Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

Fotecky od teba ako inak za hviezdu :thumb_yello:

Mne ten posledny pripomina scenu z jedneho hororu, SAW, ale neviem kolkatka to bola, tusim SAW II :teehee: U mna favorizuje treti :thumb_yello: Tie jeho pozy, on ma snad telo z gumy :naughty:

Hehe, to je fakt, jako ze Saw... ale teda tvorové ze Saw dobrovolně utíkající do Mikova světa plného lízátek, balónků a hraček zní docela tragikomicky :naughty:

 

No... na tom tělu z gumy něco bude... asi má nějakou smlouvu s Orbitem... on jim nazpíval písničku... kdoví, co pro něj za to udělali oni :teehee: ale ta gumovost se jim podařila dokonale :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

no, mně by se zase moc nelíbilo, kdyby se až moc zaplnila... bylo by super, kdyby to bylo takové komornější... :teehee: ale vím, že si to představuju jako Hurvínek válku :naughty: just let me dream :teehee:

ale myslím, že o zaplnění si nemusíme dělat velké starosti, poslední dny ty lístky docela ubývají :)to zase děsí mě :naughty:

Jacksie, jsme na tom stejně.... tak se z toho snu nebudeme budit...

 

a neboj, bude to komorní session v obýváku... Tesla aréna se to jmenuje jen náhodou.. to jen proto, že... tam někdo v tom obýváku má televizi Tesla a arena.. protože je to zkrátka místo na setkávání :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

:naughty: tak to je fajné! asi se tím inspiruju... :naughty:

Fajné :roftl: Vy to fakt používáte? Já myslela, že to patří už jen k tomu nejklišoidnějšímu obrazu Ostraváka :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Mimo reci, moja dnesna skuska je za C.... Vsetko prebiehalo ok a na konci ma pan ing. tak krasne potopil, ako papierovu lodku na mori.... :( Taku zakernu otazku mi polozil, ze som nevedela ani makke f a hned uz aj pisal do indexu C, miesto planovaneho A.... :sneaky2:

Aaaha.. to odpovídá moji přechozí otázku. Jaj.. :( To je nejhorší, když se tohle stane... ale co, máš zkoušku z krku a hurá směrem k prázdninám :wink2: Pomalu ale jistě :)

Link to comment
Share on other sites

:roftl: ... přesně tak :naughty: ale já se musím přiznat, že jsem ji nenápadně převzala od Michaela Jacksona :blush-anim-cl::naughty:

A ty jsi nebyla jeho choreografka? A já myslela, že to měl Michael od tebe... jsem zmatená :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ta poslední opravdu neskutečná je... ale jenom co se Miky týče... ten havajský prasovězeň mě fakt děsí :shocked:

 

Tohle potkat v noci na ulici, pokládám peněženku a zdrhám :blink:

 

Havajský prasovězeň je naprosto geniální slovní spojení :roftl::roftl::roftl::roftl:

 

Myslím že navrhnu Míšovi, abychom tak přejmenovali naši kapelu, když chtěli českej název :roftl::roftl::roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

...A já jen doplním že originál Cola-Cola je taktéž velmi vhodná k pročištění toalety či k rozpuštění nepotřebných věcí jako žiletky apod. :naughty::teehee:

 

Když si člověk uvědomí co všechno Coca-Cola dovede, není divu že kompletní složení je tak tajné :naughty:

 

:roftl: Oboje už jsi zkoušela?

 

Spíš když tohle člověk ví, tak je divu, že to pijeme :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Pravda, na SK fóru jsem o tom asi moc nemluvila, ale když jsem ještě chodila na české, bylo to tam o mě hodně známo :teehee: (Jacksie může potvrdit... :teehee:)

 

Jojo, Star Wars a vůbec fantasy celkově (a film obecně :naughty:) je moje slabost :blush-anim-cl:

 

Tak držím pěsti ať ti tahle psychóza co nejdýl vydrží :naughty::thumb_yello:

 

 

Otázka je, jestli je psychóza ještě zdravou mírou fanouškovství.. já osobně se radši označuju jako "nadšenec"... zní to líp :fisch::naughty:

Link to comment
Share on other sites

bžunda:shocked:...waw...tak to som nikdy nepocula:naughty:...ale dobre...len neviem to ani vyslovit...nejako sa mi pritom jazyk lame:teehee:

 

mozme si dat live lekciu pocas nasho stretka:naughty:

Ajé, "máškrtka" deja vú :naughty:

 

Note to self: Musíme v Praze naučit sunshine, jak se vysloví správně bžunda... já to používám poměrně často.. :) Překvapuje mě, žes to neslyšela.. ale fakt je, že to asi není něco, co by slyšel člověk běžně...

 

Máš nějaké zamotané slovenské slovo pro nás? :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

jacksie...musis dat nejaku tazsiu otazku:naughty:...my co mame napozeraneho MJ ani troska sme sa nezapotili:teehee:...kazdopadne skvela poza...by som sa zabavila, keby MIKA prisiel i s moonwalkom :teehee:...to by som myslim asi nezvladla:roftl:

 

a nieco pre teba:wink2:...velmi sa mi tu paci:blush-anim-cl:

 

michael-jackson.jpg

 

a teda dobre, pridam i zdroj inspiracie:wink2:...podobnost cisto nahodna:teehee:

 

Michael+Jackson.png

 

Myslím, že to musí být jasný i těm, který Michaela viděli tak dvakrát (i když otázkou je, jestli je vůbec na světě někdo takový :fisch: )

 

jeho taneční kreace už nikdo nepředčí.. :)

Link to comment
Share on other sites

Havajský prasovězeň je naprosto geniální slovní spojení :roftl::roftl:

 

Myslím že navrhnu Míšovi, abychom tak přejmenovali naši kapelu, když chtěli českej název :roftl::roftl::roftl::roftl:

:roftl: Ooo, jsem ráda, že se ti líbí :naughty::)

 

Dostanu z toho nějaké provize/zmínky v interviews/výhody? :mf_rosetinted::das:

 

:lmfao: "A teď vám Havajský prasovězeň přijde zahrát svůj největší hit Peterka!"

Link to comment
Share on other sites

shirl, viem viem cerveny diplom nie je na zahodenie mne nan akurat tak doma pada prach ana tej bordovej sa dobre vyjima:naughty:...ale C nie je zasa az tak zle...co je to 2?...my sme pocas studia mali klasicku stupnicu 1, 1-, 2, 2-...tak teraz neviem, ci som si spravne odvodila C:wink2:...

 

pravdepodobne uz viacerym chyba slniecko...tak sa potrebuju vybit niekde inde...a studaci su idealna prilezitost:wink2:

A tenhle koloběh života funguje už celá staletí... :fisch: Bohužel :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

a este, aby som nezabudla...dnes tu mame dovod i na oslavu:wink2:...takze frog.teerez vsetko naj ku tvojem dnesnej krasnej 17-tke :flowers2:

 

pozyvam ta na drink:wink2:

 

img-thing?.out=jpg&size=l&tid=15291256

Tak tu bych si teď zcela rozhodně dala :)

Link to comment
Share on other sites

jasně, to bylo jenom rozehřívací kolo :naughty: ale moonwalk... no... ale s tréninkem... můžeme mu to navrhnout :biggrin2:

 

jee, děkuju, mám ráda fotky z období, kdy byl Michael ještě (relativně) zdravý a v pořádku, usměvavý, neutrápený, plný života a lásky...... :wub2:

 

je úplně úžasné, jak velkým je Michael pro Miku hrdinou a zdrojem inspirace... ach, ti moji Michaelové :wub2::wub2:

 

:naughty: Moonwalk je věc talentu, ale dá se naučit, fakt že jo :wink2: V srpnu jsem byla v Německu a k příležitosti jedné akce se naše skupinka (která zahrnovala Čechy, Kanaďany, Palestince a Uganďany) domluvila, že uděláme taneční vystoupení a jako doprovodnou písničku jsme zvolili Billie Jean... a ke konci sestavy jsme dělali "freestyle", tzn. každý z nás měl udělat svůj nejlepší jacksonovský pohyb .. :naughty: .. No a jednou jeden z Kanaďanů zkusil moonwalk a to vám bylo tak dokonalý... tak jsem mu říkala, jak se to proboha naučil a on "Já nevím, to nějak samo" :naughty: Nicméně nás to pak učil.... a musím říct, že je to vesměs fakt o technice :) Takže by to zvládl určitě i Mika, když to do určité míry zvládám i já :teehee:

 

Moje řeč, vidět Michaela v tomhletom období je jedna radost.. :)

Link to comment
Share on other sites

no ja dufam ze ma moja mama pusti do Prahy:D ja neviem niekedy o svojich rodicoch silne pochybujem:D

myslia si, ze shirl je uchyl a chce ma znasilnit:D

bozeee...no uz len mna by chcel daky uchyl:D uz len na mika forum by si dosiel hladat svoje obete....:blink:

Tak je to poměrně vtipná představa, ale vážně - nikdy nemůžeš vědět, kdo je za obrazovkou. Nikdy. Ať už se zdá být jaký chce.

Link to comment
Share on other sites

jezis ale ja nemozem za to ze su vadni:D

ach....boze

a este sa bojim ze mi z brigady neposlu peniaze..lebo som nepisala krabice..ze kolko som urobila:D:D ale vsak t oje od hodiny platene...kriste ja neviem....mam strach:D

mam mozole na rukach..a oni mi urcite nezaplatia:D

 

Pořiďte si výkladový slovník slovenštiny, drahá, u slova "vadný" definicí nebude "rodiče, kteří se bojí o svou dceru" :wink2:

 

A peníze nakonec poslali?

Link to comment
Share on other sites

Stupnica sa nezmenila, mam to za 2. Mne sa nejedna o znamky, len ma nahnevalo ze ma takto potopil, kdezto inym daval A v podstate zadarmo ( za 2-3 vety. Neprehanam, naozaj).

Cerveny diplom, by bol mozno pekny, ale zasa nad knihami tolko nesedim.:teehee: Nuz, ide sa dalej, za tyzden sa budem zasa potit s perom v ruke :naughty:

Je červený diplom vůbec k něčemu? Pomůže to k něčemu? :dunno:

Link to comment
Share on other sites

ok dakujem:D lebo vyzera to, ze to bude potrebne:D

stale hovoria..ze aka som naivna a neviem co:D jezis oni nechapu...

ze sem by si uchyl svoje obete nesiel hladat..boze..ved to je uplne odveci:D

 

boze...nemam uplne genialny avatar?:D

 

Víš.. někdy je lepší "to start with the man in the mirror", když si dovolím citovat Michaela. :wink2:

 

Rodiče prostě mají strach, je to normální. Neví, s kým tě tam pouští.

 

To je levitující toast s ležatou trojkou?

Link to comment
Share on other sites

tak na moonwalk si pockame spolocne:wink2: a mozes mu pomoct s choreografiou:teehee:

 

tak tak...MJ este pred tym vsetkym...

 

i ja mam tch michaelov nejako vela:blush-anim-cl:....dokonca i hugh je hugh michael jackman:wub2:

 

Jacksie nás to všechny naučí pořádně :mf_rosetinted::)

 

Hutchence.. :)

 

A samozřejmě, Barunka Michael ....ová :wink2:

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

shirl, hod to za hlavu...na buduce budes ty medzi tymi stastnejsimi:wink2:...ved sme sa tu uz bavili, ze vyska je hlavne o stasti...bohuzial:mf_rosetinted:

Kdyby jen výška.. všechny testy na všech školách :sneaky2: A ano, to je výstižné - bohužel :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

zeby sa i zo mna vyklul nejaky ten sexualny maniak:roftl:...tak max asexual:roftl:

 

shirl, maminu mozes len ukludnit, ked by jej bolo malo, mozem sa jej prist ukazat do maxu:teehee:...s mojimi telesnymi proporciami by som mala problem ublizit komarovi:naughty:

 

a hlasenie budeme podavat vsetky:wink2:...a vlastne v brne priberieme nasu cz cast vypravy :fisch:

 

Úchylný asexuální maniak z PU... se silnou tendencí k mikaholismu... rodiče, zamkněte své děti... děti, zamkněte své rodiče... sunshine se blíží :mf_rosetinted:

 

Hlášení je už klasika mých výletů, můžeme psát organizovaně :roftl: :roftl:

Link to comment
Share on other sites

myslim, ze uz nasas cesta do Prahy bude zazitok :wink2: Nie, ona je len rozladena z toho, ze idem niekam s niekym, koho som este ani nevidela. Ale po stretku, ked budeme mat presnejsie plany, kde v Brne prespime atd. tak bude pokojnejsia :)

Cesta bude stoprocentně utíkat hodně rychle...kvůli věčným diskuzím... :wink2:

i když otázka je, jestli ji budeme mít společnou... asi spíš ne.... vidím to na dvě skupinky podle spojů... ale to se ještě vyřeší... :)

Link to comment
Share on other sites

:naughty: ... samozřejmě, já jsem přece odborník na slovo vzatý :mf_rosetinted:

 

ty jo, další Michael do sbírky! :naughty: ale mě zase celkově v životě "pronásledují" eMka :blink::)

 

znáš/te Michaela Bublé? :)

 

Další nějaká významná eMka? :wink2:

 

Znám :) Ráda si ho poslechnu, je to takový pohodový... ale není to úplně nějakej top oblíbenec... ale jo, je fajn :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy