Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

Musím říct, že jsem moc ráda že tě tady mám :blush-anim-cl::wink2:Jinak bych si možná připadala nepatřičně :naughty:

 

hmmmmmm...aspon vies, preco sa citim stale ako cerstva 17-nastka:wink2:...v obklopeni mladych kociek sa inak ani neda:wink2:

 

a nastastie mi moj vek nikdy nedali pocit:wink2:...a ver, ze niektorym by sme uz mohli byt i mamy - sice velmi tesne...ale aspon cisto teoreticky hej:naughty:

 

takze si tu spravne:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a mozme teda ocakavat i deepku:wink2:...len aby som si ich nepomylila s martinkou - tentokrat barunkinou:wink2:...

 

to samozřejmě... vlastně vždycky, když tady v souvislosti se srazem použiju slovo "my", myslím sebe a deppku, ne rodiče :naughty:

to by se mohlo stát? :teehee:

Link to comment
Share on other sites

shirl, planujem vyrazit z PU cca 8.10...to by som mohla byt na stanici o 8.45...bude to stacit?...dufam, ze ide ten autobus priamo zo zeleznicnej stanice...tam planujem nechat auticko...

 

a nebudem ta trapit...pravdepodobne pojdem do tyrkysova:wink2:

 

Bude to 100% stacit, ja planujem prist okolo 8:50. Autobus z domu mi ide 8:20 tak akurat :) Ideme priamo zo stanice :wink2:

Link to comment
Share on other sites

:lmfao: .. jako že mezi davem lidí byste vystřihly něco od Miky a bylo by jasno? :roftl: ... No nápad to špatný není, ale sunshine ke zpěvu nedonutíš ani pod vyhrůžkami.. :roftl: ..

 

Takže si myslím, že spíš hledej podle popisu... a myslím, že najít se opravdu problém nebude :wink2:

 

:roftl::roftl:...barunka:thumb_yello:..ti ide karta...strihnut si medzi davom ludi nieco od miku...som opat zas a znova v krci:roftl:

 

a shirl, ver barunka, ja som jedina ucastnicka koncertu, ktora si ani tam nepospevuje...radsej:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

ja ta spoznam hned:wink2:...shirl, to si bud ista...pri prvom stretku v blave som ani na chvilku nezavahala...ani pri barunke...ani pri rebeke - kocke z part I - znie to ako nejaka cast serialu:roftl:...

 

a spev nedoporucujem:mf_rosetinted:...aspon nie z mojej strany:wink2:...pre istotu...nahodou by si si brno rozmyslela :fisch:...

 

ale mozno takat pozicka by mohla posluzit na identifikaciu:blush-anim-cl:

 

20567223.jpg

 

Přesně tak.. tam to zafungovalo hned... obě na mě mávaly hnedka a to vůbec netušily jak vypadám...

Asi si říkaly, jediná slečna, která vypadá na 16 a zmateně.. :naughty:

 

Jinak jo, je to pomalu jakoby každý thread byla nějaká nová éra :shocked::roftl: .... a Rebeka byla zapomenuta v propadlišti dějin stejně jako první díly filmů s příchodem těch druhých.. :naughty:

 

Teda, takové pózování na autobusové stanici v TN bych chtěla vidět :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

:teehee::thumb_yello: ... už tady trénuju... jenom jsem si neuvědomila, že je venku tma a v pokoji mám rozsvíceno...... :naughty:

 

susedia su mozno prave v amfiku:roftl:...mne stale troska utekaju paty...proste nemam spravny uhol:naughty:

Link to comment
Share on other sites

hmmmmmm...aspon vies, preco sa citim stale ako cerstva 17-nastka:wink2:...v obklopeni mladych kociek sa inak ani neda:wink2:

 

a nastastie mi moj vek nikdy nedali pocit:wink2:...a ver, ze niektorym by sme uz mohli byt i mamy - sice velmi tesne...ale aspon cisto teoreticky hej:naughty:

 

takze si tu spravne:thumb_yello:

 

No mě celá rodina říká, že jsem jak puberťačka (zejména od chvíle co jsem se přidala na MFC:naughty:), takže snad zapadnu :biggrin2:

 

Tím nechci říct, že tu jsou nějaké puberťačky:teehee:

Link to comment
Share on other sites

No teda.. :thumb_yello: A když si vezmu, kolik z toho prospím.. to je vyloženě za dveřmi! :thumb_yello:

 

Je fakt super, jak všem ty spoje přijíždějí v rozsahu půl hodiny... poprvé se pozastavím nad výhodností služeb ČD a všech autobusových společností, kterým hromadně ráda říkám Čakajte Somári Autobus Dojde .... fascinujíci :fisch:

 

Tak ta zkratka ČSAD nemá chybu :roftl: To hodně konkuruje i KFC (Kurňa Fakt Chicken) :biggrin2:

 

Já z toho času prospím tak 4 hodiny, takže ot mám dál za dveřmi :naughty::teehee:

 

 

Takže pokud jsme to pochopila správně, budete čekat u těch schodů kterými se dá přejít ze Zvonařky do Vaňkovky? :)

 

Link to comment
Share on other sites

To víš, v mém věku už je to velmi lichotivé :roftl:

:roftl::doh: ... A jak se dáma ve vaších letech hodlá udržet na koncertě v první řadě, co.. :mf_rosetinted:

 

Prosim tě... :wink2: Víš, že věk je hlavně otázkou pocitu.. :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ále, nic co by stálo za řeč, jenom takový sraz pár budoucích klientů Bohnic, nic co by tě zajímalo :wink2::roftl:

 

Brášulka (:naughty:) není doma takže můj notebook je dnes jenom můůůůj :naughty::teehee:

 

 

 

 

:roftl::roftl:...si si ista:wink2:...zopar klientov bohnic poznam i ja:roftl:

Link to comment
Share on other sites

susedia su mozno prave v amfiku:roftl:...mne stale troska utekaju paty...proste nemam spravny uhol:naughty:

 

naštěstí mám naproti jenom středisko volného času, ve kterém dneska (pravděpodobně) nic nepořádají... ale i tak... musím si zvykat na publikum :naughty: ... mi ta póza jde jenom v ponožkách... a asi na 2 vteřiny :blush-anim-cl:jenom se tady zrovna bavím představou, jak s deppkou vejdeme do MC, postavíme se na nějaké strategické místo, v mém případě zujeme boty a předvedeme tuhle pózu :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Já už jsem se snažila, ale jak už jsem zmiňovala, Terka radši Tokio :shocked:

Budu muset přitvrdit:wink2: Něco ve stylu "budeš poslouchat Miku, nebo máš zaracha!" :das:

:lmfao: ... Většinou s hudebním vkusem dětí nic neuděláš... ale neboj, ona se přes "Tokio" fázi přenese.. jako většina děvčat.. to ti garantuju.. :thumb_yello:

 

Ale ano.. nějaká motivace by neuškodila :teehee: Ale otázka je, nakolik by to zafungovalo :dunno:

Link to comment
Share on other sites

to samozřejmě... vlastně vždycky, když tady v souvislosti se srazem použiju slovo "my", myslím sebe a deppku, ne rodiče :naughty:

to by se mohlo stát? :teehee:

 

 

vsio jasno:wink2:

 

barunkinu matku poznam...a podla toho co som zatial mal moznost pocut o deepke, minimalne tou pestrofarebnostou by mohli byt zamenitelne...zvysok hodnotit zatial nemozem:wink2:

 

zajtra uvidime :fisch:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::doh: ... A jak se dáma ve vaších letech hodlá udržet na koncertě v první řadě, co.. :mf_rosetinted:

 

Prosim tě... :wink2: Víš, že věk je hlavně otázkou pocitu.. :wink2:

 

No snad mi nikdo nepodrazí hůl :das:

 

No jasně, proto jsem tady:naughty:

Link to comment
Share on other sites

:lmfao: ... Většinou s hudebním vkusem dětí nic neuděláš... ale neboj, ona se přes "Tokio" fázi přenese.. jako většina děvčat.. to ti garantuju.. :thumb_yello:

 

Ale ano.. nějaká motivace by neuškodila :teehee: Ale otázka je, nakolik by to zafungovalo :dunno:

 

vždyť já jen nenápadně nabízím :naughty:

 

Naopak já jsem od Terky pochytla to Tokio :aah:

Link to comment
Share on other sites

spravne, zvolila si pedagogicko - vychovny pristup:naughty:...este pridat nejaku stipku motivacie - nieco na styl za kazdou 20 pesnickou tu bude casovy priestor na jedno tokio:roftl:...a mozno to zaberie:roftl:

 

...Anebo ne :teehee:

 

V zásadě mi přijde vtipný pozorovat fanynky Tokio Hotel... pozorovat tu míru, jak dlouho jim to vydrží... a ten zlom, od kterého se začnou tvářit, že s touhle kapelou nikdy němely co dočinění (i když ještě před rokem čekaly před hotelem, jen aby je zahlídly :teehee:) .. nicméně si myslím, že do dvou tří let bude "po srandě" :fisch:

Link to comment
Share on other sites

a teraz trifi hlada texty...urcite...uz ju poznam...piesocnu potvorku jednu malu:naughty:

 

Hey Girl-Du strahlst, wenn Licht auf Dich fällt

-Geb’ für Dich mein letztes Geld

-My whole life im Gepäck, beautiful Pontiac

-Im Notfall doppelt so schnell.

-Bist du auch mal mein Hotel

-Teil’n uns die Jungs, wenn es passt

-Was Du schon alles geseh’n hast.

 

:naughty:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tak tohle je na Pulitzera za místopisnou publicistiku :roftl::roftl:

Taky jsem nechtěla motat do téhle večerní debaty dřívější posty, ale tohle jsem musela :teehee:

 

Třeba to "jestli uvidíte autousové nádraží, jdete špatně" :naughty: to je nádherná perla :roftl:

 

:roftl::doh::roftl: ... Tak si tak říkám, kde tkví ta skrytá genialita/idiocie mého popisu, že na něm nevidím nic speciálního a ostatní jo...

 

Tak hlavně, že jsem pobavila :naughty:

Link to comment
Share on other sites

...Anebo ne :teehee:

 

V zásadě mi přijde vtipný pozorovat fanynky Tokio Hotel... pozorovat tu míru, jak dlouho jim to vydrží... a ten zlom, od kterého se začnou tvářit, že s touhle kapelou nikdy němely co dočinění (i když ještě před rokem čekaly před hotelem, jen aby je zahlídly :teehee:) .. nicméně si myslím, že do dvou tří let bude "po srandě" :fisch:

 

No jen aby, neteř je poslouchá od samého začátku, teď je jí šestnáct a nijak to neochabuje :shocked: Měly byste vidět její pokoj - plakátama vytapetovaný včetně stropu, nábytek s motivy Tokia... Je pravda, že má asi nejchápavější maminku na světě - vozí jí i s kamarádkami na koncerty po celé Evropě, pomáhá jí s výzdobou a úpravou oblečení (to je ta z reklamky :wink2:)

Výsledek - Tereza samozřejmě závidí :mf_rosetinted:

 

Ale musím být objektivní - Terce se líbí hlavně ta muzika, nijak zvlšť nešílí po zpěvácích :wink2:

Edited by martinaP
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy