Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

vidis, v baroku by sme boli in:roftl: a bez prace:naughty:

 

az na tu zdanlivu umeleckost, ktora sa niesla celym tym obdobim:naughty:...brrrrrr...az mi behaju zimomriavky po chrbte...ale nie tie MIKOVSKE:blush-anim-cl::wub2:

 

poznámek obsahující slova "mouka" nebo "vápno" jsem si taky už docela hodně vyslechla... :naughty: někdy mám pocit, že celkově jsem se měla narodit někdy na přelomu baroko/klasicismus, zapadla bych tam nejen barvou kůže, ale moje postava by byla považována za ideální :roftl: (kdo ví, pokud byl nějaký minulý život, třeba jsem v té době žila :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Veru boli sme in, ale tu skor na mna pozeraju,ked si dam v lete suknu a som "bleda" na moje pomery uz strasne tmava, ze som neni opalena :sneaky2:

 

 

shirl, nic si z toho nerob...vzdy, ked pridem z dovolenky, sa mi smeju, ze som nikde nebola:mf_rosetinted:...vies, my sme s manzelom totiz ako black and white:naughty:...takze, to ani neskusam...:mf_rosetinted:...

Link to comment
Share on other sites

shirl, nic si z toho nerob...vzdy, ked pridem z dovolenky, sa mi smeju, ze som nikde nebola:mf_rosetinted:...vies, my sme s manzelom totiz ako black and white:naughty:...takze, to ani neskusam...:mf_rosetinted:...

 

uz nerobim :naughty: kazdy sme nejaky, komu sa nepaci nech sa na mna nepozera:wink2:

Link to comment
Share on other sites

to vies, pracujem na sebe:naughty:...chuck norris je moj velky vzor:roftl::roftl:

 

sranda, ja som asi nikdy nemala prezyvku, ked tak nad tym rozmyslam:blink:...a pritom rozpravanie v inotajoch ma sprevadza celym zivotom:blush-anim-cl:

 

:naughty:

 

myslím, že přinejmenším "sunshine" už ti v našem okruhu zůstane... :wink2: takže prakticky vzato přezdívku máš :) až na to, že to není jinotaj, ale její význam splňuješ dokonale :wink2:

Link to comment
Share on other sites

poznámek obsahující slova "mouka" nebo "vápno" jsem si taky už docela hodně vyslechla... někdy mám pocit, že celkově jsem se měla narodit někdy na přelomu baroko/klasicismus, zapadla bych tam nejen barvou kůže, ale moje postava by byla považována za ideální (kdo ví, pokud byl nějaký minulý život, třeba jsem v té době žila :))

 

ideal krasy je tiez hodne sinusoidny:wink2:...kazdemu oku lahodi nieco ine:wink2:...ako som tu uz raz povedala...i ja snivam o MIKOvych nohach:blush-anim-cl::roftl:asi som fakt skromna:roftl:

 

 

proste a jasne...milujem tuto pozu...:blush-anim-cl::wub2:...dokonala symetria:blush-anim-cl::wub2:...musim je sem postnut:blush-anim-cl:

 

1ccbe9d5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Veru boli sme in, ale tu skor na mna pozeraju,ked si dam v lete suknu a som "bleda" na moje pomery uz strasne tmava, ze som neni opalena :sneaky2:

 

to přesně znám :naughty: ale kdyby jenom tady - co teprve v těch jižanských zemích, tam si můžu "vychutnávat" pohledy domorodců, zatímco kráčím obklopená lidmi, kteří jsou tam stejnou dobu jako já, ale asi 5x tak tmaví :naughty:

 

před nějakou dobou jsem se rozhodla použít samoopalovák a... zešedla jsem :roftl:

tak jsem si před pár týdny koupila jenom mléko s kapkou samoopalováku a rozhodla jsem se, že začnu s předstihem, ať se začátkem léta mám už nějakou barvu... no, vzdala jsem to před pár dny, kdy mi bylo řečeno, že jsem nějaká žlutá... :roftl:

Link to comment
Share on other sites

to přesně znám :naughty: ale kdyby jenom tady - co teprve v těch jižanských zemích, tam si můžu "vychutnávat" pohledy domorodců, zatímco kráčím obklopená lidmi, kteří jsou tam stejnou dobu jako já, ale asi 5x tak tmaví :naughty:

 

před nějakou dobou jsem se rozhodla použít samoopalovák a... zešedla jsem :roftl:

tak jsem si před pár týdny koupila jenom mléko s kapkou samoopalováku a rozhodla jsem se, že začnu s předstihem, ať se začátkem léta mám už nějakou barvu... no, vzdala jsem to před pár dny, kdy mi bylo řečeno, že jsem nějaká žlutá... :roftl:

 

tak to by sme asi medzi tymi portugalkami nestratili...:roftl:

 

 

ked tak nadtym rozmyslam...mozno nas ani nepustia do prveho radu, aby sme MIKU moc neoslepovali:roftl::roftl:

 

asi si idem kupit samoopalovacie mlieko:roftl:...radsej zlta a v prednom rade:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

to přesně znám :naughty: ale kdyby jenom tady - co teprve v těch jižanských zemích, tam si můžu "vychutnávat" pohledy domorodců, zatímco kráčím obklopená lidmi, kteří jsou tam stejnou dobu jako já, ale asi 5x tak tmaví :naughty:

 

před nějakou dobou jsem se rozhodla použít samoopalovák a... zešedla jsem :roftl:

tak jsem si před pár týdny koupila jenom mléko s kapkou samoopalováku a rozhodla jsem se, že začnu s předstihem, ať se začátkem léta mám už nějakou barvu... no, vzdala jsem to před pár dny, kdy mi bylo řečeno, že jsem nějaká žlutá... :roftl:

 

Ja som premyslala, ze by som par krat pred letom zabehla do solarka, ale neviem, to percento moznosti rakoviny ma odradza :shocked:

Samoopalok som si dala len pred stuzkovou, vsade sa to otiera, to sa mi na tom nepaci :(

Link to comment
Share on other sites

Ja som premyslala, ze by som par krat pred letom zabehla do solarka, ale neviem, to percento moznosti rakoviny ma odradza :shocked:

Samoopalok som si dala len pred stuzkovou, vsade sa to otiera, to sa mi na tom nepaci :(

 

shirl, ver mi...ani solarko nezabera:mf_rosetinted:...uz som to skusala...:mf_rosetinted:...mam pocit, ze mi to vytiahlo len pehy:blush-anim-cl:...proste nemam pigment rovnomerne rozlozeny...mam ho asi len vo vlasoch...:naughty::roftl:

Link to comment
Share on other sites

shirl, ver mi...ani solarko nezabera:mf_rosetinted:...uz som to skusala...:mf_rosetinted:...mam pocit, ze mi to vytiahlo len pehy:blush-anim-cl:...proste nemam pigment rovnomerne rozlozeny...mam ho asi len vo vlasoch...:naughty::roftl:

 

nie? tak ako vidim, dobre, ze som neskusala, by to boli vyhodene peniaze :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

jacksie, teraz tak rozmyslam, ked si sa tu zaregistrovala este v 2007...to si sem vobec nechodila napr. pocas 2008?...boli tu riadne dejchanky:naughty:...s barunkou a vtedy i s rebekou...terou...si na nas nikdy nenadabila?

Link to comment
Share on other sites

uplne zbytocne vyhodene:wink2:...poznam ovela rozumnejsie investovanie:blush-anim-cl:

 

a co tvoje koniky, kto sa teraz o ne stara?

 

Momentalne som poprosila kamaratku, ci by nemala cas sa im trocha venovat.

Problem je, ze ten novy kon co som tu pisala, ze mam na starosti, je dost zly. Tym dost myslim, ze je velmi zakerny voci ludom.. Cize o toho sa moc nikto nechce starat... ani sa im nedivim :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Momentalne som poprosila kamaratku, ci by nemala cas sa im trocha venovat.

Problem je, ze ten novy kon co som tu pisala, ze mam na starosti, je dost zly. Tym dost myslim, ze je velmi zakerny voci ludom.. Cize o toho sa moc nikto nechce starat... ani sa im nedivim :teehee:

 

vidis, prave preto mas moj obdiv:thumb_yello:...ja sa nemych tvari bojim:blush-anim-cl:...my mame doma akurat tak akvarko...:naughty:...proste mam problem s doverou:mf_rosetinted:...

 

mozno si na seba zvyknete:wink2:

Link to comment
Share on other sites

vidis, prave preto mas moj obdiv:thumb_yello:...ja sa nemych tvari bojim:blush-anim-cl:...my mame doma akurat tak akvarko...:naughty:...proste mam problem s doverou:mf_rosetinted:...

 

mozno si na seba zvyknete:wink2:

 

No musim priznat, ze pred tymto konom mam respekt aj ja, o takeho kona som sa este nestarala nikdy predtym.

Inak ok :)

Link to comment
Share on other sites

ideal krasy je tiez hodne sinusoidny:wink2:...kazdemu oku lahodi nieco ine...ako som tu uz raz povedala...i ja snivam o MIKOvych nohach:blush-anim-cl::roftl:asi som fakt skromna:roftl:

 

 

proste a jasne...milujem tuto pozu...:blush-anim-cl::wub2:...dokonala symetria:blush-anim-cl::wub2:...musim je sem postnut:blush-anim-cl:

 

1ccbe9d5.jpg

 

:sweatdrop: ... :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

jacksie, teraz tak rozmyslam, ked si sa tu zaregistrovala este v 2007...to si sem vobec nechodila napr. pocas 2008?...boli tu riadne dejchanky:naughty:...s barunkou a vtedy i s rebekou...terou...si na nas nikdy nenadabila?

 

ono to bylo tak, že jsem MFC nějakou dobu nemohla najít... :blush-anim-cl: jak jsem se předtím registrovala, tak se sem dalo dostat přes hlavní stránku MikaSounds a adresa byla, myslím, mikasounds.com/forum, ale protože jsem předtím neuměla skoro vůbec anglicky apod., tak jsem tu na nějakou dobu přestala chodit a mezitím se MS změnilo na Mikův osobní blog (který mi mimochodem moc chybí) - odkaz tam nebyl a adresa nefungovala, takže jsem MFC objevila zase až když se stránka MS změnila do současné podoby :blush-anim-cl: je mi líto, že jsem nemohla zažít Part 1 :sad:

Link to comment
Share on other sites

ono to bylo tak, že jsem MFC nějakou dobu nemohla najít... :blush-anim-cl: jak jsem se předtím registrovala, tak se sem dalo dostat přes hlavní stránku MikaSounds a adresa byla, myslím, mikasounds.com/forum, ale protože jsem předtím neuměla skoro vůbec anglicky apod., tak jsem tu na nějakou dobu přestala chodit a mezitím se MS změnilo na Mikův osobní blog (který mi mimochodem moc chybí) - odkaz tam nebyl a adresa nefungovala, takže jsem MFC objevila zase až když se stránka MS změnila do současné podoby :blush-anim-cl: je mi líto, že jsem nemohla zažít Part 1 :sad:

 

jacksie, hlavne, ze si nas nakoniec nasla:wink2:

 

neviem, zazila si MIKOV blog, kde daval rozne zaujimave odkazy na knihy, umelcov (nieco na styl korespondencie s CHL)...a my sme na ne mohli reagovat...vymienal si tam postu i s tou sophie a spolu kreslili obrazky...bolo to fajn...

ale ani tu nam nie je zle:naughty:, vsak...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy