Jump to content

Czech & Slovak Thread, Part III


Barunka

Recommended Posts

Tak teda holky, definitivně to vidím na sobotu/neděli, jestli to nikomu nevadí.... Koneckonců, Marťa a shirl řekly, že můžou kdykoliv, já a Marťa můžeme jenom v sobotu/neděli a Beatka je v Praze až od soboty... :wink2: Snad to nikomu nevadí :wink2:

 

Shirl, prosím, napiš mi, v kolik teda pojedeš, my se budeme s Martinkou snažit přizpůsobit tobě :original:

 

Ahoj,

o kolkej by ste cca chceli byt na mieste? Asi by bolo najlepsie, keby sa stretneme na stanici takmer v rovnakom case, aby sme sa nemuseli navzajom dlho cakat :)

Ja mam dve moznosti, bud ist vlakom a som tam 12:51, alebo pojdem na ten autobus 3:45 rano a som tam okolo 9. Na ten autobus by ste potom mohli pristupit aj vy s Matkou, stoji v Brne rano o 6:05. :wink2:

Edited by shirl
Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

o kolkej by ste cca chceli byt na mieste? Asi by bolo najlepsie, keby sa stretneme na stanici takmer v rovnakom case, aby sme sa nemuseli navzajom dlho cakat :)

Ja mam dve moznosti, bud ist vlakom a som tam 12:51, alebo pojdem na ten autobus 3:45 rano a som tam okolo 9. Na ten autobus by ste potom mohli pristupit aj vy s Matkou, stoji v Brne rano o 6:05. :wink2:

Ahojky :) No, já se domluvím s Martinkou a hned dám vědět, jak to vypadá. :wink2:

 

Ale ty bys vážně jela tím v 3:45? :shocked: ....

Link to comment
Share on other sites

Ahojky :) No, já se domluvím s Martinkou a hned dám vědět, jak to vypadá. :wink2:

 

Ale ty bys vážně jela tím v 3:45? :shocked: ....

 

No premyslala som nad tym a myslim, ze by to nebol problem. Dospim sa potom po vikende :wink2:

Len potrebujem vediet teda ci pojdete tak aj vy - ty + matka. Listok by som najradsej uz zajtra kupila, neviem ci su teraz plne autobusy, ked je leto :)

Link to comment
Share on other sites

No premyslala som nad tym a myslim, ze by to nebol problem. Dospim sa potom po vikende :wink2:

Len potrebujem vediet teda ci pojdete tak aj vy - ty + matka. Listok by som najradsej uz zajtra kupila, neviem ci su teraz plne autobusy, ked je leto :)

Já právě taky, proto jsem napsala Martince, jak to vidí....

 

Ale zatím neodepsala :/

 

No, kdyžtak kdyby nic do zítra, tak se prostě předem domluvíme teda na ten v tvých 3:45, jo? :) A kdyžtak ti prostě zítra napíšu, na jakej čas ho koupit :) Což mi připomíná, mohla bys mi napsat svoje telefonní číslo? :wink2:

 

Já nevím, jestli pojedeme stejným autobusem, je možný, že to vezmem jiným (zjistím cenu a tak), ale rozhodně to zařídím tak, abychom tam byly ve stejný čas jako ty :)

Link to comment
Share on other sites

Tak ještě jinak.... Martinka by radši, abychom jely až tím pozdějším... uf, tak teď nevím :blink: Zase když se tak nad tím zamyslím, tak přijet v jednu je... no ne pozdě, ale relativně by to bylo nejideálnější, kdybychom tam mohly přijet tak v 11.... jenže to by s náma museli prvně spolupracovat dopravci :mf_rosetinted:

 

Achich...

Link to comment
Share on other sites

Tak ještě jinak.... Martinka by radši, abychom jely až tím pozdějším... uf, tak teď nevím :blink: Zase když se tak nad tím zamyslím, tak přijet v jednu je... no ne pozdě, ale relativně by to bylo nejideálnější, kdybychom tam mohly přijet tak v 11.... jenže to by s náma museli prvně spolupracovat dopravci :mf_rosetinted:

 

Achich...

 

No mne sa tiez zda prist o 1 uz troska neskoro. Beriem to tak, ze nie sme spolu kazdy den a po zraze v Brne som sa poucila, ze to ubehne rychlejsie ako sa nazdame :blink:

Ale teda kedze lepsie spojenie nie su :emot-sad:

Link to comment
Share on other sites

Tak tedy vyřešeno, shirl přijede do Prahy v 9. :wink2: My s Martinkou se budeme snažit to stihnout na stejnou hodinu. :original:

 

Ale teď jiná otázka - má někdo nápad na program? :das:

Link to comment
Share on other sites

Že já ty Němce přestanu tak tvrdošíjně bránit a začnu je nemít ráda :mf_rosetinted::naughty: ... Nebo rozhodně aspoň ty z vaší firmy...

To nemaj co dělat, že musí ještě v pátek přijet do jiné země pracovně?

 

Achich..... takže zpět z euforie do depeše

Paměť už cvičím, ale rozhodně to ani zdaleka nenahrazuje "the real deal".... však víš

Setkání budou ale rozhodně vždycky a pořád... a nejradši bych stihla ještě jedno o prázdninách....

 

...:roftl:vidim, ze konecne zacinas chapat, preco ich mam tak v oblube:mf_rosetinted:...oni su totiz absolutni workoholici, ktori snad ani nemaju sukromni zivot...pre mna je zvycajne piatok uz vikend a oni sa ksichtia akoby startovali novy tyzden...brrrrrr...takze mozem byt len rada, ze tu neostanu cez vikend:wink2:

 

prave som si docitala ako uz organizujete prahu :-((...skoda, ze to nevyslo...ale ako pises, setkani budou:wink2:

 

mna uz asi jedno stihne zajtra vecer:wink2:...beatka mi pisala, ze sa bude vracat z ruzomberka a PU ma po ceste, takze ak to nebude moc neskoro, stihneme skcit na coffee:wink2:...tesim sa:blush-anim-cl:

 

barunka a tvoju sms som si nasla az rano...noooooo, mala by som zacat nad tym stretkom uvazovat:wink2:...termin sice nie je moc idealny (brat ma 12.8. narodky), to znamena rodinnu party, do toho su tu prazdniny a vikendy sa snazim organizovat vylety pre malu...no mozno by sanca bola...troska som sa obavala toho augusta, lebo ho mam velmi nabity, ci sukromne alebo pracovne...no pokusim sa to zosuladit, aby sme sa 14.8. mohli vidiet v TN:wink2:...drzte palceky, aby to vyslo:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Nerobim dramu z toho, ze koncert padol - viem, ze budu dalsie. Chcela som len zazit tu atmosferu, tento zoznam pesniciek. Myslim, ze po novom Cd budu zasa nove pesnicky pridane a niektore vytlacia z doterajsieho playlistu :emot-sad:

 

Ta zvest s gagou ma prekvapila. Myslela som, ze vypreda haly bleskovou rychlostou, vzhladom na pocty sledovani jej pesniciek na youtube. :mf_rosetinted:

 

tak tak...plne suhlasim...s novymi pesnickami vzdy musia byt odlozene tie starsie...no snad dufam, ze nebudeme musiet cakat az do vydania noveho cd:shocked:...ked som si teraz citala thread po moskve, uplne ma zalial pocit lutosti, ze nam ta praha nevysla...rusky prezivaju absolutny vrchol blaha a zda sa, ze koncert bol jeden z tych naj naj:blush-anim-cl::wub2:...dokonca ho boli cakat na letisku a podarilo sa im mat ho hodne sukromne...preco sme my nevystartovali do moskvy:mf_rosetinted:...strategia volit narocnejsie destinacie sa zasa raz potvrdila...

 

co sa gagy tyka, nechcem byt zla (barunka teraz to moc necitaj), ale nemyslim, ze to bude stalica na scene pop music, takych tu uz bolo viac a teraz o nich nie je ani zmienka...akonahle chces hlavne uputat a robis to s tak velkym nasadenim, dlhu zivotnost to nema...velmi rychlo sa vystrielas...pozri len s akou rychlostou nasadzuje single...do akych extremov ide s outfitmi a image...netusim, kde chce byt o polroka:mf_rosetinted:...ale to je len moj pohlad, mozno som moc konzervativna:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Dievcence moje, dlho som tu nebola, dnes rano som dofrcala do Bratislavy, 1.200 km, 10 hodin cisteho casu :blush-anim-cl:

S velkym sklamanim som sa dozvedela, ze Sunshine nepride:boxed::aah:....

Dievcence, vyrazam do slovenskej prirody, dajte mi, prosim, vediet co kde a ako... Do Prahy dorazim pravdepodobne v sobotu okolo obeda....

Este raz vam davam moje ciselko: 00421-907-192 682 - poslete mi SMS ????:blush-anim-cl:

Barunko, specialne pre teba som doniesla marcipan, dufam, ze ti bude ten belgicky chutit:thumb_yello:

 

Strasne sa tesim !!!!

 

bt

 

citila som sa tak troska ako na husenkovej drahe...najskor bolo vsetko OK...potom mi prisla do toho sluzobka...potom bola zrusena...takze zasa sa dostavila euforia a sanca vycestovat...ta vsak trvala asi pol dna:mf_rosetinted:...proste realita je niekedy neskutocne protivna...takze nateraz sa mi naozaj neda pripojit...

 

no dufam, ze nam vyjde aspon ta kavicka v piatok:wink2:

 

prahu si musite riadne uzit:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

Takze to znamena definitivne nie? Nepodarilo by sa ti prist ani na jeden den, v sobotu? To by sa ti asi moc neoplatilo prist....vzhladom na dlzku cestovania :huh:

 

 

shirl, ano definitivne nie...v nedelu musim byt doma, mame navstevu dost z daleka a neda sa to uz prelozit...:mf_rosetinted:...a vies ako dlho sa cestuje do prahy, ta sa neda urobit na otocku...ale verim v krajsie zajtrajsky:wink2:

Link to comment
Share on other sites

Tak teda holky, definitivně to vidím na sobotu/neděli, jestli to nikomu nevadí.... Koneckonců, Marťa a shirl řekly, že můžou kdykoliv, já a Marťa můžeme jenom v sobotu/neděli a Beatka je v Praze až od soboty... :wink2: Snad to nikomu nevadí :wink2:

 

Shirl, prosím, napiš mi, v kolik teda pojedeš, my se budeme s Martinkou snažit přizpůsobit tobě :original:

 

 

ano mne to vadi!!!!...lebo nemozem byt s vami :sad::crybaby:...hnevam sa velmi...

 

 

 

 

tak dufam, ze som ta troska vyplasila:naughty:...nie, u mna v pohodicke, som smutna to hej, ale vacsina moze tak by to boli naozaj velke komplikacie to menit na poslednu chvilu...nehovoriac o tom, ze vlastne i nemci sa mi postarali o nahradny program:mf_rosetinted:

Link to comment
Share on other sites

kocky, neviem ako sa mi podari dostat sa este pred vasim stretkom na net...tak radsej vam hned teraz zazelam skvely vikend...skvele stretko...hlavne sa vsetky ponachadzajte:wink2:...riadne vsetko prediskutujte...a troska mozte myslienkami zabludit i do PU:blush-anim-cl:...

 

matka, tebe ako hostitelke posielam specialne pozdravy:wink2:

 

budem na vas mysliet:wink2:

 

a zelam stastny navrat:thumb_yello:

Link to comment
Share on other sites

a predsa este nieco, ked sme tu debatili ten tanec pri tyci...a barunka hlada namety na program...pripajam malu inspiraciu:naughty:...mikrofon vymente za tyc a choreografia je na svete:wink2:...

 

tesim sa na homevideo:teehee:

 

sweetdreamsg.gif

Link to comment
Share on other sites

kocky, neviem ako sa mi podari dostat sa este pred vasim stretkom na net...tak radsej vam hned teraz zazelam skvely vikend...skvele stretko...hlavne sa vsetky ponachadzajte:wink2:...riadne vsetko prediskutujte...a troska mozte myslienkami zabludit i do PU:blush-anim-cl:...

 

matka, tebe ako hostitelke posielam specialne pozdravy:wink2:

 

budem na vas mysliet:wink2:

 

a zelam stastny navrat:thumb_yello:

 

Je strasna skoda ze nemuzes prijet ... ale priste to urcite vyjde.

Budeme na tebe vzpominat :group_hug:

Link to comment
Share on other sites

...vidim, ze konecne zacinas chapat, preco ich mam tak v oblube...oni su totiz absolutni workoholici, ktori snad ani nemaju sukromni zivot...pre mna je zvycajne piatok uz vikend a oni sa ksichtia akoby startovali novy tyzden...brrrrrr...takze mozem byt len rada, ze tu neostanu cez vikend

 

prave som si docitala ako uz organizujete prahu :-((...skoda, ze to nevyslo...ale ako pises, setkani budou

 

mna uz asi jedno stihne zajtra vecer..beatka mi pisala, ze sa bude vracat z ruzomberka a PU ma po ceste, takze ak to nebude moc neskoro, stihneme skcit na coffee...tesim sa

 

barunka a tvoju sms som si nasla az rano...noooooo, mala by som zacat nad tym stretkom uvazovat...termin sice nie je moc idealny (brat ma 12.8. narodky), to znamena rodinnu party, do toho su tu prazdniny a vikendy sa snazim organizovat vylety pre malu...no mozno by sanca bola...troska som sa obavala toho augusta, lebo ho mam velmi nabity, ci sukromne alebo pracovne...no pokusim sa to zosuladit, aby sme sa 14.8. mohli vidiet v TN...drzte palceky, aby to vyslo

 

No taky nechápu..... Já si myslím, že takovíhle ty rodiny často i mají (i když často taky ani ne :teehee: ), ale jsou natolik šáhlí, že jim to nevadí a radši makaj.... zkrátka jaké flákání, ordentlich do práce, co na tom, že je pátek odpoledne :mf_rosetinted: Zítra na ně budu myslet ... ale ne v dobrém :sneaky2: (A mají štěstí, že jsem dostatečně daleko (no i když teď ne až tak úplně :-))), jinak bych jim přišla říct v jejich Muttersprache co si o nich myslím... :mf_rosetinted: )

 

... :-(((( ... Ale vidíš, ty budeš mít i vlastní sraz, jen osobně s Beatkou :thumb_yello: Tak si to moc užijte! :wink2: Taky budeš muset poreferovat... !! :-))

 

No, toho 14. není jediný volný termín, jen jsem si říkala, že asi těžko by sis chtěla brát dovolenou kvůli srazu.... totiž, ráda bych tě viděla předtím, než odjedu.... :wink2: ... No a časově mám čas od 2.-6. a 11.-18. srpna... :wink2: No a jedinej víkend mezi tím je právě toho 14. ... Takže kdyby seděl ještě jiný termín v tomhle období (o čemž teda pochybuju, ale přece jenom, za zeptání nic nedáš :wink2: ), tak stačí říct... :wink2:

Držet palce moc budu, už jen z čistě egoistického důvodu :blush-anim-cl:

Edited by Barunka
Link to comment
Share on other sites

tak tak...plne suhlasim...s novymi pesnickami vzdy musia byt odlozene tie starsie...no snad dufam, ze nebudeme musiet cakat az do vydania noveho cd:shocked:...ked som si teraz citala thread po moskve, uplne ma zalial pocit lutosti, ze nam ta praha nevysla...rusky prezivaju absolutny vrchol blaha a zda sa, ze koncert bol jeden z tych naj naj:blush-anim-cl::wub2:...dokonca ho boli cakat na letisku a podarilo sa im mat ho hodne sukromne...preco sme my nevystartovali do moskvy...strategia volit narocnejsie destinacie sa zasa raz potvrdila...

 

co sa gagy tyka, nechcem byt zla (barunka teraz to moc necitaj), ale nemyslim, ze to bude stalica na scene pop music, takych tu uz bolo viac a teraz o nich nie je ani zmienka...akonahle chces hlavne uputat a robis to s tak velkym nasadenim, dlhu zivotnost to nema...velmi rychlo sa vystrielas...pozri len s akou rychlostou nasadzuje single...do akych extremov ide s outfitmi a image...netusim, kde chce byt o polroka:mf_rosetinted:...ale to je len moj pohlad, mozno som moc konzervativna

 

Mna ten pocit lutosti pravidelne zalieva, ked citam reporty odo dna, ked som zistila, ze Praha padla.. Vzdy mi klesne nalada o par bodov dolu :boxed:

Sunshine neviem ako to chodi, ale teraz ked skonci turne, tak uz asi koncerty nebudu? Alebo hej? Myslela som, ze ked uz raz zacne pracovat na novom albume koncerty sa nekonaju... :mf_rosetinted:

Kazdopadne ako som si pozrela Sweet Dreams z Moskvy tak mi prebehol mraz po chrbte.

Cakat ho na letisku, to mne osobne pride uz trosku doterne, vzhladom nato, ze ma taky nabity program mu je asi sukromie vzacne ale ano keby sa dalo aj ja ho tam pockam :naughty:

Skoda, ze vo Warsawe je len festival. Keby bol koncert tak uz bookujem listky :blink:

 

Takyto dojem mam z Gagy aj ja. Pride mi to, ze v podstate uz nema co nove vytiahnut, co sa jedna oblecenia, extremov aj natacania klipov. Som zvedava co vytiahne v dalsom :naughty:

Link to comment
Share on other sites

kocky, neviem ako sa mi podari dostat sa este pred vasim stretkom na net...tak radsej vam hned teraz zazelam skvely vikend...skvele stretko...hlavne sa vsetky ponachadzajte:wink2:...riadne vsetko prediskutujte...a troska mozte myslienkami zabludit i do PU:blush-anim-cl:...

 

matka, tebe ako hostitelke posielam specialne pozdravy:wink2:

 

budem na vas mysliet:wink2:

 

a zelam stastny navrat:thumb_yello:

 

Dakujem :) Aj tebe pekny vikend...a snad coskoro skocime do kina na ten Kick Ass :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Já vážně nechci být zlá... ale.... tohle je teda fakt moc :roftl: .... To jsem našla při brouzdání na Mikasounds - evidentně nové tričko:

 

183.jpg

 

Není snad nutno dodat, že k jiné zemi nic takovýho neexistuje.... :naughty:

 

Jak říkám - k příležitosti jubilejního 10000. koncertu....limitovaná edice... :roftl::thumb_yello::roftl:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy