Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Jee, Barunka tak sa mi zda, ze si myslela na vsetko :thumb_yello:

 

Tak teda na dnesny lepsi den :)

 

 

...a nieco male na zahryznutie

 

Aaaah :wub2: Čteš mi myšlenky....

 

Já dneska poprvé v životě z celého toho stresu a všeho celý den nic nesnědla. Jakože vůbec nic. :shocked: ... Měla jsem pocit, že kdybych cokoliv snědla, tak by to dopadlo katastrofálně...

 

Tak se virtuálně přejím těch zákusků a ráno toho budu virtuálně litovat :naughty::original:

Link to comment
Share on other sites

Juchů, konečně jsme se trochu hly z místa :thumb_yello: Já právě to potřebuju ze stejnýho důvodu a taky hlavně jsem od soboty na Slovensku a docela bych potřebovala vědět, kdy se odtud mám vracet... :mf_rosetinted: No, teď záleží na Marti a Beatce, aby se vyjádřily...

 

Martinibaby taky s datumem souhlasí, takže... :wink2:

 

Ahoj děvčata, vrátila jsem se z kempování a zítra odjíždím do Prahy :woot_jump:

Co mě se týká, tak já budu připravená kdykoliv, stačí když mi řeknete, kdy a kde mám na koho čekat :wink2:

Už se těším a doufám, že se nás sejde co nejvíc...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj děvčata, vrátila jsem se z kempování a zítra odjíždím do Prahy :woot_jump:

Co mě se týká, tak já budu připravená kdykoliv, stačí když mi řeknete, kdy a kde mám na koho čekat

Už se těším a doufám, že se nás sejde co nejvíc...:wink2:

 

Vítej! :) Jaký bylo kempování? :wink2:

Koukám, že to máš dost nacpaný, takhle téměř ze dne na den... :shocked:

 

Juch! :wink2: No já se taky moc těším, vypadá, že nás bude nakonec se vším všudy 5... což je vlastně na průměrný cz&sk sraz velmi slušné číslo :naughty:

Já nevím, jak to bude časově, já a Marťa můžeme přijet v zásadě kdykoliv, protože spoje jezdí přece jenom každou půlhodinu, ale nevím, jak shirl... koukala jsem a její spoje jsou teda docela blbý. :shocked:

A co se místa srazu týče.... no já nevím, navrhovala bych někde v centru... abychom mohly dát sraz rovnou i s Beatkou :) Taky asi podle toho, kde vlastně bydlíš :wink2:

Mohla bys nám kdyžtak napsat třeba v PM adresu, kde teda budeme? :wink2: Naši to budou chtít tak jako tak vědět :)

Link to comment
Share on other sites

Vítej! :) Jaký bylo kempování? :wink2:

Koukám, že to máš dost nacpaný, takhle téměř ze dne na den... :shocked:

 

Juch! :wink2: No já se taky moc těším, vypadá, že nás bude nakonec se vším všudy 5... což je vlastně na průměrný cz&sk sraz velmi slušné číslo :naughty:

Já nevím, jak to bude časově, já a Marťa můžeme přijet v zásadě kdykoliv, protože spoje jezdí přece jenom každou půlhodinu, ale nevím, jak shirl... koukala jsem a její spoje jsou teda docela blbý. :shocked:

A co se místa srazu týče.... no já nevím, navrhovala bych někde v centru... abychom mohly dát sraz rovnou i s Beatkou :) Taky asi podle toho, kde vlastně bydlíš :wink2:

Mohla bys nám kdyžtak napsat třeba v PM adresu, kde teda budeme? :wink2: Naši to budou chtít tak jako tak vědět :)

 

Kempování bylo prima, vyšlo nám i počasí. Tyhle prázdniny se vážně nezastavím :blink: Dneska musím vyprat, vyžehlit, zabalit pro mě i pro holky...

No ale do Prahy už se těším, tak mě to motivuje :wink2:

 

Já bydlím na Žižkově, adresu ti pošlu, mohla bys jí poslat ostatním?

Link to comment
Share on other sites

Kempování bylo prima, vyšlo nám i počasí. Tyhle prázdniny se vážně nezastavím :blink: Dneska musím vyprat, vyžehlit, zabalit pro mě i pro holky...

No ale do Prahy už se těším, tak mě to motivuje :wink2:

 

Já bydlím na Žižkově, adresu ti pošlu, mohla bys jí poslat ostatním?

 

Tak to jsem ráda :thumb_yello: Takže jste neměli bouřky jako my tady před pár dny? A ochlazení asi o 10 stupňů? .... I když fakt je, že jich bylo relativně málo, od té doby zase hic.... stejně jako dneska, dneska je to fakt extrémní. :shocked:

 

No, teda, máš co dělat. :blink: Ale věřím, že to zvládneš :thumb_yello: (A víš jak, vždycky je tu ještě noc... spát se dá v letadle... :naughty: )

 

Za PM děkuju, určitě rozpošlu. :wink2: Doufám, že budeš mít i v Praze přístup na net, abychom mohly všechno dohodnout, protože dneska to asi nebude :teehee:

Link to comment
Share on other sites

Tak to jsem ráda :thumb_yello: Takže jste neměli bouřky jako my tady před pár dny? A ochlazení asi o 10 stupňů? .... I když fakt je, že jich bylo relativně málo, od té doby zase hic.... stejně jako dneska, dneska je to fakt extrémní. :shocked:

 

No, teda, máš co dělat. :blink: Ale věřím, že to zvládneš :thumb_yello: (A víš jak, vždycky je tu ještě noc... spát se dá v letadle... :naughty: )

 

Za PM děkuju, určitě rozpošlu. :wink2: Doufám, že budeš mít i v Praze přístup na net, abychom mohly všechno dohodnout, protože dneska to asi nebude :teehee:

 

Bouřku jsme měli jednu, teď je tady příjemných 25.

No, s tím spaním nevím, jedeme autobusem, takže zítra ráno vyrážíme na takřka 24 hodinovou cestu :blink: A spát v autobuse, ještě s Verunkou na klíně ... určitě si to dovedeš představit :das:

 

Od neděle budu na netu, žádný problém :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Bouřku jsme měli jednu, teď je tady příjemných 25.

No, s tím spaním nevím, jedeme autobusem, takže zítra ráno vyrážíme na takřka 24 hodinovou cestu :blink: A spát v autobuse, ještě s Verunkou na klíně ... určitě si to dovedeš představit :das:

 

Od neděle budu na netu, žádný problém :wink2:

 

Vidíš, 25.... to je přesně ten stupeň, kterýho se tady nikdy nedočkáme :shocked: Pro mě ideální - teplo, ale ne moc... tady je buďto hic k padnutí, nebo tak 15 stupňů :naughty:

 

Jedete autobusem? :shocked: Wow, tak to jo... tak to přeju hodně sil, takový dlouhý cesty bývají vždycky vyčerpávající....

 

No, myslím, že až malá usne, tak budeš i ty už tak mimo, že dřív nebo později usneš taky. Ona tě kdyžtak zase vzbudí :naughty:

 

Tak to je fajn, tak to můžem dolaďovat i potom. :) Ale v zásadě už je asi třeba jen dořešit v kolik dorazíme a je to v suchu. :thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

 

Ahojte dievcata, ako sa mate? U nas je dnes zamracene, ziadne slnko a cakame kedy zaprsi.

Tak som sa hrabala na internete a pridavam nieco zabavne na pobavenie :naughty:

 

Ahoj! :bye::)

 

No vidíš, tak to mě překvapuje :shocked: Zrovna teďka jsem na Slovensku a tu teda už několik hodin lije jak z konve. :shocked:

 

Třeba to tam přijde za chvíli :wink2:

 

Jinak já se mám docela dobře, jsem ráda, že jsem konečně na chvíli změnila prostředí :) A co ty?

 

To video mě rozsekalo, tohle musím taky někdy udělat :roftl:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj! :bye::)

 

No vidíš, tak to mě překvapuje :shocked: Zrovna teďka jsem na Slovensku a tu teda už několik hodin lije jak z konve. :shocked:

 

Třeba to tam přijde za chvíli

 

Jinak já se mám docela dobře, jsem ráda, že jsem konečně na chvíli změnila prostředí :) A co ty?

 

To video mě rozsekalo, tohle musím taky někdy udělat :roftl:

 

Ahoj,

a ty sa kde nachadzas nezaskocime na tu cokoladu, co tu uz tak dlho planujeme :wink2:? Nas vcera, vlastne dnes, kratko po polnoci zastihla dost silna burka. Isli sme domov z mesta z diskoteky a zmokli sme do nitky.

Vcera bola zhodou nahod bengalska noc na plavarni. Mali sme tam v plane ist, ale vystupoval tam Rytmus, tak sme si velmi rychlo rozmysleli. A teda poviem len tolko, ze Rytmus spravil hanbu nielen slovenskej hudbe aj narodu. Kazde druhe slovo nadavka...:thumbdown: Sli sme domov z diskoteky, ked sme to zaculi. Ozyvalo sa to po celom meste. :blink:

To video som nasla nahodou a dobre som sa zasmiala :roftl: Ked budem hladat zufalo pracu musim ukecat kamaratky, aby mi pomohli :teehee:

 

...a toto tu mi zrovna prislo mailom :naughty:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

a ty sa kde nachadzas nezaskocime na tu cokoladu, co tu uz tak dlho planujeme ? Nas vcera, vlastne dnes, kratko po polnoci zastihla dost silna burka. Isli sme domov z mesta z diskoteky a zmokli sme do nitky.

Vcera bola zhodou nahod bengalska noc na plavarni. Mali sme tam v plane ist, ale vystupoval tam Rytmus, tak sme si velmi rychlo rozmysleli. A teda poviem len tolko, ze Rytmus spravil hanbu nielen slovenskej hudbe aj narodu. Kazde druhe slovo nadavka...:thumbdown: Sli sme domov z diskoteky, ked sme to zaculi. Ozyvalo sa to po celom meste.

To video som nasla nahodou a dobre som sa zasmiala Ked budem hladat zufalo pracu musim ukecat kamaratky, aby mi pomohli :teehee:

 

...a toto tu mi zrovna prislo mailom :naughty:

 

No, já jsem vzdušnou čarou od TN asi 150km, ale spojení tam je naprosto strašný, podle toho, co jsem se dívala :( ... Já ti víc napíšu v PM, protože bych se na tu čokoládu i moc ráda domluvila :wink2:

Ale kdyby to v nejhorším nevyšlo, tak pořád se vlastně uvidíme vlastně už za týden :) Podívala by ses prosím, kterým spojem bys příští týden byla ochotna jet? :) Abychom věděly s Martinkou, kdy se do Prahy máme dostat my dvě... :)

 

:roftl: Rytmus.. to je případ sám pro sebe, dobře jste udělali, že jste tam nešli. ... Bohužel mám s jeho písničkami zkušeností až až, takže dobře vím, o čem mluvíš. Proti gustu žádný dišputát ale tohle sama přesto nepochopím...

 

zrovna teď jsem u bratrance, kterého mám sice velmi ráda, ale on přesně tyhlety lidi poslouchá, takže to budu mít asi celý týden... au. Pro jistotu jsem si přinesla sluchátka. :naughty:

 

Dobrá myš :roftl: ... Ten sýr bych taky měla začít jíst :mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

No, já jsem vzdušnou čarou od TN asi 150km, ale spojení tam je naprosto strašný, podle toho, co jsem se dívala :( ... Já ti víc napíšu v PM, protože bych se na tu čokoládu i moc ráda domluvila :wink2:

Ale kdyby to v nejhorším nevyšlo, tak pořád se vlastně uvidíme vlastně už za týden :) Podívala by ses prosím, kterým spojem bys příští týden byla ochotna jet? :) Abychom věděly s Martinkou, kdy se do Prahy máme dostat my dvě...

 

Rytmus.. to je případ sám pro sebe, dobře jste udělali, že jste tam nešli. ... Bohužel mám s jeho písničkami zkušeností až až, takže dobře vím, o čem mluvíš. Proti gustu žádný dišputát ale tohle sama přesto nepochopím...

 

zrovna teď jsem u bratrance, kterého mám sice velmi ráda, ale on přesně tyhlety lidi poslouchá, takže to budu mít asi celý týden... au. Pro jistotu jsem si přinesla sluchátka. :naughty:

 

Dobrá myš :roftl: ... Ten sýr bych taky měla začít jíst :mf_rosetinted:

 

No moje spoje su dost biedne :aah:

Mozem ist 31.7.: 3:45 z Trencina a som v Prahe 8:55. S tym by ste mohli ist aj Vy - okolo 6 rano je ten autobus v Brne.

No a potom mam spoj az s prichodom 14:30, pricom o 8:00 rano z Trencina. Tento spoj je sice casovo lepsi, ale zasa sa mi nechce ist az 6 a pol hodiny autobusom. S tym ranajsim by to bolo len cca 5 hodin.

Ale zatial neviem - prisposobim sa Vam. Kedy chcete Vy ist z Brna? Mozno by som nasla dobry casovy spoj z TN do Brna a potom sla dalej s Vami.

Na cokoladu sa urcite dohodneme, myslim, ze sa prida aj Sunshine a koniec koncov mozno aj ine dievcata? :wink2: Mame tu skvelu cokoladovnu, tak hadam sa zrazu v TN coskoro dockame :)

150km to je v podstate nic, tak potom ak by si mala cas, napis Pm :):wink2:

Link to comment
Share on other sites

No moje spoje su dost biedne :aah:

Mozem ist 31.7.: 3:45 z Trencina a som v Prahe 8:55. S tym by ste mohli ist aj Vy - okolo 6 rano je ten autobus v Brne.

No a potom mam spoj az s prichodom 14:30, pricom o 8:00 rano z Trencina. Tento spoj je sice casovo lepsi, ale zasa sa mi nechce ist az 6 a pol hodiny autobusom. S tym ranajsim by to bolo len cca 5 hodin.

Ale zatial neviem - prisposobim sa Vam. Kedy chcete Vy ist z Brna? Mozno by som nasla dobry casovy spoj z TN do Brna a potom sla dalej s Vami.

Na cokoladu sa urcite dohodneme, myslim, ze sa prida aj Sunshine a koniec koncov mozno aj ine dievcata? :wink2: Mame tu skvelu cokoladovnu, tak hadam sa zrazu v TN coskoro dockame :)

150km to je v podstate nic, tak potom ak by si mala cas, napis Pm :):wink2:

 

Já se na ty spoje právě taky dívala ještě dřív, ale vážně jsem se neodvážila ti navrhnout, abys jela ve 3:45 :naughty: I když by to vycházelo hezky, ale přece jenom musíš se nějak vyspat :shocked:

 

Já bych navrhovala, abychom jely z Brna tak, abychom v Praze byly třeba tak v 11, 12.. nebo tak nějak :) Ale jak tak koukám na spoje, všeobecně nic moc.... :boxed:

 

Sraz v TN rozhodně bude, je přece na seznamu hned po Praze. :wink2::thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

halo haloo kocky...prajem dobre ranko...teda dobre ako dobre...v kalendari mi este stale svieti planovana dovolenka...dnes koncertujem cely den, sice v sukromi, ale s istotou:wink2:...

 

vidim, ze si ma tu pockalo zopar straniek...musim sa postupne do toho pustit...ani neviete ako ma ta praha mrzi...dnesna i vikendova...sukromne som mala vsetko podchytene a nakoniec mi to pracovne nevyslo...v stredu vyrazam znova do hannoveru a idem sa tam skolit...je mi na maslu...ale veci, ktore zmenit nemozme by sme sa mali asi naucit stravit, vsak...len ked nie vzdy je to take jednoduche...

 

tak, aby som bola v obraze, idem mrknut, co nove sa tu pocas mojej nepritomnosti udialo:wink2:

 

prijemny start do noveho tyzdna zelam:thumb_yello:

 

a martinku zdravim na ceskej pode:wink2:

Link to comment
Share on other sites

72 kilo? Mika? Kde by se to na něm nabralo? :roftl: ... No dobře, možná jo.. ale i tak, to bude jen tou výškou... :teehee:

 

Proč? :shocked:

 

:roftl: Já a fyzika = epic win! :cool:

 

:roftl:...tych 72 kg na jeho vysku je uplne musia vaha:wink2:...a musis priratat nejaku tu hmotnost i z tych jeho kudrliniek:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Vidíš, to je to - já se třeba s žádným Němcem, který by se takhle choval, ještě nesetkala... :dunno: ... Asi je to hodně osobní... a možná je to u těch lidí, kteří jsou "šéfové velké firmy", cítit mnohonásobně víc... :wink2:

 

barunka, teraz vidim, aka je to show odpovedat na posty cca po mesiaci a nie tak este po dlhsej dobe:wink2:

 

o tych nemcoch skoda hovorit...ale asi je pravda, ze treba rozlisovat na akej pode sa s nimi stretavas...t.j. po pracovnej stranke je o nula bodov...nadradenost nezapru...a mam pocit, ze na svoju minulost su podaktori i hrdi...:mf_rosetinted:...ale neda sa to sudit komplexne...proste poznam i znesitelnych...minuly rok sa mi vsak pritrafila taka humorna (povedzme) scenka, ked som bola v hannoveri cca zaciatkom maja (kvetna) a planovali sme nejake meetingy a navrhovali 8.maj (u nas statny sviatok - vitazstvo nad fasizmom)...oznamila som im, ze v ten den mame u nas volno - sviatok...no a samozrejme boli zvedavi aky...nemala som vsak odvahu ho prelozit:blush-anim-cl:...tak som to len zahmlila:wink2:...

 

ale inak sa s nimi i da:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Oni jsou vůbec jako rodina až podezřele hezcí.... :mf_rosetinted: Beztak si ten Libanon vymysleli jako místo původu jen proto, aby to nikdo nemohl vypátrat - protože po (v) Libanonu se moc lidí nepujde pídit, kde kdysi bydleli a tak dále... původem budou beztak z nějaké jiné planety, kde všichni vypadají zázračně hezky, zázračně dlouho jim drží vlasy po kulmování a zázračně dobře umí všechny možné jazyky :mf_rosetinted:

 

:teehee:

 

 

:roftl::roftl::roftl:...skvele prebudenie do noveho dna:thumb_yello:

 

na dovolenke som citala zaujimavu knihu - zena na pokraji nervoveho zrutenia -...co som vsak bola sokovana, bol tam hodne odmietavy postoj k fantazirovaniu a zitiu v snoch - cize naburana moja ideologia prezitia:naughty:...teraz neviem, ci by som nemala zacat celit realite:shocked:...na konci knihy som zistila, ze som suca do ruk odbornika:mf_rosetinted:...

 

cize hor sa do MIKAlandu :fisch:

Link to comment
Share on other sites

Já bych je bohužel nazvala úplně rovnými :blush-anim-cl: ... Když se podíváš na jeho "before he was famous" fotky... :wink2: ... Ale právě tak jak říkáš - jemu to sekne vždycky, ať se děje co se děje... ale musím říct, že prostě - kudrliny. Například tímhletím vzhledem mě kdysi dost šokoval.. sice mu to sekne jako vždy, ale jsem ráda, že se toho nedržel :wink2:

 

a77225397__oPt.jpg

 

A mimochodem - fanklub rovnovlasých obdivovatelek kudrlinek má rovnou tři členy :blush-anim-cl: Hlásím se.. :wink2:

 

vyzera to, ze k tym rovnovlasym bude mat naozaj blizsie:wink2:...tento image sa mi tiez pacil, len mi priesiel taky vsednejsi...takychto je vsade bohate..no tych kudrlinkovych :blush-anim-cl: v ere zehliciek naozaj malinko...

 

btw, dufam, ze vo fanclube so mnou ratas:wink2:

Link to comment
Share on other sites

hm... uz druhykrat zmenka o "nemenovanej" fanusicke:naughty:

Ja sa jej fakt zacinam bat:blink:

Trochu so mnou komunikovala, ked som sa prihlasila na MFC a vyzerala celkom sympaticky (ale zdanie niekedy klame ?!?!?:sneaky2:)

 

Ja uz som sa tu tiez priznala, ako som prudko ziarlila na jej zazitky s Bozskym, ze je s nim taka dobra kamoska...

 

bei nieco na styl bojim bojim:naughty:...

 

myslim, ze nemas na co:wink2:...ale to uz asi vies...zvlast, ak si sa dostala az do zakulisia:wink2:...

 

sranda je, ze tu by clovek musel ziarlit asi na kazdeho...lebo v podstate kazdy tu predstavuje konkurenciu (v urcitom slova zmysle)...bez ohladu na pohlavie:naughty:...:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Zajtra sa spytam nasho umelca - ovsem ak bude mat naladu sa so mnou bavit:sneaky2:

Tie jeho pubernalne nalady su hrozne - obcas ma od radosti, ze som prisla, vystiska a vybozkava, inokedy len nazrie spoza dveri, zabruci "cau, to si ty?" a opat sa zavrie do pivnice a mlati tam do svojej elektrickej gytary :naughty:

Este stastie, ze mam dobru pamat a pamatam si, ze ja som bola este horsia, tak mu to vzdy odpustim :biggrin2:

 

tak podarilo sa nieco zistit?...mlady potencialny gitarista mal dobru naladicku?:naughty:...

 

tiez dufam, ze nikdy nezabudnem, aka "zvladnutelna" som bola ja v teenage:naughty:...pre mna je to rozhodne vyhoda - michalka ma neopije rozkom:roftl:...

Link to comment
Share on other sites

Ale ja by som s detmi suhlasila, len s tym otcom je akosi problem, ti su akisi uzkoprofilovi :naughty: Ved aj moj maly synovcek, ked mal 5 rokov, tak sa ma vzdy, ked sme spolu telefonovali pytal: "A kedy sa uz konecne ozenis?"

No sklamala som ho, furt zenata nie som :biggrin2:

Ja sa akosi vzdy zalubim do toho nepraveho:boxed: Neviem, ci je tato choroba liecitelna:blush-anim-cl:

A este jeden problemik tu je .... v tom Belgicku sa tie narody akosi nedobre pomiesali - vsak uvidite, ked ma pridete navstivit - Belgicania su podla mna dost skaredy narod. Jasne, ze fyzicka krasa nie je vsetko a Mika je len jeden, ale predsa.....co je vela to je moc:naughty:

 

hmmmm...asi bude na tom nieco pravdy, ze zohnat spravny geneticky material nebude take lahke:naughty:...ale nikdy nevies ako tie geny do seba zapadnu...presne mika je len jeden...takze nepocitam s tym, ze i keby niekedy doslo k vyuzitiu jeho genetickeho materialu, ze by to bola tak vydarena kopia:roftl:...proste vzdy by islo o kopiu:wink2:....

 

pozri, pre mna je krasny i freddie:blush-anim-cl::wub2:

 

a maly synovec je star:thumb_yello:...mala by si zacat rozmyslat nad tou zenbou:naughty:

Link to comment
Share on other sites

halo haloo kocky...prajem dobre ranko...teda dobre ako dobre...v kalendari mi este stale svieti planovana dovolenka...dnes koncertujem cely den, sice v sukromi, ale s istotou...

 

vidim, ze si ma tu pockalo zopar straniek...musim sa postupne do toho pustit...ani neviete ako ma ta praha mrzi...dnesna i vikendova...sukromne som mala vsetko podchytene a nakoniec mi to pracovne nevyslo...v stredu vyrazam znova do hannoveru a idem sa tam skolit...je mi na maslu...ale veci, ktore zmenit nemozme by sme sa mali asi naucit stravit, vsak...len ked nie vzdy je to take jednoduche...

 

tak, aby som bola v obraze, idem mrknut, co nove sa tu pocas mojej nepritomnosti udialo

 

prijemny start do noveho tyzdna zelam

 

a martinku zdravim na ceskej pode

 

Ahoj sunshine :wink2:

 

Jsem moc ráda, že ses sem nakonec dostala a netrvalo to až tak dlouho jak jsem se obávala :blush-anim-cl::wub2:

 

Se zbývajícími stránkami přeju příjemnou zábavu... myšleno neironicky, já si odpovídání na starší věci užívám, i když je fakt "zábava" hledat, kde člověk skončil a na co už odpověděl a na co ne.... :mf_rosetinted: A ještě mě čeká odpovídání na celou part 3! :naughty: Jenom. :mf_rosetinted:

 

Achjo, ta Praha, jak správně říkáš - je opravdu nešťastná, jak dnešní, tak víkendová.... myslím, že není třeba říkat, jak moc mě mrzí, že na srazu nebudeš.... asi si dovedeš představit..... :( .... za sebe říkám, že je třeba, aby se nedlouho po Praze uskutečnil další sraz.... :thumb_yello:

 

A ten pocit znám přesně, jasně, že vždycky může být hůř, ale někdy určitý neférovosti člověka prostě štvou a s tím se nehne, podvědomí si to naštvání vzít nenechá... :sneaky2: ... Tak doufám, že Hannover tentokrát aspoň nabídne něco dobrýho :mf_rosetinted: aby tě ta Praha nemusela mrzet tolik..... všechno ti do detailů povykládáme (i když je mi jasný, že to nemůže nahradit ono bytí tam, ale když se nic jinýho nedá dělat... :/ ) ...

 

Pošleme oficiální žádost do Hannoveru, aby od středy do úterý hráli jenom Mikovy písničky po celém městě, kamkoliv se hneš... :wink2:

 

Tak si ještězbývající dva dny užij a těším se na záplavu tvých interpretations :wub2:

Link to comment
Share on other sites

Ahoj sunshine :wink2:

 

Jsem moc ráda, že ses sem nakonec dostala a netrvalo to až tak dlouho jak jsem se obávala

 

Se zbývajícími stránkami přeju příjemnou zábavu... myšleno neironicky, já si odpovídání na starší věci užívám, i když je fakt "zábava" hledat, kde člověk skončil a na co už odpověděl a na co ne.... A ještě mě čeká odpovídání na celou part 3! Jenom.

 

Achjo, ta Praha, jak správně říkáš - je opravdu nešťastná, jak dnešní, tak víkendová.... myslím, že není třeba říkat, jak moc mě mrzí, že na srazu nebudeš.... asi si dovedeš představit..... :( .... za sebe říkám, že je třeba, aby se nedlouho po Praze uskutečnil další sraz....

A ten pocit znám přesně, jasně, že vždycky může být hůř, ale někdy určitý neférovosti člověka prostě štvou a s tím se nehne, podvědomí si to naštvání vzít nenechá... ... Tak doufám, že Hannover tentokrát aspoň nabídne něco dobrýho aby tě ta Praha nemusela mrzet tolik..... všechno ti do detailů povykládáme (i když je mi jasný, že to nemůže nahradit ono bytí tam, ale když se nic jinýho nedá dělat... :/ ) ...

 

Pošleme oficiální žádost do Hannoveru, aby od středy do úterý hráli jenom Mikovy písničky po celém městě, kamkoliv se hneš... :wink2:

 

Tak si ještězbývající dva dny užij a těším se na záplavu tvých interpretations :wub2:

 

:wub2::wub2: tusila som, ze dnesok nebude dnom neprijemnym:wink2:...ake mile opat sa tu stretnut, vsak...ja som si za posledne dni, vlastne uz tyzdne "vychutnala" snad vsetky murphyho zakony, tak teraz uz len cakam, ze budu robit spolocnost niekomu inemu:naughty:...

 

aj ked dnesok mal byt venovany ovela prijemnejsim aktivitkam:mf_rosetinted:...takze dufam, ze i ty sa momentalne nachadzas pred tesla arenou...vyzeram ta vyzeram:naughty:...

 

p.s.: notebool stale nemam, ale pracujem na tom :fisch:...

a je to fakt zabavicka, nachadzat sa par tyzdnov nazad...a dufam, ze ten TN sa uz zacal planovat...nestihla som sa este preluskat postami, som na nejakej 97 strane...

Link to comment
Share on other sites

A ten pocit znám přesně, jasně, že vždycky může být hůř, ale někdy určitý neférovosti člověka prostě štvou a s tím se nehne, podvědomí si to naštvání vzít nenechá... :sneaky2: ... Tak doufám, že Hannover tentokrát aspoň nabídne něco dobrýho :mf_rosetinted: aby tě ta Praha nemusela mrzet tolik..... všechno ti do detailů povykládáme (i když je mi jasný, že to nemůže nahradit ono bytí tam, ale když se nic jinýho nedá dělat... :/ ) ...

 

Pošleme oficiální žádost do Hannoveru, aby od středy do úterý hráli jenom Mikovy písničky po celém městě, kamkoliv se hneš... :wink2:

 

Tak si ještězbývající dva dny užij a těším se na záplavu tvých interpretations :wub2:

 

 

barunka, tak na to sa spolieham:wink2:...kompletny reportik musi byt...nebude to ako live, ale pevne verim, ze nezabudnete na ziadne detaily:wink2:...a MIKA mi tu hra od rana:wub2::blush-anim-cl:...snazim sa byt take it easy:naughty:

 

a ty sa kde momentalne nachadzas?

Link to comment
Share on other sites

Děti, .... z toho se už nikdy nevzpamatuju...

 

v Kanadě mi o týden uteče koncert Justina Biebera :tears: :tears: :tears: ....

 

Život nemá smysl!

 

 

 

 

 

 

............ :lmfao::roftl:

 

:shocked::shocked:..ako sa ti podarilo rozchodit to??? daj nam recept....minimalne mne by sa zisiel:naughty:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy