Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

:roftl::roftl:

 

po piercovom S.O.S. som chvilku koketovala i ja so spevackou drahou...ale iba chvilku:roftl:...kym sa mi prestal mozog smiat:naughty:

 

inak krasny podvecer zelam:wink2:

 

:roftl: Když může on, můžeš i ty, doopravdy :roftl: Dnes už na zpěvu fakt nesejde :dunno:

 

Tobě taky... :wink2: ... Za chvíli ale budu muset zrovna odejít... :doh: Ale zkusím ještě pár minutek ukrást :fisch:

 

"Trochu" jsem se tu rozepsala a zapomněla na čas... :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No na noc z neděle na pondělí ubytování nepotřebujete, to táboříme před arénou, ne? :naughty::biggrin2:

 

A z pondělí na úterý vlastně taky ne, tu trávíme s Mikou! :wub2::roftl:

 

:roftl::roftl:...tak teraz si ma naozaj rozosmiala:thumb_yello:

 

teraz neviem, ci mi je viac vtipna predstava mna ako taborim alebo MIKU ako travi noc po koncerte s nami:roftl:

 

matka, ale zvlast ta druha noc vyzera viac nez lakavo:blush-anim-cl::wub2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: Když může on, můžeš i ty, doopravdy :roftl: Dnes už na zpěvu fakt nesejde :dunno:

 

Tobě taky... :wink2: ... Za chvíli ale budu muset zrovna odejít... :doh: Ale zkusím ještě pár minutek ukrást :fisch:

 

"Trochu" jsem se tu rozepsala a zapomněla na čas... :blush-anim-cl:

 

ved prave:teehee:

 

neboj, i ja som len odskocila...vonku ma caka este kopec prace - to vies zahrada je zahrada:mf_rosetinted:...a tie horucavy davaju zabrat naozaj vsetkemu zivemu...

 

som rada, ze som ta zastihla:wink2:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:

 

barunka, si nesklamala:thumb_yello:...:huglove:

 

dufam, ze je to ubytovna a nie nejake stany:naughty:

 

pochopila som spravne, ze ti mame poslat potrebne udaje:wink2:

 

a je to moc daleko od miesta cinu?

 

Jsem ráda, že můžu pomoct, když to pujde :wink2: ...

 

:roftl: Nene... je to normálně ubytovna, očekávat se dá starší nábytek, zato čisto, základní vybavení a vlastní koupelna/WC :wink2:

 

U tebe stačí jenom to číslo občanky, ale ano.. v zásadě je třeba u ostatních, aby to poslali :) Ale nechtěla jsem to ještě říkat, protože nevím, jestli se teda 100% shodneme na téhle ubytovně, třeba má někdo lepší nápad :wink2:

 

No, nejblíž to není, jede se to asi hodinku (v noci - ve dne míň) ... ale tak... za ty peníze :fisch:

Link to comment
Share on other sites

ved prave:teehee:

 

neboj, i ja som len odskocila...vonku ma caka este kopec prace - to vies zahrada je zahrada:mf_rosetinted:...a tie horucavy davaju zabrat naozaj vsetkemu zivemu...

 

som rada, ze som ta zastihla:wink2:

 

Aje... já ani nevím, jak máte velkou zahrádku, tu jsem neviděla... ale zabrat dá i nějaká maličká :wink2: Nechtělo by se mi... :teehee: obdiv, obdiv :wink2:

 

Nápodobně! :) Doufám, že až tu budeš mít víc času, že se prokoušeš salvou mých příspěvků :das:

Link to comment
Share on other sites

No na noc z neděle na pondělí ubytování nepotřebujete, to táboříme před arénou, ne? :naughty::biggrin2:

 

A z pondělí na úterý vlastně taky ne, tu trávíme s Mikou! :wub2::roftl:

:roftl: Geniální :roftl: :roftl:

 

akorát myslím, že s tábořením před halou bychom už se během koncertu neudržely na nohách :fisch:

 

Už jsi tu druhou noc domluvila s manažerem? :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Jsem ráda, že můžu pomoct, když to pujde :wink2: ...

 

:roftl: Nene... je to normálně ubytovna, očekávat se dá starší nábytek, zato čisto, základní vybavení a vlastní koupelna/WC :wink2:

 

U tebe stačí jenom to číslo občanky, ale ano.. v zásadě je třeba u ostatních, aby to poslali :) Ale nechtěla jsem to ještě říkat, protože nevím, jestli se teda 100% shodneme na téhle ubytovně, třeba má někdo lepší nápad :wink2:

 

No, nejblíž to není, jede se to asi hodinku (v noci - ve dne míň) ... ale tak... za ty peníze :fisch:

 

jasne, treba, aby sa vyjadrili i ostatne kocky:wink2:...hlavne músime mat istotu, ze budeme mat kde prenocovat :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Aje... já ani nevím, jak máte velkou zahrádku, tu jsem neviděla... ale zabrat dá i nějaká maličká :wink2: Nechtělo by se mi... :teehee: obdiv, obdiv :wink2:

 

Nápodobně! :) Doufám, že až tu budeš mít víc času, že se prokoušeš salvou mých příspěvků :das:

 

nie je to nic extra velke, ale na udrzbu az moc...a hlavne na mna pri tych vsetkych aktivitach:mf_rosetinted:...ale, co som si vymyslela to mam :fisch:...kazdopadne vyzera nadherne...:blush-anim-cl:

 

po cokoladke v TN mozes prist nakuknut:wink2:

Link to comment
Share on other sites

jasne, treba, aby sa vyjadrili i ostatne kocky:wink2:...hlavne músime mat istotu, ze budeme mat kde prenocovat :fisch:

Právě :)

 

Ještě vám všem v hromadné PMce (:roftl: :roftl:) pošlu adresu ubytovny.. nechce se mi to dávat sem :wink2:

Link to comment
Share on other sites

nie je to nic extra velke, ale na udrzbu az moc...a hlavne na mna pri tych vsetkych aktivitach:mf_rosetinted:...ale, co som si vymyslela to mam :fisch:...kazdopadne vyzera nadherne...:blush-anim-cl:

 

po cokoladke v TN mozes prist nakuknut:wink2:

Tomu věřím :thumb_yello: ... Vždycky je lepší mít víc aktivit než se nudit... a věřím, že zvládáš... a ještě ze sebe člověk má dobrý pocit, když to zvládne :wink2:

 

Zkolauduju velmi ráda... :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Slíbila jsem vám "dark" S Club a jakkoliv se tohle sousloví může zdát směšné a nemožné, snad vás song příznačně pojmenovaný In Too Deep (...) přesvědčí. Autorem je sám člen skupiny a pro mě je tohle v jistém významu slova nejsilnější píseň co znám. Její název je pro mě děsivě přesný.

 

 

A pro Sunshine jako bonus píseň Sunshine :mf_rosetinted: s krátkým ale perfektním intrem ála koncert na kterém jsem byla :blush-anim-cl:

 

 

 

 

trifi, dakujem :blush-anim-cl:...zvlast tie dazdniky na zaciatku sa mi zdaju nejako povedome:teehee:

 

nemohli sme ta niekde zahliadnut v dave...teda konkretne priamo pred podiom:wink2:

Link to comment
Share on other sites

ja vim...:wink2:

Já jsem vůbec taková žertovná, co se slovních spojení týče. Jedno včera pobavilo Martinku natolik, že už chtěla navrhovat své kapele, aby se tak pojmenovali. :fisch:

 

Já se pomalu odeberu, neb se musím nachystat na jakousi party (:roftl: Ano, čtete správně - Barunka jde ve svých téměř 19 letech poprvé na party ve svém vlastním městě :naughty: )

 

Tak hodně štěstí se zahrádkou :wink2:

 

Ale ještě mi pověz, jak se ti posledních pár dní daří :) A co malá?

 

Já už začínám mít solidní absťák po srazu, nebýt koncertu v Praze, už bych plánovala nějaký jiný :teehee:

 

Taky jsme s kámoškou dneska vymyslely, že pojedeme na týden do Říma...:blush-anim-cl: tak se už teď strašně tšěím, i když ještě nic není jistý :naughty:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: Geniální :roftl: :roftl:

 

akorát myslím, že s tábořením před halou bychom už se během koncertu neudržely na nohách :fisch:

 

Už jsi tu druhou noc domluvila s manažerem? :mf_rosetinted:

 

Asi by to bylo náročný :das:

Ale kdž se zas vrátím k neteři Tokiačce, tak ty to dělaj běžně a zvládaj :teehee:

 

Prosím tě, s manažerem? Já komunikuju pouze přímo s Mistrem! :glasses3:

Link to comment
Share on other sites

Vskutku byla.. a byla moc dobrá :teehee: Teď bych si asi taky dala říct... :wink2: (I když pravda je, že v tomhle vedru by spíš bodla zmrzka :fisch: ) .. už se těším, až zajdeme na čokoládu v TN :wink2: ..

 

Zrovna dnes som na jednej bola - skusala som horkomliecnu s jahodami. Kamaratka spravila najtazsiu skusku - studuje veterinu, tak sme to boli "oslavit". :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Pujdeš do toho? :wink2:

 

 

Chcela by som vidiet koncert uplne cely, naozaj si to vychutnat, ked tam idem prvy krat. Keby sme nahodou mali nejake vyssie-horsie cisla a vedeli by sme, ze sa dostaneme sice k podiu, ale niekam na stranu, kde je zly vyhlad, alebo do nejakej tretej rady, tak by som to mozno zvazovala. (ale len vtedy, keby ide aj niekto z vas, sama by som sa neodvazila :wink2: )

 

Cisto hypoteticky - viete si predstavit, ze by sme tam isli vsetky? Ziadne zahranicne fanynky? :naughty:

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Ahojte,

tak teda prispievam a mozno v tomto druhom kole ziskam nejaky titul :teehee:.

Zdravim vsetkych "novych" aj "starych" vo fanklube !

 

... a okrem pozdravu mam otazocku - chysta sa niekto z vas prispiet na to spolocne video k Mikovym narodeninam? ja by som velmi rada (len sa musim zamaskovat, to by v praci asi nezobrali vsetci s humorom :naughty:

 

srdecne vas zdravim a idem si opat nieco pustit, napriklad Dr. John, uz mam abstak :naughty::wink2:

 

Cau

 

Beata

Link to comment
Share on other sites

Ahojte,

tak teda prispievam a mozno v tomto druhom kole ziskam nejaky titul .:teehee:

Zdravim vsetkych "novych" aj "starych" vo fanklube !:thumb_yello:

 

... a okrem pozdravu mam otazocku - chysta sa niekto z vas prispiet na to spolocne video k Mikovym narodeninam? ja by som velmi rada (len sa musim zamaskovat, to by v praci asi nezobrali vsetci s humorom ):mf_rosetinted::naughty:

 

srdecne vas zdravim a idem si opat nieco pustit, napriklad Dr. John, uz mam abstak :wink2:

 

Cau

 

Beata

 

 

 

Well, well, we've finally made it.... :punk:

After more than 5000 posts in part one, we're finally opening part 2! :original:

 

516.gif

 

The new chapter begins :)!

 

I just want everyone to know, that even though this is a czech and slovak thread, you can always chat here, even if you're not czech or slovak, you are more than welcome! :wink2: (We're even giving honorary czech/slovak titles! :-D Right, Liz? :biggrin2: )

 

We love chatting with anyone :thumb_yello:

 

Sweet memories... part 1: http://www.mikafanclub.com/forums/showthread.php?t=10413

Link to comment
Share on other sites

Abstaky :naughty: Dobre som zasmiala. :roftl:

Mozno bude taka zufala, ze nakupi vsetko co sa bude dat v e-shope, aby nazbierala potrebny pocet bodov a mohla mat sukromny koncert :roftl:Ked uz nebude cestovat, tak nieco usetri a moze to vyuzit inak A potom tu poda recenziu a bude googlit nase reakcie, aby mala istotu, ze si to kazdy precital :naughty:

 

Vies teraz ma tak napadlo, ze vlastne ani pocas mojho pobytu vo Svajciarsku som nezacula v radiu, ze by hrali nejaku jeho pesnicku zato lady gaga hrali minimalne 5x do dna :winksmiley02:

 

shirl:thumb_yello:...prijemna predstava :naughty:...e-shop bude vypredany...iank sa divim, ze ju to este nenapadlo :fisch:

 

to mozno barunka posielala lobing za lady gagu

:naughty: a na MIKU sa nedostalo:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Hodili by sme mu nase tricka k noham. (to by si mohla obliect potom cela jeho band, ved by ich bolo dost) :teehee:

 

přesně tak jsem to myslela :biggrin2:

 

To by možná bylo i dost originální ne? :das:

 

a co tak hodit sa mu v trickach k noham:roftl::roftl:...srandujem :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Náááhodou...

 

Já poslouchám Rammstein taky :fisch: Ono se strašně moc lidí diví, jak je tak zdánlivě neslučitelný hudební vkus vůbec možnej, ale... jde to :thumb_yello: Nemluvě o tom, že moje hudební knihovna obsahuje i tvrdší věci než Rammstein a toho Eminema bys tam našla taky :) (Ale Moravanka má smůlu.. :teehee: ) ... Jak jsem říkala, díky téhle mé vlastnosti pro mě něco jako "neslučitelný hudební vkus" neexistuje... musím říct, že je docela sranda někdy lidi šokovat tím, co všechno poslouchám :roftl:

 

Jinak takovej strejda poslouchající Moravanku a Eminema zní přece jenom dost vtipně, ale proč ne :teehee:

 

 

nejako sme sa ku tomu nikdy nedostali...ale ja ich pocuvam tiez:wink2:...nemyslim, celu tvorbu...ani nemyslim, ze som fanynka...jednoducho niektore psenicky mi sedia:wink2:...

 

ale moravanku ani z rychlika:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Jedna z dalších nesčetných nepsaných výhod fanklubu.. :wink2:

 

Takhle to dělá docela dost lidí, že na ten koncert jdou sami, protože ví, že tam na někoho známýho vždycky narazí...

 

zvláště když jdou už po třicátédeváté... :wink2:

 

:teehee:

 

:roftl::roftl::thumb_yello:... a u mna to bude iba tenkrat podruhe:teehee:...mam co robit, aby som sa aspon priblizila k 39:naughty:...vidim to len na vykupenie toho e-shopu:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Že by Mika ráno po koncertě řekl "Kašlem na Londýn, odteď bydlím v Holešovicích... kašlu na nakupování na Oxford street, odteď už jen Hypernova.." :roftl::roftl: ... nějak tak si nedokážu představit jedinou věc, která by ho natolik okouzlila, kterou doma nemá :teehee:

 

 

Barunka, ty by si nemala nutkanie:shocked:...ved si moze v tej hypernove i privyrobit, keby mu nahodou klesla predajnost CD...ako spominala shirl 3 EUR za hodku su viac nez motivaciou:roftl:

 

anonymita:mf_rosetinted:...myslim, ze tu by sa nemusel bat chodit po uliciach...jedine, ze by sa mohol obavat tak troska aktivistov:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy