Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

pockaj, tak asi som blba JA:shocked:...11 pesnicka na americkej verzii je predsa erase, ci sa mylim???

 

aaaach ja native speakerka, hned na zaciatku som tipovala erase:blush-anim-cl: a napisala som erasure:blush-anim-cl:...som uplne tuk tuk tuk...

mam fakt co robit:blush-anim-cl:...vidis vidis s kym mas docinenie:naughty:

 

Ahá, když já americkou verzi neznám :mf_rosetinted:

 

A vůbec nechápu nápovědu č.2 :sneaky2:

 

Jinak písničku jsem si pustila, takže jsem jen se zaujetím sledovala vaší hádankářskou soutěž :naughty: - ale chytla bych se jen na č.1 :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

pockaj, tak asi som blba JA...11 pesnicka na americkej verzii je predsa erase, ci sa mylim???

 

aaaach ja native speakerka, hned na zaciatku som tipovala erase a napisala som erasure...som uplne tuk tuk tuk...

mam fakt co robit...vidis vidis s kym mas docinenie:naughty:

 

Je :) Tak jsem ráda, že jsi moje nápovědy chápala správně :wink2: Vidíš, já si jen říkala, žes pochopila hned, ale že tě místo Erase nedopatřením napadla ta kapela... :wink2:

 

To se stává :wink2:

 

Myslím, že z horka hrabe všem :original: Pro pobavení posílám dnešní vývěsku ze školy Jacksie :roftl: :

 

36007_1469385742108_1457532000_1211313_387638_n.jpg

 

Tomu říkám přímo třílevelový fail :roftl::thumb_yello:

 

Takže jak vidíš, tobě zapaluje správně, jen chybička se vloudila...

 

Co však dělalo (kouřilo?) vedení v Ostravě, to fakt nechápu :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello::roftl::roftl::roftl:

 

Dobrý večer děvčata:wink2:

 

Děkuji :blush-anim-cl:

 

A dobrý večer přeju... :wink2: Sranda, jednou ho přeju do sousední země a podruhé do "ob jednu" sousední země :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Pokuď nezaplníte Letnou, tak na to zapomeňte :mf_rosetinted:

No... v 6 lidech to pujde těžko.... :blink: Buďto kolosálně přibereme a zaplníme tu Letnou doslova anebo nabereme kolemjdoucí a zkusíme je ukecat.... už abychom začly kampaň :mf_rosetinted:

 

Nestačilo by zaplnit O2 arénu? :tears:

Link to comment
Share on other sites

zajtra tu mame korejcov:wink2:...to je tiez podobna rec, takze rychlo sa uc budes mi robit garde:naughty:...a skocime i na nakupy:wink2:

No... asi ani ne... a hlavně mají už zase jinou abecedu :sneaky2:! Ale třeba se k tomu někdy dostanu :wink2: Šiklo by se to určitě... :wink2:

 

Juchů! :teehee: Němčina tam třeba není? :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ahá, když já americkou verzi neznám :mf_rosetinted:

 

A vůbec nechápu nápovědu č.2 :sneaky2:

 

Jinak písničku jsem si pustila, takže jsem jen se zaujetím sledovala vaší hádankářskou soutěž :naughty: - ale chytla bych se jen na č.1 :blush-anim-cl:

 

Já jsem nevěděla, že to je americká verze - pomohla mi tetička wiki :roftl:

 

Ach, ta byla velmi těžká.. týkala se textu :wink2: ... Mika volá a "nepoučí se ze svých chyb" ... hned na začátku textu je "I shouldn't have called so late last night.." .. :wink2:

 

A pomiňme fakt, že ten obrázek není v noci :mf_rosetinted:

 

Nicméně čím dřív se chytneš, tím líp, ne? :original:

Link to comment
Share on other sites

No... v 6 lidech to pujde těžko.... :blink: Buďto kolosálně přibereme a zaplníme tu Letnou doslova anebo nabereme kolemjdoucí a zkusíme je ukecat.... už abychom začly kampaň :mf_rosetinted:

 

Nestačilo by zaplnit O2 arénu? :tears:

 

Nóóó.... tak že jste to vy, stačí když zaplníte obývák :roftl:

 

A ty kolemjdoucí budeme příště (ha ha) ukecávat na koncert :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ahá, když já americkou verzi neznám :mf_rosetinted:

 

A vůbec nechápu nápovědu č.2

 

Jinak písničku jsem si pustila, takže jsem jen se zaujetím sledovala vaší hádankářskou soutěž :naughty: - ale chytla bych se jen na č.1 :blush-anim-cl:

 

i mna barunka zmiatla napovedou c.2:sneaky2:...odputala moju pozornost :fisch:...ale nepodarilo sa jej to:teehee:

 

ved prave, c.1 bola uplne jasna vec:wink2:...a ja sa tu zapletiem s erasure:roftl::roftl:...aj ked niektore pesnicky mali faj :fisch::naughty:...len troska ineho charakteru:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Je :) Tak jsem ráda, že jsi moje nápovědy chápala správně :wink2: Vidíš, já si jen říkala, žes pochopila hned, ale že tě místo Erase nedopatřením napadla ta kapela...

 

To se stává

 

Myslím, že z horka hrabe všem :original: Pro pobavení posílám dnešní vývěsku ze školy Jacksie

 

 

Tomu říkám přímo třílevelový fail :roftl::thumb_yello:

 

Takže jak vidíš, tobě zapaluje správně, jen chybička se vloudila...

 

Co však dělalo (kouřilo?) vedení v Ostravě, to fakt nechápu :lmfao:

 

:shocked::shocked:...to je mozne v dnesnej dobe:shocked:...praveze by si mali asi bafnut:naughty:, zjavne maju abstak...:naughty:...alebo nech si pustia RELAX:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Nóóó.... tak že jste to vy, stačí když zaplníte obývák :roftl:

 

A ty kolemjdoucí budeme příště (ha ha) ukecávat na koncert :blink:

 

Juchůůů! :groupwave:

 

Bohužel asi nebudeme v plné sestavě ale.. :(

 

No... vědět dřív, že je pořadatelská agentura natolik neschopná, asi bych to i dělala :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Děkuji :blush-anim-cl:

 

A dobrý večer přeju... :wink2: Sranda, jednou ho přeju do sousední země a podruhé do "ob jednu" sousední země :wink2:

 

sranda, dnes sme tu mali vysielanie z bruselu...francie...nemecka a ceska:wink2:...sme vlastne dost internacionalny thread:naughty::roftl:...ked tak na to pozeram:wink2:

Link to comment
Share on other sites

i mna barunka zmiatla napovedou c.2:sneaky2:...odputala moju pozornost ...ale nepodarilo sa jej to:teehee:

 

ved prave, c.1 bola uplne jasna vec:wink2:...a ja sa tu zapletiem s erasure:roftl::roftl:...aj ked niektore pesnicky mali faj :fisch::naughty:...len troska ineho charakteru:naughty:

 

... Zrovna k téhle písničce se dávají těžce nápovědy, tak jsem musela udělat jakoukoliv blbost, co mě napadlo :wink2:

 

Jo no... jde tam "tak trochu" o něco jinýho :roftl: Ale náhodou - můžeme počítat jakožes uhodla hned! :):thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

No... asi ani ne... a hlavně mají už zase jinou abecedu :sneaky2:! Ale třeba se k tomu někdy dostanu :wink2: Šiklo by se to určitě... :wink2:

 

Juchů! :teehee: Němčina tam třeba není? :naughty:

 

nemciny je tu bohate to je zvlastne:roftl:...ked sa bavia spolu mam iba predstavu o com asi, ale to je take skor pocitove...nerozumiem v podstate nic...ale oficialne meetingy su v english:wink2: nastastie:naughty:

Link to comment
Share on other sites

sranda, dnes sme tu mali vysielanie z bruselu...francie...nemecka a ceska:wink2:...sme vlastne dost internacionalny thread:naughty::roftl:...ked tak na to pozeram:wink2:

To teda jsme! :original: Ale to Česko je nuda :mf_rosetinted: - Ještě chybí, abych sem psala já z ciziny a bylo by :) Ale všeobecně - těch konexí máme dost :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Nóóó.... tak že jste to vy, stačí když zaplníte obývák :roftl:

 

A ty kolemjdoucí budeme příště (ha ha) ukecávat na koncert :blink:

 

matka, tak potom pocitaj s ucastou i tohto mladeho muza:blush-anim-cl::wub2:...dufam, ze mate dost velky obyvacku:naughty::roftl:...vyzera to, ze pride vo velkom style:roftl:

 

610x.jpg

 

:blush-anim-cl::wub2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked::shocked:...to je mozne v dnesnej dobe:shocked:...praveze by si mali asi bafnut:naughty:, zjavne maju abstak...:naughty:...alebo nech si pustia RELAX:naughty:

 

I na "prestižních gymnáziích" se tohle stává :roftl::naughty:

 

Nebo.... možná kombinace horka a absťáku učinila svoje :teehee: Zajímalo by mě vážně, kdy bude 31. června... :roftl:

 

Očividně všichni potřebujou prázdniny :)

Link to comment
Share on other sites

matka, tak potom pocitaj s ucastou i tohto mladeho muza:blush-anim-cl::wub2:...dufam, ze mate dost velky obyvacku:naughty::roftl:...vyzera to, ze pride vo velkom style:roftl:

 

610x.jpg

 

:blush-anim-cl::wub2:

 

Ehm, ehm... vlastně nevím, jestli pro vás nějaké místo zbyde :naughty:

:wub2::wub2:

Edited by martinaP
Link to comment
Share on other sites

Juchůůů! :groupwave:

 

Bohužel asi nebudeme v plné sestavě ale.. :(

 

No... vědět dřív, že je pořadatelská agentura natolik neschopná, asi bych to i dělala :mf_rosetinted:

 

kto nam dal kosom:shocked:...

 

presne mohol oslovit nas a mal by koncert zo vsetkym co ku tomu patri:wink2:...a zaplnili by sme celu matkinu obyvacku:roftl:

Link to comment
Share on other sites

I na "prestižních gymnáziích" se tohle stává :roftl::naughty:

 

Nebo.... možná kombinace horka a absťáku učinila svoje :teehee: Zajímalo by mě vážně, kdy bude 31. června... :roftl:

 

Očividně všichni potřebujou prázdniny :)

 

ale aspon vedia preco su prestizne gymnazium:roftl:...ktore ine ma 31. jun???:roftl:...tie prazdniny by sa teda zisli i mne:teehee:...to mas uplnu pravdu:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Ehm, ehm... vlastně nevím, jestli pro vás nějaké místo zbyde :naughty: :

wub2::wub2:

 

:sneaky2:...ty ty ty jedna:naughty:...podrzime aspon tie slnecnice:roftl: urcite nemate tolko stojanov:roftl:...ked uz budeme tam, nech sme aspon vyuzite:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy