Jump to content

The Greek Thread


Louiza

Recommended Posts

και ο ενοχλητικός τύπος επανέλθει ξανά ...

hahaha

μόνο που λείπουν οι φίλοι Έλληνες ...

 

-Είναι σωστό?

παρακαλώ τον Θεό! -

hahahah

 

έχουν μια χρυσή εβδομάδα!

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

και ο ενοχλητικός τύπος επανέλθει ξανά ...

hahaha

μόνο που λείπουν οι φίλοι Έλληνες ...

 

-Είναι σωστό?

παρακαλώ τον Θεό! -

hahahah

 

έχουν μια χρυσή εβδομάδα!

:)

 

It is not perfect :teehee: but it makes sense!!!!!!!!!!!! :biggrin2:

I am fine!!!! How are you???!!!! How is Brazil this time of year?????!!!!!!

Here it cant decide if it would be hot or cold!!!! :aah: Thats why I am sick!!!!!!!!!! :sad:

Hope you are fine!!!! :huglove:

Link to comment
Share on other sites

It is not perfect :teehee: but it makes sense!!!!!!!!!!!! :biggrin2:

I am fine!!!! How are you???!!!! How is Brazil this time of year?????!!!!!!

Here it cant decide if it would be hot or cold!!!! :aah: Thats why I am sick!!!!!!!!!! :sad:

Hope you are fine!!!! :huglove:

 

oh sh*t!!!!

SORRY!!!

blame it on Google Tradutor!!!

kkkkkkkkkkkk

i'm fine too!!

:biggrin2:

oh.. here too!!!

we don't know what's the wether here...

hahahhaha

oh... what a pity...

relax.... take it eeeeeeeeeeaaaaaaaaasy!!!

-ok, i'll stop-

 

anyway... may i do a question?

can you help me to find some site that show me some greek music to download??? or just give the name or something like it...

huhuhuhu

i need news greek's songs...

hahahahha

 

anyway...

have a golden week!!!

 

kisses, hugs etc from Brasil!!!

:D:):D:)

 

 

p.s.: playing now:"Sti Pira" Anna Vissi (what this really means??)

:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 months later...

Γιουυυχουυ! Καιρό εχει να πατήσει άνθρωπος εδώ... Μόλις το ανακάλυψα αυτό το thread. Και έτσι εχω και αποδείξεις οτι δεν είμαι μόνο εγώ σε όλη την Ελλάδα! Πάντως, είμαι σίγουρη οτι είμαι η μόνη σε όλο το Αγρίνιο...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γιουυυχουυ! Καιρό εχει να πατήσει άνθρωπος εδώ... Μόλις το ανακάλυψα αυτό το thread. Και έτσι εχω και αποδείξεις οτι δεν είμαι μόνο εγώ σε όλη την Ελλάδα! Πάντως, είμαι σίγουρη οτι είμαι η μόνη σε όλο το Αγρίνιο...

 

Γεια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εγω καποτε ξημεροβραδιαζομουν εδω!!!!!!!!! :aah: Δεν εισαι η μονη σε ολη την Ελλαδα οχι!!!! Τωρα για το Αγρινιο δε ξερω!!!! :wink2: Κι ειμαστε και κοντα!!! Εγω ειμαι Πατρα!!!! Και πολυ χαιρομαι που αν ποτε αξιωθει ο Μικα να ερθει Ελλαδα (λεμε τωρα) δεν θα αναγκαστω να παω μονη μου σαν την μουρλη!!!!! :teehee: Θα παμε μαζι!!!!! Δεν σε ρωταω!!!! στο δηλωνω :mf_rosetinted: Το χω δηλωσει και στην Λουιζα..... :biggrin2:

 

:huglove:

Link to comment
Share on other sites

Γεια!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εγω καποτε ξημεροβραδιαζομουν εδω!!!!!!!!! :aah: Δεν εισαι η μονη σε ολη την Ελλαδα οχι!!!! Τωρα για το Αγρινιο δε ξερω!!!! :wink2: Κι ειμαστε και κοντα!!! Εγω ειμαι Πατρα!!!! Και πολυ χαιρομαι που αν ποτε αξιωθει ο Μικα να ερθει Ελλαδα (λεμε τωρα) δεν θα αναγκαστω να παω μονη μου σαν την μουρλη!!!!! :teehee: Θα παμε μαζι!!!!! Δεν σε ρωταω!!!! στο δηλωνω :mf_rosetinted: Το χω δηλωσει και στην Λουιζα..... :biggrin2:

 

:huglove:

 

Αν έρθει Ελλάδα (λέμε τώρα) εννοείται οτι θα είμαστε εκεί. Αλλα που να έρθει...Ποιος θα πάει με την κατασταση που επικρατει...Μην πω τπτ για τον Γιωργάκη τωρα...:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Αν έρθει Ελλάδα (λέμε τώρα) εννοείται οτι θα είμαστε εκεί. Αλλα που να έρθει...Ποιος θα πάει με την κατασταση που επικρατει...Μην πω τπτ για τον Γιωργάκη τωρα...:thumbdown:

 

Γ@μω την κριση!!!!!!!!!! Εγω θα παω!!!!!!!!!! :aah: Εχεις facebook???!!!! Να τα λεμε βρε!!!!! :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Γ@μω την κριση!!!!!!!!!! Εγω θα παω!!!!!!!!!! :aah: Εχεις facebook???!!!! Να τα λεμε βρε!!!!! :wink2:

 

Facebook οχι. Αλλα έχω twitter. Δεν θέλω face γιατι θα πρέπει να κάνω add ολα τα... συμπαθητικά ατομα από το σχολείο μου, μόνο κ μόνο επειδή γνωριζόμαστε.:laser:

Βtw, είπες οτι κάποτε ξημεροβραδιαζόσουν εδω... Τώρα γιατι όχι;Είσαι ενημερωμένη ή να βοηθήσω; :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

Facebook οχι. Αλλα έχω twitter. Δεν θέλω face γιατι θα πρέπει να κάνω add ολα τα... συμπαθητικά ατομα από το σχολείο μου, μόνο κ μόνο επειδή γνωριζόμαστε.:laser:

Βtw, είπες οτι κάποτε ξημεροβραδιαζόσουν εδω... Τώρα γιατι όχι;Είσαι ενημερωμένη ή να βοηθήσω; :biggrin2:

 

Σωπα καλε!!!! Εγω εχω φτυσει πολλους γνωστους στο fb!!!! :aah: Ε απλα οταν ερχομαι τωρα δεν ειναι κανεις εδω!!!! Εχω ομως τα κονε μου και μαθαινω..... Ξερω πχ για τα καινουρια τραγουδια αλλα οχι και πολλες αλλες λεπτομερειες για το τι ακριβως κανει τωρα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σωπα καλε!!!! Εγω εχω φτυσει πολλους γνωστους στο fb!!!! :aah: Ε απλα οταν ερχομαι τωρα δεν ειναι κανεις εδω!!!! Εχω ομως τα κονε μου και μαθαινω..... Ξερω πχ για τα καινουρια τραγουδια αλλα οχι και πολλες αλλες λεπτομερειες για το τι ακριβως κανει τωρα!!!!!

 

Μάλλον κάνει και άλλες ανταύγειες...:aah: Ποιος ξέρει; Πάντως χρειάζεται πρόμο σε αυτή τη χώρα! Εχεις ακούσει ποτέ το elle me dit να παίζει πουθενά; Εγω προσωπικά τον προωθώ οσο το δυνατόν περισσότερο, αλλα καμία ανταπόκριση. Ενας ποτέ δεν έχει πει τίποτα καλό. Και μετά αρχίζω την αντεπιθεση...

:gun2:

:gun_bandana:

:lightsabre:

:mf_swordfight:

:starwars:

:chair:

 

Αλλα τέλος πάντων...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Huge bump, sorry! Αλλά είμαι καινούρια εδώ (χθές έγινα μέλος) και θα ήθελα πάρα πολύ να γνωρίσω και Έλληνες fan (είμαστε και λίγο σπάνιοι δυστυχώς *_*) Δεν υπάρχει καν ένα group για Ελληνες φαν στο facebook, πολύ περίεργο κατα τη γνώμη μου :/

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετίζματα σε όλους! εγὠ δεν είμαι Ελληνίδα αλλά μιλάω λιγάκι Ελληνικά :aah: ξάχασα πολλά, και θα'θελα να κάνω λίγο άσκηση.

Σας πειρἀζει;:teehee:

Εχεις ακούσει ποτέ το elle me dit να παίζει πουθενά; Εγω προσωπικά τον προωθώ οσο το δυνατόν περισσότερο, αλλα καμία ανταπόκριση.

το ίδιο στη Σερβία :(

Link to comment
Share on other sites

Τα ελληνικά σου είναι πολύ καλά! :biggrin2:

(by the way, σου αρεσει ο Harry Potter? Είμαι τρελή fan :mf_lustslow: )

 

Ευχαριστὠ :teehee::teehee: μάλλον, χρειάζομαι πολὐ καιρὀ να γράψω κάτι, ξέχασα να γράφω ελληνικά στον υπολογιστή :aah:

 

σου αρεσει ο Harry Potter? Είμαι τρελή fan

:mf_lustslow: ναι, μ'αρέσει πολύ, δες το location μου :biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 2 years later...
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy