Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Problém je hlavně na přítelově straně, ale ono to přišlo tak poznenáhlu - na začátku jí byly čtyři roky a to je jiné než v deseti...

A taky jsem asi přes růžové brýle nechtěla vidět...:sad:

 

zvlastne, ved dospely je on...a k mensim detom sa predsa hlada cesticka uplne lahko...teda ak sa chce hladat...a co potom v puberte?...pevne verim, ze pocit domova a istoty jej davas aspon ty:thumb_yello:...a nebude mat tendenciu pri prvej prilezitosti volit pobyt mimo domu...

viem o com hovorim, od 14 som prec:mf_rosetinted:...a to je moj vlastny otec...:mf_rosetinted:...teraz je situacia lepsia, da sa povedat idealna, ale to neznamena, ze si nepamatam nic z detstva:mf_rosetinted:...

 

a tie okuliare rychlo zloz...:wink2:...pre istotu:wink2:...

Link to comment
Share on other sites

Aj...takych pripadov mam tiez par okolo seba... musi to byt narocne, neviem si to ani len pedstavit...

Drzim palce - vela trpezlivosti a dobre nervy!!!:flowers2:

 

No co se mě týče, tak je to složité...

Terezu mám z prvního manželství, a rozvedla jsem se, když jí byly dva roky - dost mi trvalo se odhodlat, ale nikdy jsem nelitovala.

 

S přítelem teď by to bylo vpořádku, až na to, že se nesnese s Terezou :sad:

Edited by Beata
Link to comment
Share on other sites

:naughty: O tak to jsem velmi ráda :wink2: ...

 

:roftl: .. Kosmetické firmy o mě neví.. zatím

 

Vědět budou, až budu ta slavná zpěévačka a budu jim dělat tvář :shun:

 

(S mou "dokonalou pletí" :roftl: )

 

... No.... to byla silně slabá chvilka..přesto to vydal jako singl... :roftl: Tak nevím, kde se stala chyba...

 

Diskdžokej nepřijel, čím se teď zabavíš,

diskdžokej nepřijel, zmatek máš v duši svý,

čemu máš v týhle chvíli dát svůj čas,

městem jdeš na rtech úsměv ti zhas.

 

:fisch:

 

to aby si tie kozmeticke firmy teda radsej este troska nasetrili:naughty:...ked uz bude z teba ta STAR, tak budu ti ine baliky platit:naughty:

 

barunka, ty ty jenda...:sneaky2:...radsej tu tie texty takto nedavaj...ako recitacia to posobi hodne plytko:naughty:...boooze...v tej discohudbe sa to tak nejako trati...:naughty:

 

ved mrkni na toto:

 

Colu, pijeme Colu

není to náhoda že u jednoho stolu

hlavu, stratil jsem hlavu

jestli nic neřeknu tak rozplyne se v davu

jsem tý holce nejspíš k smíchu

v tomhletom tichu, úplným tichu...

Link to comment
Share on other sites

Si bola skratka v dobrej nalade a mala si nejaku optimisticku kalkulacku po ruke:teehee: A este k tomu ta tuzba zazit sukromny koncert - to sa potom trosku zakruti hlave a cisla sa pred ocami premiesaju...

Sorry, ze som ti oponovala, mohla som ta v tom radsej nechat:naughty:

 

:roftl::roftl:...fakt lezim...netusim akym logaritmickym vypoctom som prisla na to cislo:roftl:...asi na mna moc pieklo cez okno:roftl:...
Link to comment
Share on other sites

Samozrejme - to uz som vam tu predsa vospolok navrhovala:wink2:

 

Hlavne nepridte v rovnakom case ako Mika - to dopredu upozornujem, NIKOMU nebudeme otvarat :wub2::wub2:

 

takze ked sa nahodou vyberiem do bruselu budem moct zaklopat na dvere:wink2::roftl:...
Link to comment
Share on other sites

Nemaaam! Dobra pripomienka - nakupim !!! Dik! :thumb_yello::thumb_yello:

 

:naughty::roftl:...zena cinu:thumb_yello:...a potom?:naughty:...

 

predebatili by ste celu noc...a mozno by ti i zaspieval :fisch:...len dufam, ze mas v chladnicke popri tych kremikoch i nejaky skvely drink...on je totiz plachy a na uvolnenie sa potrebuje posilnit:naughty::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Uplne suhlasim!! Chlpata hrud ma vzdy dostala!

Mozno je to len letny zostrih, asi mu bolo teplo :naughty:

 

(To mu tiez skusim posepkat do uska, ked mu budem podavat to pivo)

 

kocky uplne mimo vsuvka...vzdy rozmyslam, preco sa rozhodol pre uvedenu zmenu:mf_rosetinted:...asi to bude tym toy boyom...resp. vseobecne boyom niekde vo vnutri...no "pred" bolo pre mna rozhodne viac :chkn::blush-anim-cl::wub2:...

 

pred

 

hair-1.jpg

 

 

po

 

swe04x.jpg

 

snad som vas moc nepoplietla tym, co som vlastne chcela povedat:naughty::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Si bola skratka v dobrej nalade a mala si nejaku optimisticku kalkulacku po ruke:teehee: A este k tomu ta tuzba zazit sukromny koncert - to sa potom trosku zakruti hlave a cisla sa pred ocami premiesaju...

Sorry, ze som ti oponovala, mohla som ta v tom radsej nechat:naughty:

 

od urcitej doby veru som v permanentnej euforii:naughty::blush-anim-cl::wub2:...len dufam, ze podobne haluze nepisem i do pracovnych dokumentov:shocked:...pracujem prevazne s cislami:naughty:...ale vidim, ze to tak neposobi:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Je to smutne, ze u nas je to este take tabu...

 

Na Slovensku asi pred mesiacom tusim tiez nejaka gay akcia zle dopadla - boli tam bitky...

 

:naughty: .. :fisch:

 

Čtu si články o zítřejší brněnské queer parade... tedy pochodu za práva LGBT... a stejně jako před 2 roky, krajní pravice se rozhodla zasáhnout... no bude to zítra veselé :mf_rosetinted:

 

Abych pravdu řekla, trochu se bojím... to přiznám rovnou. Nicméně jim nedaruju, aby omezovali lidi, kteří se slušně snaží vyjádřit svůj názor... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Uplne suhlasim!! Chlpata hrud ma vzdy dostala!

Mozno je to len letny zostrih, asi mu bolo teplo :naughty:

 

(To mu tiez skusim posepkat do uska, ked mu budem podavat to pivo)

 

:roftl::roftl: myslis akoze zhodil zimne doplnky:roftl::roftl:...nie som teda rozhodne naturalistka:wink2:, ale v tomto pripade preco rusit esteticno:blush-anim-cl::wub2:

 

beatka, fakt si ma dobre rozosmiala...:thumb_yello:si ta predstavujem ako mu to sepkas do uska - poskakujuc s plechovkou plzne v ruke:roftl:

 

:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Takze ja ked priletim ty uz budes daaavno prec.

Ale ved Praha je tu co by dup:roftl:

 

To si pis ze sme Europsky vyskovy priemer:thumb_yello:

Okrem toho, vies predsa, ze dobreho vela nebyva:teehee:

 

Co urobis s Miskou? Zvladnes ju este preniest na rukach do postele?:blush-anim-cl:

 

papa

 

:roftl:...domcek je viacmenej prazdny...s michalkou sa zvycajne stihneme prist aspon vyspinkat:naughty:...vegetime si spolu vo velkej posteli:naughty:...i ked chuda teraz tu zaspinkala pri telke v obyvacke:mf_rosetinted:

 

s tym casom to je nadivoko, ja prilietam 7.50 do viedne...a pride pre mna taxi:mf_rosetinted:...musim sa hlasit este v praci:mf_rosetinted:...kavicka by bola pre mna rozhodne ovela ovela prijemnejsim vyplnenim dna:wink2

 

ja mam 160 cm :fisch:...zeby sme boli europsky priemer:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ja fakt neviem... Niekedy si to ta matka priroda tak zbiera a zbiera a cele roky zbiera a zbiera - a ptotom to vsetko take uzasne za roky nastradane zhmotni do jedneho jedineho cloveka....:wub2:

Sice je to celkom nespravodlive, ale sme jej za to napriek tomu vdacne, ze??:naughty:

 

:blush-anim-cl::wub2:...radost pozriet vsak:wink2:...nikdy nepochopim ako sa moze niekto takyto narodit:blush-anim-cl:...a byt este i takym skvelym umelcom:wink2:...

 

fakt :chkn:

Link to comment
Share on other sites

Takze ja ked priletim ty uz budes daaavno prec.

Ale ved Praha je tu co by dup:roftl:

 

To si pis ze sme Europsky vyskovy priemer:thumb_yello:

Okrem toho, vies predsa, ze dobreho vela nebyva:teehee:

 

Co urobis s Miskou? Zvladnes ju este preniest na rukach do postele?:blush-anim-cl:

 

papa

 

uz aby tu bola:wink2:...i stretnutie s vami mi doda hodne energie do zvysku leta:naughty::thumb_yello:

 

idem sa do toho pustit:mf_rosetinted:...to mam v ramci vecerneho posilnovania:naughty:...22kg opustenej vahy fakt radost:naughty: a zvlast po schodoch:mf_rosetinted:

 

kocky moje, dobre sa vyspinkajte:wink2:...caka nas prebudenie do vikendu...jupiii

Link to comment
Share on other sites

Ja fakt neviem... Niekedy si to ta matka priroda tak zbiera a zbiera a cele roky zbiera a zbiera - a ptotom to vsetko take uzasne za roky nastradane zhmotni do jedneho jedineho cloveka....:wub2:

Sice je to celkom nespravodlive, ale sme jej za to napriek tomu vdacne, ze??:naughty:

 

ja som vdacna maximalne:blush-anim-cl::wub2:...vsetko v jednom:blush-anim-cl::wub2:...len aby tu pre nas este dobrych par rockov bol a tvoril:blush-anim-cl::wub2:

Link to comment
Share on other sites

Fakt si davajte pozor....

Beze, kedy sa uz aj u nas to skostnatene myslenie trosku otvori...

 

Ked su gay parade v Bruseli, tak su to akcie, na ktorych sa bavi cele mesto, neviem o tom, ze by doslo v poslednych rokoch k nejakym incidentom...

 

 

Jj... četla jsem... :mf_rosetinted: .... a myslím, že to vidíme stejně... :mf_rosetinted:

 

Jdeme,... stejně jako předloni... no a je mi to jasný... přesně proto říkám, že tam jdu ze zásady, ale moc veselo mi kvůli tomu není... :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Mika s Davidom, Sunshine, prave si ma zabila :roftl::roftl::roftl::roftl:

 

Tricko som kupila v Bratislave na trhu na hlavnom namesti, je to moje oblubene tricko na dovolenky - zviditelnujem nasu krasnu krajinu:wink2:

 

 

waw, to je mile:thumb_yello::wink2:...este som nic take nevidela:wink2:...

 

inak vyzeraju ako mika s davidom:roftl::roftl:

post-19641-142983686485_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

to to ! O chvili aby som prestala jest, aby som mala na tu kozmetiku :roftl:

 

barunka, omyl ja osobne som tou mimikou myslela toto :roftl::naughty::roftl::naughty:...kozmeticke firmy by si ta mali zacat uplacat:naughty:...pozri, co nas to stoji...i beatka ma plnu chladnicku kremov:roftl:

 

s tou masou mal asi slabu chvilku:roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Jasne! Aj nad novou kamerou rozmyslam..... Nemam sajnu kolko stoja, neviem, ci to moja uboha visa karta zvladne (uz ju pocujem, ako v kabelke narieka:aah:)

 

pre neho taky ako pre nas s MIKOM:blush-anim-cl:...bruce mi sedi tiez:wink2:..nehovorim, ze by som isla na jeho koncert, ale pesnicky si vypocujem uplne v pohodicke:wink2:

 

bei, hlavne z hlboka dychaj a maj siroke lakte, aby si sa ku nemu predrala:naughty:...vlastne ty budes i zakulisi:wink2: vsak...vidim, ze ides na istotu:thumb_yello:...hned by som isla s tebou...preco musime byt v tom case na dovolenke:mf_rosetinted:...a aspon nam ho odfot:blush-anim-cl::wub2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::naughty:

 

uzzzzz zzzzhaviiim motory!:biggrin2:

 

vidis, si zober, keby si tie kocky zratali naklady napr. na 39 koncertov:roftl:...urcite by im ten sukromny uz zato vysiel :fisch:...

 

o chvilocku budeme za tebou vidiet len take male cervene svetielko:naughty:...resp. nam tu spravis riadny prievan:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy