Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vidíš, máme podobné nápady :biggrin2: Taky jsem přemýšlela nad nějakým "reality-dokumentem", určitě by Miku potěšil :biggrin2:

Mohl by se jmenovat třeba Czech&Slovak fans: small in size, big in action :mf_rosetinted::roftl:

 

 

 

pocuj trifi, troska si mi tym nazvom vycarila usmev na tvari...:teehee:...je to totiz hodne popularny slogan so zameranim na povedzme zaujmove aktivity v troska inej oblasti ako je MIKOVA hudba...:teehee:...aj ked pocity mozu byt hodne podobne:blush-anim-cl:

 

takze s tym mottom opatrne:wink2:...

Link to comment
Share on other sites

No vida, už máme předskokana! :teehee:

 

martinka ahoj:wink2:

 

ako to vyzera po ranu vo francii:wink2:

 

fotky poslali kocky i tebe?

 

asi to totiz moze posobit troska zvlastne, ak si ich este nevidela a my im tu venujeme niekolko postov:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

matka, brainstormovali sme brainstormovali:naughty:, ale nejako sme sa k finale neprebrainstormovali:mf_rosetinted:...

pravdepodobobne sme objektivne zhodnotili svoje moznosti a silu:wink2: a hlavne moznost konkurovat urcitym uz spominanym fanatickam z DE:mf_rosetinted:

 

a vsadili sme nato, ze najvacsiu radost mu urobime, ked budeme skvele publikum:wink2:...so vsetkym co ku tomu patri:blush-anim-cl:

 

takze sup sup, trenovat texty...musi nas byt riadne pocut :fisch:...lebo vidiet nas v tom dave a v ziari reflektorov asi nebude:teehee:

 

Já neztrácím naději, že ještě nějakou pecku vymyslíme :wink2:

Vždyť ještě nějaký čas zbývá :wink2:

 

btw, jenom mě se zdá, že Mikovy texty nejsou nijak lehký na zapamatování (a už nemluvím na zazpívání :naughty:) - alespoň některé?

Link to comment
Share on other sites

martinka ahoj:wink2:

 

ako to vyzera po ranu vo francii:wink2:

 

fotky poslali kocky i tebe?

 

asi to totiz moze posobit troska zvlastne, ak si ich este nevidela a my im tu venujeme niekolko postov:mf_rosetinted:

 

Ahoj, zdravím na Slovensko :wink2:

 

Už se pomalu dávám do práce... pomalu ... :blink:

 

O fotky jsem si ještě nestihla napsat, budu moc ráda, když se podělíte :original:

Link to comment
Share on other sites

Já neztrácím naději, že ještě nějakou pecku vymyslíme :wink2:

Vždyť ještě nějaký čas zbývá :wink2:

 

btw, jenom mě se zdá, že Mikovy texty nejsou nijak lehký na zapamatování (a už nemluvím na zazpívání :naughty:) - alespoň některé?

 

:thumb_yello:

 

nemusis si robit vrasky...:wink2:...sam MIKA ma obcas problem spomenut si na text:blush-anim-cl:...zvlast TOY BOY ma vela zakuti:blush-anim-cl:...

 

sice troska odbocim, ale tento ksichtik sa mi rano priplietol do cesty a priam sa mi ho nuka postnut ho sem:biggrin2:...posobi akoby si naozaj nemohol spomenut:roftl:

 

clap.gif

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, zdravím na Slovensko :wink2:

 

Už se pomalu dávám do práce... pomalu ... :blink:

 

O fotky jsem si ještě nestihla napsat, budu moc ráda, když se podělíte :original:

 

 

ta pomalost mi je dnes nejaka povedoma:mf_rosetinted::roftl:...

 

a podaktorym veciam mi tu uz zacina priharat:mf_rosetinted:...

 

ale zasa predsa nic netreba uponahlat a zvlast nie v pondelok rano :fisch:

 

nieco ti poslem:wink2:...aby si vedela, co, resp. kto ta v prahe caka:teehee:...ale je to verejne nesiritelne:wink2:

Link to comment
Share on other sites

ta pomalost mi je dnes nejaka povedoma:mf_rosetinted::roftl:...

 

a podaktorym veciam mi tu uz zacina priharat:mf_rosetinted:...

 

ale zasa predsa nic netreba uponahlat a zvlast nie v pondelok rano :fisch:

 

nieco ti poslem:wink2:...aby si vedela, co, resp. kto ta v prahe caka:teehee:...ale je to verejne nesiritelne:wink2:

 

Dík, ráda se mrknu :wink2:

Link to comment
Share on other sites

kocky, jedno z novsich interview:wink2:...

 

dufam, ze nevadi, ze je francais:biggrin2:....

 

MIKA DANS PARIS MATCH

 

nemusite sa bat, je tam i english version:wink2:...troska som nakukla i do komentarov a vyzera to, ze nasa oblubenkyna zacina mat kopec volneho casu po auguste, resp. dost velke obavy co s volnym casom:roftl:...nie su totiz zatial avizovane ziadne koncerty:mf_rosetinted:...

Link to comment
Share on other sites

kocky, jedno z novsich interview:wink2:...

 

dufam, ze nevadi, ze je francais:biggrin2:....

 

MIKA DANS PARIS MATCH

 

nemusite sa bat, je tam i english version:wink2:...troska som nakukla i do komentarov a vyzera to, ze nasa oblubenkyna zacina mat kopec volneho casu po auguste, resp. dost velke obavy co s volnym casom:roftl:...nie su totiz zatial avizovane ziadne koncerty:mf_rosetinted:...

 

To si musím koupit !!! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ha, off topic, ale jak jsem to viděla, tak jsem si vzpomněla na Shirl! :biggrin2:

 

owl_time__by_simoendli.jpg

 

Není to ona? :roftl:

EDIT: Jako ta sovička o které mluvila, ne Shirl :roftl: Teď mi došlo, že to mohlo vyznít blbě :D

Edited by Martinibaby
Link to comment
Share on other sites

Ahojte,

posledna skuska za mnou, dufam ze uspesne :teehee: Vsetci sme zo zaciatku trpli, ale nastastie prisla ina profesorka a tej to bolo vlastne jedno - co sa dalo som opisala :blush-anim-cl:

A vy ako? Uzivate si slnecne pocasie? :)

Link to comment
Share on other sites

Ha, off topic, ale jak jsem to viděla, tak jsem si vzpomněla na Shirl! :biggrin2:

 

owl_time__by_simoendli.jpg

 

Není to ona? :roftl:

EDIT: Jako ta sovička o které mluvila, ne Shirl :roftl: Teď mi došlo, že to mohlo vyznít blbě :D

 

Je to podobne, len ta sovicka co som chcela ja, mala tie hodiny zakryte kridlami, tak podobne ako ta lienka co mam. :)

Link to comment
Share on other sites

kocky, jedno z novsich interview:wink2:...

 

dufam, ze nevadi, ze je francais:biggrin2:....

 

MIKA DANS PARIS MATCH

 

nemusite sa bat, je tam i english version:wink2:...troska som nakukla i do komentarov a vyzera to, ze nasa oblubenkyna zacina mat kopec volneho casu po auguste, resp. dost velke obavy co s volnym casom:roftl:...nie su totiz zatial avizovane ziadne koncerty:mf_rosetinted:...

 

Dakujem :bye: Poprecitala som a som veru zvedava na tretie a podla jeho slov najlepsie album :)mozno konecne by ho zacali hrat aj SR radia, ich nazory su premenlive ako pocasie

Dufam, ze Mika si aspon troska oddychne od putovania po krajinach, aj ked praca na novom cd mu asi da zabrat. :)

Obavam sa, ze slecna "prenasledovatelka" sa po takej odlmke koncertov....no neprekvapilo by ma, keby potom cestuje za koncertami este viac...

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, zdravím na Slovensko :wink2:

 

Už se pomalu dávám do práce... pomalu ... :blink:

 

O fotky jsem si ještě nestihla napsat, budu moc ráda, když se podělíte :original:

 

Ahoj,

fotky ti mozem poslat, mail na teba mam :)

Link to comment
Share on other sites

matka, fotky sa mi nepodarilo bohuzial poslat, vratilo mi to mail s tym, ze mas plnu schranku. /to uz sa mi tu s niekym stalo/. Mas prosim nejaku inu emailovu adresu, alebo tam nieco povymazavas? :)

Link to comment
Share on other sites

shirl,

 

hlasim prijem kompletnej fotodokumentacie:thumb_yello:...

 

fotky vyzeraju super:thumb_yello:...Barunka a toho MIKU si tam staci domysliet:blush-anim-cl:

 

No, myslim, ze keby tam cez photoshop vlozime nejaku fotku Miku a sedela by tam - ze by to vyzeralo ako original a zavesime to sem...to by boli reakcie, keby sem niekto na tuto debatu zabludil a zbadal to :teehee:este keby je tam napisane den a miesto konania :teehee:

 

Pevne verim, ze este krajsie fotky budeme mat z Prahy :wink2:

Link to comment
Share on other sites

:...lepsie sa dnesok ani zacat neda...si ma uplne dostala...uz sama seba vidim v argentinskej telenovele:roftl:...super:thumb_yello:...kazdopadne podobnost by tu bola, ale asi skor zaujmova/nazorova - fyzicky s mojimi rovnymi vlasmi by sme asi ako sestry neuspeli

 

a este k robbiemu...vzdy ma na nom fascinovala kolko emocii ma v hlase...neskutocne sa s kazdou pesnickou dokaze vyhrat...milujem to...v podstate nemusi mat ani hudbu...on dokaze melodiu vycarit samotnym hlasom a zimomriavky mam uplne vsade:blush-anim-cl:...ked dal elegantnym sposobom zbohom zvysnym clenom kapely bol to myslim pre neho ako zbavenie sa tazitka...viem, ze vela ludi nedavalo sance jeho solovej kariere, ale navrat bol bravurny...freedom od georga michaela nemohlo ani inak dopadnut...

 

a MIKOVI zelam minimalne tak vypredane stadiony ako sa to dari robbiemu...plne mu to prinalezi...hold briti su briti:teehee: trifi, vies, ze u mna ma prim britska pop music:blush-anim-cl:

 

Tak teď jsem asi hodinu hledala, kde jsem skončila s odepisováním a přiznám se, že jsem se solidně zamotala... nakonec jsem skončila u toho, že to bude asi tenhle příspěvek, ale jestli na něj odepisuju podruhé, tak pardon... :blush-anim-cl:

Užijte si různosti mých odpovědí, určitě stojí za to číst, jak na něco odpovídám dvakrát :roftl: ..

 

Každopádně ani fyzická rozlišnost vůbec v telenovelách vůbec nevadí... zakamuflovat se to dá dvěma způsoby:

1) Máte rozlišné otce, akorát o tom nevíte, protože vaše matka vás vychovává sama a tvrdí, že váš otec zemřel, vám pak Doňa Mária prozradí, že vypadáte každá jinak a vám docvakne, že máte každá jiného otce a vydáte se ho hledat.

2) Jedna z vás je rodičům podobná a ta druhá právě ne a je celý život považována za outsidera, ale ta právě odejde z Casa Grande na zkušenou do světa do velkoměsta, kde pracuje jako služebná, ale zamiluje se do ní bohatý José Alvaro.

:naughty:

 

Každopádně mě tohleto filozofování o telenovelách přivedlo k jedné parodii, kterou jsem viděla už dávno, ale nestárne :teehee: :

 

Jinak máš pravdu, že odchod od Take That byl pro Robbieho nejlepší krok celé kariéry :thumb_yello: Oni bez něj i tak fungujou jako úspěšná kapela, zkrátka fungují líp jako rozdílný prvky... no ale fakt je, že je Robbie přredehnal mnooohonásobně :teehee: A je zvláštní, že se mi dokonce Robbieho cover Freedom fakt líbí, často coverům šanci nedávám ..musí něčím zaujmout :-)

 

Myslím, že pro Miku bude těžší se dostat do pozice, kdy bude vyprodávat veliké haly, sice na to talent a plné právo má, jenom mnoho lidí se nedokáže sloučit s tou jeho "výstřednější" osobností a prezencí, barevností, takovým tím elementem hračičkovství, ... zkrátka se všemi těmi věcmi, pro které ho zrovna my obdivujeme...

Ale třeba jednoho dne.... :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

pise sa na ruku? ja som nevedela :blush-anim-cl: tak to tam ideme u o pol 7 :thumb_yello: podla toho co som tu citala sa chysta do prahy dost slusna invazia zahranicnych bab, ktore maju podobne plany ako my, teda stat pod podiom....:naughty: no nech zabudnu, prvy rad je naaass:thumb_yello:

hej myslim tu party po....ak nas tam nepozve...nie nie on nas tam pozve :biggrin2: na nic ine ani nemyslim...kolko ludi tam vlastne zvycajne pozyva? mozno blba otazka, ale ....

 

Pořád se prosazuje teorie "jdeme na půl sedmou"? Zatleskám tomu, kdo mě dokáže vzbudit v tom případě :teehee:

 

Přesně tak... a.. Na první řadu hlavně ať zapomene naše "kámoška" ... teda... ne.. nechci být zlá, ale... je to zkrátka naše... a když zbyde nějaké místo, tak prosím :fisch:

Link to comment
Share on other sites

http://cz.checkinprague.com/prague-hostels-holesovice/

 

sem by sme sa ked tak mohli ubytovat, je to kusok od tesla areny:thumb_yello:

Myslím, že to je přesně ten hostel, kde se ubytovává celá zahraniční sekce...

 

zítra by mělo být jasno, jestli budeme mít zařízeno to ubytování, o kterém jsem mluvila já a když ne, tohle by možná nebylo úplně špatný.. popř. někde jinde, pokud někdo zná :wink2:

Link to comment
Share on other sites

ono asi kazdy tuzi byt priamo pod podiom:blush-anim-cl:...nevidela by som to az dramaticky...ak budeme v pravy cas na pravom mieste bude i prvy rad:thumb_yello:

nie kazdy tam bude predsa z MFC...a zvycajne, ked sa robi MFC poradie byva tak do 50 v mensich lokalitach...v parizi mam pocit presiahlo 100:wink2:...

 

shirl - treba si uvedomit, after party je jedna vec a stretko po koncerte druha...oficialnu afterparty (organizovanu) mal myslim v londyne, v amsterdame a neviem, ci nieco nebolo i teraz v parizi...prispevky su strasne zahmlene tak netusim...ale nemyslim si, ze nieco podobne bude robit v prahe:mf_rosetinted:...realnejsie je to stretko po koncerte a to uz bude len na nas, ci sa nam podari dockat sa ho...preto som spominala, hlavne, aby bolo dobre pocko, aby bol MIKA fit...to vsetko su predpoklady, ze bude ochotny sa nam ist pozdravit:wink2:

 

Ale taky je fakt, že není první řada jako první řada :teehee: Fakt nemám ráda první řadu, když je člověk úplně na kraji... pak stejně nevidíš nic... takže.. chce to ještě někam doprostřed :teehee: Ano, z těchto požadavků neustoupím. Naše místa. Už tam chybí jen ta cedulka "Reservé" :mf_rosetinted::roftl:

 

To je fakt... afterparty se uspořádává jen u speciálních příležitostí.. v Londýně to bylo zakončení celého prvního turné.. v Amsterdamu kdoví proč... snad, že to byla docela velká akce... a další bych čekala na konci druhého turné :wink2: I když on tentokrát nekončí koncerty v Anglii, že? Tak to buďto ještě přidá, nebo mě bude maximálně šokovat a udělá afterparty někde na úplně neočekávaném místě :shocked:

Mika zatím vynechal M&G jen jednou a to byla sněhová vánice... vyjde za každých okolností, ale pravda je, že to, jak dlouho pobude a k čemu svolí, je na podmínkách, přesně tak jak říkáš :)

Link to comment
Share on other sites

No nejako sme sa nepochopili, co som mala na mysli.

Ked sme boli na koncerte v bratislave na ramstein, tak tam nas pozvali na after party, alebo nebola to nijaka oslava, ale take posedenie, pokecanie,popodpisovanie, pofotenie..atd....Prepac, ze som sa nevyjadrila jasne. :confused: Toto som mala aj ja na mysli. A tam sme sa dostali 10 bab, pri vstupe nam davali taku karticku VIP, aby potom vedeli, kto kde..neviem ale podla akeho kriteria nas vyberali :biggrin2:

 

Ale co... na Rammsteinech? :thumb_yello: Taky bych si dala říct :) ... A s kterým z nich si pokecala? Vůbec si nedokážu představit, jací jsou v realitě :naughty:

 

Jinak co myslíš, že jak vás vybrali... vytipovali, které kočky by se kapele mohly líbit :thumb_yello: Běžná praxe :fisch:

Link to comment
Share on other sites

ok naladime radio impuls a budeme pocuvat :biggrin2: alebo nejaku inu cesku stanicu :thumb_yello: Nemame nejaku protekciu ze sme na tomto fanklube?:biggrin2: no hej staci aj fotka, a aby sa na mna usmial (uz len z toho budem v kolenach :mf_lustslow: ) a prehodenie par slov....co je LG/BG ?

 

Brrrrr... za to by mi poslouchání českých rádií nestálo :roftl: ... Stejně to člověk nemá šanci vyhrát :mf_rosetinted: A meet a greet bude tak jako tak :teehee:

 

Škoda, že coby členové fanklubu nemáme nějaká privilegia.. :teehee: .. Ale faktem je, že to členství je taky zadarmo, přidat se může kdo chce... takhle by si pak výhody nárokoval úplně každej :teehee: Ono je už asi dostatečné privilegium pro nás to, že díky fóru víme, jak koncerty fungujou :)

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že to je přesně ten hostel, kde se ubytovává celá zahraniční sekce...

 

zítra by mělo být jasno, jestli budeme mít zařízeno to ubytování, o kterém jsem mluvila já a když ne, tohle by možná nebylo úplně špatný.. popř. někde jinde, pokud někdo zná :wink2:

 

 

Barunka dakujem, ze to ubytovanie takto vybavujes :flowers2:

 

Myslim, ze ten hotel v odkaze je uz na "nas" termin plne obsadeny. Hmm, no to som teda objavila aspon strategicku poziciu ostatnych fanyniek. :teehee: Myslim, ze ak budu ubytovane tu, nebudu mat problem byt pred arenou rano velmi skoro. Musim sa priznat, myslela som si, ze ked tam budeme uz okolo tej pol 7 - budeme medzi prvymi, ale po objasneni niektorych veci na zraze som vypustila "ruzove predstavy" z hlavy.

 

http://www.prahainfo.cz/encyklopedie/Ubytovna+Amaco

 

Nasla som len tuto ubytovnu, ktora je odtial cca 200m. Ale neviem "co je to zac"...

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

trifi, dovolim si ta upresnit...

 

... nazpívání cédéčka Mikových písní MNOU:mf_rosetinted:...t.j. zaruka nezabudnutelneho zazitku:roftl:

 

:naughty: Celý nápad s CD bych nechala "taktně vyšumět do ztracena" :naughty:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy