Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

inak teraz som sa musela zasmiat sama nad sebou:roftl:...ked tak pozeram na mojho jeana:blush-anim-cl:, normalne som sa prichytila, ze hladam podobnosti s MIKOM:blush-anim-cl:...:roftl::roftl:...len to by potreboval aspon takych 30 cm na vyske pridat:naughty:...

 

:fisch: mam obednajsiu pauzicku :fisch: tak mozem popustit uzdu fantazii i tymto smerom:teehee:

 

 

4502611501_9946e6abec_o.jpg

 

:thumb_yello:

Třicet centimetrů na výšce a taky na délce vlasů :naughty:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:roftl:

Psací stroj bohužel nemám, jen obyčejný notebook :naughty:

Ale Tereza by strašně chtěla psací stroj k narozkám, tak si ho od ní třeba potom půjčím :teehee:

 

Jinak Muže z Acapulca jsem viděla snad stokrát a miluju to :mf_lustslow:

 

Ano, do čj je to lehčí ... Aby to někdo vydal, to je můj sen, ale nejdřív budu muset někoho přesvědčit :blink:

 

terezka ma pisatelske ambicie?...

 

inak, pisat na klasickom pisacom stroji ma ine caro:blush-anim-cl:...trva to sice niekolkonasobne dlhsie...ale ta atmoska:blush-anim-cl:

 

my mame doma taky hodne historicky exemplar:naughty:...ten je vsak uz nefunkcny...a asi minuly rok jezisko priniesol malej detsky pisaci stroj:wink2:...takze obcas donho tuka ako datel do stromu:naughty:

 

:thumb_yello:...napodobne...milujem jeho filmy...momentalne sa neviem vynadivat na vesele velikonoce...mozno som ujeta, ale lepsi humor som nevidela...tam su take hlasky, ze i ked som to uz videla milionkrat...vzdy idem do slz:roftl:

Link to comment
Share on other sites

terezka ma pisatelske ambicie?...

 

inak, pisat na klasickom pisacom stroji ma ine caro:blush-anim-cl:...trva to sice niekolkonasobne dlhsie...ale ta atmoska:blush-anim-cl:

 

my mame doma taky hodne historicky exemplar:naughty:...ten je vsak uz nefunkcny...a asi minuly rok jezisko priniesol malej detsky pisaci stroj:wink2:...takze obcas donho tuka ako datel do stromu:naughty:

 

:thumb_yello:...napodobne...milujem jeho filmy...momentalne sa neviem vynadivat na vesele velikonoce...mozno som ujeta, ale lepsi humor som nevidela...tam su take hlasky, ze i ked som to uz videla milionkrat...vzdy idem do slz:roftl:

 

To je pravda, psací stroj je něco jiného než počítač... Ale při mojí frekvenci překlepů by to nebylo čitelný :das:

 

Tereza pořád něco píše (povídky, romány, básně... jenom ten román vždycky nějak brzy utne - moc mě pobavil její závěr jednoho z nich: "a stalo se toho ještě mnohem víc, ale to vám všchno vyprávět nebudu." :roftl:), asi to je tím, že je vášnivá čtenářka (od knížek jí nemůžu odtrhnout :teehee:)

 

Belmonda mám taky ráda, a Acapulko je můj NEJ :wink2: Veselé velikonoce jsou taky úžasný :original:

Link to comment
Share on other sites

To je pravda, psací stroj je něco jiného než počítač... Ale při mojí frekvenci překlepů by to nebylo čitelný :das:

 

Tereza pořád něco píše (povídky, romány, básně... jenom ten román vždycky nějak brzy utne - moc mě pobavil její závěr jednoho z nich: "a stalo se toho ještě mnohem víc, ale to vám všchno vyprávět nebudu." :roftl:), asi to je tím, že je vášnivá čtenářka (od knížek jí nemůžu odtrhnout :teehee:)

 

Belmonda mám taky ráda, a Acapulko je můj NEJ Veselé velikonoce jsou taky úžasný

 

 

a v takych situaciach nas zachranuju notebooky:naughty:

 

:roftl::roftl::roftl: kocka jedna, vie sa vynajst:wink2:...pise v cestine? alebo vo french?...niekedy mozes nejaku minibasnicku postnut:blush-anim-cl:...aj ked by bola vo french:wink2:

 

plne chapem, mame to doma...sice este troska viac energie minie na rozluskanie tazsich sloviciek, ale entuziazmus jej nechyba:naughty:

 

vyzera to, ze som sa trafila:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

a v takych situaciach nas zachranuju notebooky:naughty:

 

:roftl::roftl::roftl: kocka jedna, vie sa vynajst:wink2:...pise v cestine? alebo vo french?...niekedy mozes nejaku minibasnicku postnut:blush-anim-cl:...aj ked by bola vo french:wink2:

 

plne chapem, mame to doma...sice este troska viac energie minie na rozluskanie tazsich sloviciek, ale entuziazmus jej nechyba:naughty:

 

vyzera to, ze som sa trafila:biggrin2:

 

Píše česky i francais, něco zkusím najít (jestli dostanu svolení :teehee:)

 

Trefila ses do černého :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Píše česky i francais, něco zkusím najít (jestli dostanu svolení :teehee:)

 

Trefila ses do černého :thumb_yello:

 

:wink2::thumb_yello:...tak snad sa s niecim podeli:wink2:

 

prijemne prekladanie matka zelam...ja utekam v ustrety vybavovaciek:mf_rosetinted:

 

a tout de suite:wink2:

Link to comment
Share on other sites

tak vám přináším roz(h)řešení, holčiny :blush-anim-cl: nemůžeme bohužel vyrazit dříve než okolo 11 h, takže, pokud by to nevadilo, ostravské zástupkyně by se s vámi sešly okolo 13 h už v tom MC (čili, tuším, tady) :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, vidim, ze ste sa rozpisali, ja sprtam na skusku, ktora ma caka v pondelok a vidim to pomerne biedne :sneaky2::naughty:

Vonku konecne svieti slniecko ako naschval, ked som sa neucila tak stale prsalo a velmi sa tesim na zajtra :bye:

Dala som na nabijacku baterku do fotaka, aby sme sa mohli aj zvacnit :)

Link to comment
Share on other sites

inak teraz som sa musela zasmiat sama nad sebou:roftl:...ked tak pozeram na mojho jeana:blush-anim-cl:, normalne som sa prichytila, ze hladam podobnosti s MIKOM:blush-anim-cl:...:roftl::roftl:...len to by potreboval aspon takych 30 cm na vyske pridat:naughty:...

 

:fisch: mam obednajsiu pauzicku :fisch: tak mozem popustit uzdu fantazii i tymto smerom:teehee:

 

 

4502611501_9946e6abec_o.jpg

 

ked uz hovoris o tej podobe s Mikom, tak toto

bola pre mna silna kava. :naughty: Potom som si vsak pozrela ine videa a do tvare je taky brr.. cize podoba sa ale len zdialky :naughty:
Link to comment
Share on other sites

tak vám přináším roz(h)řešení, holčiny :blush-anim-cl: nemůžeme bohužel vyrazit dříve než okolo 11 h, takže, pokud by to nevadilo, ostravské zástupkyně by se s vámi sešly okolo 13 h už v tom MC (čili, tuším, tady) :wink2:

Tak jo :) Jacksie, jestli budete parkovat ve Vaňkovce, tak pravděpodobně (poté co zaparkujete auto a budete hledat cestu ven z Vaňkovky :naughty: ) budete sjíždět dolů po eskalátorech... pokračujte v cestě rovně v prvním patře směrem ven (jestli uvidíte autousové nádraží, jdete špatně, při východu byste se měli ocitnout na můstku směrem k Tescu).. budete pokračovat rovně okolo Tesca, sejdete schody/esklátor dolů a ocitnete se obklopeni hodně vietnamskýma stánkama... nicméně budete pokračovat směrem rovně do podchodu a pujdete pořád rovně, ten podchod se pak trochu stáčí doprava, ale vy nikde nebudete odbočovat a dojdete až na "konec", kde by měl být eskalátor směrem nahoru... tím vyjedete a dostanete se k druhýmu eskalátoru, který taky vyjedete (píšu to proto, že se mezitím dá taky vyjít ven, tak jen aby bylo jasno, ne, že bych si myslela, že jste tak tupí, abyste nepochopili, že z jednoho eskalátoru je třeba přejít na další :lmfao: ) ... no a jak vyjedete tím druhým, ocitnete se venku na ulici (je to Josefská, ale upřímně řečeno nevím, jestli to tam bude někde napsaný) a pujdete doleva.... a po asi necelých 100 metrech se dostanete přímo na hlavní Masarykovu, kde hned uvidíte onen McDonald, ta budova se jmenuje Tres gallos :wink2: ... A je dost možný, že budeme sedět nahoře, takže když nebudem v přízemí, hledat v prvním patře. :thumb_yello: Myslím, že poznat nás opravdu nebude těžký, tlupu šesti barevně vypadjících děvčat zcela jistě nepřehlídneš :teehee: Navíc my si tě určitě všimnem taky :wink2:

 

Ufff :roftl: Doufám, že z toho jde něco pochopit, jak jsme s Trifi říkaly, ta cesta je sice krátká, ale zamotaná jak ďábel :blink: Už teď se moc těším!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, vidim, ze ste sa rozpisali, ja sprtam na skusku, ktora ma caka v pondelok a vidim to pomerne biedne :sneaky2::naughty:

Vonku konecne svieti slniecko ako naschval, ked som sa neucila tak stale prsalo a velmi sa tesim na zajtra :bye:

Dala som na nabijacku baterku do fotaka, aby sme sa mohli aj zvacnit :)

 

To se ještě dotáhne.... v neděli večer :naughty::fisch:

 

Já jsem tak letos zažila plno krásných dní, kdy jsem se musela učit a teď když jsem získala "volnost", tak bylo hnusně.. ale dnešek si vychutnávám... :blush-anim-cl: Doufám, že nám takhle zůstane i zítra, to by bylo úžasný :thumb_yello:

 

Je super, že bereš foťák, doufala jwem, že ho někdo vezme, já sama žádnej nevlastním... :thumb_yello:

 

Taky se moc těším! :original:

Link to comment
Share on other sites

Naše domovnice se vrátila, hip hip hurá

 

 

To čekání na zastávce bude asi větší oříšek než se může zdát :teehee: protože on bohužel zastavuje pokaždé někde jinde :roftl: Buď naproti ťamanům jak je pak přechod k Vaňkovce, nebo uprostřed nádraží, nebo kousek od čekárny... Je to konečná a tak tohle řidiči asi moc neřeší :sneaky2: Takže by asi bylo lepší určit si nějaký pevný bod na tom nádraží, ale tak nechám to na tobě, třeba byste se trefily

 

Můžeš trošku upřesnit co si mám představit pod barevnýma bláznama?

 

Jinak doufám že ještě doteď nehledáš kde jsi skončila

 

Domovnice :lmfao::roftl::thumb_yello:

 

Aha, to je taky fakt :naughty: No v nejhorším čekáme na tom "rohu", tedy u schodů/přechodu k Vańkovce :thumb_yello:

 

No... lidi, kteří jsou oblečeni barevněji než zbytek okolí a vyhlížejí všeobecně sympaticky a pozitivně :shun::naughty:

 

:roftl: Nene.. jen jsem se zakecala se sunshine.. a jedno se sešlo s druhým a k víc odepisování jsem se nedostala :(

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, vidim, ze ste sa rozpisali, ja sprtam na skusku, ktora ma caka v pondelok a vidim to pomerne biedne :sneaky2::naughty:

Vonku konecne svieti slniecko ako naschval, ked som sa neucila tak stale prsalo a velmi sa tesim na zajtra :bye:

Dala som na nabijacku baterku do fotaka, aby sme sa mohli aj zvacnit :)

 

ciao shirl:wink2:...prijemne ucenie zelam:wink2:...predpokladam, ze musis nadbehnut i zajtrajsok:mf_rosetinted:...inak lepsi termin na tu skusku ani nemoze byt:mf_rosetinted:...

 

a koho chces fotit:shocked:

Link to comment
Share on other sites

ked uz hovoris o tej podobe s Mikom, tak toto
bola pre mna silna kava. :naughty: Potom som si vsak pozrela ine videa a do tvare je taky brr.. cize podoba sa ale len zdialky :naughty:

 

preboha:shocked:...ten mladik nema ziadnu spatnu vazbu:shocked:...ale bo ma neskutocne zdrave sebavedomie:mf_rosetinted:...ani nahodou nevyzera ako pokus o napodobnenie MIKU...smiesny pokus...

Link to comment
Share on other sites

Tak jo :) Jacksie, jestli budete parkovat ve Vaňkovce, tak pravděpodobně (poté co zaparkujete auto a budete hledat cestu ven z Vaňkovky :naughty: ) budete sjíždět dolů po eskalátorech... pokračujte v cestě rovně v prvním patře směrem ven (jestli uvidíte autousové nádraží, jdete špatně, při východu byste se měli ocitnout na můstku směrem k Tescu).. budete pokračovat rovně okolo Tesca, sejdete schody/esklátor dolů a ocitnete se obklopeni hodně vietnamskýma stánkama... nicméně budete pokračovat směrem rovně do podchodu a pujdete pořád rovně, ten podchod se pak trochu stáčí doprava, ale vy nikde nebudete odbočovat a dojdete až na "konec", kde by měl být eskalátor směrem nahoru... tím vyjedete a dostanete se k druhýmu eskalátoru, který taky vyjedete (píšu to proto, že se mezitím dá taky vyjít ven, tak jen aby bylo jasno, ne, že bych si myslela, že jste tak tupí, abyste nepochopili, že z jednoho eskalátoru je třeba přejít na další :lmfao: ) ... no a jak vyjedete tím druhým, ocitnete se venku na ulici (je to Josefská, ale upřímně řečeno nevím, jestli to tam bude někde napsaný) a pujdete doleva.... a po asi necelých 100 metrech se dostanete přímo na hlavní Masarykovu, kde hned uvidíte onen McDonald, ta budova se jmenuje Tres gallos :wink2: ... A je dost možný, že budeme sedět nahoře, takže když nebudem v přízemí, hledat v prvním patře. :thumb_yello: Myslím, že poznat nás opravdu nebude těžký, tlupu šesti barevně vypadjících děvčat zcela jistě nepřehlídneš :teehee: Navíc my si tě určitě všimnem taky :wink2:

 

Ufff :roftl: Doufám, že z toho jde něco pochopit, jak jsme s Trifi říkaly, ta cesta je sice krátká, ale zamotaná jak ďábel :blink: Už teď se moc těším!! :)

 

jacksie, tak to mas uplne podrobny manual:wink2:...uz len vytlacit...a priprava je kompletna :fisch:...

Link to comment
Share on other sites

a v takych situaciach nas zachranuju notebooky:naughty:

 

:roftl::roftl::roftl: kocka jedna, vie sa vynajst:wink2:...pise v cestine? alebo vo french?...niekedy mozes nejaku minibasnicku postnut:blush-anim-cl:...aj ked by bola vo french:wink2:

 

plne chapem, mame to doma...sice este troska viac energie minie na rozluskanie tazsich sloviciek, ale entuziazmus jej nechyba:naughty:

 

vyzera to, ze som sa trafila:biggrin2:

 

Tak se svolením ukázka z tvorby mé dcery: jedna česky :wink2:

Začátek

Co bylo dříve - vejce, nebo kuře?

Ani oni to neví

Každý si své myslet může

Kruh je to začarovaný

 

A jedna fr :wink2:

Coeur

Car on ne peut vivre sans qu'on l'a

On en a tous un

En pierre ou en or

Revez d'en avoir un bon

:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Tak jo :-) Jacksie, jestli budete parkovat ve Vaňkovce, tak pravděpodobně (poté co zaparkujete auto a budete hledat cestu ven z Vaňkovky ) budete sjíždět dolů po eskalátorech... pokračujte v cestě rovně v prvním patře směrem ven (jestli uvidíte autousové nádraží, jdete špatně, při východu byste se měli ocitnout na můstku směrem k Tescu).. budete pokračovat rovně okolo Tesca, sejdete schody/esklátor dolů a ocitnete se obklopeni hodně vietnamskýma stánkama... nicméně budete pokračovat směrem rovně do podchodu a pujdete pořád rovně, ten podchod se pak trochu stáčí doprava, ale vy nikde nebudete odbočovat a dojdete až na "konec", kde by měl být eskalátor směrem nahoru... tím vyjedete a dostanete se k druhýmu eskalátoru, který taky vyjedete (píšu to proto, že se mezitím dá taky vyjít ven, tak jen aby bylo jasno, ne, že bych si myslela, že jste tak tupí, abyste nepochopili, že z jednoho eskalátoru je třeba přejít na další) ... no a jak vyjedete tím druhým, ocitnete se venku na ulici (je to Josefská, ale upřímně řečeno nevím, jestli to tam bude někde napsaný) a pujdete doleva.... a po asi necelých 100 metrech se dostanete přímo na hlavní Masarykovu, kde hned uvidíte onen McDonald, ta budova se jmenuje Tres gallos ... A je dost možný, že budeme sedět nahoře, takže když nebudem v přízemí, hledat v prvním patře. :thumb_yello: Myslím, že poznat nás opravdu nebude těžký, tlupu šesti barevně vypadjících děvčat zcela jistě nepřehlídneš Navíc my si tě určitě všimnem taky :wink2:

 

Ufff :roftl: Doufám, že z toho jde něco pochopit, jak jsme s Trifi říkaly, ta cesta je sice krátká, ale zamotaná jak ďábel :blink: Už teď se moc těším!! :-)

 

:naughty: ... děkuju moc :thumb_yello::wink2: doufám, že se teď taťka nerozhodne parkovat na tom druhém... ale říkal, že by se vyznal :)

 

jé, ta budova má španělstký název... :teehee:

 

já se taky těším :group_hug:jsem jenom i trošku nervózní :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

jacksie, tak to mas uplne podrobny manual:wink2:...uz len vytlacit...a priprava je kompletna :fisch:...

Je třeba se postarat o bezpečnou a rychlou dopravu... :teehee:

 

Bonsoir, mademoiselle, comment vas-tu? ....

 

.... přestanu znehodnocovat francoužštinu :roftl: ... a radši tě uvítám hezky česky :)

Link to comment
Share on other sites

jacksie, tak to mas uplne podrobny manual:wink2:...uz len vytlacit...a priprava je kompletna :fisch:...

 

jsem za něj velmi vděčna - už vytisknuto :thumb_yello:

 

no... příprava bude kompletní až budu vědět, co si mám obléct :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Tak se svolením ukázka z tvorby mé dcery: jedna česky :wink2:

Začátek

Co bylo dříve - vejce, nebo kuře?

Ani oni to neví

Každý si své myslet může

Kruh je to začarovaný

 

A jedna fr :wink2:

Coeur

Car on ne peut vivre sans qu'on l'a

On en a tous un

En pierre ou en or

Revez d'en avoir un bon

:wink2:

Ty máš dcerku :shocked: ... Teda.. hlavně proč mě to udivuje - teď mi došlo, že vlastně nemám představu kolik ti je a na fotce vypadáš (samozřejmě v tom nejlepším slova smyslu) velmi mladě :blush-anim-cl:

 

Jinak šikulka :) Té druhé bohužel nerozumím ani s pomocí online překladatele, ale nevadí :)

Link to comment
Share on other sites

preboha:shocked:...ten mladik nema ziadnu spatnu vazbu:shocked:...ale bo ma neskutocne zdrave sebavedomie:mf_rosetinted:...ani nahodou nevyzera ako pokus o napodobnenie MIKU...smiesny pokus...

 

tak nějak... :thumb_yello: a tenhle myslím ještě ten, který o jakékoli inspiraci Mikou mlčí... jednou jsem na MySpace viděla stránku nějakého, který o sobě otevřeně prohlašoval, že je teďužnevímjakánárodnostní odezva na Miku... a bylo to snad ještě... horší :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy