Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

 

Jinak já bych fakt nechala v sobotu zapracovat brainstorming, určitě dáme něco dohromady a live se diskutuje daleko líp... :wink2: A pak se může případně cinknout do arény podle toho co vymyslíme...

 

Pozítří to nebude odpočinkový sraz ale náročná a drsná pracovní porada! :mf_rosetinted::naughty:

 

 

 

 

Určitě s konkrétníma možnostma to bude lepší :wink2:

takže koukejte v sobotu něco pořádného vymyslet :naughty:

 

 

vidim, ze sobota bude riadne pracovne vytazena:fisch:...ale hlavne, aby sme nieco rozumne vymysleli:wink2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:roftl: Jasně, čekárna je tam vcelku pohodová :naughty:

 

No první zastávku po autobusáku vidím aspoň já na McDonald buďto ve Vaňkovce (což je doslova pár kroků od Zvonařky a najde to každý) nebo za hlavním nádražím což je už trošku složitější cesta když to tam člověk nezná, ale taky kousek :wink2:

 

 

 

super:thumb_yello:...ja budem hladna ako vlk, takze schvalujem hned prvy mc donald:wink2:...

 

jacksie, myslis, ze cca medzi 13. - 14.00 by si i uz ty mohla byt u mc donalda?

Link to comment
Share on other sites

trifi, kludne si mozme ten dvd prehravac rozlozit i u zvonarky:roftl:

 

aspon prvu zastavku po zvonarke by sme mohli vediet, kvoli jacksie:wink2:

 

omlouvám se, že zase všechno komplikuju :blush-anim-cl:

 

Trifi, kdybys náhodou něco vybrainstormovala i během dneška a zítřka, neváhej napsat - musím totiž rodičům říct, kde si mě (nás) mají vyzvednout... nebo jedině, že byste vybraly nějaké místo, kam mě pak ve smluvenou hodinu budete ochotné dovést :wink2: takže prosím o jakékoli nápady :)

Link to comment
Share on other sites

super:thumb_yello:...ja budem hladna ako vlk, takze schvalujem hned prvy mc donald:wink2:...

 

jacksie, myslis, ze cca medzi 13. - 14.00 by si i uz ty mohla byt u mc donalda?

 

myslím, že to by šlo, tak kolem 13.30 s největší pravděpodobností :wink2:

 

takže 1. zastávka: McDonald, Vaňkovka(?)

Link to comment
Share on other sites

Super, takže ze Zvonařky nás rovnou čeká strýček McDonald :naughty::thumb_yello:

 

 

A pak se tam můžeme vrátit i na večeři a rovnou tam Jakcsie vyzvednou :roftl:

 

 

 

no, to ale není vůbec špatný nápad :wink2: jenom jim budu muset aspoň přibližně říct, kde se budu vyskytovat mezi tím :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Super, takže ze Zvonařky nás rovnou čeká strýček McDonald :naughty::thumb_yello:

 

 

A pak se tam můžeme vrátit i na večeři a rovnou tam Jakcsie vyzvednou :roftl:

 

 

 

ja som za:thumb_yello:

 

len dufam, ze nebude chciet odist v case olovrantu:roftl:

Link to comment
Share on other sites

no, to ale není vůbec špatný nápad :wink2: jenom jim budu muset aspoň přibližně říct, kde se budu vyskytovat mezi tím :wink2:

 

mezditym budeme mozno v dalsom mc-donalde:roftl:

 

 

no myslim, ze budeme iba v blizkom okoli zvonarky:naughty:...

 

a kedze nam i slniecko planuje robit spolocnost, urcite posedime i na nejakom namesticku:wink2:...budeme chytat bronz:roftl:

Link to comment
Share on other sites

kocky, na chvilku vas opustam...idem mat hodinku francuzstiny:wink2:

 

a moc som sa jej teda nevenovala:mf_rosetinted:

 

matka, nabuduce mozme skusit poparlovat:roftl:

 

vecer sa ukazem:wink2:

 

Ráda poparluju :wink2:

 

Hezky si to užij :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ráda poparluju :wink2:

 

Hezky si to užij :wink2:

 

myslim, ze si to so mnou uzije hlavne moja ucitelka:roftl:...vies ona je taka plna idealov:roftl:...ako aj ja...len mne sa horsie realizuju:naughty:

 

ale nemusim ti hovorit, ked som mala take :blush-anim-cl::wub2: podnety na odputavanie pozornosti:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Jinak všechny zdravím! :wub2:

 

Konečně jsem se víceméně jednou i vyspala a jsem plná energie odpovídat na všechny příspěvky :) Tak to až skončím, tak můžu asi rovnou vyrazit na sraz, možná se trochu zpozdím... :roftl:

 

A teď vážně, psala jsem Jacksie, že to tedy bude vypadat takto, já a Marťa vyzvedneme Terou, potom Trifi (to znamená, Trifi, hledej tři slečny, budeme se snažit čekat na zastávce, kde přijíždí tvůj autobus, ale máme mezi přijezdem Terou a tvým příjezdem asi 20 minut, tzn. kdybychom tam nebyly, čekej, budeme tam co nejdřív :) Myslím, že náš poznáš... minimálně jedna, ale spíš víc z nás vypadáme jako barevní blázni :roftl: ), potom sunshie a shirl no a potom Jacksie. V zásadě jsem jí napsala, že ať buďto přijde přímo do McDonaldu, nebo bychom si mohly dát sraz ve Vańkovce, ale to strašně záleží na tom, kde hodlají její rodiče parkovat a v kolik chtějí přijet... tedy... s Jacksie se to ještě doladí a zbytek je jasný :original: už jen necelý dva dny!

 

Jo a Jacksie, doprovodíme tě kam bude třeba :-))

 

Tak a teď jdu hledat kde jsem skončila s příspěvky a jdu pokračovat :das:

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

Aaaa, doufám, že jste teď nevymyslely něco jiného pro Jacksie než já, protože já jí právě napsala superdlouhou zprávu o tom co, kde a kdy :roftl:

 

já taky upřímně doufám, protože to už by mě taťka asi zakousl :naughty:

 

myslím si, že se tady ale v zásadě jenom spekulovalo :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Jinak všechny zdravím! :wub2:

 

Konečně jsem se víceméně jednou i vyspala a jsem plná energie odpovídat na všechny příspěvky :) Tak to až skončím, tak můžu asi rovnou vyrazit na sraz, možná se trochu zpozdím... :roftl:

 

A teď vážně, psala jsem Jacksie, že to tedy bude vypadat takto, já a Marťa vyzvedneme Terou, potom Trifi (to znamená, Trifi, hledej tři slečny, budeme se snažit čekat na zastávce, kde přijíždí tvůj autobus, ale máme mezi přijezdem Terou a tvým příjezdem asi 20 minut, tzn. kdybychom tam nebyly, čekej, budeme tam co nejdřív :) Myslím, že náš poznáš... minimálně jedna, ale spíš víc z nás vypadáme jako barevní blázni :roftl: ), potom sunshie a shirl no a potom Jacksie. V zásadě jsem jí napsala, že ať buďto přijde přímo do McDonaldu, nebo bychom si mohly dát sraz ve Vańkovce, ale to strašně záleží na tom, kde hodlají její rodiče parkovat a v kolik chtějí přijet... tedy... s Jacksie se to ještě doladí a zbytek je jasný :original: už jen necelý dva dny!

 

Jo a Jacksie, doprovodíme tě kam bude třeba :-))

 

Tak a teď jdu hledat kde jsem skončila s příspěvky a jdu pokračovat :das:

 

jak jsem říkala, jsi/jste zlatíčko/a :)

 

já vám ještě řeknu, ale možná, že bude lepší, abych došla přímo do toho MC, ať na mě nemusíte zbytečně čekat v nepohodlí :wink2:

 

jinak, ono to sem přijde, napíše to všechno možné a chystá se to odpovídat, ale o tom, jak se dařilo ve středu, to neporeferuje...... :sneaky2:;):wink2:

Edited by Jacksie
Link to comment
Share on other sites

Ah, no... teď koukám, že se tu prosazovalo jít do McDonaldu ve Vaňkovce... což se mně osobně nelíbí - 1. vůbec tam nikde není možný, aby si nás 8 sedlo zároveň a 2. je to tam věčně přecpaný a vůbec na rozhovor totálně nevhodný :boxed: .... napsala jsem Jacksie, zdali by to zkrátka nemohla vymyslet tak, aby se do Vaňkovky kolem dvanácté dostala a pak bychom se tam s ní sešly a přesunuly se společně do toho druhýho McDonaldu (neboj sunshine, je to blízko :naughty: ), protože jak říká Trifi, ta cesta tam je složitější... nicméně teď to záleží na Jacksie, která má ode mě detaily o mém dalším nápadu, který asi jen zase komplikuje celou situaci ( :roftl: ) v PM... :)

 

Pardon za komplikace, ale věřte mi, že v McDonaldu ve Vaňkovce bychom si fakt nepokecaly.

Link to comment
Share on other sites

jak jsem říkala, jsi/jste zlatíčko/a

 

já vám ještě řeknu, ale možná, že bude lepší, abych došla přímo do toho MC, ať na mě nemusíte zbytečně čekat v nepohodlí

 

jinak, ono to sem přijde, napíše to všechno možné a chystá se to odpovídat, ale o tom, jak se dařilo ve středu, to neporeferuje......

 

No, já mám momentálně spíš pocit, že jsem nakopání hodná :roftl: Všichni se vesměs na něčem domluví a já pak přijdu a rcelý to rozbiju :roftl:

 

(Ano, mohla bych se ohánět tím, že jsem jediná Brna znalá, ale .. no ani to není pravda a nebylo by to fér, takže radši pomlčím :naughty: )

 

No a příjmačky dopadly... no.. já ani nevím :roftl: Japonština je epizoda sama o sobě, tak špatně jsem opravdu žádný jiný příjmačky nenapsala, to je na dlouhou historku na sraz :lmfao:

 

Vlastně i ty ostatní, ale ve zkratce:

Angličtina byla poměrně dost těžká, byly tam chytáky a kulturní přehled všeho druhu, který jsem jaksi (i mí další na angličtinu přihlášení kamarádi) postrádala :naughty:

 

Němčinu jsem zvládla za 20 minut z možných 70, což jsem sama doteď nepochopila a nepochopil to evidentně ani nikdo jinej z celé místnosti.. :blink::naughty:

 

No v zásadě to odhaduju: Němčina v kapse, angličtina moožná a japanistika ne. Což je škoda, japanistiku jsem chtěla nejvíc.. :( Ale zase jsem přijata na čínštině, což byla druhá top priorita, takže spokojenost :thumb_yello:

 

O a děkuji za poptání :wub2:

Link to comment
Share on other sites

A ještě abych všem organizačním záležitostem učinila zadost :roftl: Sunshine a shirl pojedou ve 20:20, co ty Trifi? Koukám, že se tu přímo nabízí spoj ve 20:30... :wink2: Terou se ještě bude rozhodovat...

Link to comment
Share on other sites

Awww, já se na vás všechny tak těším, i když některé vůbec neznám! :wub2:

 

Doufám, že je to vzájemné! :roftl:

Kdo by se na tebe netěšil, kočko :das::)

 

Zvlášť když máš v podpisu tak awesome hlášku, která naznačuje, že jsi vzácnost - Mika fan! :biggrin2:

 

Tak mě tak napadá, že Dee v avataru může být zavádějící, třeba si lidi myslí, že jsi to ty :naughty:

 

A taky mě napadá, vzhledem druhé hlášce z tvého podpisu, že tak jak si Noel dělal srandu z Petea, teď bychom si z něj takovou srandu mohly dělat i my :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy