Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part II


Barunka

Recommended Posts

to je super!::blush-anim-cl:

Miska Davida mam tiez rada - to boli "pisne meho mladi"...:blush-anim-cl:

 

No, musím se tatínka zastat :wink2: On nezavrhuje prvoplánově všechno, co není klasika nebo jazz, naopak má dost široký záběr (líbí se mu například Beatles, Beach Boys, Prince, Depeche Mode, americké country...), ale je pravda, že obecně popík nemusí. Od Miky zná Relax (z rádia :teehee:), ale nebojte, já mu pustím i další písničky, třeba se mu něco zalíbí :wink2:

 

Hudební rozmanitost celé rodiny se asi promítla do Terezy - poslechne si Mozarta, pak tam hodí Tokio Hotel a zakončí Michlem Davidem...:das:

No a protože Verunka napodobuje velkou sestru, tak to bude to samé...:teehee:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Joj, asi ju radsej usetri..... to by sa pre slzy nevidela na pracu....

:aah::aah:

 

Ne.... bohužel, tady něco jako nový datum nebude.... prostě je to pryč... a kdoví, jestli to někdy bude zpátky.... spíš ne. Achjo :tears:

 

Léto jsme si podle toho naplánovali všichni.... :( Sice u mě to nebyl takovej problém jako třeba u tebe, ... no chápu, že jsme všichni solidně v háji:(

 

Tak přemýšlím, jestli dát vědět sunshine, nebo jí ten šok ušetřit až se vrátí ze služebky...

Link to comment
Share on other sites

Dievcata, ak chcete trosku zabudnut na zial a prist sa rozptylit do Bruselu, ste vitane.......

Letenky by nemali byt drahe, Bratislava aj Parha sa da zvladnut ca za 50-60 Euro - spiatocna....)

Link to comment
Share on other sites

 

****! A já si naivně myslela, že ten nízký prodej lístků nebude vadit.

 

Prostě Česká republika se zase jednou předvedla, je mi z toho na blití. Hlavně že jiné vymatlané "hlvězdičky" a kapely tu budou mít vždycky plno...

 

 

Končím, nechci být ještě víc sprostá...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Je to fakt na nic, když jsem se to dozvěděla málem mě :stretcher:

Mám teď úplně :badmood:, jsem :crybaby: , :annoyed_h4h: , :tears: , :furious:

 

Vážně :dunno: co to jejich vysvětlení znamená, ale nejradši bych :throw: , :protest: nebo se na to :mf_pain: ...

 

:rip_1: pražský koncerte...

Takhle nějak jsem se cítila taky, resp. pořád cítím... :(

Link to comment
Share on other sites

 

****! A já si naivně myslela, že ten nízký prodej lístků nebude vadit.

 

Prostě Česká republika se zase jednou předvedla, je mi z toho na blití. Hlavně že jiné vymatlané "hlvězdičky" a kapely tu budou mít vždycky plno...

 

 

Končím, nechci být ještě víc sprostá...

 

Asi takhle… za prvé není zcela jisto, že to byl nízký prodej lístků, ale je to velmi pravděpodobné.

Můžeme vinit českou společnost za špatný hudební vkus, ano, ale ona zase může nechápat nás.. to je subjektivní. Ale ano, z mého subjektivního pohledu je škoda, nakolik je Mika nedoceněn.. s tím už se ale hlavně asi nepohne. Nad rozlitým mlékem nemá cenu brečet, Mika do mainstreamu nikdy patřit nebude.

 

Dávala bych vinu hlavně mediální téměř-blokádě Miky a hlavně nereálným očekáváním promotérů… jestli si vážně mysleli, že Mika vyprodá (nebo z velké části) tesla arenu, můžu se jim jenom vysmát. Totiž nesouhlasila bych úplně s tím, že tu všechny „hvězdičky“ mají plno – podle mě ani ne. Koncertů jsem na to zažila docela dost…. Myslím, že těch lidí, kteří opravdu vyprodali teslu či O2 je tak na počet prstů jedné ruky. V Tesle jsem zažila Aliciu Keys, která měla vyprodáno možná z půlky a koncert přesto odehrála. Takových jsem koneckonců zažila i víc, takže nerozumím, jestli se najednou promotéři rozhodli, že to nemá cenu (těch lístků nebylo prodaných moc, ale zase ani tak málo, bych řekla, nebo jestli si konkrétně někdo z Mikova managementu myslí, že je Mika moc dobrej na to, aby hrál pro půlku haly :naughty:

Zkrátka měl udělat něco jako např. Lily Allen - hrát v SaSaZu nebo tak někde, kde se vleze pod 2000 lidí, bylo by to přiměřený...

 

Momentálně čekáme na oficiální vysvětlení managementu, o které požádali moderátoři…

 

Trifi, doufám, že tím „končím“ myslíš jenom pro dnešek :wink2:

 

Holky, já jsem taky strašně zklamaná/naštvaná/a bůhvíco ještě… nejhorší na tom je, že s tím nijak nehneme. Co s tím? Stěžovat si Mikovu managementu? To nic neudělá. Takže si maximálně můžeme dát něco dobrýho na uklidnění nervů a naplánovat si nějakou akci, která nám to sice samozřejmě nevynahradí, ale aspoň z malé části, jako malou náplast na bolístku….

 

Hlavně doufám, že nikdo z vás nehodlá zanevírat na fórum, takový případ už jsme tu měly, a i kdyby to někoho z vás donutilo zanevřít na Miku, tak snad se nevzdáte aspoň nás jako kolektivu…

Pardon, nechci tu někoho podezírat ze zaječích úmyslů, ale tím, že se nám to už jednou stalo, nechci mít ošklivé deja vú… :)

 

Teď se tím zkrátka musíme společně prokousat… my to zvládneme … *group hug*!

Link to comment
Share on other sites

Asi takhle… za prvé není zcela jisto, že to byl nízký prodej lístků, ale je to velmi pravděpodobné.

Můžeme vinit českou společnost za špatný hudební vkus, ano, ale ona zase může nechápat nás.. to je subjektivní. Ale ano, z mého subjektivního pohledu je škoda, nakolik je Mika nedoceněn.. s tím už se ale hlavně asi nepohne. Nad rozlitým mlékem nemá cenu brečet, Mika do mainstreamu nikdy patřit nebude.

 

Dávala bych vinu hlavně mediální téměř-blokádě Miky a hlavně nereálným očekáváním promotérů… jestli si vážně mysleli, že Mika vyprodá (nebo z velké části) tesla arenu, můžu se jim jenom vysmát. Totiž nesouhlasila bych úplně s tím, že tu všechny „hvězdičky“ mají plno – podle mě ani ne. Koncertů jsem na to zažila docela dost…. Myslím, že těch lidí, kteří opravdu vyprodali teslu či O2 je tak na počet prstů jedné ruky. V Tesle jsem zažila Aliciu Keys, která měla vyprodáno možná z půlky a koncert přesto odehrála. Takových jsem koneckonců zažila i víc, takže nerozumím, jestli se najednou promotéři rozhodli, že to nemá cenu (těch lístků nebylo prodaných moc, ale zase ani tak málo, bych řekla, nebo jestli si konkrétně někdo z Mikova managementu myslí, že je Mika moc dobrej na to, aby hrál pro půlku haly :naughty:

Zkrátka měl udělat něco jako např. Lily Allen - hrát v SaSaZu nebo tak někde, kde se vleze pod 2000 lidí, bylo by to přiměřený...

 

Momentálně čekáme na oficiální vysvětlení managementu, o které požádali moderátoři…

 

Trifi, doufám, že tím „končím“ myslíš jenom pro dnešek :wink2:

 

Holky, já jsem taky strašně zklamaná/naštvaná/a bůhvíco ještě… nejhorší na tom je, že s tím nijak nehneme. Co s tím? Stěžovat si Mikovu managementu? To nic neudělá. Takže si maximálně můžeme dát něco dobrýho na uklidnění nervů a naplánovat si nějakou akci, která nám to sice samozřejmě nevynahradí, ale aspoň z malé části, jako malou náplast na bolístku….

 

Hlavně doufám, že nikdo z vás nehodlá zanevírat na fórum, takový případ už jsme tu měly, a i kdyby to někoho z vás donutilo zanevřít na Miku, tak snad se nevzdáte aspoň nás jako kolektivu…

Pardon, nechci tu někoho podezírat ze zaječích úmyslů, ale tím, že se nám to už jednou stalo, nechci mít ošklivé deja vú… :)

 

Teď se tím zkrátka musíme společně prokousat… my to zvládneme … *group hug*!

 

Souhlasím.

Taky myslím, že pozvat Miku do arény a myslet si že bez jakékoliv reklamy se na něj přihrne 4000 lidí byl pěknej úlet. Ale oni si prostě řekli "zkusíme co to udělá", a kašlou na lidi, co si třeba něco plánujou, a to už nemluvím o imigi, co teď Čechy u Miky budou mít.

 

Já osobně na fórum nezanevřu, a na Miku taky ne, protože pochybuju, že by to bylo jeho rozhodnutí.

 

I když je pravda, že momentálně nemám náladu vůbec na nic.

 

Ale jak jsi řekla - splečně to zvládneme.

:sad::sad::sad:

 

Leda že bychom Mikov navrhly, že když už tu Prahu měl stejně v plánu, tak ať přijede na soukromý večírek czech and slovaque MFC :wink2:

Snažím se najít ztracený humor:blink:

Edited by martinaP
Link to comment
Share on other sites

Je to fakt na nic, když jsem se to dozvěděla málem mě :stretcher:

Mám teď úplně :badmood:, jsem :crybaby: , :annoyed_h4h: , :tears: , :furious:

 

Vážně :dunno: co to jejich vysvětlení znamená, ale nejradši bych :throw: , :protest: nebo se na to :mf_pain: ...

 

:rip_1: pražský koncerte...

 

pěkně jsi to popsala:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Holky, předpokládám, že už máte jiné plány, ale stejně vás zvu na víkend 30.7.-1.8. (nebo jeho část) do Prahy, ubytovat vás můžu u sebe (v době koncertu to nešlo, to tam bude táta a moje dcera) a program si určitě najdeme :wink2:

 

tak kdyby se vám chtělo, ráda vás uvidím

Koncert to není, ale aspoň bychom mohly společně hořekovat :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Taky už jste někdy slyšeli Miku v telce a řekli jste si "PROVOKACE" ? :roftl: Mně se to teď stalo poprvé :teehee:

 

Já se musím přiznat, že momentálně nemůžu ani slyšet jakoukoliv Mikovu písničku :shocked: Ne snad znechucením, ale moc mi to připomíná, o co jsme přišly :sad:

Link to comment
Share on other sites

Holky, předpokládám, že už máte jiné plány, ale stejně vás zvu na víkend 30.7.-1.8. (nebo jeho část) do Prahy, ubytovat vás můžu u sebe (v době koncertu to nešlo, to tam bude táta a moje dcera) a program si určitě najdeme :wink2:

 

tak kdyby se vám chtělo, ráda vás uvidím

Koncert to není, ale aspoň bychom mohly společně hořekovat :sneaky2:

Nejsem si jistá tím datem za některé ostatní lidi... ale víš, já jsem právě v tom přípsěvku psala, že bych byla pro jinou společnou akci... takže z toho je doufám jasný, že jsem pro všema deseti :)

Link to comment
Share on other sites

Já se musím přiznat, že momentálně nemůžu ani slyšet jakoukoliv Mikovu písničku :shocked: Ne snad znechucením, ale moc mi to připomíná, o co jsme přišly :sad:

 

Já tě přesně chápu.... :thumb_yello: Mám to stejně.

Když tu písničku začali hrát, (Kick ass), tak jsem zrovna okolo televize procházela a řekla jsem nahlas "Well dear, I would actually love to kick your ass right now" ... :teehee: .. mamka jen nechápala :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Já tě přesně chápu.... :thumb_yello: Mám to stejně.

Když tu písničku začali hrát, (Kick ass), tak jsem zrovna okolo televize procházela a řekla jsem nahlas "Well dear, I would actually love to kick your ass right now" ... :teehee: .. mamka jen nechápala :roftl:

 

:roftl::roftl::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

svůj příspěvek na fóru po delší době jsem si představovala úplně jinak...

ach jo, já jsem úplně... vyšťavená... a smutná... a naštvaná... já jsem prostě věděla, že dnešek bude blbý den! nehledě na to, že tomu nasvědčovaly i jiné věci, dneska jsem se uprostřed noci probudila úplně uslzená, protože se mi zdálo, že se mi nepodařilo splnit to, co jsem musela, abych na koncert mohla jet a že jsem z toho byla úplně na nic... ale z nějakého nepochopitelného důvodu jste na ten koncert nejela žádná a to jsem si vysvětlovala jako výplod svého podvědomí :blink:

 

doufám, že se co nejdříve dozvíme víc, protože takových kusých informací je na mě poslední dobou až příliš... :boxed:

 

I was given and then stolen the reason to fight the feeling that there's nothing here for me... ♫♪

Link to comment
Share on other sites

Martinka, ja sa do Prahy tiez chystam, uz teda tu dovolenku menit nebudem....

Si strasne zlata, ja osobne ubytko uz mam (u sesternice) a velmi rada by som sa s vami zoznamila.

 

Uz som to tu sice spomenula - ale opakujem: kto z vas by sa v lete rad pozrel do Belgicka - ste vitane. Len dajte vcas vediet, aby sme sa skoordinovali.

 

pa, vasa zufala Beata :aah::aah::aah:

 

Holky, předpokládám, že už máte jiné plány, ale stejně vás zvu na víkend 30.7.-1.8. (nebo jeho část) do Prahy, ubytovat vás můžu u sebe (v době koncertu to nešlo, to tam bude táta a moje dcera) a program si určitě najdeme :wink2:

 

tak kdyby se vám chtělo, ráda vás uvidím

Koncert to není, ale aspoň bychom mohly společně hořekovat :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Ty jedna vestica....

Tak nabuduce snivaj o niecom prijemnejsom!:wink2:

 

 

svůj příspěvek na fóru po delší době jsem si představovala úplně jinak...

ach jo, já jsem úplně... vyšťavená... a smutná... a naštvaná... já jsem prostě věděla, že dnešek bude blbý den! nehledě na to, že tomu nasvědčovaly i jiné věci, dneska jsem se uprostřed noci probudila úplně uslzená, protože se mi zdálo, že se mi nepodařilo splnit to, co jsem musela, abych na koncert mohla jet a že jsem z toho byla úplně na nic... ale z nějakého nepochopitelného důvodu jste na ten koncert nejela žádná a to jsem si vysvětlovala jako výplod svého podvědomí :blink:

 

doufám, že se co nejdříve dozvíme víc, protože takových kusých informací je na mě poslední dobou až příliš... :boxed:

 

I was given and then stolen the reason to fight the feeling that there's nothing here for me... ♫♪

Link to comment
Share on other sites

No tak to skusme, mozno on nevie, co s nacatym vecerom....

Odvaznemu stastie praje:wink2:

 

Souhlasím.

Taky myslím, že pozvat Miku do arény a myslet si že bez jakékoliv reklamy se na něj přihrne 4000 lidí byl pěknej úlet. Ale oni si prostě řekli "zkusíme co to udělá", a kašlou na lidi, co si třeba něco plánujou, a to už nemluvím o imigi, co teď Čechy u Miky budou mít.

 

Já osobně na fórum nezanevřu, a na Miku taky ne, protože pochybuju, že by to bylo jeho rozhodnutí.

 

I když je pravda, že momentálně nemám náladu vůbec na nic.

 

Ale jak jsi řekla - splečně to zvládneme.

:sad::sad::sad:

 

Leda že bychom Mikov navrhly, že když už tu Prahu měl stejně v plánu, tak ať přijede na soukromý večírek czech and slovaque MFC :wink2:

Snažím se najít ztracený humor:blink:

Link to comment
Share on other sites

Asi takhle… za prvé není zcela jisto, že to byl nízký prodej lístků, ale je to velmi pravděpodobné.

Můžeme vinit českou společnost za špatný hudební vkus, ano, ale ona zase může nechápat nás.. to je subjektivní. Ale ano, z mého subjektivního pohledu je škoda, nakolik je Mika nedoceněn.. s tím už se ale hlavně asi nepohne. Nad rozlitým mlékem nemá cenu brečet, Mika do mainstreamu nikdy patřit nebude.

 

Dávala bych vinu hlavně mediální téměř-blokádě Miky a hlavně nereálným očekáváním promotérů… jestli si vážně mysleli, že Mika vyprodá (nebo z velké části) tesla arenu, můžu se jim jenom vysmát. Totiž nesouhlasila bych úplně s tím, že tu všechny „hvězdičky“ mají plno – podle mě ani ne. Koncertů jsem na to zažila docela dost…. Myslím, že těch lidí, kteří opravdu vyprodali teslu či O2 je tak na počet prstů jedné ruky. V Tesle jsem zažila Aliciu Keys, která měla vyprodáno možná z půlky a koncert přesto odehrála. Takových jsem koneckonců zažila i víc, takže nerozumím, jestli se najednou promotéři rozhodli, že to nemá cenu (těch lístků nebylo prodaných moc, ale zase ani tak málo, bych řekla, nebo jestli si konkrétně někdo z Mikova managementu myslí, že je Mika moc dobrej na to, aby hrál pro půlku haly :naughty:

Zkrátka měl udělat něco jako např. Lily Allen - hrát v SaSaZu nebo tak někde, kde se vleze pod 2000 lidí, bylo by to přiměřený...

 

Momentálně čekáme na oficiální vysvětlení managementu, o které požádali moderátoři…

 

Trifi, doufám, že tím „končím“ myslíš jenom pro dnešek :wink2:

 

Holky, já jsem taky strašně zklamaná/naštvaná/a bůhvíco ještě… nejhorší na tom je, že s tím nijak nehneme. Co s tím? Stěžovat si Mikovu managementu? To nic neudělá. Takže si maximálně můžeme dát něco dobrýho na uklidnění nervů a naplánovat si nějakou akci, která nám to sice samozřejmě nevynahradí, ale aspoň z malé části, jako malou náplast na bolístku….

 

Hlavně doufám, že nikdo z vás nehodlá zanevírat na fórum, takový případ už jsme tu měly, a i kdyby to někoho z vás donutilo zanevřít na Miku, tak snad se nevzdáte aspoň nás jako kolektivu…

Pardon, nechci tu někoho podezírat ze zaječích úmyslů, ale tím, že se nám to už jednou stalo, nechci mít ošklivé deja vú… :)

 

Teď se tím zkrátka musíme společně prokousat… my to zvládneme … *group hug*!

 

Celkem bych se i vsadila že to bylo kvůli prodeji lístků... Kdyby ne, 1. napsali by že se koncert přesouvá bude náhradní termín, 2. napsali by přesný důvod zrušení :wink2: Tohle nicneříkající mlžení ála technické a produkční důvody je k smíchu...

 

Ale je pravda že už od prvního dne jsem se v koutku duše bála, že jim právě umístění do Tesly vrátí jako bumerang a bohužel se to vyplnilo :(

Jak říkáš, i mnohem větší hvězdy mají co dělat aby aspoň z většiny zaplnily O2 nebo Teslu (proto jsem předloni zírala když Avril neměla problém zaplnit O2 :blink:) a když se k tomu přidá ta totální a nechutná blokáda Miky médii...

Holt co se čecháčkům nepřinese na zlatém televizním podnose, to si těžko, přetěžko sami hledají...

 

Jak jsem tu kdysi říkala, takové Kongresové centrum nebo Lucerna by byly pro Miku ideální místa... Vždyť to proboha není ostuda nekoncertovat v megaaréně... Bych tu mohla z fleku hodit hodně dlouhý seznam těch, kteří měli v Lucerně nebo KC nezapomenutelné koncerty, a že to jsou v hudebním světě velká jména...

Teď jde i o to, kdo vlastně Teslu vybral, jestli český promotér nebo přímo někdo z managementu Miky?

Ale proč teda proboha koncert nepřeložili a nepřemístili? :(

 

 

Jinak samozřejmě že nemám v plánu končit s tímhle forem, na ot mi mco přirostlo k srdci... To by se stalo jen kdybyste mě tu nechtěly :wink2:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Holky, předpokládám, že už máte jiné plány, ale stejně vás zvu na víkend 30.7.-1.8. (nebo jeho část) do Prahy, ubytovat vás můžu u sebe (v době koncertu to nešlo, to tam bude táta a moje dcera) a program si určitě najdeme :wink2:

 

tak kdyby se vám chtělo, ráda vás uvidím

Koncert to není, ale aspoň bychom mohly společně hořekovat :sneaky2:

 

To zní báječně :thumb_yello:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Já se musím přiznat, že momentálně nemůžu ani slyšet jakoukoliv Mikovu písničku :shocked: Ne snad znechucením, ale moc mi to připomíná, o co jsme přišly :sad:

 

Přesně :blink: To je snad poprvé, co mi moje podvědomí zakázalo si pustit něoc s Mikou (song, YT video...) protože by mi to strašně připomínalo co jsme tu v Praze mohly mít a mít nebudemeeeee :crybaby:

 

Je to trošku podobné jako s čímkoliv od MJ po jeho smrti, jenom v trošku menší míře...

 

Link to comment
Share on other sites

svůj příspěvek na fóru po delší době jsem si představovala úplně jinak...

ach jo, já jsem úplně... vyšťavená... a smutná... a naštvaná... já jsem prostě věděla, že dnešek bude blbý den! nehledě na to, že tomu nasvědčovaly i jiné věci, dneska jsem se uprostřed noci probudila úplně uslzená, protože se mi zdálo, že se mi nepodařilo splnit to, co jsem musela, abych na koncert mohla jet a že jsem z toho byla úplně na nic... ale z nějakého nepochopitelného důvodu jste na ten koncert nejela žádná a to jsem si vysvětlovala jako výplod svého podvědomí :blink:

 

doufám, že se co nejdříve dozvíme víc, protože takových kusých informací je na mě poslední dobou až příliš... :boxed:

 

I was given and then stolen the reason to fight the feeling that there's nothing here for me... ♫♪

 

... a pak že sny nemají vůbec žádný význam...

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy