Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ahoj sunshine,

dakujem za nazor :wink2: k tym myslienkam, no mozno som to prehnala, ale pisala som to tak ako ma napadlo :blush-anim-cl:

Cize hodnotis to vcelku kladne, vhodne pre deti?

A tie gramaticke chyby, precitala som to mozno 15x a vzdy som tam nieco nasla :sneaky2:

 

Já můžu přidat hodnocení Terezy - říkala, že se jí to líbilo a že je to zajímavé. (To je asi tak nepodrobnější iformace, co z ní je možné dostat:naughty:)

 

Ze slovenštiny byla trochu překvapená, říkala, že slovům všem nerozumí, ale smyslu ano :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Já můžu přidat hodnocení Terezy - říkala, že se jí to líbilo a že je to zajímavé. (To je asi tak nepodrobnější iformace, co z ní je možné dostat:naughty:)

 

Ze slovenštiny byla trochu překvapená, říkala, že slovům všem nerozumí, ale smyslu ano :wink2:

 

Dakujem :bye: Som vdacna za kazdy uprimny nazor. Premyslam, ze to poslem do jednej sutaze :)aspon kamaratky ma nahovaraju, ze to mam aspon skusit

Link to comment
Share on other sites

Dakujem :bye: Som vdacna za kazdy uprimny nazor. Premyslam, ze to poslem do jednej sutaze :)aspon kamaratky ma nahovaraju, ze to mam aspon skusit

 

Jo vlastně Terka ještě říkala, že by se jí líbilo, kdyby to bylo delší:wink2:

(Jako že tolik let by mělo být popsáno víc do detaliu...)

Link to comment
Share on other sites

Balonky by musely být nafouknuty heliem, jinak by to nebylo ono, a to se taky bojím, že by nás tam nepustili...

 

Na lampiony mám taky krásné vzpomínky... Mimochodem, ty by taky byly úžasný, ale s těma nás tam už vůbec nepustí :naughty:

Ach jo, ta bezpečnost je otrava...

 

Jinak moc nevím, co bychom mohly... Taky aby to nevypadalo, že se opičíme po Lisabonu :wink2: Ani žádná hesla mě nenapadají (kromě stylu "je tady Mika, to je ale klika" :roftl: -velice duchaplné, že? :roftl:)

 

Jo,jo, myslím, že asi budeme velmi podobný ročník:wink2:

 

uplny suhlas...vsetko, co by malo spravny efekt sa skor hodi ku taboraku:roftl::roftl:...myslela som tie lampiony:naughty:

 

no portugalsko a golden heart je nedosiahnutelna meta:blush-anim-cl:...cize treba byt realistickejsie...v podstate vobec neuvazujem nad niecim tak velkym...proste by som volila nieco hlavne vystizne, mile...nieco za nas:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj sunshine,

dakujem za nazor :wink2: k tym myslienkam, no mozno som to prehnala, ale pisala som to tak ako ma napadlo :blush-anim-cl:

Cize hodnotis to vcelku kladne, vhodne pre deti?

A tie gramaticke chyby, precitala som to mozno 15x a vzdy som tam nieco nasla :sneaky2:

 

 

Jo vlastně Terka ještě říkala, že by se jí líbilo, kdyby to bylo delší:wink2:

(Jako že tolik let by mělo být popsáno víc do detaliu...)

 

shirl, este len zacinas, tak nikto od teba necaka profesionalne pisanie:wink2:

 

hodnotenie je pozitivne:thumb_yello:, len by som posunula vekovu hranicu...myslim, ze pre terezku - t.j. deti 10-rocne, to uz bude O.K....je tam pouzitych vela povedzme specifickeho slangu - z prostredia zarytych koniarov - takze, ked to budeme citat doma s malou - budem potit krv, aby som jej tie pojmy vysvetlila:naughty:...asi mi das cestou minikurz:naughty:

 

ked budes pisat x-tu poviedku, uz to pojde ako po masle i s pravopisom:wink2:...a ak nie, vzdy tu mas world:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Jo a navsteva u kadernicky dopadlo dobre, ziadne experimenty sa nekonali, je zo mna stale tmavovlaska :naughty:

 

a ja som cakala nejaku ohnivu cervenovlasku:roftl::roftl:

 

nie nie v pohodicke...zapadneme do davu:wink2:

 

a zmena strihu bola?

Link to comment
Share on other sites

inak kocky, mame tu novu clenku, ktora sa nas pravdepodobne hanbi, ked nas este neprisla pozriet:wink2:

 

beatka, oficialny pozdrav z cz-sk fora pre teba:wink2:

 

a cokolvek, co ta napadne riesit hromadne, tu je nato idealny priestor:wink2: :fisch:

Link to comment
Share on other sites

hola, guapas :)

 

chtěla bych se zeptat, jakou máte tedy představu o místě/místech konání našeho stretka? hlavně tedy o tom prvním, ať vím, kde vás mám hledat :wink2: pravděpodobně bych dojela až tam, protože se tam stejně z té Zvonařky budete přesouvat :) a chtěla bych kdyžtak poprosit i o ta další místa, ať pak naši ví, kde si nás mají vyzvednout :wink2:

Link to comment
Share on other sites

uplny suhlas...vsetko, co by malo spravny efekt sa skor hodi ku taboraku:roftl::roftl:...myslela som tie lampiony:naughty:

 

no portugalsko a golden heart je nedosiahnutelna meta:blush-anim-cl:...cize treba byt realistickejsie...v podstate vobec neuvazujem nad niecim tak velkym...proste by som volila nieco hlavne vystizne, mile...nieco za nas:wink2:

 

To já jsem ani nemyslela, že bychom dosáhly úrovně golden hearts, spíš naopak abychom nevypadaly směšně, že se o to marně snažíme...

Nevím, jestli jsem srozumitelná, prostě to chce něco našeho, nezaměnitelného...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

hola, guapas :)

 

chtěla bych se zeptat, jakou máte tedy představu o místě/místech konání našeho stretka? hlavně tedy o tom prvním, ať vím, kde vás mám hledat :wink2: pravděpodobně bych dojela až tam, protože se tam stejně z té Zvonařky budete přesouvat :) a chtěla bych kdyžtak poprosit i o ta další místa, ať pak naši ví, kde si nás mají vyzvednout :wink2:

 

 

jacksie, len pevne verim, ze sa domace kocky vyjadria:naughty:...ja so shirl dorazime ku zvonarke a zvysok je na v rukach nasich sprievodkyn:wink2:

 

ale neboj, vsetko bude jasne snad este pred nasim odchodom:teehee:

 

hlavne si vymente cisla:wink2:

Link to comment
Share on other sites

To já jsem ani nemyslela, že bychom dosáhly úrovně golden hearts, spíš naopak abychom nevypadaly směšně, že se o to marně snažíme...

Nevím, jestli jsem srozumitelná, prostě to chce něco našeho, nezaměnitelného...:wink2:

 

 

matka, myslim, z minimalne my dve mame v tom uplne jasno :fisch:

Link to comment
Share on other sites

jacksie, len pevne verim, ze sa domace kocky vyjadria:naughty:...ja so shirl dorazime ku zvonarke a zvysok je na v rukach nasich sprievodkyn:wink2:

 

ale neboj, vsetko bude jasne snad este pred nasim odchodom:teehee:

 

hlavne si vymente cisla:wink2:

 

taky bych byla ráda :naughty: kdyžtak Barunce napíšu PM, víc udělat nemůžu :)

Link to comment
Share on other sites

taky bych byla ráda :naughty: kdyžtak Barunce napíšu PM, víc udělat nemůžu :)

 

snad sa tu barunka ukaze:teehee:

 

jacksie, hlavne, aby sme mali na teba kontakt:wink2:...to by bola skoda sa v brne minut:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Možná by šlo zavolat do arény a zeptat se, s čím by nás pustili dovnitř? :wink2:

 

 

matka, nie je problem tam zavolat:wink2:...skusme si pripravit nejake moznosti, co by prichadzalo do uvahy a ked budeme mat jasno, tak tam kludne zavolam:wink2:...len bolo by fajn volat tam az s konkretnymi vecami...nie vseobecne, si myslim...

Link to comment
Share on other sites

jacksie, len pevne verim, ze sa domace kocky vyjadria:naughty:...ja so shirl dorazime ku zvonarke a zvysok je na v rukach nasich sprievodkyn:wink2:

 

ale neboj, vsetko bude jasne snad este pred nasim odchodom:teehee:

 

hlavne si vymente cisla:wink2:

 

:naughty: Což o to, vyjádřit se můžeme :lol3: ale jestli to k něčemu bude... :fisch::roftl:

 

Mám totiž takové neblahé tušení že kromě Zvonařky se všechno nechává na "aktuální improvizaci" :naughty:

 

Chjo, my se nenajdeme :shocked::lol3:

 

 

Link to comment
Share on other sites

:naughty: Což o to, vyjádřit se můžeme :lol3: ale jestli to k něčemu bude... :fisch::roftl:

 

Mám totiž takové neblahé tušení že kromě Zvonařky se všechno nechává na "aktuální improvizaci" :naughty:

 

Chjo, my se nenajdeme :shocked::lol3:

 

 

 

trifi, kludne si mozme ten dvd prehravac rozlozit i u zvonarky:roftl:

 

aspon prvu zastavku po zvonarke by sme mohli vediet, kvoli jacksie:wink2:

Link to comment
Share on other sites

snad sa tu barunka ukaze:teehee:

 

jacksie, hlavne, aby sme mali na teba kontakt:wink2:...to by bola skoda sa v brne minut:mf_rosetinted:

 

doufám, doufám :)

 

jinak, kontakt na sebe už PMkuju - kdybyste náhodou vy nemohly najít mě :naughty:

Link to comment
Share on other sites

 

Jinak já bych fakt nechala v sobotu zapracovat brainstorming, určitě dáme něco dohromady a live se diskutuje daleko líp... :wink2: A pak se může případně cinknout do arény podle toho co vymyslíme...

 

Pozítří to nebude odpočinkový sraz ale náročná a drsná pracovní porada! :mf_rosetinted::naughty:

 

Link to comment
Share on other sites

matka, nie je problem tam zavolat:wink2:...skusme si pripravit nejake moznosti, co by prichadzalo do uvahy a ked budeme mat jasno, tak tam kludne zavolam:wink2:...len bolo by fajn volat tam az s konkretnymi vecami...nie vseobecne, si myslim...

 

Určitě s konkrétníma možnostma to bude lepší :wink2:

takže koukejte v sobotu něco pořádného vymyslet :naughty:

Link to comment
Share on other sites

trifi, kludne si mozme ten dvd prehravac rozlozit i u zvonarky:roftl:

 

aspon prvu zastavku po zvonarke by sme mohli vediet, kvoli jacksie:wink2:

 

:roftl: Jasně, čekárna je tam vcelku pohodová :naughty:

 

No první zastávku po autobusáku vidím aspoň já na McDonald buďto ve Vaňkovce (což je doslova pár kroků od Zvonařky a najde to každý) nebo za hlavním nádražím což je už trošku složitější cesta když to tam člověk nezná, ale taky kousek :wink2:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy