Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

nemciny je tu bohate to je zvlastne:roftl:...ked sa bavia spolu mam iba predstavu o com asi, ale to je take skor pocitove...nerozumiem v podstate nic...ale oficialne meetingy su v english:wink2: nastastie:naughty:

 

Němčina v Německu? Nečekala bych :shocked::roftl: ... Tak aspoň že tak, nicméně kdyby někdy byl třeba překlad čj-nj, víš kde hledat :mf_rosetinted::naughty:

 

Jinak i tak obdiv, že zvládáš meetingy v english :thumb_yello: Tohle by mně asi moc nešlo.. moc bussinessová terminologie :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

matka, tak potom pocitaj s ucastou i tohto mladeho muza:blush-anim-cl::wub2:...dufam, ze mate dost velky obyvacku:naughty::roftl:...vyzera to, ze pride vo velkom style:roftl:

 

610x.jpg

 

:blush-anim-cl::wub2:

Tyjo, díky němu i na betonu vykvetou slunečnice ... tomu se vážně říká umění :wink2:

 

:wub2: Takovou společnost si nechám líbit :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Němčina v Německu? Nečekala bych :shocked::roftl: ... Tak aspoň že tak, nicméně kdyby někdy byl třeba překlad čj-nj, víš kde hledat :mf_rosetinted::naughty:

 

Jinak i tak obdiv, že zvládáš meetingy v english :thumb_yello: Tohle by mně asi moc nešlo.. moc bussinessová terminologie :mf_rosetinted:

 

ti hovorim, pracuj na sebe a urcite sa uchytis:wink2:...cina expanduje vsade a uprimne kolko ludi ju ovlada:wink2:...takze skvely vyber:thumb_yello:

 

meetingy v english su uplne v pohodicke pre mna - je to technicka english, takze no problem:wink2:...horsie je to pre mna debatovat len tak o nicom...:blush-anim-cl:...v english ma nic duchaplne nenapada:teehee:

Link to comment
Share on other sites

:roftl:...pocuj shirl, ty mas same skvele historky:wink2:...ja som naposledy stala na lyiach asi na lyziarskom:teehee:...to som bola este mlada a nerozvazna:roftl:...uz by som to rozhodne neriskovala:naughty:

 

takze, najblizsie budem na zjazdovkach pozerat vsetkych pesistov v cervenej bunde :fisch:

 

Neviem preco, ale mne sa na paty lepia same taketo veci. Aj vcera, ked som si bola nakupit nejake veci do kauflandu som zasa zacula nieco.

Moj zazitok: Bola som ako som u povedala, v kauflande nakupit a bol tam taky manzelsky dochodcovsky par. Manzelka hodila nieco do kosika - manzel nato: "A to je nam naco?" manzelka odpovedala: "Neviem, ale je to v akcii" .... :roftl:

Link to comment
Share on other sites

kto nam dal kosom:shocked:...

 

presne mohol oslovit nas a mal by koncert zo vsetkym co ku tomu patri:wink2:...a zaplnili by sme celu matkinu obyvacku:roftl:

 

Tak analyticky - já, Martinka, shirl a ty jsme jistý. Marťa coby hostitelka je jasná :thumb_yello: Trifi se tu už nějaký čas neukázala, tak kdoví, jestli se do té doby objeví...? :dunno: S Terou jsem se o tom ještě nebavila, dám jí vědět a uvidíme co řekne... no a Jacksie asi nepustí rodiče... :( ...

 

Však ji znáte, taková delikventka ... :mf_rosetinted:

 

:roftl: ... Myslím, že německá sekce by zaplnila i víc než obývák :teehee: Nicméně mám chuť napsat panu Janíkovi dopis a zapochybovat v něm o jeho schopnostech a nahlásit se na brigádu :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Tyjo, díky němu i na betonu vykvetou slunečnice ... tomu se vážně říká umění :wink2:

 

:wub2: Takovou společnost si nechám líbit :wub2:

 

to chce len polievat polievat polievat:roftl:...a budu i slnecnice na betone:roftl:...alebo im mozno spieva ako v tej rozpravke pysna princezna ten zahradnik...rozvijej se poupatko :fisch:....

Link to comment
Share on other sites

a kade si sa prechadzala:wink2:...my vyrazame smer turecko buduci tyzden, tak mozno budem mat to stastie i ja:blush-anim-cl:

 

Hotel Sea Sight, Alanya. Nebolo to priamo v centre mesta, ale bola to taka utulna ulicka plna hotelov. Vzdy som tu pesnicku zacula minimalne 2x za den :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Neviem preco, ale mne sa na paty lepia same taketo veci. Aj vcera, ked som si bola nakupit nejake veci do kauflandu som zasa zacula nieco.

Moj zazitok: Bola som ako som u povedala, v kauflande nakupit a bol tam taky manzelsky dochodcovsky par. Manzelka hodila nieco do kosika - manzel nato: "A to je nam naco?" manzelka odpovedala: "Neviem, ale je to v akcii" .... :roftl:

 

:roftl:

No nekup to za tu cenu :roftl:

Link to comment
Share on other sites

ale aspon vedia preco su prestizne gymnazium:roftl:...ktore ine ma 31. jun???:roftl:...tie prazdniny by sa teda zisli i mne:teehee:...to mas uplnu pravdu:thumb_yello:

 

To je fakt, mají extra den navíc... aby mohli mít ještě víc vědomostí a prakticky je zužitkovat v budoucím životě.... :lmao::roftl:

 

Dáš si menší výlet s náma... a dovolená bude teď někdy taky, ne? :)

Link to comment
Share on other sites

Tak analyticky - já, Martinka, shirl a ty jsme jistý. Marťa coby hostitelka je jasná :thumb_yello: Trifi se tu už nějaký čas neukázala, tak kdoví, jestli se do té doby objeví...? :dunno: S Terou jsem se o tom ještě nebavila, dám jí vědět a uvidíme co řekne... no a Jacksie asi nepustí rodiče... :( ...

 

Však ji znáte, taková delikventka ... :mf_rosetinted:

 

:roftl: ... Myslím, že německá sekce by zaplnila i víc než obývák :teehee: Nicméně mám chuť napsat panu Janíkovi dopis a zapochybovat v něm o jeho schopnostech a nahlásit se na brigádu :mf_rosetinted:

 

Beata taky hlásila účast :wink2:

Link to comment
Share on other sites

:sneaky2:...ty ty ty jedna:naughty:...podrzime aspon tie slnecnice:roftl: urcite nemate tolko stojanov:roftl:...ked uz budeme tam, nech sme aspon vyuzite:roftl:

A dívat se na Marťu, jak se baví s Mikou? To tak :shun:

 

Do svého C.V. si nehodlám uvádět "Stojan na slunečnice", byť k tomu můžu být hezky tvarovaná :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

:thumb_yello:...som rada, ze si sa priznala i bez mucenia:roftl:...nam to bol jasne:wink2:...zvlast to minidisco muselo byt pre neho neskutocna zabava:roftl:...

 

Mini Disco bola vzdy super :thumb_yello: Aj s programom co potom nasledoval som bola skoro vzdy spokojna. Vravim skoro vzdy, pretoze ma raz vytiahali suatzit na Miss. :sneaky2:

Link to comment
Share on other sites

Neviem preco, ale mne sa na paty lepia same taketo veci. Aj vcera, ked som si bola nakupit nejake veci do kauflandu som zasa zacula nieco.

Moj zazitok: Bola som ako som u povedala, v kauflande nakupit a bol tam taky manzelsky dochodcovsky par. Manzelka hodila nieco do kosika - manzel nato: "A to je nam naco?" manzelka odpovedala: "Neviem, ale je to v akcii" .... :roftl:

 

:roftl:...nezaprieme sa...ale pozri, aspon sa mame na com zabavat:naughty:...

Link to comment
Share on other sites

Zdravim vsetkych :) Vidim, ze ste zasa vela popisali, zajtra sa zasa odhodlam odpovedat na starsie prispevky :wink2:

Shirl, ahoj! :)

 

Na starší příspěvky budu odpovídat i já.. už mě čeká asi jenom tak 150 stran... :mf_rosetinted:

 

Ale baví mě to :)!

Link to comment
Share on other sites

shirl zdravim i ja:wink2:...tak kolko si si dala dlzok?...alebo sirok:roftl:

 

Ahoj, zaplavala som si vyborne, boli sme aj so mnou 6 na cely bazen, tak som mala celu drahu pre seba :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Tak analyticky - já, Martinka, shirl a ty jsme jistý. Marťa coby hostitelka je jasná :thumb_yello: Trifi se tu už nějaký čas neukázala, tak kdoví, jestli se do té doby objeví...? :dunno: S Terou jsem se o tom ještě nebavila, dám jí vědět a uvidíme co řekne... no a Jacksie asi nepustí rodiče... :( ...

 

Však ji znáte, taková delikventka ... :mf_rosetinted:

 

:roftl: ... Myslím, že německá sekce by zaplnila i víc než obývák :teehee: Nicméně mám chuť napsat panu Janíkovi dopis a zapochybovat v něm o jeho schopnostech a nahlásit se na brigádu :mf_rosetinted:

 

takze zatial 5+1 hostitelka a + special quest:blush-anim-cl::wub2:...dobre ratam:roftl:

 

aaaach, jacksie, skoda...ale asi je malicka sanca na jej rodicov:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

:roftl: ... Myslím, že německá sekce by zaplnila i víc než obývák :teehee: Nicméně mám chuť napsat panu Janíkovi dopis a zapochybovat v něm o jeho schopnostech a nahlásit se na brigádu :mf_rosetinted:

 

:mf_rosetinted:...od nemeckej sekcie na mile:naughty:...tie by hostitelku vytlacili, to som si ista:roftl:...co ak by niektora z nich mala prave narodky:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy