Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Děvčata, předtím, než budu mít zítra KONEČNĚ všechno za sebou a začnu odpovídat (vy jste mi teda přidaly práce koukám :fisch: Ale jen tak dál Já se od zítřka plně zapojuji :teehee:) je na místě, abych se vás zeptala, kdy v sobotu budete přijíždět do Brna. :)

O sunshine a shirl vím, že by to mělo být snad ve 12:10 (teda podle jízdních řádů 11:50) a autobusem...

Jacksie mysllím říkala, že si není jistá, protože jede autem s rodiči? V tom případě by bylo asi vhodný se domluvit na místě, kde vás "vyzvedneme", nebo kde se s náma setkáte, záleží na tom, jak se v Brně vyznáte a čas domluvíme ještě dodatečně.

Trifi, u tebe vůbec nemám páru, nicméně koukám na IDOS a podle něj jede od vás bus v 10:42 a je tu v 11:43, což by bylo naprosto ideální, protože pár minut po tobě akorát přijedou sunshine a shirl. :-)

Co se Terou týče, začíná to vypadat, že se nebude moct dostavit a s tou to vyřeším dodatečně.. ale uvidíme.

No a já a Martinka jsme jasný. Půjdeme vyzvednout toho, kdo přijede první (což teda asi? bude Trifi) a postupně budem přibírat další

Marti, škoda, že je Poitiers trochu dál, co Ale je super, že tě potkáme v Praze :-))

Píšu teď jen proto, aby se tohleto do soboty pořešilo, kdyby popř. byly nějaký problémy nebo tak... tak ať máme ještě dost času upravit případné nedostatky :-))

 

Zítra se připravte na záplavu postů a už v sobotu... :woot_jump:

 

Barunka, ciao :wink2:

 

este dnesok a uz sa tesim na tvoje myslienkove a emocionalne vstupy:wink2:

 

za nas potvrdzujem prichod:thumb_yello:...

 

takze, ak i trifi pride na tu istu stanicu, bolo by uplne ideal, kebyze ju cakate ako prvu a chvilku po nej dorazime i my:wink2:...zvysok priberieme postupne ako budu prichadzat...vlastne to uz bude len terou a jacksie:wink2:

 

a dnes opat zas a znova nepracujem...:mf_rosetinted:...vysielam energiu smerom k tebe:thumb_yello:...verim, ze stastena bude dnes tvojou spriaznenou dusickou:wink2:

Link to comment
Share on other sites

On teda ten bus vyjíždí už 10.24 :teehee: (jede přes všechny pr.... :naughty: proto mu těch 50 km trvá hodinu dvacet :naughty:) ale jinak to sedí :thumb_yello:

Nebo bych mohla vyjet o hodinu později a příjezd je 12.28.

Je mi to v podstatě jedno, jedním se jede o něco dýl ale hlavní je doba příjezdu takže se přizpůsobím tomu co vám bude víc vyhovovat, což je asi ten první bus :wink2:

 

Jinak, přenosný DVD přehrávač se teda uplatní, nebo mi jenom zabere půl tašky? :naughty::fisch: (Notebook jsem zavrhla, má sice o něco větší obrazovku ale je mnohem míň skladný a odolný :teehee:)

 

 

trifi, ak mozem, tak sa priklanam k variante toho skorsieho busu:wink2:...budeme mat troska viac casu na seba:wink2:...len sa treba vyjadrit, ci prichadzame na tu istu autobusovu stanicu...my prideme (aspon mam pocit) na stanicu UAN Zvonarka:wink2:...a ty?

 

ak to nie je problem, minimalne ten dvd prehravac by bol fajn...ale, ak budes mat s tym moc komplikacii, tak ho ozeliem:wink2:

 

mam zobrat dvd-cka?

Link to comment
Share on other sites

A tak si tu sedim, je viac ako 1 hodina rano a nieco ma napadlo.

Co keby sme poziadali fanusikov na tejto stranke, aby napisali kratky prispevok pre Miku? Nie vsak messages.

Sunshine mi tu kedysi povedala, ze by bolo fajn venovat mu knizku s citatmi, tak keby sme poziadali fanusikom, aby napisali nejaku vhodnu poznamku, citat o nom/co sa tyku jeho hudby/koncertov, popripade by pridali k tomu malu ilustraciu? Myslim, ze su tu dost tvorivy ludia co by nieco pekne vymysleli.

 

Tiez ma napadlo miesto tych citatov, aby fanusikovia napisali co pre nich jeho hudba znamena/co im dala/preco ho maju radi. (samozrejme, ze nie otrepane prispevky your music is so cool, ale nieco naozaj uprimne)

 

A posledna vec, ktora by bola variantov keby zamietnete citaty, ze by sme poziadali fanusikov, aby napisali ktoru pesnicku od neho maju najradsej a preco prave tu. (myslim, kazdy za seba by to napisal) Samozrejme, ze tu je riziko, ze by sa opakovali stale tie iste pesnicky. Moja predstava by v tomto pripade bola rozdelit to na take male kapitoly- pre kazdu pesnicku by bola vyhradena jedna strana v knihe- napriklad 3 fanusikovia by napisali mame radi pesnicku Toy Boy a pod tym by sme dali Meno, krajina a jeho reakciu (napr. tato pesnicka mi pripomina to a to a vzdy sa pri nej pousmievam...atd) Dufam, ze ste ma pochopili. :blush-anim-cl: Snad by bolo ok aj keby vybrali nejaky usek pesnicky- napr. we are young, we are strong...atd a napisali preco prave tato cast pesnicky je pre nich vynimocna.

 

Potom by sme to mohli vytlacit, zviazat do nejakeho pekneho obalu (koze) a dat nejaky originalny nazov, aby ho to zaujalo. (prve co ma napadlo na ten nazov je, You are not what you think you are, you are Golden, alebo Your music ate our hearts/all world. Potom by sa tam hodila ta planetka co mata spravila ako motiv na tricko) :teehee:

 

Tak vyjadrite sa, pokial to pokladate za moc nudne,alebo nerealne berte na mna ohlad, ze ma to napadlo rano o 1 :blush-anim-cl:

 

shirl, vidim, ze si mala plodnu noc :chkn:...

znie to skvele...mozno by som to orientovala iba na cz&sk fans...robit nieco vo velkom je uz casovo nerealne a tiez nemame tu take zazemie, aby sa hned strhla davova psychoza:mf_rosetinted:...

mozes mrknut i sem

 

MFC books

 

kazdorocne sa mu dava kniha za cele MFC, kde moze participovat kazdy z nas...a tiez mam pocit, ze podobne projekty bezia i k jeho narodeninam...

 

u mna bola predstava realnej knihy od spominanych autorov:wink2:...

 

treba naozaj zvazit cas a sily, ktore su k dispozicii...vobec, ale vobec nie som pesimista, len urcite veci, ak maju byt ozaj originalne vyzaduju viac casu...a ja sama za seba uz teraz viem, ze hned prve 2 julove tyzdne som na dovolenke, takze nebudem moct pomoct...vratim sa par dni pred koncertom a to som uplne stastna, ze ho vobec stihnem...dovolenku sme mali rezervovanu uz davno predtym ako mika zverejnil prazsky koncert, tak si vies predstavit, aky kamen mi padol zo srdca, ked som zistila, ze uz budem spat:wink2:

 

ale, nie som tu len ja:wink2:...takze, ak kocky nemaju problem pomoct, napad je to naozaj skvely...:thumb_yello:...

a ako som spominala, mozno sa treba skor sustredit na upovedomenie cz&sk umelcov...diela...zaujimave architektonicke budovy...nieco, preco sa oplati sem vratit:wink2:...neviem, ci sa rozumieme...kazdopadne v autobuse budeme mat dostatok casu na diskusiu:wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak matka ako dopadol vcerajsi preklad:naughty:...limit splneny?

 

ani sa ti nedivim, rozutekane myslienky sa naozaj velmi tazko kociruju:naughty:...a dnes musim vymysliet pre teba tiez nieco special:teehee::mf_rosetinted:

 

 

shirl, vypatrala som dalsie sako do nasej zbierky:wink2:...beries ho prva alebo si ho mozem pozicat dnes ja:naughty:

 

6a00d8341cabbe53ef0115705ac8f8970c-400wi

 

Musela jsem vyvinout velké usilí, ale zvládla jsem to :teehee:

 

Mám pocit, že čím víc se bude koncert blížit, tím hůř se budou limity splňovat :blink::naughty:

Link to comment
Share on other sites

jedna verzia to by sice bolo asi najspravodlivejsie...ale je to asi nerealne...kazda krajina je specificka...kazda krajina ma ine ocakavania a ine standardy...a inu kupnu silu...nechcem to tu zbytocne rozoberat...ale vieme o co ide...staci si pozriet predajnost cd u nas, ci u vas...a to sa tie cd predavaju skoro za darmo...

 

a ano, zberatelstvo je rozhodne dostatocne velkou motivaciou:wink2::blush-anim-cl:

 

Máš pravdu, samozřejmě :wink2:

To byla jen taková představa dokonalého světa :biggrin2:

A ono by to třeba byla nuda :naughty:

Link to comment
Share on other sites

shirl, vidim, ze si mala plodnu noc :chkn:...

znie to skvele...mozno by som to orientovala iba na cz&sk fans...robit nieco vo velkom je uz casovo nerealne a tiez nemame tu take zazemie, aby sa hned strhla davova psychoza:mf_rosetinted:...

mozes mrknut i sem

 

MFC books

 

kazdorocne sa mu dava kniha za cele MFC, kde moze participovat kazdy z nas...a tiez mam pocit, ze podobne projekty bezia i k jeho narodeninam...

 

u mna bola predstava realnej knihy od spominanych autorov:wink2:...

 

treba naozaj zvazit cas a sily, ktore su k dispozicii...vobec, ale vobec nie som pesimista, len urcite veci, ak maju byt ozaj originalne vyzaduju viac casu...a ja sama za seba uz teraz viem, ze hned prve 2 julove tyzdne som na dovolenke, takze nebudem moct pomoct...vratim sa par dni pred koncertom a to som uplne stastna, ze ho vobec stihnem...dovolenku sme mali rezervovanu uz davno predtym ako mika zverejnil prazsky koncert, tak si vies predstavit, aky kamen mi padol zo srdca, ked som zistila, ze uz budem spat:wink2:

 

ale, nie som tu len ja:wink2:...takze, ak kocky nemaju problem pomoct, napad je to naozaj skvely...:thumb_yello:...

a ako som spominala, mozno sa treba skor sustredit na upovedomenie cz&sk umelcov...diela...zaujimave architektonicke budovy...nieco, preco sa oplati sem vratit:wink2:...neviem, ci sa rozumieme...kazdopadne v autobuse budeme mat dostatok casu na diskusiu:wink2:

 

mě napadlo, že k těm dílům cz/sk umělců bychom mohly ke každé najít vhodný úryvek z nějaké jeho písničky - něco co by se k tomu hodilo (teda, jestli by se nám to povedlo :wink2:)

Jinak moje švagrová pracuje v reklamce - potisky čehokoliv a tak, tak kdyby něco bylo třeba (a nebyly toho tisíce :naughty:) tak bych jí mohla říct

Link to comment
Share on other sites

 

Pridavam video co ma vzdy rozosmeje :teehee:takze na pesnicku Big girl uz mame choreografiu :naughty:

 

 

:naughty: to bych dokonce zvládla možná i já :naughty:

 

 

:roftl:...tak takto nejako temperamentna som i ja:roftl:...

 

si nas predstavujem:naughty:

Link to comment
Share on other sites

dalsi namet na tanecne kreacie:wink2:

 

na MIKOVI je mile, ze sa nema problem tanecne prejavit i ked ku tomu nema ziadne preddispozicie:teehee:...ma moj obdiv:thumb_yello:...v podstate to nakoniec posobi ako dokonala suhra:blush-anim-cl:

 

Link to comment
Share on other sites

Musela jsem vyvinout velké usilí, ale zvládla jsem to :teehee:

 

Mám pocit, že čím víc se bude koncert blížit, tím hůř se budou limity splňovat :blink::naughty:

 

pravda pravduca...moje dnesne limity ma tu tiez tak troska strasia na stole:naughty:...nastastie mi neutecu:mf_rosetinted:...

Link to comment
Share on other sites

dalsi namet na tanecne kreacie:wink2:

 

na MIKOVI je mile, ze sa nema problem tanecne prejavit i ked ku tomu nema ziadne preddispozicie:teehee:...ma moj obdiv:thumb_yello:...v podstate to nakoniec posobi ako dokonala suhra:blush-anim-cl:

 

 

přesně :wink2: on tancovat vlastně neumí, ale je tak spontánní a přirozený, že výsledek je úžasný :wub2::teehee:

Link to comment
Share on other sites

shirl, vidim, ze si mala plodnu noc :chkn:...

znie to skvele...mozno by som to orientovala iba na cz&sk fans...robit nieco vo velkom je uz casovo nerealne a tiez nemame tu take zazemie, aby sa hned strhla davova psychoza:mf_rosetinted:...

mozes mrknut i sem

 

MFC books

 

kazdorocne sa mu dava kniha za cele MFC, kde moze participovat kazdy z nas...a tiez mam pocit, ze podobne projekty bezia i k jeho narodeninam...

 

u mna bola predstava realnej knihy od spominanych autorov:wink2:...

 

treba naozaj zvazit cas a sily, ktore su k dispozicii...vobec, ale vobec nie som pesimista, len urcite veci, ak maju byt ozaj originalne vyzaduju viac casu...a ja sama za seba uz teraz viem, ze hned prve 2 julove tyzdne som na dovolenke, takze nebudem moct pomoct...vratim sa par dni pred koncertom a to som uplne stastna, ze ho vobec stihnem...dovolenku sme mali rezervovanu uz davno predtym ako mika zverejnil prazsky koncert, tak si vies predstavit, aky kamen mi padol zo srdca, ked som zistila, ze uz budem spat:wink2:

 

ale, nie som tu len ja:wink2:...takze, ak kocky nemaju problem pomoct, napad je to naozaj skvely...:thumb_yello:...

a ako som spominala, mozno sa treba skor sustredit na upovedomenie cz&sk umelcov...diela...zaujimave architektonicke budovy...nieco, preco sa oplati sem vratit:wink2:...neviem, ci sa rozumieme...kazdopadne v autobuse budeme mat dostatok casu na diskusiu:wink2:

 

O projektoch k jeho narodeninam viem, ale nikde nebudu citaty (pokial som precitala vsetky, mozno mi nieco uniklo). Ja som nemyslela tradicne messages ale take nieco v zmysle -jedna veta co ho vystihne/jeho hudbu. Nemusela by to byt nejaka maxi kniha. Poznas tie malicke knizky s citatmi? Asi tak som si to predstavovala, ale troska vo vacsej forme.

Len som nevedela, ze sa mu kazdorocne posiela kniha z MFC. :shocked: tak to uz by nebolo take originalne....

Premyslala som, ze by sme to dali len my, co sme na tejto debate. To ma napadlo, spravit pas- taky normalny viete- s fotkou a menom a dat mu tam obrazky Prahy, nejake pekne a pod to nase komenty. Len sa bojim, ze po pozreti by ho niekam zalozil. :wink2:

Link to comment
Share on other sites

O projektoch k jeho narodeninam viem, ale nikde nebudu citaty (pokial som precitala vsetky, mozno mi nieco uniklo). Ja som nemyslela tradicne messages ale take nieco v zmysle -jedna veta co ho vystihne/jeho hudbu. Nemusela by to byt nejaka maxi kniha. Poznas tie malicke knizky s citatmi? Asi tak som si to predstavovala, ale troska vo vacsej forme.

Len som nevedela, ze sa mu kazdorocne posiela kniha z MFC. :shocked: tak to uz by nebolo take originalne....

Premyslala som, ze by sme to dali len my, co sme na tejto debate. To ma napadlo, spravit pas- taky normalny viete- s fotkou a menom a dat mu tam obrazky Prahy, nejake pekne a pod to nase komenty. Len sa bojim, ze po pozreti by ho niekam zalozil. :wink2:

 

Mě se pořád dost líbí ten houpací koník :wink2: pokud by to šlo technicky, jak už o tam tad šla řeč...

Link to comment
Share on other sites

Mě se pořád dost líbí ten houpací koník :wink2: pokud by to šlo technicky, jak už o tam tad šla řeč...

 

Ten konik nie je pre mna problem zohnat. Uz som to tu spominala, ze kamarat by ho mohol vyrezat, v hocijakej velkosti a platila by som len za material :)

Link to comment
Share on other sites

dnes rano mi vycaril usmev na tvari zrovna tento maly gif:naughty:

 

velmi rada sa vraciam k mikovym starsim tanecnym variaciam:blush-anim-cl::wub2:...proste si nepomozem:blush-anim-cl::wub2:...

 

imager.php?id=595549

 

Kazda jeho variaca je super :teehee: A zasa ma traky... :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

ahoj deepka:wink2:...tak predsa si nas nasla:biggrin2:

 

mate tie narodky pekne s jacksie po sebe...uz ste nastartovali oslavy?...

 

posielam dazdive pozdravy do ostravy i s RAINOM v pozadi :fisch:

 

deepka :naughty::thumb_yello: nakonec nemohla odolat, když jsem jí řekla, že jsi tak milá, že jí přeješ k narozkám, i když se ještě neznáte :wink2:

 

zatím k oslavám nebylo moc příležitostí, ale myslím, že si to docela vynahradíme na sraze :teehee:

 

děkujeme, zrovna teď to "nerejnuje", tak doufáme v lepší zítřky :)

Link to comment
Share on other sites

a mam tu specialny darcek pre Jacksie:wink2:

 

HAPPY BIRTHDAY JACKSIE :happybday::yay:

 

tak krasny dnesok ti prajem...nech je naozaj vynimocny:thumb_yello:

 

a nech sa vzdy rada medzi nas vracias:wink2:

 

p.s.: a uplne som zabudla, ze tento mlady muz sa ti prave chysta zaspievat...iba pre teba:wink2:

 

Mika27012685985a41217f05ovg4.jpg

 

děkuju moc hug_smiley.gif + ještě jedno velké díky - ještě nikdy nikdo nezaložil téma speciálně pro mě... :mf_lustslow:

 

a mladý muž také nezklamal, strávili jsme spolu včera příjemné chvilky plné barviček a ucholahodících tónů :wub2:

Link to comment
Share on other sites

přesně :wink2: on tancovat vlastně neumí, ale je tak spontánní a přirozený, že výsledek je úžasný :wub2::teehee:

 

ved prave...:blush-anim-cl:...s nim to dokonale ladi:blush-anim-cl:...zvlast, ked niekedy mam pocit, ze je napojeny na 220 V :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Přidávám se a taky přeju všechno NEJ

:flowers2::flowers2:

 

děkuju moc hug_smiley.gif

 

Napodobne, prajem vsetko len to nejlepsie, nech sa ti splnia vsetky tajne sny :wink2::happybday:

 

moc děkuji hug_smiley.gif

 

 

 

 

... a závěrem posílám ještě jedno velké objetí pro všechny :group_hug:

Link to comment
Share on other sites

deepka :naughty::thumb_yello: nakonec nemohla odolat, když jsem jí řekla, že jsi tak milá, že jí přeješ k narozkám, i když se ještě neznáte :wink2:

 

zatím k oslavám nebylo moc příležitostí, ale myslím, že si to docela vynahradíme na sraze :teehee:

 

děkujeme, zrovna teď to "nerejnuje", tak doufáme v lepší zítřky :)

 

ved je nejakou clenkou MFC:wink2:...a mozno sa coskoro i stretneme:wink2:

 

ani u nas nerejnuje...dokonca slniecko este tak kostrbato svieti...naozaj prijemna zmena po tolkych usmoklenych dnoch:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy