tvému bystrému oku nic neunikne :thumb_yello:

samozřejmě to byla inspirace Johnnym :) tyhle přezdívky už vlastně vznikly na základce - deppka podle Johnnyho, Jacksie podle Michaela Jacksona, ještě jsme ve třídě měly Bloomku - podle Orlanda Blooma, shecky podle skateboardera Ryana Shecklera, Oveechku podle hokejisty Ovechkina atp. :naughty: a ve většině případů si tak říkáme doteďka, nebo si aspoň takové přezdívky dáváme na netu :biggrin2:

 

už ji jdu nalákat :)

 

to vies, pracujem na sebe:naughty:...chuck norris je moj velky vzor:roftl::roftl:

 

sranda, ja som asi nikdy nemala prezyvku, ked tak nad tym rozmyslam:blink:...a pritom rozpravanie v inotajoch ma sprevadza celym zivotom:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

vidis, v baroku by sme boli in:roftl: a bez prace:naughty:

 

az na tu zdanlivu umeleckost, ktora sa niesla celym tym obdobim:naughty:...brrrrrr...az mi behaju zimomriavky po chrbte...ale nie tie MIKOVSKE:blush-anim-cl::wub2:

 

Veru boli sme in, ale tu skor na mna pozeraju,ked si dam v lete suknu a som "bleda" na moje pomery uz strasne tmava, ze som neni opalena :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

to mi chcete říct, že tady nejsem sama bledule? :shocked::biggrin2: i když - mi to vždycky příde, že lidi říkají, jak se nemůžou opálit, ale přitom jsou i tak vždycky všichni tmavější než já :naughty:

 

:roftl::roftl:..tak to je skvele...tolko bledul pokope:naughty:..kto by to bol povedal:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy