Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

Tak to mi nedá abych neposlala link na Avrilin song Day Dream :teehee::mf_rosetinted:

 

Není moc známý ale má skvělou schopnost povzbudit a má hlavně nádherný text :blush-anim-cl:

 

 

 

A milion shlédnutí na youtube... :mf_rosetinted: Zrovna ho poslouchám, je moc příjemný na poslech, přesně ta Avril, kterou mám ráda... :thumb_yello: Kéž by se v podobném duchu neslo i čtvrté album :) (je to nadcházející 4.? teď jsem zmatená... )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Probíhá to tak zhruba tak, že se naplní sál/hala/aréna, potom většinou přijde předskokan, potom přijde na podium doprovodná kapela, potom se rozezní intro, potom přijde sám maestro, potom zhruba hodinku a půl probíhá koncert za řevu publika občas oslazený vtipnými hláškami, no a potom lidi postupně odchází ze sálu/haly/arény

 

 

:naughty::teehee::mf_rosetinted:

 

 

 

 

:lmfao::doh::roftl: :roftl: :thumb_yello:

 

Geniální.

 

S tím rovnou jako s recenzí na musicserver. :lmao:

Link to comment
Share on other sites

pořád je málo prodaných lístku :( já vim, že už jsem to tu psala, ale myslíte, že se arena zaplní?

Zcela upřímně? Ne. Ani s pomocí zahraničního publika... :dunno:

 

Nicméně z větší části asi zaplněna bude :)

Link to comment
Share on other sites

jo a ještě jsem neviděla žádný plakáty...vy jo?

Kdepak... a ani si neandím, že bych nějakej viděla... v Brně 100% žádnej nebude... a v Praze bych to taky moc nečekala... nevím proč, ale promotéři v tomhletom Miku hrozně ignorujou... stejně tak to bylo i ve Vídni... našli jsme jeden plakát.. asi 100 metrů od samotné haly :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

jo a v ramci podpory, poziadala som dost ludi, priatelov z FB, aby si to dali do statusu,

 

 

 

 

KONCERT MIKA 26.7 PRAHA TESLA ARENA, LISTKY NA http://www.tesla-arena.cz/koncerty/mika.html

 

 

 

na SR to vie malo ludi (ti co nechodia na nejaky fan club to nevedia, tomu verim)

 

 

 

mozno niekto z ich okolia ho pocuva a siel by tam

 

( Napriklad aj ja sama som to zistila nahodou :teehee: ) Keby sa neregistrujem tu a este na mikasound.com tak by som to nevedela

Ked si to tak vezmete kazdy z mojich kamaratov na FB ma minimalne 100 priatelov..cize cim viac ludi si to precita, tym je vacsia pravdepodobnost, ze este niekto listky kupi :)

 

Je to rozhodně dobrej nápad... :) Reagoval na to někdo nějak?

Link to comment
Share on other sites

Těžko říct, třeba ve Vídni bylo dost lidí zaskočených že vůbec nějací předskokani jsou... :naughty:

Nejlepší by nebyl nikdo :naughty: ale když už, tak snad někdo kdo neudělá ostudu... :mf_rosetinted:

 

Jinak, o tom případu co popisuješ nic nevím takže těžko soudit... ale lepší bude se asi od arény nehnout :teehee::wink2:

 

 

To mě docela překvapuje, já naopak nezažila snad jedinej koncert (myslím nejen co se Miky týče), kde by předskokan nebyl.. :)

 

U nás se fakt vhodnej předskokan bude hledat velmi těžce... a to opravdu nemluvím o kalibru "vhodný předskakovat Mikovi" (protože aspoň z toho co znám, takovej u nás fakticky nikdo neexistuje), mluvím o kalibru "vhodný předskokan" ... :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Kdybych nějaký viděla, už mi visí doma :lol3::naughty:

 

Ale docela mě naštve pokud tenhle koncert nebude mít nějakou mediální podporu... To o kdejaké náně jako Lady Gaga (sorry, fakt ji nemusím :blush-anim-cl:) se mluví už půl roku dopředu a Mika bude bez propagace?? :sneaky2:

 

:roftl::thumb_yello: Ach... kolikrát už jsem šla (ať už pro sebe či pro někoho jiného) na lov plakátů po Brně :teehee:

 

To není jen o koncertech, ale všeobecně... vem si, jaká existuje mediální propagace Miky u nás... :dunno: Je to chabý, bohužel... aspoň, že se o něm zmiňují na tom musicserveru.. ale to je asi tak všechno.

Link to comment
Share on other sites

tak v tom pripade je asi pocko uplne bezpredmetne:naughty:

 

a kde v TN su stajne? alebo chodis niekde pobliz?

 

tu u nas mam jednu kamosku, co ma vlastneho kona...a viem, ze mali hodne problem so susedmi, kvoli pachu:mf_rosetinted: a inym sekretom:teehee:

 

:roftl: To bude hlavně teď v létě hádek :teehee:

 

Ono taky ustájit koně na vlastní zahradě, pokud není obřích rozměrů, není zrovna nejrozumnější... ale fakt je, že to ušetří plno cestování :)

Link to comment
Share on other sites

vzdy som rozmyslala, kto vlastne tu sutaz vyhral a uz mi to je jasne:wink2:

 

chudak kurt, vytlacil ho nas MIKA:blush-anim-cl:...musi sa v hrobe obraciat:mf_rosetinted:...inak dobre ten cas leti, 5.aprila to uz bolo 16 rokov, co to kurt zabalil...neskutocne, pamatam si to ako dnes...myslela som si totiz, ze je to este dozvuk 1. aprila...bohuzial nebol:mf_rosetinted:

 

No, vítězů bylo víc, chtěla jsem sem hodit celkovýho vítěze, ale nějak to nemůžu najít ... :boxed: Každopádně ten vítěznej byl fakt vyvedenej, ale super profesionální, no... holky měly pravdu, že to není zcela fér...

 

Tyjo, už 16 let... to je až neuvěřitelný... a jak se na ně pořád nahlíží jako na vesměs současnou kapelu... no, Kurt se opravdu asi v hrobě obrací při jakémkoliv spojení jeho osoby s Mikou.. jeho mysl by z veškeré té barevnosti asi měla solidní šok :teehee:

 

Nedivím se ti... mě by se tomu taky nechtělo věřit... stejně tak jako jsem zírala v poslední době hned několikrát... nejvíc pochopitelně u smrti Michaela... to jsem si říkala, že kdyby nebyl 25. červen, asi bych tomu nevěřila. Panebože, to už taky bude rok...

 

Já jsem Nirvanu poslouchala už jako asi šestiletá (ano, zkrátka divný dítě :roftl: ), ale netušila jsem, že Kurt umřel... zjistila jsem to až po pár letech, když jsem četla Bravo a zmínili tam, že "zesnulý zpěvák.." a já nechápala... to byl šok.. koneckonců, když se to tenkrát stalo, tak jsem si o tom fakt přečíst nemohla :fisch:

Link to comment
Share on other sites

btw, i ja byvam na kopceku:wink2:...so super vyhladom na cele mesto...

 

Vsadila bych se, že ty máš z celého PU nejen ten nejlepší výhled, ale i celkově nejlepší bydlení :wub2: (Na vysvětlenou: mně se tam líbilo strašně moc :wink2: )

Link to comment
Share on other sites

:wub2::blush-anim-cl:...tak a teraz mam zimomriavky i ja:wink2:

 

tomu sa hovori vyssia moc:biggrin2:

 

p.s.: ja ako sunshine ti nestacim:naughty:

Nemá fotku, kterou by mohla dát na FB, aby k ní napsala "Sunshine, please stop the rain" .. :wink2:

 

No vlastně ...teď už jo.. :fisch:

Link to comment
Share on other sites

tak to si mala stastie...u nas MIKU v radiach moc nehraju...:mf_rosetinted:...este asi nepochopili, co znamena dobra hudba :fisch:

 

po prvom albume ho bolo vsade dost, no teraz sa mi zda, ze je ta osveta troska v uzadi...:mf_rosetinted:

A to teda celosvětově.. :shocked: S prvním albem ho teda rozhodně bylo všude víc... druhý album je rozhodně víc přehlížený.... není divu, že zase začala fungovat Mikova tajná společnost :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Doktore, Jak né, co né ???

Vsak ja si body zbieram. usilovne. Mikove tricka rozdavam po rodine :wub2:

 

Len na ten sukromny koncert ich treba (bodov, nastastie nie triciek) 500.000, ty brdo.... nepoznate nejakeho opusteneho milionara? Ktory sa chce ozenit ???

Tych 500.000 bodov by stalo cca 5.000 Eurasov, ak sa nemylim....

Tk to mam dilemu: Nova kuchyna, ci Mika ????:insane:

 

Babo rad!

 

shirl:thumb_yello:...prijemna predstava :naughty:...e-shop bude vypredany...iank sa divim, ze ju to este nenapadlo :fisch:

 

to mozno barunka posielala lobing za lady gagu

:naughty: a na MIKU sa nedostalo:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Pre kolko ludi je ta arena? V Antverpach bolo vypredana hala pre 15.000 ludi, ale este je dost casu, to sa naplni.....

(a predskokan nebol ziadny - len pre info:thumb_yello:

 

Zcela upřímně? Ne. Ani s pomocí zahraničního publika... :dunno:

 

Nicméně z větší části asi zaplněna bude :)

Link to comment
Share on other sites

.... jeeej dievcata - toto rozdelenie na dve skkupinky "ty, který miluju bezmezně" a "ty, který miluju" , sa mi strasne paci :roftl:

(som tu trosku stratena vo vsetkych tych prispevkoch a dufam, ze nereagujem na nejake s pred dvoch rokov :shocked:

 

 

Takže předpokládám, že jednou z nich bude Any other world... :wink2: A ta druhá? :wink2: (Ale kdyžtak to ignoruj, vsadím se, že o pět příspěvků dál najdu odpověď :roftl: )

 

Já sama nejsem schopna sestavit žebříček vůbec, stejně jako ty je miluju všechny a nějak tak fakt nevím... rozdělila bych je do dvou skupin - "ty, který miluju bezmezně" a "ty, který miluju" :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Dievcata, ak je tu niekto najstarsi, tak som to rozhodne ja - onedlho mam 42 rokov:boxed:

A minimalne polovicku z vas na tomto blogu by som si mohla adoptovat:roftl:

takze, sunshine18 - moc si tu nevyskakuj, ze si "naj":wink2:

 

Jako by to tvoje "nej" něco znamenalo :mf_rosetinted: Víš, že pro nás je to relevantní asi tak jako moje "nej" v počtu snězených broskví za dnešek (aspoň si teda hodně fandím :teehee: ) :wink2:

 

:thumb_yello: ... ale na druhou stranu, myslím, že i se současným obdobím můžeš být velmi spokojená... :) Ale chápu - já bych se zase vrátila do dětství.... konkrétně 3-4 roky.... protože až se jednou ohlídnu, tak současné období rozhodně neoznačím za to nejlepší.... (a jestli by tohle měl být ten vrchol, tak to je teda hodně smutný :roftl: ) ... spíš doufám, že takový "nej" období mě teprve čeká.. :wink2: (A když ne, můžu se pořád myšlenkami vracet do dětství :teehee: )

Link to comment
Share on other sites

Dievcata, ak je tu niekto najstarsi, tak som to rozhodne ja - onedlho mam 42 rokov:boxed:

A minimalne polovicku z vas na tomto blogu by som si mohla adoptovat:roftl:

takze, sunshine18 - moc si tu nevyskakuj, ze si "naj":wink2:

 

A já jsem druhá - koukala jsem, že předčím sunshine asi o dva měsíce :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Presne tak, dolezite je preliezt:thumb_yello:

 

A nedavno som citala nejake zaujimave statistiky, ze typicki biflosi (po cesky je to tusim sprti") to vacsinou v zivote nedosiahnu tak daleko ako zdanlivi loosri.

Tiez som toho celkom dobrym prikladom :king:

 

shirl, znamky nie su podstatne:wink2:...hlavne je, ze si v dalsom rocniku

:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

:wub2:

 

to vies, my co sme vyrastli na beverly hills znesieme toho dost:naughty:...co ine som mohla v 90-tych rokoch pozerat:naughty:...od MTV sa mi nedalo odlepit, a BH bol asi jediny serial, co som kedy sledovala...

 

dnes apriori mam alergiu na vsetky serialy, ktore si tu spomenula...to kludne mozu pozerat argentinske telenovely...cas je vzacny...zatial s nim neplytvam:naughty:

 

Nechceš si o tom popovídat... :roftl: Tenhle vtip zkrátka nezestárne :teehee:

Já se taky na BH dívala... dokonce na Melrose Place.. a všechno tohleto... vůbec nic si z toho nepamatuju (nečekaně) ... naši asi byli rádi, že mám zábavu a že se už do budoucna nemusí zabývat výchovou o jistých věcech :roftl: :roftl:

 

Další z "mých" lidí.... :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

No, Moravanku sice nie - ale Lucnicu a Sluk velmi casto!

Ja totiz odkedy zijem v Belgicku, tak je zo mna neskutocny patriot! Najradsej by som chodila do prace v ludovom kroji!

Raz som aj prisla a nikto ma nespoznal:roftl: Bolo to vtedy na pocest prveho vyrocia vstupu SK do EU.

Ako som tak isla po ulici z parkoviska do prace, tak ma ludia zastavovali a pytali sa, ze kde a kedy budem vystupovat:biggrin2::naughty:

 

A este pocuvam aj Kaju Gota - pre neho mam neskutocnu slabost. Toho pustam aj belgicanom. Mam taku oblubenu zabavku: vzdy ked sa vraciame v mojej Skodovecke nadradom z nejakej párty v dobrej naladicke, tak sa pristavim pri nejakom osamelom chodcovi (vacsinou si myslia, ze som zabludila a chcem sa spytat na cestu) a opytam sa: Dobre rano, poznate Kaju Gota? A ked samozrejme odpovie, ze nie, tak ja na to - "tak ja vam ho pustim" - a slahnem tam "Kde pak ty ptacku...." alebo "Kavu si osladim" a pod.

Zbytok posadky mojho auticka by sa najradsej niekam zahrabal:wink2:

 

 

nejako sme sa ku tomu nikdy nedostali...ale ja ich pocuvam tiez:wink2:...nemyslim, celu tvorbu...ani nemyslim, ze som fanynka...jednoducho niektore psenicky mi sedia:wink2:...

 

ale moravanku ani z rychlika:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Barunka, to myslis vazne, ze po 39té?????

Tak to ta asi nikdy nedobehnem....:aah:

 

Jedna z dalších nesčetných nepsaných výhod fanklubu.. :wink2:

 

Takhle to dělá docela dost lidí, že na ten koncert jdou sami, protože ví, že tam na někoho známýho vždycky narazí...

 

zvláště když jdou už po třicátédeváté... :wink2:

 

:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy