Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

takze to ste mali skoro ako sukromnu party:thumb_yello:...ja som velmi slaby plavec...a vo vseobecnosti ma voda moc nelaka:blush-anim-cl:...takze dovolenku stravim pri bazene pod slnecnikom s mikom v usiach a s knihami:wink2:...planujem si vziat na kazdy den jednu, dozeniem zameskane :fisch:

 

Kam sa chystas - myslim aky hotel? Nebude to ten isty v ktorom som bola aj ja? :wink2:

Poviem ti len tolko, ze som mala krem s faktorom 30 a aj tak som si hned na druhy den spalila ramena...

Link to comment
Share on other sites

:mf_rosetinted:...od nemeckej sekcie na mile:naughty:...tie by hostitelku vytlacili, to som si ista:roftl:...co ak by niektora z nich mala prave narodky:roftl:

:roftl: :roftl: ... Jasně, že by měly narozeniny i tak :wink2: Všechny :roftl:

 

A my bychom šly spát na chodník.. :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Kam sa chystas - myslim aky hotel? Nebude to ten isty v ktorom som bola aj ja? :wink2:

Poviem ti len tolko, ze som mala krem s faktorom 30 a aj tak som si hned na druhy den spalila ramena...

 

my ideme do antalye cast side (teda aspon si myslim) :naughty:...hotel je kumkoy beach...dovolenku vyberame este v decembri, kvoli manzelovi, vzhladom na destinaciu, kde sa nachadza ma rozplanovany vlastne cely rok:wink2:...takze kolkokrat rozmyslam, kde to my vlastne ideme:roftl:...

 

viac sa bojim o malu:mf_rosetinted:...ona je este belsia nez ja, teda ak je to mozne:naughty:

Link to comment
Share on other sites

To je super :original: No na pohodovou dovolenou ideální :wink2: ... Ale mohli střídat i víc písniček od něj :teehee:

 

Barunka, ked som prvy den zacula ako nam DJ pustal Relax take it easy, vyskocila som z lehatka a pretierala si oci, to sa mi asi sniva :shocked: Turecko, Mika :shocked:

Potom sa pytala Dj ci by nemohol pustit aj Love Today a on, ze velmi rad, ze tu pesnicku pozna, ale nema ju na cd. :( Do buducna som poucena, pribalim si okrem mp3 playera aj CD do kufra :wink2: Ale pozitivum - v Turecku poznaju Miku :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

kocky moje zlate, nateraz musim kliknut na "log out"...caka ma este kopec priprav na zajtra a tu mi je tak prijemne:blush-anim-cl:, ze by som sa nedokazala prinutit robit nieco ine...

 

uzite si zbytok vecera a zajtra dopisania:wink2:

 

:huglove: kazdej na licko posielam:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Barunko, jsi mě zase dostala :roftl::roftl::roftl: s tím CV :roftl::roftl:

 

No dobrá, tak si s náma můžete zazpívat :wink2:aspoň mě nebude tolik slyšet :teehee:

 

O, děkuji :blush-anim-cl::roftl:

 

Tak jo :groupwave: ... ale myslím, že po 3 vteřinách bychom přestaly a nechaly zpívat jeho, protože by nám bylo trapně :roftl:

Link to comment
Share on other sites

kocky moje zlate, nateraz musim kliknut na "log out"...caka ma este kopec priprav na zajtra a tu mi je tak prijemne:blush-anim-cl:, ze by som sa nedokazala prinutit robit nieco ine...

 

uzite si zbytok vecera a zajtra dopisania:wink2:

 

:huglove: kazdej na licko posielam:wink2:

 

Chudinko...moc to nepřeháněj, nejlepší příprava je důkladný spánek s hezkými sny :naughty::blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

kocky moje zlate, nateraz musim kliknut na "log out"...caka ma este kopec priprav na zajtra a tu mi je tak prijemne:blush-anim-cl:, ze by som sa nedokazala prinutit robit nieco ine...

 

uzite si zbytok vecera a zajtra dopisania:wink2:

 

:huglove: kazdej na licko posielam:wink2:

Je to je škoda :(

Tak tedy - Dobrou noc :huglove: Ať jdou přípravy dobře a zítra zase tady... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

my ideme do antalye cast side (teda aspon si myslim) :naughty:...hotel je kumkoy beach...dovolenku vyberame este v decembri, kvoli manzelovi, vzhladom na destinaciu, kde sa nachadza ma rozplanovany vlastne cely rok:wink2:...takze kolkokrat rozmyslam, kde to my vlastne ideme:roftl:...

 

viac sa bojim o malu:mf_rosetinted:...ona je este belsia nez ja, teda ak je to mozne:naughty:

 

No to cez obed ani nevystrkujte nos z hotela - my sme tam mali 39 stupnov a viac.. Ale da sa to, len treba nosit do bazena tricko :)

Link to comment
Share on other sites

a pravdepodobne tie nadobudnute vedomosti budu vyuzivat vzdy len v tento den:roftl:

 

planujem planujem...len dufam, ze mi budu stacit moje dovolenkove dni:mf_rosetinted:...

 

:roftl: To asi jo... speciální matematika, fyzika a angličtina jen pro den 31. června... aneb den, kdy 2+2=5! :original:

 

Snad jo ... :wink2: Budu držet palce, to by bylo nemilé, kdyby se zjistilo, že nestačí... :boxed:

Link to comment
Share on other sites

takze si nas pekne reprezentovala:thumb_yello:...a co volna disciplina?...strohla si tam niecood MIKU:wink2:...teda myslim nieco okrem taneckov:roftl:

Intro na LT? :roftl: Ale ne, to by si střihla Trifi :-) ...

Link to comment
Share on other sites

:roftl: To asi jo... speciální matematika, fyzika a angličtina jen pro den 31. června... aneb den, kdy 2+2=5! :original:

 

Snad jo ... :wink2: Budu držet palce, to by bylo nemilé, kdyby se zjistilo, že nestačí... :boxed:

 

Já bych ten den dala zkoušky :naughty:

Link to comment
Share on other sites

No počkej, to jako být s NÍM zavřená na dvanácti čtverečných metrech ti není dostatečnou odměnou????:shocked:

No, kdybys mě aspoň nechala sedět a pozorovat, ale ty mě rovnou zaměstnáš jako stojan :mf_rosetinted: .... Přiznávám, že jsem solidní dřevo - jak na sport, tak často zařezávám jako špalek... ale tesat ze mě nábytek... :tears: ... :roftl:

Link to comment
Share on other sites

takze to ste mali skoro ako sukromnu party:thumb_yello:...ja som velmi slaby plavec...a vo vseobecnosti ma voda moc nelaka:blush-anim-cl:...takze dovolenku stravim pri bazene pod slnecnikom s mikom v usiach a s knihami:wink2:...planujem si vziat na kazdy den jednu, dozeniem zameskane :fisch:

Už máš vybrané, které? :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

No, kdybys mě aspoň nechala sedět a pozorovat, ale ty mě rovnou zaměstnáš jako stojan :mf_rosetinted: .... Přiznávám, že jsem solidní dřevo - jak na sport, tak často zařezávám jako špalek... ale tesat ze mě nábytek... :tears: ... :roftl:

 

Tobě ten stojan nějak leží na srdci :roftl: Tak dobře: slibuju, že z tebe neudělám ani stojan, ani věšák ani nic jinýho :naughty:

Link to comment
Share on other sites

aneb, driv nez reknu boruvkovy kolac:naughty:...:blush-anim-cl:spomienky na pulp fiction:blush-anim-cl:....

 

stale to tvrdim, spolu jednoducho ladime:wink2:

 

Vidíš, na to jsem taky už úplně zapomněla :roftl: Pulp Fiction jsem neviděla už hoodně dlouho... :blush-anim-cl:

 

以前我說藍莓蛋糕

 

(Aneb googlovské podání věty "dřív než řeknu borůvkový koláč" :roftl: )

 

.... To rozhodně.... :wink2: A nejen v angličtině :wink2: .. you know :)

Link to comment
Share on other sites

No mali sme aj zaspievat - ja som si uz v hlave zosnovavala co zaspievam od Miku, tak, aby som publikum vdaka mojmu chabemu hlasu neobrala o ten umelecky dojem. Potom sa vsak ostatne spolu sutaziace rozhodli namietat, ze spievat nebudu. Tak sme mali tancovat - povedala som si fajn, pustia mi Relax, ziaden problem. Prebrala som sa do reality, ked povedali, ze nam vyberu skladbu oni. Nakoniec sme tancovali na nejaku arabsku skladbu - ala brusne tanecnice :shocked: Viete si ma predstavit, ako som tancovala? :roftl:

 

Ježiš, tak to obdivuju za odvahu :roftl: Ale co, člověk si z toho musí vyloženě udělat srandu, když už :) Ale měli vám aspoň třeba dát zadarmo nějaký drinky nebo tak, když už jste tam takhle vesele bavily hotel :mf_rosetinted:

 

Břišní tance musely být sranda... fakt bych nevěděla, co bych měla v tu chvíli dělat .... no veselo by mi nebylo :roftl: takže ještě jednou... :thumb_yello::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

v zahone slnecnic:roftl:...kto by odolal:naughty:

 

hmm...ja neviem, ta barunka sa nejako rozbehla, vsak:shocked:...asi jej o chvilu naprsi do nosteka:naughty:

 

:shun: :shun: A takhle na vás budu koukat z patra. :mf_rosetinted:

 

A co že jsem ta špatná já, když Marťa si chce uzmout Miku pro sebe a já se pouze bráním proti otrocké práci? :das:

 

:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Prva sutaz bola tancovanie pri tyci (ano hanbila som sa ako pes :mf_rosetinted: ) Druha bola pozbierat co najviac pusiniek od chlapov (pomoc nevyjadruje ako som sa citila). Tretia bolo zohnat co najviac kuskov oblecenia (to bolo v pohode, brala som topanky, bolo tam vela peknych co by som si rada nechala :teehee: ) Potom spominany spev, ktory nahradili brusne tance. Posledna sutaz bola zohnat co najviac ludi, ktory mali za mna "hlasovat" tym, ze sa postavili ku mne.

Nevyhrala som. :tears:

 

Ale nestazujem sa - vitazsku potom hodili do bazenu :roftl:

 

:shocked: Tanec u tyče.. no teda, obdiv veliký... kdyby člověk byl u té tyče sám, asi by si ze srandy zatancoval, ale před lidma a ještě napoprvé (nepředpokládám, že bys měla praxi :naughty: ), to teda... :shocked: Obdiv, no :)

A ty pusinky, teda... taky žádná sranda.... br, já bych z té soutěže utekla :roftl:

Škoda... mohlas zkusit vytvořit chaos a dělat, že TAMTY boty jsi opravdu nebrala ty... :teehee:

 

Cože? Takže vy jste musely projít takovým trapasem a ještě ta co vyhrála byla hozena do bazénu? Hezké :blink::roftl:

Link to comment
Share on other sites

:shocked::thumb_yello:...shirl, klobuk dole, mas inu odvahu:wink2:...mna tam sice ani nikto nedostal, ale zasa rada si pozriem, ked vie byt niekto takto spontanny a nema problem zapojit sa do akejkolvek aktivitky...ja som tiez za kadu srandu, ale iba pokial ide slovne vtipkovanie, proste nenabral by som odvahu ist tam a "improvizovat":blush-anim-cl:

To mi mluvíš z duše :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Ani mi nehovor....to co sa mne vsetko podari zazit/pocut, to snad niekedy znie akoby to nebola ani pravda :naughty:

To mi povídej.... takových zážitků jsem taky už měla slušně :original: ... Ale na tebe nemám :roftl: .... Naše studnice nejlepších historek :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy