Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

No mě celá rodina říká, že jsem jak puberťačka (zejména od chvíle co jsem se přidala na MFC:naughty:), takže snad zapadnu :biggrin2:

 

Tím nechci říct, že tu jsou nějaké puberťačky:teehee:

 

povedzme, ze si len zrazu objavila lahkost bytia:roftl:...

 

kazdodennost vsednych dni sa stala farebnou...:blush-anim-cl:...rana citit sviezostou...moznostami, ktore predtym nestali za zmienku:wink2:...vstavas i zaspavas s usmevom...a do snov prichadaju tvoji drahi bez obav:wink2:...

 

:blush-anim-cl:...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

naštěstí mám naproti jenom středisko volného času, ve kterém dneska (pravděpodobně) nic nepořádají... ale i tak... musím si zvykat na publikum :naughty: ... mi ta póza jde jenom v ponožkách... a asi na 2 vteřiny :blush-anim-cl:jenom se tady zrovna bavím představou, jak s deppkou vejdeme do MC, postavíme se na nějaké strategické místo, v mém případě zujeme boty a předvedeme tuhle pózu :teehee:

 

 

tak na ten moment si rozhodne pockam:thumb_yello:

 

cele MC bude patrit vam:naughty:

 

jacksie, tak dobru:wink2: a zajtra dovi:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Musím říct, že jsem moc ráda že tě tady mám :blush-anim-cl::wink2:Jinak bych si možná připadala nepatřičně :naughty:

Ale takovej přístup vůbec nezaujímej :)

Zaprvé si všimni, že jsme vůbec nepoznaly, kolik ti vlastně je... za druhé, i když víme, že jsi o krapet starší než některé z nás, je nám to totálně šuma fuk.... tady je třeba splňovat jen jedno kritérium, aby se člověk cítil patřičně - sympatizovat s Mikou a hlavně mít chuť se zapojit do rozhovoru... :thumb_yello: A ber to takhle - kdysi byla doba, kdy tu moje věková kategorie byla v menšině.. no a co... :wink2:

 

A navíc, všichni, co vedou tohle fórum (celkově MFC), jsou 40+, spíš i víc.. a nikdo tu věk neřeší... :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

povedzme, ze si len zrazu objavila lahkost bytia:roftl:...

 

kazdodennost vsednych dni sa stala farebnou...:blush-anim-cl:...rana citit sviezostou...moznostami, ktore predtym nestali za zmienku:wink2:...vstavas i zaspavas s usmevom...a do snov prichadaju tvoji drahi bez obav:wink2:...

 

:blush-anim-cl:...

 

Jak to víš? :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Ale takovej přístup vůbec nezaujímej :)

Zaprvé si všimni, že jsme vůbec nepoznaly, kolik ti vlastně je... za druhé, i když víme, že jsi o krapet starší než některé z nás, je nám to totálně šuma fuk.... tady je třeba splňovat jen jedno kritérium, aby se člověk cítil patřičně - sympatizovat s Mikou a hlavně mít chuť se zapojit do rozhovoru... :thumb_yello: A ber to takhle - kdysi byla doba, kdy tu moje věková kategorie byla v menšině.. no a co... :wink2:

 

A navíc, všichni, co vedou tohle fórum (celkově MFC), jsou 40+, spíš i víc.. a nikdo tu věk neřeší... :thumb_yello:

 

Vždyť já taky nemůžu říct, že bych kvůli tomu nemohla spát :naughty:

Já se mezi váma cítím dobře, a to je hlavní :wink2:

Link to comment
Share on other sites

neco malinko hej:wink2:

 

neboj s tvojou matkou sme uz o francais debatili vo viedni...to som si nenechala ujst:blush-anim-cl:...zajtra vsak mam pocit, ze sa nam to parlovanie do nasho programu dna uz nejako nevopcha:roftl:

To máš úplnou pravdu... zase jsem se zamyslela nad tím, jak to asi zítra bude fungovat... my bojujeme o slovo i když jsme dvě:roftl: .. A osm... :shocked: Bude to každopádně sranda :biggrin2:

 

A doufám, že se nebudem nějak extra skupinkovat... ale .. no.. však uvidíme, jak se to zítra vyvine :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Hey Girl-Du strahlst, wenn Licht auf Dich fällt

-Geb’ für Dich mein letztes Geld

-My whole life im Gepäck, beautiful Pontiac

-Im Notfall doppelt so schnell.

-Bist du auch mal mein Hotel

-Teil’n uns die Jungs, wenn es passt

-Was Du schon alles geseh’n hast.

 

:naughty:

 

 

 

 

trifi...si ma isnpirovala...po precitani tychto riadkov...proste to tu balim:mf_rosetinted:...a idem hladat spravny fanclub...vlasten MIKA mi uz nema co ponuknut:mf_rosetinted:

 

dakujem, ze si mi otvorila oci:thumb_yello:

 

 

takze, zajtra s najvacsou pravdepodobnostou idem na nejaky zraz do viedne:mf_rosetinted:

 

 

:roftl::roftl::roftl:...pridas sa:wink2:

Link to comment
Share on other sites

To máš úplnou pravdu... zase jsem se zamyslela nad tím, jak to asi zítra bude fungovat... my bojujeme o slovo i když jsme dvě:roftl: .. A osm... :shocked: Bude to každopádně sranda :biggrin2:

 

A doufám, že se nebudem nějak extra skupinkovat... ale .. no.. však uvidíme, jak se to zítra vyvine :wink2:

 

i ja som zvedava:wink2:...bude to show :fisch:...to som si ista:wink2:

Link to comment
Share on other sites

hmmmmmm...aspon vies, preco sa citim stale ako cerstva 17-nastka:wink2:...v obklopeni mladych kociek sa inak ani neda:wink2:

 

a nastastie mi moj vek nikdy nedali pocit:wink2:...a ver, ze niektorym by sme uz mohli byt i mamy - sice velmi tesne...ale aspon cisto teoreticky hej:naughty:

 

takze si tu spravne:thumb_yello:

 

:thumb_yello: Tak to má být! ... Jak jsem říkala... věk je pro mě fakt jen číslo... a v rámci přátelství pro mě nemá žádný význam... a myslím, že to je v zásadě nevyslovené heslo celýho MFC :thumb_yello: Nejvíc mě vždycky dostávají ty členky, které ve svých 60 jezdí po koncertech po celé Evropě...

 

No.. to byste byly dost mladé maminky :roftl: ... no, ale může být, že :dunno:

Link to comment
Share on other sites

to samozřejmě... vlastně vždycky, když tady v souvislosti se srazem použiju slovo "my", myslím sebe a deppku, ne rodiče :naughty:

to by se mohlo stát? :teehee:

To si nemyslím.. Martinka je dost originál... ale značnou barevností jsou spojeny určitě :wink2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl:...barunka:thumb_yello:..ti ide karta...strihnut si medzi davom ludi nieco od miku...som opat zas a znova v krci:roftl:

 

a shirl, ver barunka, ja som jedina ucastnicka koncertu, ktora si ani tam nepospevuje...radsej:mf_rosetinted:

 

:roftl: :roftl: ... "We're not cool, we are freeeeeeeee..." ... a už byste měly celý autobus jen pro sebe :roftl:....

 

(čímž nechci říct, že jste tak špatný zpěvačky, ale to, že tuhle část nemůže dát dobře snad nikdo kromě samotného Miky :naughty: ) ...

 

A já ti pořád říkám, že to je nesmysl :wink2:

Link to comment
Share on other sites

susedia su mozno prave v amfiku:roftl:...mne stale troska utekaju paty...proste nemam spravny uhol:naughty:

Trénuj, trénuj... hodinku, dvě a budeš to mít vypilované...

 

a shirl to zvěční na foťáku :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

trifi...si ma isnpirovala...po precitani tychto riadkov...proste to tu balim...a idem hladat spravny fanclub...vlasten MIKA mi uz nema co ponuknut:mf_rosetinted:

 

dakujem, ze si mi otvorila oci

 

 

takze, zajtra s najvacsou pravdepodobnostou idem na nejaky zraz do viedne

 

 

:roftl:...pridas sa:wink2:

 

:roftl:

Já říkala že podlehneš, takové kvalitní hudbě se prostě nedá odolat :mf_rosetinted::naughty::roftl:

 

 

Pozdravuj zítra ve Vídni :thumb_yello::roftl:

 

Nepřidám se, já jsme věrná Mikovi :mf_rosetinted::naughty:

Link to comment
Share on other sites

No mě celá rodina říká, že jsem jak puberťačka (zejména od chvíle co jsem se přidala na MFC:naughty:), takže snad zapadnu :biggrin2:

 

Tím nechci říct, že tu jsou nějaké puberťačky:teehee:

 

No jo.. to se to někomu kecá, když vůbec neví, v čem tvoje chození na MFC spočívá... fakt si nemyslím, že by to, čemu tvé okolí říká puberťáci vedli dlouhosáhlé diskuze na fórech po večerech.. :naughty:

 

Jinak mě fascinuje, jak se všeobecně "puberťák" vnímá hrozně negativně.. teoreticky je to normální fáze.. a pár z nás by na to teoreticky věk ještě i mělo...

 

ale v zásadě se to vnímá jako emocionálně (a hormonálně) nevyrovnaný, odrzlý jedinec.. sranda :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Tak ta zkratka ČSAD nemá chybu :roftl: To hodně konkuruje i KFC (Kurňa Fakt Chicken) :biggrin2:

 

Já z toho času prospím tak 4 hodiny, takže ot mám dál za dveřmi :naughty::teehee:

 

 

Takže pokud jsme to pochopila správně, budete čekat u těch schodů kterými se dá přejít ze Zvonařky do Vaňkovky? :)

 

Neznáš? :shocked: Aha... hehe, tak to se zase oboustranně rozšířily obzory, já zae neznala Kurňa fakt chicken :roftl: Tak jsem se zase s chutí zasmála :naughty:

 

Tak to já prospím tak víc než dvojnásobek toho co ty :teehee: Stejně ti závidím... ty toho musíš tolik stíhat :)

 

Přesně tak :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

a teraz trifi hlada texty...urcite...uz ju poznam...piesocnu potvorku jednu malu:naughty:

Nejen že hledá... ale už i poslouchá a učí se zpívat.... jen počkej zítra... :roftl:

Link to comment
Share on other sites

takze kocky, i ja sa pridavam so zelanim prijemne stravenej noci:wink2:

 

vzhladom nato, ze mas este coto caka zabezpecit na zajtra pocas mojej nepritomnosti...a ze chcem zajtra vyzerat minimalne tak mlado ako vy:naughty: na dnes sa rozlucim:wink2:

 

vidime sa o par hodin:blush-anim-cl:

 

matka a s tebou budeme aspon v myslienkach:wink2:

 

packo:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

No jo.. to se to někomu kecá, když vůbec neví, v čem tvoje chození na MFC spočívá... fakt si nemyslím, že by to, čemu tvé okolí říká puberťáci vedli dlouhosáhlé diskuze na fórech po večerech.. :naughty:

 

Jinak mě fascinuje, jak se všeobecně "puberťák" vnímá hrozně negativně.. teoreticky je to normální fáze.. a pár z nás by na to teoreticky věk ještě i mělo...

 

ale v zásadě se to vnímá jako emocionálně (a hormonálně) nevyrovnaný, odrzlý jedinec.. sranda :naughty:

 

To bych ale řekla, že je česká specialita :blink:

Tady to tak například většinou není, spíš to prostě označuje období života... A s jistou shovívavostí omlouvá určité výstřelky"či úlety :naughty:

 

Teda ale musí člověk opravdu být ve věku puberťáka :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy