Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Uf... tak jsem právě chvilku musela odběhnout... a úplně jsem minula odchod sunshine a vůbec plno příspěvků... no... odpověď najdete... asi za dlouho, teď mě čeká ještě 100 stran ze starého threadu :lmao: ...

Link to comment
Share on other sites

tak uz sme doma - uz mi je to jasne:teehee:

Na zozname do Rima som ju nevidela:wink2:

Podla toho, co pise, je uz s Mikom "stara kamoska" Mika ju ma rad...

 

Takmer som skripala zubami od zavisti, ked som citala jej prispevky:boxed:

:thumb_yello:...

 

vacsinou su to anglicanky - tam sa ani neoplati ist na koncert:mf_rosetinted:...bez sance...francuzky su ujete uplne:naughty:...ale tu z okolia je i nemecko hodne hodne majetnicke:naughty:...uz si s tou kockou mala cest:wink2:...musim mrknut, ci ide i do rima :fisch:...to uz by snad prekrocila i 40-tku:naughty:

Link to comment
Share on other sites

uf... tak fajn!:teehee:

:blush-anim-cl:

 

bei, rim nevyzera pre teba zle:wink2:...zostava je celkom v pohodicke:wink2:...k mikovi sa predierat nebudes musiet:naughty:...ale nikdy nevies, kto sa tam na poslednu chvilu objavi :fisch:
Link to comment
Share on other sites

deset, patnact, devatenact.....dvacetstyri dvacet to mame i s polivcickou:roftl:

par tisic hore-dole, to sa stava :naughty:

Stalo sa to aj v jednej nemenovanej europskej institucii - skratka sa niekto pomylil pri ratani rozpoctu a teraz im zrazu nezostalo na vyplaty :naughty:

(zrejme to vyriesia nejakou pozickou)

A zrutil sa kvoli tomu svet? Ani nie:naughty:

 

 

od urcitej doby veru som v permanentnej euforii:naughty::blush-anim-cl::wub2:...len dufam, ze podobne haluze nepisem i do pracovnych dokumentov:shocked:...pracujem prevazne s cislami:naughty:...ale vidim, ze to tak neposobi:naughty:
Link to comment
Share on other sites

To ma tiez stve, ze mu s tym furt nadaju pokoj!

Ale vypocula som si ten rozhovor a Mika to zvladol bravurne - som kto som, nebudem na tom nic menit a je mi jedno co si kto mysli....on je proste .... Mika....:thumb_yello::thumb_yello:

 

Já bych na jeho místě tomu novináři odpověděla: Proč se ptáte? Máte zájem? :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

kocky uplne mimo vsuvka...vzdy rozmyslam, preco sa rozhodol pre uvedenu zmenu:mf_rosetinted:...asi to bude tym toy boyom...resp. vseobecne boyom niekde vo vnutri...no "pred" bolo pre mna rozhodne viac :chkn::blush-anim-cl::wub2:...

 

pred

 

hair-1.jpg

 

 

po

 

swe04x.jpg

 

snad som vas moc nepoplietla tym, co som vlastne chcela povedat:naughty::roftl:

 

Taky volím "před" :wink2::wub2:

Link to comment
Share on other sites

zvlastne, ved dospely je on...a k mensim detom sa predsa hlada cesticka uplne lahko...teda ak sa chce hladat...a co potom v puberte?...pevne verim, ze pocit domova a istoty jej davas aspon ty:thumb_yello:...a nebude mat tendenciu pri prvej prilezitosti volit pobyt mimo domu...

viem o com hovorim, od 14 som prec:mf_rosetinted:...a to je moj vlastny otec...:mf_rosetinted:...teraz je situacia lepsia, da sa povedat idealna, ale to neznamena, ze si nepamatam nic z detstva:mf_rosetinted:...

 

a tie okuliare rychlo zloz...:wink2:...pre istotu:wink2:...

 

Myslím, že po sedmi letech už jsou brýle pryč...Ale on je to jinak opravdu bezvadnej chlap...

On si prostě vzal do hlavy jakési klišé podle ktrého ho Tereza odmítá akceptovat, jako všechny děti z rozvedených rodin :blink: A to víš, když v každém neposlechnutí, odmlouvání, obličeji... vidíš provokaci a rebelii proti autoritě...:sad:

ono to pro něj taky asi není lehký, a je přesvědčený, že má pravdu...

 

To víš, že se taky bojím, aby jednoho dne neřekla "já jdu bydlet k tátovi." :sad:

Link to comment
Share on other sites

to aby si tie kozmeticke firmy teda radsej este troska nasetrili:naughty:...ked uz bude z teba ta STAR, tak budu ti ine baliky platit:naughty:

 

barunka, ty ty jenda...:sneaky2:...radsej tu tie texty takto nedavaj...ako recitacia to posobi hodne plytko:naughty:...boooze...v tej discohudbe sa to tak nejako trati...:naughty:

 

ved mrkni na toto:

 

Colu, pijeme Colu

není to náhoda že u jednoho stolu

hlavu, stratil jsem hlavu

jestli nic neřeknu tak rozplyne se v davu

jsem tý holce nejspíš k smíchu

v tomhletom tichu, úplným tichu...

 

A co teprve:

 

Céčka, sbírá céčka, v tom je ta léčka

a já jsem o tom neměl ani zdání

céčka, že sbírá céčka, tak co mi brání

jen abych sehnal je a běžel za ní

:biggrin2:

Link to comment
Share on other sites

:roftl::roftl: myslis akoze zhodil zimne doplnky:roftl::roftl:...nie som teda rozhodne naturalistka:wink2:, ale v tomto pripade preco rusit esteticno:blush-anim-cl::wub2:

 

beatka, fakt si ma dobre rozosmiala...:thumb_yello:si ta predstavujem ako mu to sepkas do uska - poskakujuc s plechovkou plzne v ruke:roftl:

 

:roftl:

 

:roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, dnes som sa vratila z dovolenky, krasne ste sa rozpisali :thumb_yello: Tak som si hovorila, ze od dnes presne mesiac a sme v Prahe a pozriem na stranku, ze show prague cancelled. Skoro mi oci vypadli. Asi ste to uz pisali, ale mozte mi niekto strucne zhrnut co sa stalo? Prispevky zacnem citat od zajtra, dnes bohuzial nebudem mat cas.

Zatial prajem pekny den :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, dnes som sa vratila z dovolenky, krasne ste sa rozpisali :thumb_yello: Tak som si hovorila, ze od dnes presne mesiac a sme v Prahe a pozriem na stranku, ze show prague cancelled. Skoro mi oci vypadli. Asi ste to uz pisali, ale mozte mi niekto strucne zhrnut co sa stalo? Prispevky zacnem citat od zajtra, dnes bohuzial nebudem mat cas.

Zatial prajem pekny den :mf_rosetinted:

 

Shirl, nikdo neví oficiálně - ale 100% jsme si jisty - málo prodaných lístků :mf_rosetinted: Přečti thread a uvidíš... :dunno:

 

Jinak doufám, že dovolená stála za to :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ahojte, dnes som sa vratila z dovolenky, krasne ste sa rozpisali :thumb_yello: Tak som si hovorila, ze od dnes presne mesiac a sme v Prahe a pozriem na stranku, ze show prague cancelled. Skoro mi oci vypadli. Asi ste to uz pisali, ale mozte mi niekto strucne zhrnut co sa stalo? Prispevky zacnem citat od zajtra, dnes bohuzial nebudem mat cas.

Zatial prajem pekny den :mf_rosetinted:

 

jee, to je mi líto, že ses to dozvěděla zrovna v takovém rozpoložení :sad: jak už psala Barunka, 100% to vypadá na špatný prodej lístků... :boxed: což jsem do teďka taky nepochopila, protože to je přece na pořadatelích - zajistit, aby se lístky prodávaly, nebo se pletu? krom toho, zase tak málo jich prodaných snad nebylo... takže měl právo se naštvat i Mikův management, tím pádem se omluvy od nich asi nedočkáme... :sad:

 

doufám, že se dovolená vydařila :)

Edited by Jacksie
Link to comment
Share on other sites

Pro mě jsou NEJ vykopávky z 80 a 90 let (ale nejenom )

pár mých oblíbenců:

 

Elán, Peter Nagy, Team

Alphaville, Roxette (i když ti už teď tolik ne), Erasure

francouzská Indochine

... a docela ráda si poslechnu třeba i něco z Tokia

 

Vím, že na tenhle post jsem včera psala odpověď, ale mám pocit, že jsem nakonec odpověď nepostla... tak kdyby ano, tak pardon, trochu už se neuvědomuju :roftl:

 

Nicméně.... zrovna tohleto já můžu... :thumb_yello: Speciálně Elán, ti jsou pro mě klasika... :wink2: Rovnou přiznám, že mi po shlédnutí několika rozhovorů opravdu není sympatický Jožo... :mf_rosetinted: Ale písničky, prostě... klasika, na tom jsem vyrostla :wink2:

Peter Nagy ok, moc písniček neznám, ale proč ne :-))

Na Teamu jsem jednou dokonce byla na koncertě! :naughty: Ale teda ne sama od sebe... nicméně jsem si ho docela fakt užila :)

Erasure, Alphaville... :thumb_yello:

Indochine vůbec neznám... to bude asi tou všeobecnou "rozšířeností" francouzské hudby mimo Francii... :boxed:

:naughty: A to, že si poslechneš i něco z Tokia - za toto přiznání tě velmi obdivuju, to většinou lidi na sebe neřeknou :wink2: ..

Já sama mám velmi speciální vztah k Tokiu.... sama to až tak moc neposlouchám, ale někdy... některý psíničky můžou být :wink2:

Link to comment
Share on other sites

ano ano ...obrodenie v duchu antickych idealov...renesancia v hudobnom ponimani krasna...

 

...cca o 2 tyzdne sedim v statnicovej komisii a co si mi tu nasepkava, ze kriteria na uspesne statnice zacinaju nadobudat jasne kontury...len skoda, ze to bude cista technika

 

Přesně tak, navazujeme na ideály antiky, renesanci a klasicismus... ale po neúspěchu koncertu to chce nejen slovenské národní obrození, ale i české.... takže se mezi jeho vůdce směle zařazuju i já.... aby se studenti jednou mohli učit i o mně :mf_rosetinted::wink2: ...

 

:naughty: Jako... že takhle by sis ty státnice představovala? ... Měli by tě dát i na humanitní předměty... k umělcům :wink2: Půl hodinky byste si zarozjímali a státnice by se staly příjemnou záležitostí pro obě strany :wink2:

 

Navrhnu, abys přišla zkoušet na státnice ke mně... čínštinu na vysokém levelu do tří let zvládneš ne :roftl:...

Link to comment
Share on other sites

...waw, ved to je znacna cast SK tvorby...ja som tiez orientovana skor na roky minule...takze by sme sa urcite vo viacerych stretli

 

a pozeram, ze tokio tu zacina byt dost casto sklonovane...nieco sa paci i mne...napr. world behind the wall (teda aspon dufam, ze som si ten nazov zapamatala spravne)

 

:thumb_yello: To nás je tedy víc :wink2:

 

... Tak... když jsou tu určití lidi, kteří k nim mají nějaký vztah.... tak co by se neskloňovalo... třeba jako Martina dcerka a neteř... :wink2:

 

Jo, myslím, že se to takhle jmenuje, docela to jde :-) Akorát osobně se mi jejich tvorba líbí víc v němčině... angličtina mu moc nesedí... :teehee:

Link to comment
Share on other sites

hlavne kraus snazici sa byt vtipny a pohotovy...vobec netusim, o com by sa ti dvaja mohli asi tak bavit......nezlucitelne uz vopred...

 

Takže ty asi fanynka Krause nebudeš... :naughty: No já ho vidím z několika úhlů... na jednu stranu moderátor, který opravdu pohotový a inteligentní je... na druhou stranu to místama přehání... je to složitý....

 

Tak jako tak patřil k jedněm z těch lepších pořadů.... pochybuju, že Halina Pawlovská dokáže jeho místo zastoupit... silně pochybuju... :mf_rosetinted:

 

Ale Kraus a Mika.. no comment :roftl: Myslím, že by jeden nechápal z druhého... ani trochu :naughty:

Ale třeba by nás překvapili... no, alespoň by rozhodně nemlčeli :wink2:

Link to comment
Share on other sites

mata, a ak mas nejaku tu chvilku pri prekladani...doporucujem mrknut toto interview

 

Paul de Leeuw

 

jednoznacne jedno z mojich najoblubenejsich...nepoznam nikoho, kto dokaze okolo seba sirit tak pohodovu atmosku

 

No počkej... a co já :shun: .................. :mf_rosetinted:

 

:naughty: No dobře, uznám, že souboj s Mikou bych asi prohrála :wink2:

 

:wub2:

Link to comment
Share on other sites

barunka, a este dodatok, shirl by sme asi nemali rusit pri dovolenke:mf_rosetinted:...predsa ine je sluzobka a ine dovolenka...ked sa vrati my uz budeme "nad vecou" a tak jej aspon troska zjemnime tu konfrontaciu s realitou:mf_rosetinted:

 

Realita je viac ako "prijemna" :shocked:

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že po sedmi letech už jsou brýle pryč...Ale on je to jinak opravdu bezvadnej chlap...

On si prostě vzal do hlavy jakési klišé podle ktrého ho Tereza odmítá akceptovat, jako všechny děti z rozvedených rodin :blink: A to víš, když v každém neposlechnutí, odmlouvání, obličeji... vidíš provokaci a rebelii proti autoritě...

ono to pro něj taky asi není lehký, a je přesvědčený, že má pravdu...

 

To víš, že se taky bojím, aby jednoho dne neřekla "já jdu bydlet k tátovi." :sad:

 

:naughty:...matka povedz svojmu priatelovi nech sa pride pozriet na moju hviezdicku:naughty:...ta je rebel telom i dusou:naughty:...uz od narodenia...:wink2:...myslim, ze ak to nechce pokazit uplne musi jednoducho prijat terku taku, aka je:wink2:...proste deti sa v tomto obdobi snazia presadit :fisch: a protestuju v podstate proti vsetkym a vsetkemu:wink2:...a zjavne on je vietor v jej kridlach:wink2:...nech zabudne na predsudky...su to deti:wink2:...

 

dobre sa mi hovori, mala by si ma vidiet, ked sa snazim byt nad vecou ja:naughty:

Link to comment
Share on other sites

A co teprve:

 

Céčka, sbírá céčka, v tom je ta léčka

a já jsem o tom neměl ani zdání

céčka, že sbírá céčka, tak co mi brání

jen abych sehnal je a běžel za ní

:biggrin2:

 

:roftl::roftl:..ako som mohla zabudnut na ceeeeeeecka:naughty::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Přesně tak, navazujeme na ideály antiky, renesanci a klasicismus... ale po neúspěchu koncertu to chce nejen slovenské národní obrození, ale i české.... takže se mezi jeho vůdce směle zařazuju i já.... aby se studenti jednou mohli učit i o mně :mf_rosetinted::wink2: ...

 

:naughty: Jako... že takhle by sis ty státnice představovala? ... Měli by tě dát i na humanitní předměty... k umělcům :wink2: Půl hodinky byste si zarozjímali a státnice by se staly příjemnou záležitostí pro obě strany :wink2:

 

Navrhnu, abys přišla zkoušet na státnice ke mně... čínštinu na vysokém levelu do tří let zvládneš ne :roftl:...

 

:roftl:...barunka o tebe sa budu ucit i bez slovenskeho, ci ceskeho narodneho obrodenia:roftl:...tomu ver:wink2:

 

na cinstine by som mala zacat teda intenzivne pracovat:naughty:...do tych tvojich statnic by som mohla zvladnut aspon zaklady:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy