Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Jj... četla jsem... :mf_rosetinted: .... a myslím, že to vidíme stejně... :mf_rosetinted:

 

Jdeme,... stejně jako předloni... no a je mi to jasný... přesně proto říkám, že tam jdu ze zásady, ale moc veselo mi kvůli tomu není... :mf_rosetinted:

 

 

mozno stretnes rebeku:wink2:...idete do duhova?...pocitam, ze matka ma uz pestrofarebny outfit pripraveny:naughty:...potom zreferujes ako ste dopadli:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ano, trha to srdce... ja som v Afrike (okrem Tunisu) este nebola, ale podla toho, co sa vidiet cez TV a casopisy, je to este ovela horsie ako Latinskej amerike ci Azii...

 

Super, ze podporujete aspon 3 deticky, ja ich mam tiez par "na dialku adoptovanych". Bohuzial, jeden clovek nemoze spasit svet, ale ak kazdy pomoze ako sa da, uz to je uzasne :thumb_yello:

 

presne kvoli tomuto sa nemozem konfrontovat s realitou:mf_rosetinted:...vyhybam sa podobnym zemiam...moj manzel je uz 5 rok v etiopii a ja som tam este nebola:mf_rosetinted:...a ani nepojdem...nemam na tu chudobu srdce...a tie zobrajuce deticky...aaach...my tam 3 adoptivne, tak aspon tie podporujeme:wink2:...
Link to comment
Share on other sites

a kam by si sla...kde by ti bolo lepsie:roftl:...kto by nam rozohanal mraky:blush-anim-cl: a daval zabrat nasej mimike...

neboj, davidka si nechame pre seba:...

 

:blush-anim-cl: ... tak to jsem ráda, že tu jsem vnímána takhle... :blush-anim-cl:

 

A doufám, že mimika je myšlena ve stylu :biggrin2: a ne ve stylu :sneaky2:

 

... :wink2:

 

:naughty: Uf... diskuzi o něm hodit můžete (aspoň bych se vám do ní jednou nepletla :roftl: ), ale víte jak :mf_rosetinted:

 

Zkrátka se nějak neztotožňuju s jeho hlubokými filozickými myšlenkami.. :wink2:

 

Ruská Máša

není česká Dáša

zatančí, zazpívá

a pusu dá

Ruská Máša

nad zemí se vznáša

svoje srdce ráda hned všem dá

 

:teehee:

Link to comment
Share on other sites

Waw, podebatovat s Mickom Jaggerom... to musi byt zazitok......

 

Zo svetovych umelcov sa mne podarilo podebatit iba s Bruce Springstinom.

Uplne nahodou som ho stretla v Antverpach na diskoteke. Mal tam v ten den kocert (ani sme o tom nevedeli) a potom prisiel na disku.

Bol hrozne sympaticky! Pokecat som s nim dokazala, lebo z neho som nikdy nebola taka "predposrana" ako z Miku - pred Mikom sa asi roztrasiem :wub2::naughty:

 

inak kocky, viete co je sranda, ze vsetci koho poznam su vzdy v prvej rade:naughty:...moj svagor (barunka ten co bol s nami vo viedni) zasadne vsetky koncerty aboslvoval v prednej rade a boli to ine masove akcie ...180 000 ludi na stonoch :fisch: a tak...a vzdy mal stastie i na meet&great:naughty:...uplne nahodne, ale mal...tomu sa hovori dieta stasteny:naughty:...podebatit si s mickom jaggerom...slashom....axelom...paulom z beatlesu...a este neviem kym vsetkym, to je celkom slusne :fisch: koniec koncov i vo viedni si s mikom toho povedal viac ako ja:blush-anim-cl::wub2:
Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:...som o tom nepochybovala:naughty:...

 

asi to bude in:wink2:...alebo sa citil moc muzne:blush-anim-cl::teehee:

 

:thumb_yello: ... :wink2:

 

Až teď mi došlo, když ty dvě fotky vidí člověk vedle sebe, jak to "po" vypadá nepřirozeně... nevím, co se stalo.. vážně se asi cítil moc mužsky.. jinak si to nedokážu vysvětlit :mf_rosetinted: V jeho okolí.. ani bych se nedivila :naughty:

 

Nebo je to jen experiment, který se mu zalíbil.... každopádně je au naturel rozhodně lepší... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ano, trha to srdce... ja som v Afrike (okrem Tunisu) este nebola, ale podla toho, co sa vidiet cez TV a casopisy, je to este ovela horsie ako Latinskej amerike ci Azii...

 

Super, ze podporujete aspon 3 deticky, ja ich mam tiez par "na dialku adoptovanych". Bohuzial, jeden clovek nemoze spasit svet, ale ak kazdy pomoze ako sa da, uz to je uzasne :thumb_yello:

 

 

ved prave...jeden clovek nemoze spasit svet a kedze sa poznam, tak sa radsej tomu vyhybam...spanok mam dost biedny, tak radsej nebudem pokusat:mf_rosetinted:...

 

vidis, takze sa naslo viac:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Presne tak :teehee: Pomahat treba - na vsetkych frontoch :naughty:

 

:thumb_yello:...volim rovnaku bojovu strategiu:naughty:...vek je sice iba cislo...ale preco mu troska nepomoct :fisch:...i ked u mna je to zatial este prevencia:naughty:
Link to comment
Share on other sites

Ani nie - ja cestujem v poslednej dobe iba medzi BXL a Bratislavou.....

(je fakt, ze v lete chodim domov castejsie - 2x do mesiaca, ale inak je to iba 1vikend v mesiaci doma na SK)

 

No ale to s mozno teraz zmeni - ked sa pomalicky menim na Mikovu "stihacku":naughty:

 

:sneaky2:...inak teraz ma napadlo, ze ved i ty si stale na cestach:naughty:...a myslim, ze i viac ako ja:wink2:
Link to comment
Share on other sites

... tak to jsem ráda, že tu jsem vnímána takhle...

 

A doufám, že mimika je myšlena ve stylu :biggrin2: a ne ve stylu :sneaky2:

 

...

 

Uf... diskuzi o něm hodit můžete (aspoň bych se vám do ní jednou nepletla ), ale víte jak

Zkrátka se nějak neztotožňuju s jeho hlubokými filozickými myšlenkami.. :wink2:

 

Ruská Máša

není česká Dáša

zatančí, zazpívá

a pusu dá

Ruská Máša

nad zemí se vznáša

svoje srdce ráda hned všem dá

 

:teehee:

 

 

barunka, omyl ja osobne som tou mimikou myslela toto :roftl::naughty::roftl::naughty:...kozmeticke firmy by si ta mali zacat uplacat:naughty:...pozri, co nas to stoji...i beatka ma plnu chladnicku kremov:roftl:

 

s tou masou mal asi slabu chvilku:roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

To mi je jasne, ze menovat sa nemoze:teehee:

 

Ale presne takych sa obavam - ze sa cez ne k Mikovi nedostanem :boxed:

 

:roftl::roftl::roftl:...bei, oni nie su az tak nebezpecne:naughty:...jediny problem je v tom, ze v ich pritomnosti sa vacsinou uz nikto iny ku mikovi nedostane...:mf_rosetinted:...a su naozaj vsade:roftl::naughty:...vo viedni vsak neboli :fisch:...

 

a menovat nemozme...googluju si vlastne mena:roftl::naughty:

Link to comment
Share on other sites

Blahozelaaaam!

A nedobehneme ju asi nikdy....

A to odkedy som na MCF uz vobec nechodim na facebook:teehee:

Jednoducho nestiham :biggrin2::wink2:

 

holka moja zlata, kedy ta my dobehneme:roftl:...

 

ale kazdopadne blahozelam:thumb_yello:...a pripajam sa k party :yay:

Link to comment
Share on other sites

Waw, podebatovat s Mickom Jaggerom... to musi byt zazitok......

 

Zo svetovych umelcov sa mne podarilo podebatit iba s Bruce Springstinom.

Uplne nahodou som ho stretla v Antverpach na diskoteke. Mal tam v ten den kocert (ani sme o tom nevedeli) a potom prisiel na disku.

Bol hrozne sympaticky! Pokecat som s nim dokazala, lebo z neho som nikdy nebola taka "predposrana" ako z Miku - pred Mikom sa asi roztrasiem :wub2::naughty:

 

pre neho taky ako pre nas s MIKOM:blush-anim-cl:...bruce mi sedi tiez:wink2:..nehovorim, ze by som isla na jeho koncert, ale pesnicky si vypocujem uplne v pohodicke:wink2:

 

bei, hlavne z hlboka dychaj a maj siroke lakte, aby si sa ku nemu predrala:naughty:...vlastne ty budes i zakulisi:wink2: vsak...vidim, ze ides na istotu:thumb_yello:...hned by som isla s tebou...preco musime byt v tom case na dovolenke:mf_rosetinted:...a aspon nam ho odfot:blush-anim-cl::wub2:

Link to comment
Share on other sites

Martinka, ty si podarena!:roftl:

 

Presne tak - kolko ludi, tolko chuti a pokial je to vsetko v duchu "zi a nechaj zit", je to super.

 

Stale viac sa tesim do tej Prahy!:biggrin2::wink2:

 

Souhlasím s vámi, děvčata, taky myslím, že kdby nás pojoval jen a pouze Mika, tak si tu s tím nadlouho nevystačíme :wink2: To už by pak asi přešlo jen do výkřiků "jé ten je ale slaďouškej :roftl:

 

A to že se neshodneme ve všem - ve všem si přikyvovat by taky byla za chvíli nuda:teehee:

Třeba si navzájem rozšíříme obzory - sunshine se shlédne v lady Gaga, Barunka se přihlásí do FC Michala Davida...:das:

Link to comment
Share on other sites

Ani nie - ja cestujem v poslednej dobe iba medzi BXL a Bratislavou.....

(je fakt, ze v lete chodim domov castejsie - 2x do mesiaca, ale inak je to iba 1vikend v mesiaci doma na SK)

 

No ale to s mozno teraz zmeni - ked sa pomalicky menim na Mikovu "stihacku":naughty:

 

vidis, si zober, keby si tie kocky zratali naklady napr. na 39 koncertov:roftl:...urcite by im ten sukromny uz zato vysiel :fisch:...

 

o chvilocku budeme za tebou vidiet len take male cervene svetielko:naughty:...resp. nam tu spravis riadny prievan:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Obdivuhodna dievcina!

Len nech jej to vydrzi - to sa zide aj v inych oblastiach v zivota, toto dievca sa vo svete urcite nestrati, ma moje sympatie:thumb_yello:

Najs kontakt na cloveka z timu... to uz je neco!

 

Tak na Depeche použila spíš taktiku "hlavně nenápadně":naughty:

Jinak s Tokiem na to jdou profesionálně, například teď naposled v Miláně (nebo spíš ještě před ním) zkontaktovaly jednoho chlápka z jejich týmu, vysvětlily co to pro ně znamená a jaké akce jako FC podnikly (například medvíďata v brněnské zoo - víš po kom se jmenují?:wink2:), no a on jim pak zařídil v Miláně meetko. No a minulý týden s oním chlápkem měli sraz v Plzni, takže užitečné známosti vesele bují...

 

Jinak ona je dost šílená, ne že by opustila střední, ale vynechat kvůli koncertu školu nezaváhá :teehee: A maminka jí taky vesele podporuje, a ještě je vozí...

(jen tak mimochodem, to je taky jediná z rodiny, kdo nevrtí hlavou nad mým fanynkovstvím :naughty:)

Link to comment
Share on other sites

To mi je jasne, ze menovat sa nemoze:teehee:

 

Ale presne takych sa obavam - ze sa cez ne k Mikovi nedostanem :boxed:

 

:thumb_yello:...

 

vacsinou su to anglicanky - tam sa ani neoplati ist na koncert:mf_rosetinted:...bez sance...francuzky su ujete uplne:naughty:...ale tu z okolia je i nemecko hodne hodne majetnicke:naughty:...uz si s tou kockou mala cest:wink2:...musim mrknut, ci ide i do rima :fisch:...to uz by snad prekrocila i 40-tku:naughty:

Edited by sunshine18
Link to comment
Share on other sites

hmmm...a teraz si vyber vsak...:mf_rosetinted:...a tu cestu si nenasli k sebe od zaciatku?...nedokazal sa s jej pritomnostou vyrovnat tvoj partner?...alebo ho terka nechce prijat?...mozno preto je taka zodpovedna a sikovna, viem si zivo predstavit, co vsetko sa jej viri v tej malej hlavke:mf_rosetinted:

 

Problém je hlavně na přítelově straně, ale ono to přišlo tak poznenáhlu - na začátku jí byly čtyři roky a to je jiné než v deseti...

A taky jsem asi přes růžové brýle nechtěla vidět...:sad:

Link to comment
Share on other sites

barunka, omyl ja osobne som tou mimikou myslela toto ...kozmeticke firmy by si ta mali zacat uplacat:naughty:...pozri, co nas to stoji...i beatka ma plnu chladnicku kremov:roftl:

 

s tou masou mal asi slabu chvilku:roftl::roftl:

 

:naughty: O tak to jsem velmi ráda :wink2: ...

 

:roftl: .. Kosmetické firmy o mě neví.. zatím :mf_rosetinted:

 

Vědět budou, až budu ta slavná zpěévačka a budu jim dělat tvář :shun:

 

(S mou "dokonalou pletí" :roftl: )

 

... No.... to byla silně slabá chvilka..přesto to vydal jako singl... :roftl: Tak nevím, kde se stala chyba...

 

Diskdžokej nepřijel, čím se teď zabavíš,

diskdžokej nepřijel, zmatek máš v duši svý,

čemu máš v týhle chvíli dát svůj čas,

městem jdeš na rtech úsměv ti zhas.

 

:fisch:

Link to comment
Share on other sites

bei, rim nevyzera pre teba zle:wink2:...zostava je celkom v pohodicke:wink2:...k mikovi sa predierat nebudes musiet:naughty:...ale nikdy nevies, kto sa tam na poslednu chvilu objavi :fisch:

 

No to je fakt - až na jedno jméno se to složením zdá být téměř ideální, až se jednomu věřit nechce... :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy