Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tak pridi do Trencina uvidis ako budu na teba pozerat. Je to tu dost konzervativne, minule som si dala podkolienky k sukni a ludia v autobuse sa na mna pozerali, ako by v zivote nic take nevideli :shocked:

Ani se nedivím... jelikož tohle se opravdu nenosí, tak je jasný, že lidi budou zírat :dunno:

 

Ale ty zase :thumb_yello: Ať si klidně zíraj, když nemají co lepšího na práci... a ty se můžeš cítit dobře, že se nebojíš oblíkat tak, jak se líbí tobě :)

Link to comment
Share on other sites

Mě se to jako nápad líbí :thumb_yello: Jen asi budeme mít problém se ztvárněním jiných písniček než Rain a Lolliopop :naughty:

Ale alespoň jména bychom tam dát mohly, a na víko naše podpisy...

 

Jinak pokud bychom se rozhodly také pro nějaké tričko, tak ho můžu objednat u švagrové, ale bylo by už třeba jí co nejdříve dát podklady (no nějaký čas ještě je, ale přece...:wink2:)

 

Matka a aku mas o tom tricku predstavu? Ja som narychlo nieco nacrtla v painte, take nieco mas na mysli? :) (tie vlajky mali byt pekne v sulade s rukavmi, ale ako hovorim, len som si to tak nacrtla)

post-19081-142983685912_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dievcence, zajtra Vas opustam na 11 dni - idem na dovolenku, dnes rano som nasla skvelu ponuku Last Minute. Neviem ci sa tam dostanem na internet niekde :wink2:Drzte palce, aby sa nase lietadlo niekam nezrutilo, ja mam velky strach z lietania :sweatdrop:

Link to comment
Share on other sites

No tak mozte udavat trendy znova, vobec mi to nebude vadit :thumb_yello: Mozes mi nieco navrhnut :)obohatim si satnik.

No tak vies, 100 kg nie je problem, ked americanky ktore maju 100 kg nosia minisukne na diskoteku..ehm ehm...

Ale ano mas pravdu, a kazdy by si pomyslel preboha to je gay, alebo je dnes maskarny ples? (alebo nieco podobne) Nie je to tak celkom nositelne pre bezny zivot, ale zasa keby si z toho my zeny vezmeme vzor, nejake farebne kombnacie... :naughty: A moja mama ma tusim, ze alergiu na Miku, vzdy ked si pozeram na notebooku videa, alebo co, tak ma poznamky: to zasa pozeras toho spevaka? alebo: Ved on nespieva on len skrieka. Tak moje reakcie, su, maminka nestaraj sa :naughty:

 

Měly bychom všechny jet do toho Tokya, pořádně nakoupit a vytvořit plno trendů :mf_rosetinted::wink2:

No, protože ony Američanky mají jednu věc, která mnohým z nás chybí - sebevědomí bez zábran :naughty: Sice jsou to často nevkusné kreace, ale to sebevědomí jim docela závidím :teehee:

Tak mamince se nelíbí Mika? No naši z něj taky nejsou dvakrát nadšení, ale takhle mi ho ještě nekritizovali... ale přesně, jak říkáš, maminka se nemusí starat, každej ať si poslouchá svoje :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Dievcence, zajtra Vas opustam na 11 dni - idem na dovolenku, dnes rano som nasla skvelu ponuku Last Minute. Neviem ci sa tam dostanem na internet niekde :wink2:Drzte palce, aby sa nase lietadlo niekam nezrutilo, ja mam velky strach z lietania :sweatdrop:

 

No teda, všichni mi takhle odjíždějí? A co já budu dělat? :)

Teda, tak si to moc užij! Neboj, letadlo bezpečně dopraví v obou směrech :wink2:

A kam letíš? :)

Link to comment
Share on other sites

shirl, tu kontrolku poznam velmi dobre:teehee:...neprestane svietit pokial nie je objekt zaujmu v mojom vlastnictve:roftl:

:naughty: ... Já kvůli nedostatku peněz vypínám pojistky, aby se kontrolka uklidnila :naughty:

Link to comment
Share on other sites

to je uz davna velmi davna minulost:naughty:

 

Barunka jednoznacne dobre lobovala:wink2: a to sa pisal rok 2008, mam pocit februar...cca 1 a pol roka mu trvalo urobit najlepsie rozhodnutie vo svojom hudobnom zivote:naughty:

 

Poprvé jsem lobovala už v listopadu 2007 :das: V zásadě se to dá počítat pořád jako rok a půl... no, mohl si pospíšit i víc, ale můžeme být rády, že se to uskutečnilo hned při druhé tour, ne při třetí.... asi jsem na něj zapůsobila :mf_rosetinted::roftl::roftl:

 

Ještě abychom mu dokázaly, že to jeho nejlepší rozhodnutí bylo :teehee:

Link to comment
Share on other sites

:wub2:...chvilku som mala pocit, ze zabudne i spievat...skvele...toto sa mi na nich paci...oni su neskutocne spontanni a temperamentni...z toho pohladu je to super...len v zivote su i ine oblasti a ich povestna frazicka "no problem" sa stava byt hodne alergickou:mf_rosetinted:

 

To je fakt, s touhletou frází jsou až trochu moc liberální někdy... :mf_rosetinted: Maňánismus se nesmí přehánět...

Link to comment
Share on other sites

ja bezne nakupujem v tokiu:teehee:...dakujem za typ:wink2:...ale vies, ze ku tomu saku sa da dostat i jednoduchsim sposobom:naughty:

 

Vážně :teehee: ... A kde konkrétně :mf_rosetinted:

 

Jasně.. třeba jak jsme plánovaly, vloupat se mu do šatníku :teehee:

Link to comment
Share on other sites

americanky su special:wink2:...tam snad pod 100 kg nikto ani nema...iba ti, co hraju vo filmoch:naughty:

 

sranda, ze zrovna gayovia su ti, ktori maju naj citenie pre esteticno a krasno:wink2:...mali by si od nich brat viaceri priklad:wink2:

 

mamina este asi nestihla objavit krasu MIKU:wub2:...btw, kolko ma rokov? u nas maju tiez viaceri na neho alergiu:naughty:...a vobec netusim preco :fisch:

 

:roftl: ... to je fakt, uvažuju, kdy jsem naposledy viděla Američana s postavou v rozmezí 50-100kg (rozuměj ostatní vypadají na víc nebo míň :teehee: ) ... ale ne, Amerika je rozmanitá, je sranda, že jednotlivé představy, které o ní máme, jsou často z velké části pravda, ale i z velké části špatně... je to velká země a v každém koutě je něco trochu jinak :)

 

To je fakt... a to teda nejen co se vizuálního estetična týče, ale celkově umění... když se člověk zamyslí nad tím, kolik umělců je homosexuálních... :)

 

Pořád ty stejné důvody... nonkonformismus, extravagantní osobnost... mnoho lidí se s tímhletím prostě jen tak neztotožní... jejich chyba :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

poviem ti, ze i v porovnani s batom v avione max ma jasny prim:wink2:

 

dozadu ku tescu moc nechodim...a asi zrovna pre tie iste dovody co pises - kvalita je posunuta trocha inde:wink2:

 

spravna volba, vztah musi byt komfortny pre oboch, ak to nie je to, po com si tuzila, kompromisy to nezachrania...:wink2:...tak zdravim nezavislu zenu:thumb_yello:

 

Teda vy těch obchodů v Trenčíně asi máte slušnou řadu :shocked: My sami máme jednoho Baťu... :roftl:

 

Ať žije zábava v Brně.......

 

tumbleweed.gif

 

:mf_rosetinted:

 

 

Myslím, že i ve vztahu je třeba si uchovat značnou část své nezávislosti :original: (Možná jsem idealista :roftl: )

Link to comment
Share on other sites

presne, presne...Problem je vsak v tom, ze ja mam slabost na vysoke topanky, ale neviem v tom chodit, pretoze som mala pred par rokmi zlomeny clenok cize po cca 30 som dochodila :sneaky2:

A este horsie je ked topanky niekde vidim, su krasne, ale viem, ze by som pre ne nemala vyuzitie :aah::original:

Ale slusnu zbierku aj tak doma uz mam :wink2:

 

Au, to musela být dost bolestivá zlomenina :(

 

Já jsem na tom úplně stejně... mnoho botů vidím a i když bych si je i mohla dovolit, nevím, jak bych je využila nebo v nich ušla... a zabíjí mě to, protože bych si je nejradši odnesla :mf_rosetinted: Nejvíc jsem se mučila, když jsem loni byla v Anglii a tam měli obchod, kterej likvidovali, takže všechny ty úžasné boty tam měli za 300 korun.. no ale všechny na supervysokých podpatcích... :sneaky2::tears:

Link to comment
Share on other sites

Matka a aku mas o tom tricku predstavu? Ja som narychlo nieco nacrtla v painte, take nieco mas na mysli? :) (tie vlajky mali byt pekne v sulade s rukavmi, ale ako hovorim, len som si to tak nacrtla)

 

Já si nejsem úplně jistá, jestli by ocenil, že jsme použily obrázek z jeho CD :mf_rosetinted:

Narychlo jsem zkusila něco ve stylu:

 

trikosmall.jpg"]trikosmall.jpg[/url]

 

Že by to takhle nějak vypadalo vepředu, a vzadu bychom se podepsaly a tak...

Bohužel nemám tričko, a byla jsem líná ho hledat :teehee:

 

Ale je to jen tak návrh...:blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Dakujem za pochvalu :blush-anim-cl:

 

Miku som este neskusala, ale hadam by som aj mohla skusit ked najdem tu pravu fotku :) mas nejaku co by bola dobra na zvecnenie? Niekde kde mu je pekne vidno do tvare. :)

 

Nevím, jestli ti už někdo nějakou doporučil, já konkrétně asi neodhadnu, ale nejjistější metoda je jít na google images a zvolit, že chceš hledat jenom velké obrázky.. njaká se dřív nebo později najde... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Dievcence, zajtra Vas opustam na 11 dni - idem na dovolenku, dnes rano som nasla skvelu ponuku Last Minute. Neviem ci sa tam dostanem na internet niekde :wink2:Drzte palce, aby sa nase lietadlo niekam nezrutilo, ja mam velky strach z lietania :sweatdrop:

 

Tak přeju super dovču a neboj! :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

:roftl:...jacksie, skvely narodeninovy darcek:biggrin2:...a ty budes moct kludne dychat:naughty:...

 

a co sa tyka tych hřebiku, tak nie si sama:wink2:...ja mam uplne klince!!!

 

takze uz sme duo:biggrin2:

 

Trio :wink2:

Link to comment
Share on other sites

shirl a ja zasa neviem chodit bez opatkov:wink2:...vo viedni na koncerte som mala krasne zlate adidy a nevedela som v tom ustat:naughty:...uplne som sa citila ako iny clovek...ja standardne s opatkom pod 10 cm nejdem :wink2:

 

nie je sanca, ze by sa ten clenok rozchodil:blink:

 

Je to jasné... budeš učit nás, jak na tom chodit a my zase tebe v teniskách :teehee: Víš že je budeš muset do Prahy zase vytáhnout :wink2:

Link to comment
Share on other sites

aaaaach shirl, nie nechcela som ta uzemnit...len ked si predstavim, aky natresk bol vo viedni:mf_rosetinted: a tam bola kapacita len nejakych cca 2000 ludi...a vsetko, co suvisi s koncertom ako takym - vratane cakania...netusim, kde mali kocky poodkladane pre neho tie darceky, lebo vacsinou to boli malby - kresby - postery - nieco zrolovane, ale nieco i v rame...viem, ze ked to chceli poslat po johnovi, povedal im, ze to mozu dat priamo MIKOVI po koncerte...takze predpokladam, ze to mali stale zo sebou alebo ulozene v satni...lebo to bol disco klub...no, len treba si uvedomit, ze to vsetko su straty minut, lebo, ked nas vpustia dnu, to uz je beh o zivot, aby prva rada bola kazdeho...

 

velmi tazko sa pre neho vybera nieco originalne...ak je tu niekto naozaj tvorivy, moze sa pokusit nieco namalovat...vyrobit...pripadne by som mozno volila nejaku zbierku basni...knihu - je vela autorov, ktori urcite stoja v jeho zaujme...bukowski...sarte...kerourack...hemingway :wink2:...alebo klasiku maleho princa v SK alebo CZ so special venovanim...komix (ktory moze byt samozrejme i vlastnou tvorbou)...ma rad picassa...mozno i z toho by sa dalo vychadzat...pripadne nieco od andyho warhola - ved to bol slovak:wink2:...skusila by som tento smer...

 

Kdyby tak někdo z nás byl umělec.... to by se nám momentálně dost hodilo :blink:

Link to comment
Share on other sites

a ma niekoho oblubeneho?

 

tam ho casto hraju...aj dnes...a dost casto je i na VH1:wink2:

 

inak upodozrievam ocko, ze ho hraju len preto, lebo je to pesnicka ku filmu...myslim, ze inak by ho asi ani nezaregistrovali:mf_rosetinted:..trapaci :mf_rosetinted:

 

Na MTV Europe se objevoval docela často :) Ale fakt je, že s prvním albem častěji... :mf_rosetinted:

 

Koukám, že máme zase jednou stejné podezření... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

shirl, kludne to mozes zobrat:wink2:...a uvidis na mieste cinu, co sa bude dat robit:wink2:...su tu i ine kocky, takze mozu este prist s dalsimi napadmi...a ak sa nemylim, trifi uz ma pre neho tiez jeden original darcek :fisch:

 

No jo - tak mě napadá, jak to Trifi bude přes koncert přechovávat? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy