Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Jestli malá nebude mít špatnou učitelku a když k tomu má takovej vztah už takhle od dětství, tak si myslím, že se není čeho bát :wink2::thumb_yello: ... No a kdyby nějaká krize přišla, myslím, že ty ji vyřešíš s grácií :wink2: A kdyby ne, řekni, vymyslíme strategii :roftl: .. Hlavně aby došla do stadia, kdy umí hrát fakt slušně....Ale mít to absolventský vysvědčení by fakt špatný nebylo Jinak, už jsi byla pohovořit s paní ředitelkou o "situaci"?

 

... No vidíš, jaký jsi hudební expert

A proč by nešlo klavírní intro udělat

 

 

ahoj:wink2: barunka...mile vas tu opat vidiet:wink2:...dnes to potrebujem snad najvac za poslednu dobu...som uuuplne demoralizovana...vystavena ako citron...a tak vzdialena od vsetkych i vsetkeho, co je mi blizke...

dnes som asi prvy krat tak naozaj pocitila pocit uplnej bezmocnosti - myslim pracovnej...a po strasne dlhej dobe som si i poplakala...aaaach...snad to bude lepsie...je strasne zle, ked clovek nie je vybusny typ...dnes by sa mi to fakt zislo...

 

ale uz je to minulost:wink2:...dneskom svet nekonci...idem si pustit RELAX take it easy:blush-anim-cl:

 

tak na ten absolvenstky koncert sa tesim uz teraz...:naughty:...myslim, ze to zvladneme...ucitelku ma fakt perfektnu, velmi vyraznu osobnost...velku umelkynu a dost prisnu, ale tym zdravym sposobom...ja sama som si s nou sadla hned a som rada, ze sme mali stastu prave na nu...moja michalka totiz akceptuje iba autority - silne osobnosti, ktori vedia co chcu...akonahle nadabi na slabsieho jedinca, hned manipuluje s nim a je panou situacie:wink2:

 

takze verim v nu i v klavir:wink2:

 

diskusia s riaditelkou prebehla...zatial to nevyzera vobec najlepsie, podla zakona je mozne naozaj mat iba jeden individualny hudobny nastroj...chapes a to jej ta flauticka isla uplne v pohodicke s inymi detmi...si zober, ze ona stihla prebrat 10 stran skladieb (samozrejme jednoduchych) za skolsky rok a ostatni len 7...v podstate ide o to ako rychlo si schopny naucit sa nove veci, nove tony, citat z not a cisto hrat...ale co uz, nas stat ma inu predstavu:mf_rosetinted:...nechces zalobovat?

Link to comment
Share on other sites

Už máš vybrané, které? :thumb_yello:

 

mam:blush-anim-cl:...len dufam, ze splnim denny limit:naughty:...knihy nakupujem vo velkom a bohuzial, cas na citanie sa mi dost zredukoval:mf_rosetinted:...takze sa to snazim dohnat aspon tymto sposobom:wink2:

 

povodna idea bola sustredit sa tento krat na troska tazsiu literaturu, predsa tam bude dost casu...tak som zvedava:wink2:

 

kedysi davno som mala rada i kriminalky - resp. thrilleri, no odkedy sme doma same na tento zaner som radsej zabudla:naughty:

 

a ty mas nieco rozcitane? alebo nieco co by si si rada precitala:wink2:

Link to comment
Share on other sites

dnes mam prijemny vecer......mrkla som na ten odkaz, co si sem dala...a som v krci...kukli ste na zoznam pod mikom, ze "similar artists"...neviem si vybrat...

 

Nelly Furtado, Fergie, Usher... no jasně... vždyť Mika je jasně úplně stejnej jako oni... nikdy jste si nevšimli, jak je Mika všechny kopíruje :mf_rosetinted: :

 

36971_106072736112403_100001290313223_47487_2881720_n.jpg

 

Odtud Mika převzal "Lollipop" ...

 

36971_106072739445736_100001290313223_47488_4755101_n.jpg

 

Od Nelly má zcela jasně barevné oblečení....

 

A od samotného Ushera si nechává dávat lekce v gangsta znacích:

 

usher.jpg

 

2092445826_e9ffb99f19_o.jpg

 

Není to očividné? :mf_rosetinted: Že my takovou kopii vůbec posloucháme.. :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

Barunku, ked povedali, ze sa ide tancovat pri tyci, som sa postavila, ze odchadzam. Animator mi vtedy povedal, tak aspon tvar ze tancujes, ide o srandu. Tak som "tancovala" tak nijako. Nemienila som tak nikomu robit show :mf_rosetinted:

Pusinky - k tomu sa ani nevyjadrujem, vyriesila som to pusinky "do vzduchu" ani omylom sa mi nepaci davat niekomu cudziemu pusu na lice :wink2:

Brusne tance som prezila a vobec nelutujem, ze som v bazene neskoncila ja :roftl:

 

:shocked::shocked:...velmi dobre poznam tieto situacie...:wink2:...takze mame dalsi bod do nasho kulturneho programu:wink2:

tanec pri tyci:roftl:

Link to comment
Share on other sites

Tak dievcata, kto si kupi Mika tofu doll za 58 eur? Rada by som videla ako to vyzera nazivo, ale tolko penazi si nemozem dovolit obetovat... :(

 

Inak pre vsetkych fanusikov Lady Gaga, bude mat koncert v novembri aj v Prahe aj vo Viedni aj v Zurichu aj v Polsku :wink2:

Link to comment
Share on other sites

ahoj barunka...mile vas tu opat vidiet...dnes to potrebujem snad najvac za poslednu dobu...som uuuplne demoralizovana...vystavena ako citron...a tak vzdialena od vsetkych i vsetkeho, co je mi blizke...

dnes som asi prvy krat tak naozaj pocitila pocit uplnej bezmocnosti - myslim pracovnej...a po strasne dlhej dobe som si i poplakala...aaaach...snad to bude lepsie...je strasne zle, ked clovek nie je vybusny typ...dnes by sa mi to fakt zislo...

 

ale uz je to minulost...dneskom svet nekonci...idem si pustit RELAX take it easy

 

tak na ten absolvenstky koncert sa tesim uz teraz......myslim, ze to zvladneme...ucitelku ma fakt perfektnu, velmi vyraznu osobnost...velku umelkynu a dost prisnu, ale tym zdravym sposobom...ja sama som si s nou sadla hned a som rada, ze sme mali stastu prave na nu...moja michalka totiz akceptuje iba autority - silne osobnosti, ktori vedia co chcu...akonahle nadabi na slabsieho jedinca, hned manipuluje s nim a je panou situacie

 

takze verim v nu i v klavir

 

diskusia s riaditelkou prebehla...zatial to nevyzera vobec najlepsie, podla zakona je mozne naozaj mat iba jeden individualny hudobny nastroj...chapes a to jej ta flauticka isla uplne v pohodicke s inymi detmi...si zober, ze ona stihla prebrat 10 stran skladieb (samozrejme jednoduchych) za skolsky rok a ostatni len 7...v podstate ide o to ako rychlo si schopny naucit sa nove veci, nove tony, citat z not a cisto hrat...ale co uz, nas stat ma inu predstavu..nechces zalobovat?

 

Ahoj :wink2: ... Zase jednou jsem se pustila do odpovídání na starší příspěvky, abych jednoho krásného dne mohla říct "Hotovo!" =D .. Ale jen tak to nebude :wink2: .. Jsem taky moc ráda, že tě tu znovu vidím, i když nejsme domov, tak doufám, že ti atmosféra tady aspoň trochu zvedne náladu.... a hlavně, virtuálně posílám veeelký :huglove: .... :wink2: Ty jsi naše (moje :-) )sluníčko, tak snad tentokrát budu moct předat část energie, kterou ty věčně dodáváš mně :blush-anim-cl:

 

Ten pocit absolutní bezmoci jsem si zažila několikrát ve škole a slzičky se dostavily taky.... nechceš si o tom popovídat :wink2: Mám pocit, že s tím má dočinění konkrétní osoba... :mf_rosetinted:

 

Mika je správná volba.... :thumb_yello: Chtělo by to ještě marlenku a k tomu nějaké to dobré pití... a hlavně - brzy jsi už zase doma.. :-)) Hlavně že se nad to už dokážeš povznést :thumb_yello:

 

Michalka se evidentně s takovou náturou v životě vyzná :-) ... Já na učitelku štěstí bohužel neměla, byla strašná, ale kupodivu tím, že byla ještě horší na zpěv (který jsme měli v jedné hodině s klavírem dohromady), tak jsem se ještě na klavír těšila.. :mf_rosetinted: ... Věřím, že to dotáhne... vybudovala si k tomu vztah už teď... a myslím, že bude cílevědomá a dojde jí, že neradno zahazovat to, co už jednou začla.. :-)) Na takovej absolvenstkej koncert bych se přišla s radostí povídat i já :blush-anim-cl:

 

Jinak myslím, že lobovat asi budu muset ... o.O Ne že bych teda měla přímé kontakty ke slovenské vládě :fisch: ... ale velmi ráda bych si s určitými lidmi o tomhle popovídala.... vždyť to přece není možný... hlavně když to malou baví a má očividně talent.... asi není nějaká jiná nebo soukromá škola, kam by mohla chodit..?

Link to comment
Share on other sites

Nelly Furtado, Fergie, Usher... no jasně... vždyť Mika je jasně úplně stejnej jako oni... nikdy jste si nevšimli, jak je Mika všechny kopíruje

 

36971_106072736112403_100001290313223_47487_2881720_n.jpg

 

Odtud Mika převzal "Lollipop" ...

 

36971_106072739445736_100001290313223_47488_4755101_n.jpg

 

Od Nelly má zcela jasně barevné oblečení....

 

A od samotného Ushera si nechává dávat lekce v gangsta znacích:

 

usher.jpg

 

2092445826_e9ffb99f19_o.jpg

 

Není to očividné? :mf_rosetinted: Že my takovou kopii vůbec posloucháme.. :mf_rosetinted:

 

 

ako som mohla prehliadnut tolko podobnosti:shocked::shocked:...teraz mi je to uz vsetko jasne:mf_rosetinted:...MIKA je fakt originalny:roftl:...

 

barunka dakujem, ze si mi otvorila oci:thumb_yello: som zvedava, koho pajcne najblizsie:naughty:

Link to comment
Share on other sites

mam...len dufam, ze splnim denny limit...knihy nakupujem vo velkom a bohuzial, cas na citanie sa mi dost zredukoval...takze sa to snazim dohnat aspon tymto sposobom

 

povodna idea bola sustredit sa tento krat na troska tazsiu literaturu, predsa tam bude dost casu...tak som zvedava

 

kedysi davno som mala rada i kriminalky - resp. thrilleri, no odkedy sme doma same na tento zaner som radsej zabudla

 

a ty mas nieco rozcitane? alebo nieco co by si si rada precitala

 

Času by mělo být dost, ne... :wink2: A když ne, aspoň ti zůstanou knížky, který si můžeš přečíst později... :wink2: ... A taky je obdivuhodné, že knížky rovnou koupíš... hodně lidí by si je šlo asi pujčit do knihovny :naughty: ...

 

A kupuješ spíš novinky, nebo máš knihy, který jsi už chtěla přečíst dlouho, jako většina nás smrtelníků? :) ... Kdo patří např. mezi složitější autory? :) Já vůbec nevím....

 

Mně se tak strašně špatně hledají knížky... dokud vyloženě neslyším z hodně stran, že je nějaká knížka dobrá, nemám impuls si něco přečíst, protože nemám pořád nalezený typ knížky, který by mě zaujal... měla bych se do toho víc ponořit... slíbila jsem si to na prázdniny... :wink2:

 

Nicméně jsem si po mnoha letech rozečetla klasiku "My děti ze stanice ZOO".... není to asi nic literárně "na výši", ale je to jedna z těch věcí, o které se tolik diskutovalo, že mi to nedá si ji nepřečíst... no a tím, že ji čtu v německém originále, to asi chvíli potrvá.. :fisch: ... A jako další v plánu mám to, o čem jsi mluvila ty - Mami, je to jinak... :thumb_yello:

 

A dál... budu muset popídit, co by se mi mohlo líbit.. :wink2:

 

:roftl: ... To mi úplně připomnělo scénu z Kroku za krokem, kde si Carol četla knížku "Die mommy die" a pak z toho byla napůl psycho... a to měla v domě 5 chlapů.... myslím, že dobře děláš :mf_rosetinted::wink2:

Link to comment
Share on other sites

vyzera to, ze overena terapia zabera:blush-anim-cl::wub2:

 

122554142-555c4f423489d93164247829c.jpg

 

milujem tuto pasaz z LT:blush-anim-cl::wub2:...takze robim si dnesny vecer prijatelnejsim:wink2:

 

Jeden by řekl, že taková pasáž může být docela otřepaná, ale Mika jí dodá neskutečné kouzlo... :wub2: ....

 

O některých lidech se říká - "ten by vypadal dobře, i kdyby šel se smetím k popelnici", Mika zase vypadá dobře, "i když mlátí paličkami do popelnice" :teehee: .... ach... kdyby charizma vážilo, on by se pod jeho tíhou propadl do Austrálie :wub2:

Link to comment
Share on other sites

:shocked::shocked:...velmi dobre poznam tieto situacie...:wink2:...takze mame dalsi bod do nasho kulturneho programu:wink2:

tanec pri tyci:roftl:

Aneb jeden z plánů, co dělat na srazu :lmfao:

Link to comment
Share on other sites

Tak dievcata, kto si kupi Mika tofu doll za 58 eur? Rada by som videla ako to vyzera nazivo, ale tolko penazi si nemozem dovolit obetovat... :(

 

Inak pre vsetkych fanusikov Lady Gaga, bude mat koncert v novembri aj v Prahe aj vo Viedni aj v Zurichu aj v Polsku :wink2:

 

Ahoj! :)

 

No mně stačí vidět na fotce :wink2: Je to docela srandovní záležitost, ale teda nepořídila bych si to :wink2: Říkám si, jaký to asi musí být pocit, mít svou vlastní panenku :roftl: ..58 euro je... HODNĚ. :boxed:

 

Jinak - to budu jenom já - vím :roftl: Jdu v Praze :wink2: ... a jednou stačí :original:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj ... Zase jednou jsem se pustila do odpovídání na starší příspěvky, abych jednoho krásného dne mohla říct "Hotovo!" =D .. Ale jen tak to nebude .. Jsem taky moc ráda, že tě tu znovu vidím, i když nejsme domov, tak doufám, že ti atmosféra tady aspoň trochu zvedne náladu.... a hlavně, virtuálně posílám veeelký.... Ty jsi naše (moje :-) )sluníčko, tak snad tentokrát budu moct předat část energie, kterou ty věčně dodáváš mně

 

Ten pocit absolutní bezmoci jsem si zažila několikrát ve škole a slzičky se dostavily taky.... nechceš si o tom popovídat :wink2: Mám pocit, že s tím má dočinění konkrétní osoba...

 

Mika je správná volba.... Chtělo by to ještě marlenku a k tomu nějaké to dobré pití... a hlavně - brzy jsi už zase doma.. :-)) Hlavně že se nad to už dokážeš povznést

 

Michalka se evidentně s takovou náturou v životě vyzná :-) ... Já na učitelku štěstí bohužel neměla, byla strašná, ale kupodivu tím, že byla ještě horší na zpěv (který jsme měli v jedné hodině s klavírem dohromady), tak jsem se ještě na klavír těšila.. ... Věřím, že to dotáhne... vybudovala si k tomu vztah už teď... a myslím, že bude cílevědomá a dojde jí, že neradno zahazovat to, co už jednou začla.. :-)) Na takovej absolvenstkej koncert bych se přišla s radostí povídat i já

 

Jinak myslím, že lobovat asi budu muset ... o.O Ne že bych teda měla přímé kontakty ke slovenské vládě ... ale velmi ráda bych si s určitými lidmi o tomhle popovídala.... vždyť to přece není možný... hlavně když to malou baví a má očividně talent.... asi není nějaká jiná nebo soukromá škola, kam by mohla chodit..?

 

 

:huglove:...dobre mi padol i takyto virtualny pocit domova:blush-anim-cl:...otvorila som si okno dokoran, aby som mohla intenzivnejsie prijimat energiu zo smeru brno:wink2:

 

este raz :huglove:

 

dnes by som tvoju ponuku prijala hned:wink2:...myslim tu nasu oblubenu "nechces si o tom popovidat":naughty:...by ma zaujimalo, kde by sme az skoncili:roftl:

 

som ti zabudla napisat ako sme dopadli dnes doobeda s korejcami...to bola ina komedia...po anglicky nevedia skoro vobec...mozno trosku rozumeju...no a ku tomu uplne rozdielna kultura, schopnost rozmyslat...proste mam zazitok, este lepsi ako vcera cinania:roftl:...aspon na chvilu som sa citila ako native speaker:roftl:

 

s tvojou ucastou na koncerte ratam:wink2:...tak z toho sa uz nevyzujes :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Tak dievcata, kto si kupi Mika tofu doll za 58 eur? Rada by som videla ako to vyzera nazivo, ale tolko penazi si nemozem dovolit obetovat... :(

 

Inak pre vsetkych fanusikov Lady Gaga, bude mat koncert v novembri aj v Prahe aj vo Viedni aj v Zurichu aj v Polsku :wink2:

 

mne sa velmi paci:blush-anim-cl:...asi by mali zmazat ten link :fisch:

 

lady gagu prenecham jednej mojej dobrej znamej:naughty::roftl:...ta si ju rozhodne viac uzije:roftl:...vsak:wink2:

 

ja ostanem radsej verna radiu gaga:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Času by mělo být dost, ne... A když ne, aspoň ti zůstanou knížky, který si můžeš přečíst později... ... A taky je obdivuhodné, že knížky rovnou koupíš... hodně lidí by si je šlo asi pujčit do knihovny ...

 

A kupuješ spíš novinky, nebo máš knihy, který jsi už chtěla přečíst dlouho, jako většina nás smrtelníků? :) ... Kdo patří např. mezi složitější autory? :) Já vůbec nevím....

 

Mně se tak strašně špatně hledají knížky... dokud vyloženě neslyším z hodně stran, že je nějaká knížka dobrá, nemám impuls si něco přečíst, protože nemám pořád nalezený typ knížky, který by mě zaujal... měla bych se do toho víc ponořit... slíbila jsem si to na prázdniny

 

Nicméně jsem si po mnoha letech rozečetla klasiku "My děti ze stanice ZOO".... není to asi nic literárně "na výši", ale je to jedna z těch věcí, o které se tolik diskutovalo, že mi to nedá si ji nepřečíst... no a tím, že ji čtu v německém originále, to asi chvíli potrvá.. :fisch: ... A jako další v plánu mám to, o čem jsi mluvila ty - Mami, je to jinak...

 

A dál... budu muset popídit, co by se mi mohlo líbit..

... To mi úplně připomnělo scénu z Kroku za krokem, kde si Carol četla knížku "Die mommy die" a pak z toho byla napůl psycho... a to měla v domě 5 chlapů.... myslím, že dobře děláš :mf_rosetinted

 

nato sa spolieham :fisch: zvysok mojej posadky bude dohanat zameskane a ja budem relaxovat:wink2:....u mna je to take roznorode...sledujem i novinky na trhu, t.j. mladych nadejnych autorov, vratane sk tvorby...tak nejak som sa dostala i ku tej knihe je to inak mami:wink2:...no a potom pomalicky kompletizujem zbierku mojich vysnenych diel...ci su to kvety zla od baudelaira...bukowskeho basne...na ceste od kerouaca (to sa mi dokonca podarilo zohnat ako povodnu verziu bez cenzury s autorovymi kresbami:blush-anim-cl: a poznamkami)...ci spominany maly le petit prince...naozaj je toho hodne...hellerovu hlavu 22 citam snad uz sty krat:blush-anim-cl:...take tie jednohubky si necham vsak na doma - to je napr. bohyna v domacnosti, uplne bozska kniha, vrele doporucujem:thumb_yello:...je to zo sucasnosti...

aaach, vedela by som sa tu rozpisat, ale je to viac na osobnu debat, takze kludne mozme najblizsie hodit rec:wink2:

Link to comment
Share on other sites

ako som mohla prehliadnut tolko podobnosti:shocked::shocked:...teraz mi je to uz vsetko jasne:mf_rosetinted:...MIKA je fakt originalny...

 

barunka dakujem, ze si mi otvorila oci:thumb_yello: som zvedava, koho pajcne najblizsie:naughty:

 

Není zač... :thumb_yello: Mám na něj posvíceno, vím jak to v showbussinessu chodí.... a nenechám se opít rohlíkem :thumb_yello: Jsem ráda, že můžu dělat takovou osvětu v celé společnosti :wink2:

 

Jinak příště bude kopírovat Madonnu, to je jasné, kdo nekopíruje Madonnu - jako by nebyl! Anebo, že by od ní už obšlehl účes?

 

madge9_11july_wenn_200.jpg

 

:roftl::roftl::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Není zač... :thumb_yello: Mám na něj posvíceno, vím jak to v showbussinessu chodí.... a nenechám se opít rohlíkem :thumb_yello: Jsem ráda, že můžu dělat takovou osvětu v celé společnosti

 

Jinak příště bude kopírovat Madonnu, to je jasné, kdo nekopíruje Madonnu - jako by nebyl! Anebo, že by od ní už obšlehl účes?

 

madge9_11july_wenn_200.jpg

 

:roftl::roftl::roftl:

 

:roftl::roftl:...tak tato paralela by ma rozhodne nenapadla:thumb_yello:...vidim, ze ani farbou vlasov si sa nenechala oklamat...mozno sa najde nejake to miestocko u mna alias holmesa:naughty:...bola by skoda nevyuzit taketo kvality:naughty:

 

btw, videla sa klip alejandro...to az uvidis podobnosti...myslim, ze nenajdes ani 10 rozdielov:naughty:

Link to comment
Share on other sites

...dobre mi padol i takyto virtualny pocit domova...otvorila som si okno dokoran, aby som mohla intenzivnejsie prijimat energiu zo smeru brno

 

este raz

 

dnes by som tvoju ponuku prijala hned...myslim tu nasu oblubenu "nechces si o tom popovidat"...by ma zaujimalo, kde by sme az skoncili

 

som ti zabudla napisat ako sme dopadli dnes doobeda s korejcami...to bola ina komedia...po anglicky nevedia skoro vobec...mozno trosku rozumeju...no a ku tomu uplne rozdielna kultura, schopnost rozmyslat...proste mam zazitok, este lepsi ako vcera cinania...aspon na chvilu som sa citila ako native speaker

 

s tvojou ucastou na koncerte ratam...tak z toho sa uz nevyzujes

 

Jsem ráda :wub2: ... Mám pro jistotu okno taky otevřeno, aby bylo všechno nasměřováno správně (Měla bych se ještě otočit na severozápad :-)) )

 

:huglove: ... Všechno můžeme společně přestát :thumb_yello:

 

Já ti řeknu kde bychom skončili.... v šest ráno :roftl: :roftl: ... to bychom ale nesměly být od sebe mnoho kilometrů... ... Tak si debatu necháme až ti přijdu zkolaudovat zahrádku :wink2:

 

:-D Tak alespoň zvednuté sebevědomí pro dnešek :thumb_yello: Mně se takhle naposledy zvedlo sebevědomí, když jsem měla těch 92 bodů ze 100 na přijímacím testu z němčiny... a když jsem si tam počítala, kolik budu mít určitě špatně bodů, napočitala jsem jich 8.... takže zbytek byl celej dobře.. zkrátka.... :cool:

Myslím, že začínám chápat, proč se ten studijní obor, na který jdu, jmenuje "Kulturní studia Číny".... je nejen třeba znát jazyk, ale i kulturu a pochopit, jak myslí.... protože laik bez zkušenosti o tom ví asi málo :wink2: A třeba už se rovnou dostanu i k té korejštině, když už se budu učit čínsky... :-))

 

Z toho se ani vyzouvat nebudu, podívám se velmi ráda :thumb_yello: ... Ale až bude malá mít závěrečný absolvenstký koncert, mně bude skoro 30 :shocked: ... :roftl:

Link to comment
Share on other sites

:naughty:...shirl nam da lekciu:naughty:...vratane brusnych tancov :fisch:

:lmao: ... Už abychom zajišťovaly přenosnou tyč a notebook, aby měla ty správné rytmy :fisch::roftl: ...

 

My, takové tanečnice bychom to rozhodně zvládly na první pokus :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

mne sa velmi paci:blush-anim-cl:...asi by mali zmazat ten link :fisch:

 

lady gagu prenecham jednej mojej dobrej znamej:naughty::roftl:...ta si ju rozhodne viac uzije:roftl:...vsak

 

ja ostanem radsej verna radiu gaga:wink2:

 

No fakt je, že takhle to umístit na první stránku je nestoudné lákadlo :mf_rosetinted: ... Ale myslím, že téměř každý se spolehlivě probudí s tou cenou :teehee: .. *přemýšlí, co všechno by se dalo dělat s 58€ :teehee: *

 

Zcela jistě :wink2: Přímo z první řady :mf_rosetinted:

 

Ale na Radio Gaga ona nikdy mít nebude.... na to nemá 99,90% všech... :blush-anim-cl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy